Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Drūmā mūžība, Ko TU darīsi - Apokalipse sākas !
Shatered
iesūtīt 13.11.2003 16:19
Raksts #1


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.09.03
Kur: Svešā ādā
Grafiķis 2007



Nu tad lai aiziet !Tas tā - lai jūs labāk zinātu ko raxtīt...

Prologs

Visas pilsētas ielas bija gaišas un pilnas ar jautriem cilvēkiem. Visās zemes malās valdīja prieks. Pat Irāka netrakoja... Te pēkšņi pār Rīgu pārlidoja melnu kraukļu bars.. Cilvēki kā vienmēr nepievērsa melnajiem putniem uzmanību un turpināja smaidīt, smieties un jautroties...Sāka līt viegls lietutiņš..
Atskanēja kliedziens. Visa iela - pat viss rajons palūkojās uz to pusi un ieraudzīja noģībušu sievieti un... lietu...peļķes... ASIŅU peļķes... Cilvēki palūkojās debesīs un Latvijai pāršalca panikas vilnis - ielās visi kliedza un skraidīja apkārt uztraucoties par to, kas tagad notiks....

" Mēs visi esam nolemti" teivca vienīgais cilvēks kas stāvēja uz vietas un paslēpies zem savas platās cepures bija nodūris galvu..." Nu ir iestājusies Apokalipse... Mēs ESAM nolemti.........."

----------------------------------------------------------------------

Pa tumšajām un skaļajām ielām soļoja viegla meitene. Viņa izskatījās tikai nomākta - kā jau pārējā pilsēta, valsts, kontinents, planēta.... Ejot gar Melngalvjnamu viņa gāja pa taisno pāri lampiņām , kas bija iemontētas bruģī... Tikai kāds vecs bomzis pamanīja... " Ak dievs! !!!!...VIŅA MŪS VISUS NOMUŠĪS` !!! " kliedza bomzis, bet neviens neklausījās... Skats kas bija redzams viņa acīm bija neticams - ārpus spožās lampu gaismas pa ielu gāja skaista brūna meitene ar skaistiem, blondiem matiem un rozā kleitu, kura labi izcēla meitenes zilās acis, bet kad viņa gāja pāri lampiņām vietās ,kur metās gaisma bija redzama pilnīgi balta āda, tumši zili mati un tumšas drēbes, kā arī vampīres sarkanās acis un melnie spārni... Bet neviens cits neredzēja...Vampīrs piegāja pie vecīša un izsūca viņam dzīvību ar "Death hand" ... No malas izskatījās , ka meitene pieiet un noskūpsta mirušā vecīša pieri, bet NEKAD nevar ticēt tam, ko redzi..................
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
22 Lapas V  « < 2 3 4 5 6 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (60 - 79)
The Shine
iesūtīt 14.11.2003 16:16
Raksts #61


Valara
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.08.03
Kur: kaut kur te
Dzejnieks 2008



(TAS BIJA MANS ZIRGS)
Selena iekliedzās un nikna pagriezās.
"Tu esi gļēvule," viņa mierīgi teica, pamājot ar roku. Uguns lode metās uz Šanhu un viņu aizdedzināja. (Un tas sāpēja, savādāk nav godīgi (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/getlost.gif) )

Šo rakstu rediģēja Bafija: 14.11.2003 16:24
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sanj-sanj
iesūtīt 14.11.2003 16:17
Raksts #62


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.07.03
Kur: on my way to greatness



"Holly shit!", Martina nokliedzās piezemējoties... "Ieteiktu tev pievaldīt savu ķēvi!", viņa uzsauca zirga mugurā sēdošajai meitenei, pieceldamās kājās...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nihil
iesūtīt 14.11.2003 16:20
Raksts #63


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.08.03
Kur: Magrathea



{es jau izrediģēju}

(Un Bafij, Selēnai vajadzēja sākt kaukt. Tas nav godīgi.)

(un iesniedz beidzot chara aprakstu - vai izlasi to pavedienu blakus tēlu aprkstiem. Un seko norādījumiem)

"Es neesmu gļēvule. Ja vēlreiz ko tādu pateiksi - mirsi."
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Shine
iesūtīt 14.11.2003 16:23
Raksts #64


Valara
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.08.03
Kur: kaut kur te
Dzejnieks 2008



(es to varu izdarit tikai vēlāk, man čakarējas words. nākošreiz es eju te ap sešiem. varu vien pateikt, ka valdu pār stihijām - tā ir mana burvestība
un es izrediģēšu, pag.)

"Nevis ķēvi, bet zirgu," atteica Selena un palūkojās uz Šanhu, "par karstu?"
Uz Šanhas pusi triecās spēcīga ūdens strūkla, kas aizsvieda arī Šanhu pāris m tālāk.
"Pieņemsim, ka es neiedomājami nobijos," Selena pabeidza un, berzējot muguru, noglaudīja savu zirgu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nihil
iesūtīt 14.11.2003 16:30
Raksts #65


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.08.03
Kur: Magrathea



Šanha aizlidoja, nokrita uz tukša gaisa un piecēlās atpakaļ kājās.

"Phe. Es nevaru pieskarties zemei. Tātad tev būtu jāizsecina, ka nogāzt mani arī neizdosies." Viņa valdīja pārsteigumu par to, ka uz Zemes arī ir burvji un citas maģiskās rases. To četru gadu laikā, ko bija te pavad;ijusi, Šanha nevienu nebija satikusi. Svilinot parastus cilvēkus, spējas bija atrofējušās. Nu ko - būs atjkal jāuztrenē.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sanj-sanj
iesūtīt 14.11.2003 16:38
Raksts #66


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.07.03
Kur: on my way to greatness



"Flegmu duelis...", pie sevis neapmierināti noburkšķēja Martina un devās tālāk... Cik gan cilvēki mēdz būt truli... Ja tie vispaŗ ir cilvēki... Pathtic... Tā nu viņa attālinājās no centra... Pagaidām viss bija normas robežās... ir bijis trakāk...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nihil
iesūtīt 14.11.2003 16:40
Raksts #67


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.08.03
Kur: Magrathea



"Flegmu duelis..."

Viņas virzienā jau ceļoja labi tēmēts un spēcīgs Harm
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shatered
iesūtīt 14.11.2003 16:51
Raksts #68


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.09.03
Kur: Svešā ādā
Grafiķis 2007



Shadowfang bija nonākusi līdz kādai vietai, kur nepārprotami cīnījās divas ... kkas nu vien viņas bija... Viena no viņām meta kādu burvestību uz kādas meitenes pusi, bet Shadowfang nejauši patrāpījās ceļā.. Viņai NEMAZ nesāpēja, jo viņai bija piešķirta mūžības izbaudīšana un tāpēc viņai tādas burvestības nekaitēja...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nihil
iesūtīt 14.11.2003 16:55
Raksts #69


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.08.03
Kur: Magrathea



(e-e-eu, RR, tā nav godīgi!!!)

Kāda vampīre skrēja tieši ceļā viņas burvestībais, un kā par brīnumu - nekas nenotika. Viņa sadusmojās un eimeta zibens bultas pāris māju logos un tuvējos kokos.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shatered
iesūtīt 14.11.2003 16:59
Raksts #70


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.09.03
Kur: Svešā ādā
Grafiķis 2007



"Eou valdies ja ?... " izbesīti noteica Shadowfang.. Viņai riebās šitāda izrādīšanās, jo viņai pašai bija ļoooti liela iespēja izrādīties, bet viņa to nedarīja un uzskatīja , ka izrādās tikai ideoti , kas citus grib iebaidīt...

( (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif) ...)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sanj-sanj
iesūtīt 14.11.2003 17:07
Raksts #71


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.07.03
Kur: on my way to greatness



Martina pagriezās un redzēja divas meitenes viena n tām bija tā pati, kura cīnījās ar to, kura sēdēja zirgā un otra bija kaut kāda nemanīta... Jāatzīst, ja Martina būtu džeks, iespējams tā otra viņai liktos simpātiska (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif) bet viņanebija džeks... Tā lūk bija realitāte...
"Klau, ja nevari novaldīt savus zibeņus varbūt tev derētu ielīst kādā nomaļā vietā un netraucēt citiem dzīvi...", viņa noteica lūkodamās uz Šahtu...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
DusteD EyeS
iesūtīt 14.11.2003 17:21
Raksts #72


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.09.03
Kur: Šeit



Viņa lēni vazājās gar ielām...Prātā dirnēja saruna ar veco vīru...
"Hāāāā...nu psc...amn po...!"viņa norūca...
Priekšā pawērās cilvēku bars...kaut kas strīdējās..Tomēr viennozīmīgi tie nebij' cilvēki...
Meitene tuvojās...
[nu sapostojāt (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/sad.gif) ]
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Shine
iesūtīt 14.11.2003 18:24
Raksts #73


Valara
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.08.03
Kur: kaut kur te
Dzejnieks 2008



Selena nicīgi izpurināja matus. skaistajā sejā atspoguļojās nāvīga garlaicība.
"K... eua... kur tu paliki," Selena meklēja pēc sava zirga, "ā, te tu esi. ved mani prom."
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
DusteD EyeS
iesūtīt 14.11.2003 18:33
Raksts #74


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.09.03
Kur: Šeit



Viņa soļoja uz priekšu...Bija dzirdama kāda pazīstama balss...Jā tā bija Selena( (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/rolleyes_a.gif) )
Viņa aši pienāca klāt, un skatījās...
"Ak Dies...cik gan laika ir pagājis...nespēju noticēt...!!"viņa pavērusi muti klāstīja...
"Nu psc...!!"viņa noteica...

Šo rakstu rediģēja criPa...cykz: 14.11.2003 18:34
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Shine
iesūtīt 14.11.2003 18:35
Raksts #75


Valara
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.08.03
Kur: kaut kur te
Dzejnieks 2008



Selena pagriezās, un vienaldzību nomainīja nedaudz manāms pārsteigums: "Klau... nē, tu taču esi vienreizēja - pazūdi kaut kur Ēģiptes kapenēs un parādies Rīgā! sveika! kā tu izkļuvi ārā? es domāju, ka Mūmijas tevi... nu, kā ar Rozannu..."
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
DusteD EyeS
iesūtīt 14.11.2003 18:37
Raksts #76


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.09.03
Kur: Šeit



(*rēēēēēC (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) )
Viņa saminstījās...
"Ak jā Ēģipte...tā itkā tas bij' tikai vakar...!!"viņa sapņaini noteica...
"A..bet Rozanna...emmmm...Tas Gorrloras lāsts...Viņa ir beigta...!!!"Meitene klusi noteica...Acis kļuva miklas...
Cik gan daudz laika pagājis...
(es offz)

Šo rakstu rediģēja criPa...cykz: 14.11.2003 18:38
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Shine
iesūtīt 14.11.2003 18:41
Raksts #77


Valara
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.08.03
Kur: kaut kur te
Dzejnieks 2008



Selena klusi nopūtās: "Bet tā bija viņas mantkārība. viņa vēl varēja dzīvot. vēlies lidot līdzi?"
Selena ar plašu žestu norādīja uz skaisto zirgu, kurš izskatījās tiiik mistisks.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nihil
iesūtīt 14.11.2003 18:53
Raksts #78


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.08.03
Kur: Magrathea



(Šahta? ::Rēc:: Labais!!!)

Šanha nīgri izgaisa ēnās... "Stulbā... kādēļ es tikai tagad uzzinu par normālas pasaules pastāvēšanu?" Viņa niknojās tik ļoti, ka bija gatava summonēt savu pūķi. Tā nebija laba zīme. Dažiem tas varēja beigties slikti.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sanj-sanj
iesūtīt 14.11.2003 19:03
Raksts #79


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.07.03
Kur: on my way to greatness



OOC: Sorry, Nihil... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif) man likaas, ka tu biji Shahta, bet nu es kaunos... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif)

Martina veeroja kaa zibenjtreiceeja izzuud... "Kas pie te vispaar noteik?", vinja iejautaajaas garlaikotaa balsii skaartojot savu lakatinju uz galvas...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
DusteD EyeS
iesūtīt 14.11.2003 21:26
Raksts #80


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.09.03
Kur: Šeit



"Līdzi...warētu gan..!"viņa riebumā apskatīja tumšās ielas...Tomēr nekas sliktāx par šito miskasti, laikam jau naw atrodams.....
"Mmm....!!!"viņa nopūtās...Tad prātā iešāvās viņas naids pret Girrloru...atriebība...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

22 Lapas V  « < 2 3 4 5 6 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 17.05.2024 03:27