Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> zobencinu teninu nometne, vasara
bondaronkuls
iesūtīt 04.02.2007 17:31
Raksts #1


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.04.06



ir doma man un axelam uztaisit 2-4 dienu treninu nometni suntazos

trenini ar bufiem padediem kociniekiem un mos ari dzelziem

varetu pedeja diena taisit turniru

dalibas maksas nebutu un dzivosana teltis

sobrid gribam zinat kas varetu pieteikties


Šo rakstu rediģēja bondaronkuls: 04.02.2007 17:32
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V  < 1 2 3 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Aziren
iesūtīt 12.02.2007 12:19
Raksts #21


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.12.03
Kur: tepat vien es esmu...



izlasiju visu agstāk minēto un manā sejā radās smaids

ideja ir ļoti jauka un iespējams, ja dotā nedēlās nogale man būs brīva (nu es ceru, ka šis pasākums ir plānots uz nedēļas nogali), tad es ar prieku piedalītos

man tikai ir viens iebildums vai pat ieteikums
varbūt mēģinat šo psākumu izveidot daudzveidīgu un interesantu, lai tas atšķirtos no parasta boofu treniņa
protams būtu vēl jaukāk, ja publika būtu ļoti daudzveidīga un dažāda
jo man šī ideja liekas ļoti jauka
varbūt parunājat ar to pašu Artūru (Kedriku). Tas būtu kas jauns un interesants šai visā lietā. Pameklējats varbūt vēl kādu, lai ir dažādība. Lai ir gan tādi, kas cīnās tā, kā to dara boofedi, gan arī drakonisti, gan arī cilvēki no rekonstrukcijas puses.

man liekas, ka tas būtu tīri jauki, interesnati un noderīgi mums visiem. Tā būtu jauka pieredzes un daudzvedības gūšana, kā arī labs veids kā popularizēt šo lietu jauniešu vidū... labāk lai viņi nodarbojas ar ko šādu un nevis citām dumībām (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 12.02.2007 12:28
Raksts #22


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Piekrītu Aziren, dažādība padarītu nometni krietni interesantāku.
Bet tad kļūst ļoti svarīgi nometnes laiki! Redz, ar tiem rekonstruktoriem ir tā - uz šo brīdi praktiski visa vasara (sākot no maija beigām) jau ir sadalīta, ka gandrīz nav brīvu sestdienu un svētdienu, par atvaļinājumiem nerunājot.
Tomēr - ja jums izdosies kādu prasmīgu "dzelžinieku" sarunāt, tas nāks par labu visiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sindra
iesūtīt 12.02.2007 12:37
Raksts #23


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



CITĀTS(Aziren @ 12.02.2007 12:19) [snapback]1103122[/snapback]

varbūt mēģinat šo psākumu izveidot daudzveidīgu un interesantu, lai tas atšķirtos no parasta boofu treniņa
protams būtu vēl jaukāk, ja publika būtu ļoti daudzveidīga un dažāda


Pavirši esi lasījis (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Reku pirmajā postā:
CITĀTS
ir doma man un axelam uztaisit 2-4 dienu treninu nometni suntazos

trenini ar bufiem padediem kociniekiem un mos ari dzelziem


Ja jau rekonstruktoriem jau visas nedēļas nogales ir aizņemtas, kad tad Farliners taisīs SW larpu?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 12.02.2007 12:44
Raksts #24


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



CITĀTS(Sindra @ 12.02.2007 12:37) [snapback]1103130[/snapback]
Ja jau rekonstruktoriem jau visas nedēļas nogales ir aizņemtas, kad tad Farliners taisīs SW larpu?
Offtopiks. To paprasiet viņam pašam. Es zinu, ka teorētiski viņam jau no pusjūnija līdz septembrim viss ir aizņemts. Ne ar rekonstrukcijām, bet darbā. Tas nenozīmē, protams, ka viņš visu laiku pavadīs ārzemēs, tā kā izsamist vēl nav iemesla. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif)
Bet vispār, jā. Rekonstruktori gada pasākumus sāk plānot iepriekšējā gada septembrī. Jo nekādi nav iespējams aizbraukt uz divām vai trijām vietām reizē. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 12.02.2007 15:41
Raksts #25


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



CITĀTS(Sindra @ 12.02.2007 12:37) [snapback]1103130[/snapback]

Ja jau rekonstruktoriem jau visas nedēļas nogales ir aizņemtas, kad tad Farliners taisīs SW larpu?


Offtopics, bet tā ir viena no "aizņemtajām" nedēlās nogalēm (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 12.02.2007 19:11
Raksts #26


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



Mazliet statistikas, ko esmu redzējis savām acīm.

Ar kaut ko "mīkstu un drošu" sašķaidītas brilles, stikla gabaliņi tiek vilkti no vaiga uz vietas. Vainieks - jauniņais optimisma pilnais wannabe larperis. Situācija - meža vidus, vienīgā civlizācijas pazīme dzelzsceļa stacija stundas attālumā, kur tāpat nekā prātīga no medicīnas lietām neatrast. (1997, vasara Lilaste).

Laikam visspilgtākā šāda veida pieredze.

Ar koka zobenu sulīgi pāršķelts vaigs. Vaininieks - atkal nepieredzējis un kapāties kārs "jauniņais", kurš 'domājis' ka te sit no visa spēka un arī pa galvu (1999 Larp "Bezimjanij Mir" Jelgava), ātrā palīdzība, slimnīca, vairākas šuves.

Cēsu svētki - slavenais negadījums ar nazīti paraugdemonstrējumu laikā, kas tika izbazūnēts pa visiem Latvijas masu mēdijiem (abi vainīgie - gana pieredzējuši, 1999)

Daži šīsvasaras atgadījumi:

Ar koka divroci sadauzīts deguns un visai daudz asiņu - vainīgais pieredzējis cīnītājs (2006, Valmiera) - daļa foruma drošvien šito joku redzēja savām actiņām.
Ar āvas cirvi salauzts atslēgas kauls, pāris ielauztas ribas (visi dalībnieki pieredzējuši) (2006, Apuole)

A cirvi sacirsts personīgais celis - vaininieks cilvēks ar padsmit gadu pieredzi kokdarbos. Situācija - meža vidus - labi ka ir pieejams transports. Kājām - vairākas stundas ko iet. (2007, SZ nometne)

secinājumus izdaram paši ja ir ar ko, ar bleķa trubām lauztos pirkstus neskaitam (īsti vīri tak līdz tādiem sīkumiem nenolaižas) un galvenais lai ir māsa Šmiga pa ķērienam, tad gan viss būs čikiniekā!


P.S. (offtop)
Ak vai ku žēl, laikam esmu palaidis garām kādus izdzēstus postus!!! Tā gribas pakasīties!!! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/crying.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kormaka brigade
iesūtīt 12.02.2007 21:04
Raksts #27


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04



""Ar koka divroci sadauzīts deguns un visai daudz asiņu - vainīgais pieredzējis cīnītājs (2006, Valmiera) - daļa foruma drošvien šito joku redzēja savām actiņām.""

Tur bija vainigs "deguna" ipashnieks. Deguns tika dzili saskrapets nevis sadauzits, pie tam ar pasha ipashnieka nenostiprinato bivoru, nevis ar divroci .....

Krieviem ir labs teiciens "Волков бояться - в лес не ходить!"

p.s. domaju, ka pasakuma organizatoriem ir smadzenes. Vini noteikti padomas par droshibu, un ja bus nepiecieshams ari par medicinisko palidzibu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Romija
iesūtīt 12.02.2007 21:42
Raksts #28


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.04.04
Kur: online
Fotogrāfs 2007



CITĀTS(Kedriks @ 12.02.2007 19:11) [snapback]1103282[/snapback]

A cirvi sacirsts personīgais celis - vaininieks cilvēks ar padsmit gadu pieredzi kokdarbos. Situācija - meža vidus - labi ka ir pieejams transports. Kājām - vairākas stundas ko iet. (2007, SZ nometne)

Tam nu gan nav nekāda sakara ar treniņu nometni. Negadījumi var gadīties jebkurā brīdī, jebkurā vietā.

Kāpēc tad šeit nav pieminēts Ulda atslēgas kaula lūzums (vai kas nu tur) atestācijā? Un tur nav pie vainas neviens no zobena rokās turētājiem. Paklupt un kaut ko salauzt vai sadauzīt var arī kāpjot ārā no gultas.

Un kā tad lai mācās tie, kas nemāk? Tikai caur zilumiem un skrambām. Kormaks pareizi raksta par to vilku. Dzīvot vispār ir bīstami - var nomirt!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Northwatch
iesūtīt 12.02.2007 22:18
Raksts #29


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.10.03
Kur: arī pie kapa soli priekšā Tev.



Ieteiktu pagaidīt mazliet vairāk informācijas no pašiem organizētājiem, kas, par brīnumu, nav stulbi.

Tikpat labi jau tagad atkal var sākt krāmēt kaudzē katram, kas izsaka kādu ideju un nav visos sīkumos pie pirmās reizes aprakstījuši "kas būs, ja-". Ir lietas, kas tiek pieņemtas kā pašsaprotamas - ja kautkas tāds tiek organizēts plašākam cilvēku lokam, tad attiecīgi tiek pieņemts, ka tur var starp normāliem cilvēkiem visādi dalberi pagadīties, tieši tāpat kā tiem normālajiem, kā jau augstākminēts, var tizluma lēkme piemesties un krītot tie uz papīra lapas rīkli sev pārgriezīs. Kā rezultātā ir jāparūpējas par med. palīdzību, ļaunālakjā gadījumā da kaut vai pēc Erna vārdiem "par pelēko skoču, ar kuru ļoti forši var rētas aizlīmēt".

Nav jau tā, ka tur ir meža vidus un nav telefona sakaru.
Vēl jo mazāk, nav jau tā, ka kādu tur atstās noasiņojam da vienalga kāda iemesla pēc.


Un vispār, manuprāt vārds "treniņnometne" nav vienāds ar vārdu "atestācija". Varbūt gan, ka tā šķiet tikai man.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 12.02.2007 22:32
Raksts #30


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



Ja kāds nepamanīja tad ideja ir par transporta iespējām, jo ja kas tāds notiek tālu no civlizācijas tad napavisam nav labi. Pēdējams piemēram protams nekāda sakara ar cīnīšanos.

Šakālim - tieši tā - sadauzīts - nevis salauzts - ja būtu pēdējais variants, tad atskaņas skanētu tālāk, toties daudz asiņu un vizuāli viegli uztveram piemērs - pat fulpleits neglābj no aksidentiem.

Etasi - neba jau mērķis uzskaitīt itin visus čēpē, bet ilustrēt (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)


P.S.

Bet Kedriks vienmēr laimīgs izkauties.

Šo rakstu rediģēja Kedriks: 12.02.2007 22:34
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kamazs
iesūtīt 12.02.2007 22:37
Raksts #31


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



Kmoon, Kedrik, ja tu taa normaali, skaidri un gaiši buutu pateicis, nevis kaa ar ziidainjiem runaajis, neviens neprepareetu.

Kā noprotu, vēlējies pievērst uzmanību galvenokārt tam, ka visādas likstas stūkājoties ar zobiniem gadās un ka ļoti labi (un principā, svarīgi), ja pa rokai ir transports un palīglīdzekļi. Tam, protams, varu tikai piekrist uzreiz gan norādot, ka pasākuma veidotājiem ir vairāku gadu pieredze organizējot regulārus būfu treniņus un vieta, kur tas notiks ir pavisam tuvu civilizācijai.

Šo rakstu rediģēja Kamazs: 12.02.2007 22:37
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andza
iesūtīt 12.02.2007 22:43
Raksts #32


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.03
Kur: Jauko poniju zemē.



IMO, pietiks nodoties fleimošanas priekiem un labāk padomāt par kādām tīri konstruktīvākām lietām:

1) Pirmkārt, veiksmīgi izveidot kādu programmu (gan iesācējiem, gan mazākiesācējiem)
2) Padomāt par ekipējuma iespējām (mums ar bruņām nav nemaz tik labs stāvoklis, nedz arī ar metāla ieročiem)

Starp citu ņemot vērā to, cik kūtri un grūti te ir dabūt kaut ko no metāliem, var būt ir vērts kaut ko noskaidrot par kaimiņzemju medību laukiem? (Igaunijā, kurā, šķiet, rekonstrukcija un LARPi vairāk izplatīti, nav kaut kādas iespējas aizbraukt un iepirkties?)

Šo rakstu rediģēja Andza: 12.02.2007 22:45
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Svivens
iesūtīt 13.02.2007 01:58
Raksts #33


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.03.04



1)Tākā nometne iecerēta neilgi pirms Valmieras festa, hardvērs uz to brīdi mums laikam būs.

2)lāksteri, udeņraža pārskābe un kaukāds transports gajau būs. Ja kāds (kāda) grib likt šīnas no saldējuma kociņiem uz salauztiem pirkstiem un dezinficēt brūces ar nokaitētu nazi vai, lai mēs lauku apstākļos pieņemam dzemdības, tad mēs to apsvērsim.

3)Akcents varētu būt uz vācu divroka zobena tehnikas izpēti pēc senajām grāmatām (Ringeks, Maijers). Plus gatavošanās turnīriem Valmierā plus dažāds stafs.

Protams projekts ir ieceres stedijā. Jārisina ēdināšanas jautājums (tas nav Larps, intensīvi trenējoties pārtikt no rozīnēm un riekstiņiem nevar). Kautkāda izklaide vakaros kad visi būs izbesījušies (kura neietver alkohola un narkotiku lietošanu) arī vajadzīga. higiētnas jautājumus arī apsvērsim

Tad par programu. Sindra, tu laikam biji karatē nometnē and stuff. vai tu nevarētu nopublicēt šeit kāds jums apmēram tur bija režīms? Es netaisos veidot skriešanas nāves nometni, bet vairāk koncentrēties uz tehniku, bet es gribu zināt, kā tādas lietas taisa profesionāļi.

Ak jā man negribētos redzēt tur skatītājus. Man nav talanta piespiest cilvēkus kauko darīt, tāpēc es gribētu, lai tur būtu tikai trenēties griboši cilvēki (nav svarīgi iesācēji vai ne.

Ja kāds grib aptuveni iepazīties ar to kas tiks apskatīts nometnē, tad var atnākt uz Ziepniekkalna mežu sestdienās (pirms tam labāk uzmest man PZ, lai nebūtu neskaidrības ar laiku un vietu)

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 13.02.2007 09:12
Raksts #34


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



Par ēdieniem runājot - sirsnīgi iesku painteresēties par iespēju aizlienēt armijas pārtikas termosus. Mums tādi bija spēlēs un baigi ērti - uzvāri, sakrāmē iekšā un pāris stundas turās silts.
Ir jau arī tādas lauka virtuves, tikai mani māc aizdomas, ka tas varētu būt kaut kas, maigi izsakoties, padārgs...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sindra
iesūtīt 13.02.2007 09:24
Raksts #35


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



Oi.. Karate nometnes režīms bija visai skarbs. Aptuveni šāds:

8.00 Rīta rosme
9.00 Brokastis
10.00 Sporta spēles
12.30 Treniņš
14.00 Pusdienas
15.00 Klusā stunda
16.00 Sporta spēles
18.30 Treniņš
20.00 Vakariņas
21.00 Izklaidējošais pasākums
23.00 Gulētiešana

Kaut kā tā aptuveni.

A kad ir Valmieras fests?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
AxelBladd
iesūtīt 13.02.2007 13:25
Raksts #36


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.01.04
Kur: ZzZ



Runājot par norisses vietu. Par apmešanās vietu bija doma ņemt Suntažu galu - turpar vai netālu no vietas kur notikās Wolfsong. Vieta būtu laba ar to, ka netālu ir mājas un ar transportu nebūtu problēmas. Bet tā kā tas viss ir idejas līmenī tad vēl var mainīties.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Svivens
iesūtīt 13.02.2007 16:40
Raksts #37


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.03.04



Paldies, Sindra. Ņemsim vērā. Es arī esmu noskaņots uz kauko zvērisku (izņemot kluso stundu, klusā stunda tas ir par traku).
Stapcitu, moš tur ir kāds ēdūzis tuvumā?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_Viesis_*
iesūtīt 13.02.2007 16:50
Raksts #38





Viesi




Es teiktu, ka klusajā stundā visi var mierīgi sēdēt un mizot kartupeļus, kurus pēc tam ēst, jo vārīt ir kur (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)

NW
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sindra
iesūtīt 13.02.2007 17:03
Raksts #39


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



CITĀTS(Svivens @ 13.02.2007 16:40) [snapback]1103626[/snapback]

Paldies, Sindra. Ņemsim vērā. Es arī esmu noskaņots uz kauko zvērisku (izņemot kluso stundu, klusā stunda tas ir par traku).



Ja tajā pārējā laikā aktīvi sporto un trennējās, tad klusajā stundā visi patiešām guļ.
Ir nogurums un vajadzība starp treniņiem drusku pagulēt.
Ja atpūtai nebūs atvēlēts laiks, tad vienā brīdī ļaudis sāks sačkot treniņus.

Bez tam pēc pusdienu paēšanas šākā tā nepieciešams atpūsties pirms nākamo fiz. aktivitāšu uzsākšanas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hworang666
iesūtīt 15.02.2007 19:06
Raksts #40


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.05.06
Kur: Atprātojot atprātotājus...



Tad kāds cīņas stils tas īsti skaitītos? Un ja pats kaut ko apgūst? (Nu piemēram aikido, bet izrādās, ka tās zobencīņas veids nav tikai aikido, bet gan austrumu zobencīņas pamati) To beigās izmantot varētu? Nu čempionātā?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V  < 1 2 3 >
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 14.05.2024 15:53