Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> ATD Lagonija teiksma:virtuālās realtites gūstekņi, [C] [PZP]
rudo lapu vilcēn...
iesūtīt 24.03.2007 09:03
Raksts #1


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.02.05
Kur: starp uguni, ūdeni un pasaules galu
Niks 2006



Lagonijas teiksma: virtuālās realitātes gūstekņi
[C] [PZP]


*Viss šeit rakstītais balstīts uz manām nelielajām zināšanām un pašas fantāziju. Nopietni uztverams vien spēles ietvaros*

Datorspēļu kompānija Real Worl Entertainment ir nākusi klajā ar jaunu fantasy žanra RPG tipa datorspēli „Lagonijas teiksma”. Spēle ir tikusi reklamēta jau vairāk kā gadu, bet sakarā ar dažām problēmām, kas radās tās veidošanas laikā (jo ļaudis no RWE vēlējās, lai šī spēle būtu pati labākā no visām vēl ilgu laiku grafikas un kvestu ziņā, nemaz nerunājot par pārējām jomām) tās izdošanas datums tika atlikts atkal un atkal. Taču nu beidzot tā diena ir klāt! Daudziem RPG un fantasy faniem par prieku.
Lai veicinātu spēles noietu RWE cilvēki nolēma dāvāt iespēju dažiem laimīgajiem iegūt atlaižu kuponus šai spēlē tās atklāšanas dienā, kā arī tai pašā dienā spēli pārdot nedaudz lētāk. Kuponus varēja iegūt daži veiksmīgie loteriju vai konkursu uzvarētāji, taču to nebija daudz.
Tomēr jums, šīs spēles spēlētājiem, ir izdevies iegūt kādu no šiem kuponiem. Iespējams jums to ir uzdāvinājis kāds draugs, esiet to laimējis loterijā/konkursā, bet varbūt vienkārši atradis uz ielas. Lai vai kā, tas nu ir nonācis jūsu rokās. Pat ja neesiet RPG vai datorspēļu fans, jums neinteresē fantasy, tomēr nolemjat spēli iegādāties, sak’ : „Ja nepatiks – kādam uzdāvināšu. Tāpat ar atlaidi.”

Kad nopirksiet spēli un atgriezīsieties mājās, sākot to spēlēt, jūs noteikti secināsiet, ka šī nemaz nav tik parasta spēle kā šķita sākumā. Jūs tiksiet ierauti ar savu vienkāršību un reizē sarežģītību apbrīnojamā pasaulē, bet kas notiks tur, ali pagaidām apliek noslēpums.

Pati spēles ideja man radās jau augustā, kad kādā bezmiega naktī uztapa karte un sāka krāties idejas. Spēle vairākas reizes tika aizmirsta, bet tad atkal atsaukta atmiņā, lai atkal taptu aizmirsta, un nu, beidzot, atgrieztos, lai tiktu piepildīta.

Ir viens brīdinājums: šajā spēlē būs divas anketas! Viena jūsu tēla mūsdienu pasaulē (kura būs arī pamats). Otra – jūsu mūsdienu pasaules tēla veidotā anketa Lagonijas teiksmai – virtuālajai RPG. Sākumā obligāti jāiesniedz pirmā, vēlāk spēlēs laikā tiks prasīt otrā.

Bet kas tad īsti jānorāda lai pieteiktos šai spēlē?

I anketa
Vārds, Uzvārds (iesauka u.tml.):
Izskats(bilde(nav obl.) UN apraksts):
Raksturs:
Biogrāfija(vecums, dzīvesvieta, ģimene, nozīmīgākie notikumi, hobiji utt):
Vēl kas nozīmīgs(neobl.):


II anketa
Tēla vārds, vēlams uzvārds:
dzimums:
vecums:
rase:
*cilvēks - atbilstoši izvēlētajam vecumam
*kentaurs - pa pusei cilvēks, pa pusei zirgs
*ūdenļaudis - cilvēks, kas spēj elpot zem ūdens un ūdenī iegūst zivs asti
*fauns - cilvēks ar āža kājām un ragiem, smailām ausīm
izskats(apraksts+bilde(ieteicams)):
šobrītējā atrašanās vieta:

Anketas sūtīt pa PZ
Daudz spēlētāju man nav nepieciešams, tomēr ikviens, kurš vēlēsies, netiks noraidīts.

Ja ir vēlme pēc kaut kā īpaša, lūgtum sūtīt PZ.
Uz jautājumiem atbildēšu arī šeit.

Tagad mazliet par Lagoniju. Tiem, kas nevēlas lasīt tagad, var to atlikt uz vēlāku.
P.S. Informācija vispārīga. Vairāk varēs uzzināt spēles laikā.


Lagonija ir pussala, kuru no trīs pusēm apskalo Mutamuras okeāns, bet no ceturtās (R ) no pasaules šķir plašs un bīstams Sotio tuksnesis. Lagonija ir bagāta ar mežiem un ūdeņiem, tāpat kā kalniem. Klimats līdzinās mērenajai joslai, vienīgi Safiras novadā un pie Eugiju salām ir daudz siltāks kā, piemēram, drūmajā un mitrajā Facilija apkārtnē un Grasas ziemeļos.
Garākā upe ir Desidera, augstākais kalns – Rikive (kas atrodas Eksordiju ziemeļu galā pie Daro pārejas). Lielākie ezeri – Duspero un Lacrims. Sāļais ezers – Facilijs. Purvainie apvidi Auru kalnu ziemeļos – Kirru purvi. Par galvaspilsētas godu cīnās senpilsēta Era un viena no lielākajām pilsētām Mea.
Pamatā teritorija diezgan vienmuļa un maz apdzīvota, ciemi galvenokārt sastopami pie upēm, kas ir šejienes galvenie satiksmes ceļi, un nozīmīgām vietām. Visklusākās un mežonīgākās vietas, kur reti var sastapt kādu cilvēku, ir Facilija apkaime un Auru kalni (izņemot A daļā), Imeru un Cundu pakalni, to apkaimes, Sermo un Seneju kalnu apkaime. Maz apdzīvoti arī Eksordiju kalni (īpaši R pusē) un Asperu meža dienvidi. Vientulīga ir arī lielākā daļa piekrastes, tomēr arī vidiene nav biezi apdzīvota.
Flora un fauna pamatā tāda pati kā mērenajā joslā. Sarifas novadā mazliet tuksnesīga, Feandijā līdzīgi kā viduseiropā, Tenniā un Grasā kā vidusjūras reģionā, daļēji. Karesalā un Nejedā – ziemeļnieciskāk. Mazliet uz paŗējo pilsētu un novadu fona izceļas Estas pilsētas apgabals un Mirru līča piekraste, tāpat kā Natanas sala.

Pateicos par uzmanību! Gaidu anketas!
Jūsu vilcēns
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
4 Lapas V  < 1 2 3 4 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
Idril
iesūtīt 23.04.2007 22:50
Raksts #41


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: Valmiera :D



Man tieši tāds pats jautājums kā Meilai. mēs tos iepīsim spēlē? Un vai mēs to vispār darīsim?

Un... Oops?

Es tikko atklāju, ka savā otrajā anketā neiešņāpu biogrāfiju. Ja tu man varētu atbildēt uz jaut. par kentauru dzīves vidējo ilgumu? Un varbūt kko maķenīt par salas kentauriem, lai man ir nojausma, ko man tajā biogrāfijā iebāzt? Un ko tur vispār vajadzētu rakstīt un kurā brīdī tēls to zinās/atklās?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
rudo lapu vilcēn...
iesūtīt 24.04.2007 12:08
Raksts #42


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.02.05
Kur: starp uguni, ūdeni un pasaules galu
Niks 2006



Otrajai anketai biogrāfiju nevajag! To es jau vienreiz kādam teicu, bet varu atkārtot: Šeit nevienam no jums nav biogrāfijas, jums šeit nav vēstures, esiet tikai jūs paši(mūsdienu cilvēki) ar savām zināšanām, vienīgi ar izskata pārmaiņām (cik lielām, tas atkarīgs no pašiem).

Savus otros vardus variet izmantot un šai pasaulē likt par saviem vārdiem, ja vēlaties. Tomēr neviens jums tos neliek atklāt un neviens netiks arī nosodīts, ja tos neizmantosiet vispār. Viss jūsu rokās, šajā ziņā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Melnais Akvareļu...
iesūtīt 04.05.2007 22:03
Raksts #43


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.05.05
Kur: Pie Cerības



Tāks... nezinu vai rīt tikšu pie neta, tāpēc gribēju pateikt jau šodien

Sākot ar šo svētdienu līdz nākamajai sestdienai es netikšu pie neta, jo būšu ārpus Valsts.
Idril, negaidi mani (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/whistling.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Idril
iesūtīt 19.05.2007 22:44
Raksts #44


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: Valmiera :D



Njā, es pati neko diži neesmu bijusi pēdējā laikā. Niknuma lēkme. Kaprīze. Apnikums. Un tīrs slinkums.

Tomēr esmu atpakaļ (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) Un jau iepostoju.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Idril
iesūtīt 20.06.2007 22:44
Raksts #45


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: Valmiera :D



Es gribu atzīties, ka jūtos pamesta. Jebšu es vienkārši neesmu ievērojusi kādu sev veltītu postu? (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/rolleyes_a.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Melnais Akvareļu...
iesūtīt 21.06.2007 17:00
Raksts #46


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.05.05
Kur: Pie Cerības



Piedod, ka tā sanača.. man šausmīgi trūkst laika (kā jau mums visiem (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/rolleyes_a.gif) ). Pēc jāņiem solos laboties (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
rudo lapu vilcēn...
iesūtīt 20.09.2007 13:36
Raksts #47


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.02.05
Kur: starp uguni, ūdeni un pasaules galu
Niks 2006



Vasara nu jau kādu laiciņu ir garām, sākušās lielākajai daāli tautas ierastās skološanās gaitas tā'dēl vēršos pie šīs spēlees spēlētājiem ar jautājumu:
Vai vēlaties turpināt?
Ideja man pašai patīk, negribas no tās tik viegli atteikties, bet salīdzinot aktivitāti šķiet, ka daudzi vienkārši nevēlas vairs spēlēt (es to protams nesaku par visiem). Ja, protams, atrastos spēlēt gribētāji, Lagonija turpinātu dzīvot, bet lūdzu, vismaz šeit, to apsakiet un ierasktiet spēles pavedienā ar, ja anv par grūtu ^^ Ja kas, varu pateikt kur ir tā vieta, kur tēls apstājies ^^

Gaidu jūsu atbildi!
vilcēns
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Melnais Akvareļu...
iesūtīt 20.09.2007 13:39
Raksts #48


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.05.05
Kur: Pie Cerības



Es labprāt turpinatu spēli. Mūžīgie gaidīšanas svētki (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif) (Idril ir laimīgi pazudis/-usi) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 20.09.2007 14:56
Raksts #49


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Vispār, kā var iedomāties pajautāt man, vai es neturpināšu šo spēli. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/xD.gif) . Šī ir viena no tām retajām spēlēm, kuru patiesi spēlēju no visas sirds, cik nu laiks ļaij. Tā kā es noteikti turpināšu, nesoli gan, ka tikpat aktīvi, kā iepriekš, bet nu noteikti. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
rudo lapu vilcēn...
iesūtīt 29.01.2008 14:04
Raksts #50


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.02.05
Kur: starp uguni, ūdeni un pasaules galu
Niks 2006



Atvainojos par minimālo aktivitāti. Esmu pavisam nopietni nolēmusi atgriezties pie Lagonijas teiksmas un visiem tās notikumiem. Pagaidām atsaukušies uz vēlmi turpināt ir tikai nedaudzi tēli. Pagaidām vedīšu uz priekšu tā kā tas ir. Ja nu kādam ir vēl vēlēšanās pievienoties - atsūtiet PZ.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 29.01.2008 18:52
Raksts #51


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Es jau ļoti ilgi gaidu, kad beidzot tu kaut ko tajā spēlē iepostosi, jo šī nu ir tā, kura man ļoti patīk. Vienkārši ļoti vēlētos zināt, kas manu tēlu tavā izfantazējumā sagaida tālāk. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Pūķēns Sāra
iesūtīt 29.01.2008 19:58
Raksts #52


Gadalaiku aizstāve
Grupas ikona

Grupa: Spēļu pārziņi
Pievienojās: 14.11.05
Kur: Visa sākumā, vidū un beigās
Spēļu pavēlniece



Ja godīgi, tad es arī vēlētos turpināt, tik, ja esi izsūtījusi PZ, esi mani piemirsusi (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Melnais Akvareļu...
iesūtīt 29.01.2008 20:57
Raksts #53


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.05.05
Kur: Pie Cerības



Atkārtošu to pašu, ko teicu nu jau pirms... pusgada (gasp) : Labprāt turpināšu spēli, ja man tiks dota tāda iespēja (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 30.01.2008 14:34
Raksts #54


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Nu tad beidzot šī jaukā spēle sāk kustēties uz priekšu, par to patiesi priecājos un ceru, ka tā tiks turpināta p[ilnvērtīgi un, ka vismaz manu, bet, protams, arī pārējo tēlus, sagaida aizraujoši piedzīvojumi.

Starp citu- varbūt derētu apsvērt dot iespēju pievienoties kādam vēl, ja kāds no vecajiem biedriem spēlēt vairs nevēlas? (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
rudo lapu vilcēn...
iesūtīt 30.01.2008 15:21
Raksts #55


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.02.05
Kur: starp uguni, ūdeni un pasaules galu
Niks 2006



Šoreiz es nevienam PZ neesmu sūtījusi, tā kā, pūķēn, tevi neizlaidu ^^ Gaidīšu tavu postu un ko tu atbildēsi lapsiņai ^^( jau labu laiciņu gaidu)

MAV - ja Idril tuvākās nedēļas laikā neatsauksies, tad mēģināsim kaut ko citu ar tevi savest ^^

Kae - būs piedzīvojumi katram ^^ Vajag tikai nedaudz pacietības. Man šodien vēl olimpiādei jaģatavojas ^^;
Par jauniem spēlētājiem - kā jau teicu, ja ir kādam interese - droši var pieteikties man pa PZ
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 14.07.2008 21:27
Raksts #56


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Šķiet ka tu, Rena, esi jau par šo spēli piemirsusi. Bet es ļoti vēlos to turpināt, jo mani vnk intersē, kur mans tēls tad beigu galā ar to bruņinieku un viņa ieroču nesēu ir nokļuvis. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) Ceru, ka kaut kad varēšu beidzot sagaidīt kādu tālāku info un spēles turpinājumu. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Melnais Akvareļu...
iesūtīt 15.07.2008 23:42
Raksts #57


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.05.05
Kur: Pie Cerības



Nu tad tā - teicu to pirms pus gada un teicu to arī pirms gada un saku to arī tagad - esmu gatavs turpināt spēli, ja tiek atrasts kāds veids kā mani nodarbināt (nogalinām idrilu un piespēlējam man ko citu ^^ )
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
rudo lapu vilcēn...
iesūtīt 24.07.2008 22:25
Raksts #58


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.02.05
Kur: starp uguni, ūdeni un pasaules galu
Niks 2006



Nu tā - man nedaudz pietrūka iedvesmas, bet šobrīd esmu spara pilna šo spēli turpināt ^^ Ja kādam vēl ir radusies intrese par Lagoniju, tad droši sakiet!

Stabilie spēlētāji dotajā brīdī (es uz jums paļaujos, draugi!) ir
Liepu meitene Rowa
Melnais Akvareļu Vienradzis


Ja vēl kāds no vecajiem spēlētājiem vēlas atsākt - droši sakiet!

jūsu vilcēns ^^
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 24.07.2008 22:38
Raksts #59


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



I anketa
Vārds, Uzvārds (iesauka u.tml.): Nikola Valda
Izskats(bilde(nav obl.) UN apraksts): Tumšmataina, slaida, 183cm., tumšām acīm, balts ādas tips. (Neatgādina spāņus vai itāļus). Visai glīta. 25 gadi.
Raksturs: mierīga, bet patīk iejaukties arī lietās, kas uz viņu neattiecas. Necieš sliņķus, necieš tos, kas neprot par sevi parūpēties un muļķus nepavisam necieš.
Biogrāfija(vecums, dzīvesvieta, ģimene, nozīmīgākie notikumi, hobiji utt): Dzīvo Horvātijā, strādā par grāmatvedi lielā tūrisma aģentūrā, kas principā, ir viņu ģimenes uzņēmums, nav precējusies, ir ieguvusi piekrastes pasažieru kuģa kapteiņa tiesības, ļoti labi atšķir dažādas zivis. Aizraujas ar zemūdens peldēšanu.
Vēl kas nozīmīgs(neobl.):

II anketa
Tēla vārds, vēlams uzvārds: Nikolo Meru
dzimums: vīriešu
vecums: 25
rase: ūdenscilvēks.
*cilvēks - atbilstoši izvēlētajam vecumam
*kentaurs - pa pusei cilvēks, pa pusei zirgs
*ūdenļaudis - cilvēks, kas spēj elpot zem ūdens un ūdenī iegūst zivs asti
*fauns - cilvēks ar āža kājām un ragiem, smailām ausīm
izskats(apraksts+bilde(ieteicams)):
(IMG:http://www.sarmonster.net/design/images/merman_sm.jpg)
šobrītējā atrašanās vieta:
Tāda, lai satiktu citus.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
rudo lapu vilcēn...
iesūtīt 24.07.2008 22:50
Raksts #60


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.02.05
Kur: starp uguni, ūdeni un pasaules galu
Niks 2006



Tātad - trīs spēlētāji ^^ Ceru, ka neņemsiet ālunā manu iespējamo lēnīgo atbikdēšanu uz postiem. Centīšos atbildēt cik a'tri vien spēšu.

Spēlētāji:
Liepu meitene Rowa
Melanais Akvereļu vienradzis
Roviela
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

4 Lapas V  < 1 2 3 4 >
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 05.06.2024 17:46