Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Drūmā mūžība, Ko TU darīsi - Apokalipse sākas !
Shatered
iesūtīt 13.11.2003 16:19
Raksts #1


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.09.03
Kur: Svešā ādā
Grafiķis 2007



Nu tad lai aiziet !Tas tā - lai jūs labāk zinātu ko raxtīt...

Prologs

Visas pilsētas ielas bija gaišas un pilnas ar jautriem cilvēkiem. Visās zemes malās valdīja prieks. Pat Irāka netrakoja... Te pēkšņi pār Rīgu pārlidoja melnu kraukļu bars.. Cilvēki kā vienmēr nepievērsa melnajiem putniem uzmanību un turpināja smaidīt, smieties un jautroties...Sāka līt viegls lietutiņš..
Atskanēja kliedziens. Visa iela - pat viss rajons palūkojās uz to pusi un ieraudzīja noģībušu sievieti un... lietu...peļķes... ASIŅU peļķes... Cilvēki palūkojās debesīs un Latvijai pāršalca panikas vilnis - ielās visi kliedza un skraidīja apkārt uztraucoties par to, kas tagad notiks....

" Mēs visi esam nolemti" teivca vienīgais cilvēks kas stāvēja uz vietas un paslēpies zem savas platās cepures bija nodūris galvu..." Nu ir iestājusies Apokalipse... Mēs ESAM nolemti.........."

----------------------------------------------------------------------

Pa tumšajām un skaļajām ielām soļoja viegla meitene. Viņa izskatījās tikai nomākta - kā jau pārējā pilsēta, valsts, kontinents, planēta.... Ejot gar Melngalvjnamu viņa gāja pa taisno pāri lampiņām , kas bija iemontētas bruģī... Tikai kāds vecs bomzis pamanīja... " Ak dievs! !!!!...VIŅA MŪS VISUS NOMUŠĪS` !!! " kliedza bomzis, bet neviens neklausījās... Skats kas bija redzams viņa acīm bija neticams - ārpus spožās lampu gaismas pa ielu gāja skaista brūna meitene ar skaistiem, blondiem matiem un rozā kleitu, kura labi izcēla meitenes zilās acis, bet kad viņa gāja pāri lampiņām vietās ,kur metās gaisma bija redzama pilnīgi balta āda, tumši zili mati un tumšas drēbes, kā arī vampīres sarkanās acis un melnie spārni... Bet neviens cits neredzēja...Vampīrs piegāja pie vecīša un izsūca viņam dzīvību ar "Death hand" ... No malas izskatījās , ka meitene pieiet un noskūpsta mirušā vecīša pieri, bet NEKAD nevar ticēt tam, ko redzi..................
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
22 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
Overlord
iesūtīt 14.11.2003 09:47
Raksts #41


Sarkanais Barons
Grupas ikona

Grupa: Modi
Pievienojās: 24.07.03
Veterāns aktīvajā dienestā



Ak tad tu man ar sarkanās armijas šrapneli, man iefragāji ķiveri? Tad jau u esi boļševiku kareivis nevis no 91 rotas. Morturus nicīgi nosprauslojās, labāk lasies pirs es tagad izdaru to, ko man toreiz vajadzēja darīt ar tev līdzīgajiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sanj-sanj
iesūtīt 14.11.2003 13:46
Raksts #42


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.07.03
Kur: on my way to greatness



Martina veica savu ikdienišķo pastaigu pa Rīgas ielām... Tās bija tik garlaicīgas... nekā jauna... Tie paši bezcerīgi sapīpējušies jaunieši tusēja pie Narvessena... tie paši ielu muzikanti... Taču aiz jau tik pierastās rutīnas viņa nema nepamanīja, ka jauniešu nebija... cilvēku arī bija daudzkārt mazāk nekā parasti un tie vārda tiešajā nozīmē panikoja... Bet vai gan tam kāda jēga... Tā nu Martina gāja un gāja... Priekšā viņa pamanīja kaut kādu dīvaiņu bariņu kas brēca viens uz otru... Jāatzīst šie cilvēli... hmm... varbūt tomēr radības, neatgādināja parastos cilvēkus... "Re, kādam jau Halowīni sākušies", viņa pie sevis noteica un nejauki pasmīnēja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Overlord
iesūtīt 14.11.2003 14:07
Raksts #43


Sarkanais Barons
Grupas ikona

Grupa: Modi
Pievienojās: 24.07.03
Veterāns aktīvajā dienestā



Morutrus noņēma plaukstu no zobena spala, nicīgi nosprauslojās un sāka iet prom. Gan jau mēs vēl tiksimies, viņš noteica. Un izvilka no kabatas cigareti ko ielika mutē un aizdedzināja.( tas tāds, vecs frontes ieradums) Domīgi sūkdams sevī cigaretes dūmus, viņš lēnām devās atpakaļ pa centru uz Stockmann pusi
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shatered
iesūtīt 14.11.2003 14:08
Raksts #44


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.09.03
Kur: Svešā ādā
Grafiķis 2007



Shadowfang visu vēroja no augšas. Viņa mierīgi sēdēja gaisā, kamēr viņas melnie spārni plivinājās. Viņa sēdēja un domāja - kāda jēga no mūžības, ja man nebūs ko darīt - Rainkorna ideja ir iznīcināt VISU ... Viņš nežēlos pat ļaunos - viens otram viņi cirtīs galvas un beigās paliks tikai viens - Viņš un nemirstīgie.......

Te pēkšņi pie Shadowfang sāniem pieglaudās kas dīvaini vēsss... " Karga... Cik labi tevi ATKAL satikt " neviltotā priekā nočukstēja Shadowfang... Viņa uzleca uz sava Gārgoila un lidoja pār pilsētas ielām meklēdama tos muļķus , kas iznīcināja cilvēkus... Beidzot tos ieraudzījusi viņa nolaidās lejā un noleca no sava "pajūga"... "Ja jūs viens otru nobeigsiet jūs izdarīsiet LIELU pakalpojumu VIŅAM...Es domāju Rainkornu, ja kāds viņu nepazīst... Bet jums jau laikam vienalga... Pieiesim tam šādi... kāpēc lai Rainkorns ''zēlotu jūsu visu dzīvības, ja viņš cenšas panākt Apokalipsi.. Un ja kāds nezin , tad "Apokalipse" nozīme pasaules galu... VISA dzīvā iznīcību... Es jau vairs SEN neesmu dzīva, bet tas Rainkornu neinteresē... Ir tie , kuri varēja viņu apspiest, bet tos viņš piekukuļoja... Tā vairs nav mūsu cīņa, ko mēs te cīnamies... Līdzko viss melnais.. Es gribēju teikt SARKANAIS darbiņš būs paveikts viņš piebeigs visus pārējos. Viņa mērķis NAV sagrābt visus savās rokās. Viņa mērķis ir vienkārši piebeigt visu un visus un tad uzlaist šo pasauli gaisā... Viņam ir... Khmmm.... Savi plāni" klusā un mistiskā balsī noteica Shadowfang, kurai tiešām bija viss vienalga, bet nebija vienaldzīgs fakts, ka šie .. radījumi ir cīnījušies gadiem ilgi un nu viens ķēms to visu pievāks pat necīnoties... Tas nebija godīgi, bet viņai tas vienalga riebās ( tas tāpēc , ka es esmu nodevīga un viss negodīgais ir SUPER priekš Shadowfang (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) ..)....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Shine
iesūtīt 14.11.2003 14:13
Raksts #45


Valara
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.08.03
Kur: kaut kur te
Dzejnieks 2008



Selena turpināja savu pastaigu pa Rīgas ielām, izmetusi no galvas visu, kas nebija svarīgs. precīzāk, svarīgs viņai.
Rīga jau sāka apnikt. ubagi bez kājām, ar akordeoniem, bļaujoši krievi, smirdīgi tramvaji... tas viss bija apnicis.
Selena klusi kaut ko nočukstēja grieķu valodā. pie viņas atlidoja viens no leģendārajiem zirgiem, kura simpātijas Selena bija ieguvusi. tas bija skaists, sudrabotu, spēcīgu ķermeni, dziļām sudraba acīm, skaists bez gala. viņš bija teju nereāls un ļoti gudrs.
Selena uzkāpa uz zirga muguras, juzdama pulsējošo artēriju zem vēsā kakla. Selena pieglaudās zirgam, tas ieskrējās un lidoja, pār mākoņiem, pār Rīgu, pār Latviju, prom, prom...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Overlord
iesūtīt 14.11.2003 14:24
Raksts #46


Sarkanais Barons
Grupas ikona

Grupa: Modi
Pievienojās: 24.07.03
Veterāns aktīvajā dienestā



Viņš turpināja iet tālāk, līdz beidzot apstājās un atkal iegriezās iekšā Vecrīgā. Tiko pirmā cigarete bija izpīpēta, viņš izvilka vēlvienu un atkal aizdedzināja. Tā lēni soļodams viņš nepamanīja tuvojamies kārtībnieku. Tas ieraudzījis smēķējošo zēnu, metās tam virsū, taču Morturus ātri pagriezās un iekams polixists paguva ko izdarīt, zēns ar izvilkto zobenu ātri pāršķēla mentu uz pusēm. Man ir absolūti vienaldzīga, jūsu tizlā kārtība viņš noteica, vērdamies līķī, kura sejā bija jaušamas nāves bailes. Iespēris pa līķi, viņš devās tālāk. Skaļi klaudzēja viņa apkaltie zābaki kas sitās pret bruģi. Tā bezmērķīgi klaiņodams viņš apstājās pie prezidentes pils.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Shine
iesūtīt 14.11.2003 14:46
Raksts #47


Valara
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.08.03
Kur: kaut kur te
Dzejnieks 2008



(ja nemaldos, V.V.F. tak tev patika)

Selena pieglauda galvu zirgam un aizvēra acis, lēnām ieslīgstot miegā... drīz viņai vajadzēja būt klāt - zirgs vienmēr atrada vietu, kur Selena varēja nomierināties un neizlādēt dusmas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shatered
iesūtīt 14.11.2003 15:07
Raksts #48


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.09.03
Kur: Svešā ādā
Grafiķis 2007



Shadowfang nesagaidot atbildi no bariņa izpleta spārnus un aizlidoja. Tad viņa nolaidās pie narvesena un iegājusi iekšā mirīgi pajautāja pārdevējam paciņu "Marlboro" cigaretes un karsto šokolādu un jau vilka no kabatas maciņu ar naudu, kad atcerējās, ka jau vairs nav jēgas izlikties , jo maska bija noņemta... " Es pārdomāju.. Vienkārši "Marlboro"... nakts nebūs TIK gara, ka man vajadzētu šokolādi..." uzsmaidot pārdevējam ļaunu smaidiņu noteica Shadowfang un izgāja no Narvesena. Viņa devās dziļāk vecrīgā uz "Boards.LV" vaikala pusi,jo tur bija rampa un jaunie sketotāji bija Shadowfang mīļākais dzeramais........
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Overlord
iesūtīt 14.11.2003 15:07
Raksts #49


Sarkanais Barons
Grupas ikona

Grupa: Modi
Pievienojās: 24.07.03
Veterāns aktīvajā dienestā



( nu neko darīt)

Jācer ka šeit būs kautkas ,par kauju liecībām. VIņš drūmi nodomāja un uzmanīi attaisīja un aiztaisīja vārtiņus. Kā ēna, viņš nemanāmi ielīda iekšā ēkā un aizlavījās, līdz pat bibliotēkai. Iegājis iekšā, viņš tur sameklēja grāmatplauktus kas liecināja par Karu un tā dalībniekiem. Atradis dokumentus, kādus gribēja, viņš sāka lasīt. "Ar Fīrera pavēli Nr 1.3. Sākās operācija Barbarosa, jeb cīņa pret Boļševikiem" Tālāk sāk uzskaitītas visas ivīzijas kas piedalījās. 5 Divīzija, ģen. Hindenburgs. 6, 15, 9 rota, aha, 91. Oberleitnatns Markuss Holšteins, kritis pie Berlīnē 1945.gada 7 Maijā. Apbglabāts tuvējā kapsētā. Tas tā, viņš nomurmināja, Heinrihs Hollšteins, kritis tad kad es, 1945. gad 7. Maijā, kapavieta nav zināma. Sheize, Zēns novaikstījās, tālāk Franks Heidrihs- kritis 1944. gadā, Rīgā. NAv zināma kapavieta, vēl labāk viņš sadrūmis nomurmināja, Alberts Holcs- kritis 1943 gadā, Krimā. nav zināma kapavieta. Sasodīts, Morturus satrakojās, vai tiešām man nebūs lemts viņus atrast? viņš rāva visu plauktus pakārtai zemē. Pēkšņi atskanēja trauksme, bibliotekā iesteidzās divi apsargi. Zēns abus no tālienes dzīvus sadedzināja, uzpūsdams nelielu uguns viesuli, kas pārņēma visu pili. Viens labs darbs padarīts, viņš nosmējās un izdzirdēja šāvienu. Lode automātisi atsitās pret viņa bloku. IZvilcis savu Parabellumu, viņš iešāva precīzi pierē citam apsargam un izleca pa logu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shatered
iesūtīt 14.11.2003 15:16
Raksts #50


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.09.03
Kur: Svešā ādā
Grafiķis 2007



Shadowfang sāka lēnām vilkt cigaretes dūmus ( pa kuru laiku tad es viņu iededzināju ?? (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) ) un domāt par to, ko darīs tālāk. VIņa attapās netālu no prezidentes pils un nodomāja, ka gan jau kārtējais sīkais terorists ir vainojams pils degšanā... "Ja vien es drīkstētu iejaukties" nodomāja Shadowfang pūšot kārtējo dūmu.. Viņa turpināja iet nezinādama kurp, bet kāds neredzams spēks viņu pilnīgi vilka uz turieni....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Overlord
iesūtīt 14.11.2003 15:28
Raksts #51


Sarkanais Barons
Grupas ikona

Grupa: Modi
Pievienojās: 24.07.03
Veterāns aktīvajā dienestā



Nolecis no augšējā stāva uz kājām, zēns palūkojās apkārt. visur dega un tāluma bija jau dzirdamas ugunsdzēsēju mašīnas un varēja pat prezidenti redzēt. Uzpūtis ar vēju vēl lielākas liesmas, viņš aizgāja līdz Daugavas krastmalai un no tumsas aizsega mierīgi vēroja turpmākos notikumus
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nihil
iesūtīt 14.11.2003 15:34
Raksts #52


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.08.03
Kur: Magrathea



OOC: Nu jūs riebīgie - kādēļ vienmēr jums jāposto kad manis nav klāt?

BIC:
Šanha jutās nikna. Viņai vajdzēja kādu nosvilināt un pāvērst par pelnu kaudzīti. Garām tieši gāja bariņš ar padsmitiekiem, kas skaļi bļaustījās, pīpēja un uzprasījās uz nepatikšanām. Negaidīti Šanhas rokā parādījās neliela zibens lode, kas klusi sprakšķēja un izstaroja vāju gaismu. Pāris sekundes patīksminoties par savu uzbrukuma veidu, viņa to aizmeta jauniešu virzienā.
Gaismas uzplaiksnījums. Kliedzieni.
Spožums izklīda un skatam atklājās degošs koks un pelni, kurus vējš pūta uz ziemeļiem. Tālumā dega Rīgas pils un Pulvertornis jau bija sagāzies. Brīnišķīga uguņošana. Tieši Šanhas gaumē. Nez kas to uzrīkojis? Viņa atmeta pārdomas vēlākam laikam un nosvilināja dažas spiedzošas meitenes ielas otrā pusē.
"Vai te nav kāda nebļaujoša pretinieka?" Šanha jautāja, necerot sagaidīt atbildi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Shine
iesūtīt 14.11.2003 15:44
Raksts #53


Valara
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.08.03
Kur: kaut kur te
Dzejnieks 2008



Taču Selenas zirgs atšāvās atpakaļ un metās uz Rīgu domas ātrumā.
"Nu, kas ir," Selena neizpratnē vaicāja zirgam.
"Vai te nav kāda nebļaujoša pretinieka?" Šanha jautāja, necerot sagaidīt atbildi.
"Vai tad tie ir bļāvieni," Selena nicīgi pārvaicāja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nihil
iesūtīt 14.11.2003 15:47
Raksts #54


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.08.03
Kur: Magrathea



"Vai tad tie ir bļāvieni," Selena nicīgi pārvaicāja.
"Nē, cilvēki bļauj tikai ieraugot šo," Šanha nīgri teica un virpināja pirkstos sarkanu maģijas lodīti.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Shine
iesūtīt 14.11.2003 15:50
Raksts #55


Valara
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.08.03
Kur: kaut kur te
Dzejnieks 2008



"Vai, vienreizēji," Selena pilnīgā vienaldzībā sacīja, "neko tādu es nemūžam nespētu uztaisīt."
To sakot, viņa nočukstēja kaut ko, un zeme nodrebēja un sašķēlās.
"Skat, šajā reģionā ir zemestrīces," vienaldzīgi sacīja Selena, "nu, ko, izskatās, ka stihijas, hm, saniķojušās."
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nihil
iesūtīt 14.11.2003 15:56
Raksts #56


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.08.03
Kur: Magrathea



"Vai, vienreizēji," Selena pilnīgā vienaldzībā sacīja, "neko tādu es nemūžam nespētu uztaisīt."
To sakot, viņa nočukstēja kaut ko, un zeme nodrebēja un sašķēlās.
"Skat, šajā reģionā ir zemestrīces," vienaldzīgi sacīja Selena, "nu, ko, izskatās, ka stihijas, hm, saniķojušās."
"Žēl, bet stihijas mani neietekmē. Kā redzi, es nevaru nokrist," Šanha teica un pacēlās vēl dažus centimetrus augstāk. Viņu kaitināja šāda attieksme. Lodīte sāka izstarot spožu, sarkanu gaismu. Šanha aizmeta Harm uz Selēnas pusi. Tam vajag sāpēt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Shine
iesūtīt 14.11.2003 15:58
Raksts #57


Valara
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.08.03
Kur: kaut kur te
Dzejnieks 2008



Selena pamāja, un kāda vēja brāzma atsita lodīti atpakaļ.
"Klau, nu, nevajag," Selena vēl vienaldzīgāk sacīja, "man pagaidām negribas izrādīties, kaut es to varētu."
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sanj-sanj
iesūtīt 14.11.2003 16:00
Raksts #58


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.07.03
Kur: on my way to greatness



Nu jau haoss valdīja ielās... kaut kur kaur kas dega, bija dzirdami spiedzieni... Kaut kas nbija kā vajag... bet moš, ka tomēr bija... Lūkodamās apkārt viņa nejauši bija kādam uzdūrusies... "Ak, sorry, es ceru, ka tas bija pietiekami sāpīgi...", viņa smīnot noteica pagreizdamās uz personu, kurai uzskrēja virsū...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Shine
iesūtīt 14.11.2003 16:05
Raksts #59


Valara
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.08.03
Kur: kaut kur te
Dzejnieks 2008



Taču, kad viņa pagriezās, viņa cilvēku neredzēja. tas bija tādēļ, ka viņa bija uzskrējusi virsū Selenas zirgam.
Selenas acis iepletās, un viņa izkliedza kaut ko grieķiski. zirgs iekrācās, un viņa aste aizlidināja meiteni, kas bija uzskrējusi viņam virsū, pa gaisu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nihil
iesūtīt 14.11.2003 16:10
Raksts #60


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.08.03
Kur: Magrathea



Kamēr Selēna midzināja zirgus, Šanha izmantoja izdevību un aizmeta vēl vienu Harm un nekļūdīgi trāpīja.

Šo rakstu rediģēja Nihil: 14.11.2003 16:15
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

22 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 21.05.2024 10:14