Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ziņu iesūtīšana

Jaunu pavedienu veidošana šajā forumā ir atspējota.

Ja vēlies iesūtīt jaunumus, dari to Dienas Pareģa pamatforumā.

> Izziņots HP sērijas pedējās daļas iznākšanas datums
eyedam
iesūtīt 01.02.2007 16:30
Raksts #1


Neuzbilstamais
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 23.07.03
Kur: Latvija, Rīga
Klusais okeāns 2010



Roulingas mājas lapā Ir paziņots Harija Potera sērijas pēdējās – septītās – grāmatas (Harry Potter and the Deathly Hallows (Harijs Poters un nāves svētie)) iznākšanas brīdis – tas būs 2007. gada 21. jūlijā minūti pāri pusnaktij (pēc Latvijas laika – divas stundas un minūti pāri pusnaktij).

Lielbritānijas izdevniecība Bloomsbury, kā parasti, izdos divas versijas (sākotnēji – cietajos vākos) bērnu (parasto) un pieaugušo (kas atšķirsies tikai ar noformējumu), kā arī īpašu dāvanas izdevumu. Reizē (kas britu versijai notiek pirmo reizi) tiks izdota arī grāmatas audio versija aktiera Stīvena Fraja izpildījumā. Sākotnējā izdevniecības ieteiktā grāmatas cena ir 17,99 mārciņas (apm. 19 latu).

ASV izdevniecības Scholastic versiju, kā parasti, ilustrēs māksliniece Merija Grendprē, un reizē iznāks gan parastais (cena: 34,99 dolāri – apm. 19 latu), gan luksusizdevums (cena: 65,00 dolāri – apm. 35 lati).

2007. gadā aprit desmit gadu, kopš iznāca Harijs Poters un filozofu akmens, un kopš tā laika visā pasaulē ir pārdoti apmēram 325 miljoni 64 valodās tulkotu grāmatu eksemplāru no Harija Potera sērijas, visām daļām iekļūstot dažādu valsto visvairāk pirkto grāmatu topos.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
2 Lapas V   1 2 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Scorpse
iesūtīt 01.02.2007 16:35
Raksts #2


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04
Kur: pati dzīve



Nu tad beidzot ir pienācis brīdis, kad zinām, līdz kuram datumam vilksies gaidīšana. Bik skumji arī, apzinoties, ka pēdējā grāmata.
Interesanti, vai Latvijā grāmatas taps pieejamas no diviem naktī? Šaubos.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Morty
iesūtīt 01.02.2007 16:47
Raksts #3


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.01.07
Kur: starp nāvēžiem



Njā pasaciņai nu būs gals klāt, ir kādas versijas, kādas būs sajūtas izlasot pēdējo grāmatu?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kriSSa
iesūtīt 01.02.2007 16:53
Raksts #4


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 03.01.07



Ehh...,nu baigi žēl,ka tik vēlu..! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
spāre
iesūtīt 01.02.2007 17:58
Raksts #5


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.05.05
Kur: kaut kur tepat



es pilnīgi apraudājos. iedomājieties, visa Poteriāde beigsies jau pēc pāris mēnešiem!
tā jau es, protams, priecājos, bet..
(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/ermm.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
suns
iesūtīt 01.02.2007 18:02
Raksts #6


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.01.07
Kur: Rīga



patiešām - nesen nepacietībā pārlasīju visas 6.daļas un domāju, ka būs vairs tikai viena (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/sad.gif) it kā jau vajadzētu vēl - vnk vajadzētu! bet jāsaprot, ka nevar tas vilkties mūžīgi - arī roulingai negribas visu laiku rakstīt... tā kā jālasa pēdējā grāmata un jācer, ka nobeigums neliks vilties. zinot Roulingas rakstītprasmi un apburošo valodu, vilties, jādomā, nenāks (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
arturchix
iesūtīt 01.02.2007 18:53
Raksts #7


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.02.05



Laikam ir pēdējais laiks rezervēt savas tiesības uz vienu eksemplāru, savādāk vēlāk var gadīties, ka visi eksemplāri būs jau izpārdoti un nebūs pieejami mēnešiem.

Mani tikai izbrīna fakts, ka grāmatas izdošana ir paredzēta tikai nedēļu pēc tam, kad kinoteātros parādīsies "Fēniksa ordenis". No mārketinga viedokļa izklausās dīvaini, taču gan jau viņi zinās labāk. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)

Eyedam - (IMG:http://forums.advancedmn.com/images/smilies/ummmsmilie8de.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Fijusska
iesūtīt 01.02.2007 20:01
Raksts #8


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.08.04
Kur: Limbaži
Tulkotājs 2006



Tad lūk kas ir šis maģiskais datums! 10. grāmatas iznākšanas gadadiena. Man vienmēr licies, ka nu kādam āķim ir jābūt un negribējās domāt, ka tikai uz cūceni. Labi, labi.

Un ja tā padomā, tas nemaz nav tik tālu. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/w00t.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/w00t.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/crying.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Daniels_Redclifs
iesūtīt 02.02.2007 00:03
Raksts #9


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.05
Kur: Viduszeme



kaa jau esmu vairaakas reizes mineejis, peedeejo graamatu gan gaidu ar nepacietiibu, gan gribaas, lai vinja peec iespeejas ilgaak neiznaaktu, jo vnk taas buus beigas, genoh, story end, good bye, THE END! :| bet nu vismaz ceru, ka LV to graamatu saaks jau laiciigi tulkot, lai nebuutu liela starpiiba ar Lielbritaaniju.. gribeetos to anglu versiju ar izlasiit(ko visticamaak arii izdariishu), bet noteikti sagaidishu i-netaa, kad paraadiisies peedeejaa graamata Word dokumenta izskataa un vnk izkopeeshu.. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) un arii, tomeer, man ir liels prieks, ka HP lasa tik daudz cilveeku un jaunieshu, ka shii graamata speej notureet savu lasiitaaju pie taas un lai gribeetos veel lasiit, nav daudz taadu cilveeku pasaulee, kas daudz vai pat vismaz nedaudz izlasa no kaadas graamatas... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Silhouette
iesūtīt 02.02.2007 07:15
Raksts #10


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.06
Kur: Rīdziniece caur un caur ^_^



169 dienas to go*! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/sorcerer.gif)




_____
* pieņemot, ka es māku skaitīt
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eriette
iesūtīt 02.02.2007 13:54
Raksts #11


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.09.06



Nu tad beidzot! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif)
Un kad apmēram varētu būt latviski? Ap 2007. Ziemassvētkiem, jeb vēlāk?(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Putnubiedēklis
iesūtīt 02.02.2007 17:49
Raksts #12


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.11.03



CITĀTS(Eriette @ 02.02.2007 13:54) [snapback]1099137[/snapback]

Nu tad beidzot! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif)
Un kad apmēram varētu būt latviski? Ap 2007. Ziemassvētkiem, jeb vēlāk?(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)


visticamāk jau, ka iznāks kaut kur 2008. gada janvārī vai februārī, uz 6. grāmatu bija jāgaida apmēram 5-6 mēneši
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Edzinsh
iesūtīt 02.02.2007 20:02
Raksts #13


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.09.05
Kur: uz saulainās taciņas



Vienu es zinu noteikti - kamdēļ pūlēties un gaidīt to mūžību, izčakarējot visu pašamlasīšanas prieku? Vienkārši izlasām angļu valodā un miers. Tie, kas saprot. Tiem, kas šaubās - mēģiniet, visnotaļ noderīgi. Tie, kas neprot - žēl, mācieties cītīgāk un sāciet ar mazumiņu! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) Oriģinālvaloda gandrīz vienmēr ir labāka.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Fijusska
iesūtīt 02.02.2007 20:50
Raksts #14


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.08.04
Kur: Limbaži
Tulkotājs 2006



CITĀTS(Edzinsh @ 02.02.2007 20:02) [snapback]1099356[/snapback]

Vienu es zinu noteikti - kamdēļ pūlēties un gaidīt to mūžību, izčakarējot visu pašamlasīšanas prieku? Vienkārši izlasām angļu valodā un miers. Tie, kas saprot. Tiem, kas šaubās - mēģiniet, visnotaļ noderīgi. Tie, kas neprot - žēl, mācieties cītīgāk un sāciet ar mazumiņu! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) Oriģinālvaloda gandrīz vienmēr ir labāka.


Zini kas ir sliktākais šajā lietā tiem, kas mēģinās pirmo reizi? Tā būs pirmā reize, kad HP lasīs angliski, bet vajag tomēr pirms tam vēl kādu no HP grāmatām izlasīt angliski, kaut vai kuro reizi, jo savādāk būs nedaudz savādi iebraukt. Un ar pēdējo grāmatu tā gadīties varētu būt diezgan neforši (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) Es arī būšu to skaitā, kas HP grāmatu pirmo reizi lasīs angliski, jo pa šo laiku manāmi ir uzlabojušās manas zināšanas, bet pirms tam man tomēr nāksies angliski lasīt arī vēl kādu cito no tām, savādāk.. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ZIZI
iesūtīt 02.02.2007 21:10
Raksts #15


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.11.06
Kur: Sapņu mākoņos




CITĀTS
Nu tad beidzot!
Un kad apmēram varētu būt latviski? Ap 2007. Ziemassvētkiem, jeb vēlāk?


Nu jā vēl ilgi jāgaida
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Daniels_Redclifs
iesūtīt 02.02.2007 23:06
Raksts #16


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.05
Kur: Viduszeme



CITĀTS
Vienu es zinu noteikti - kamdēļ pūlēties un gaidīt to mūžību, izčakarējot visu pašamlasīšanas prieku? Vienkārši izlasām angļu valodā un miers. Tie, kas saprot. Tiem, kas šaubās - mēģiniet, visnotaļ noderīgi. Tie, kas neprot - žēl, mācieties cītīgāk un sāciet ar mazumiņu! Oriģinālvaloda gandrīz vienmēr ir labāka.


So true.. nevis gandriiz vienmeer, bet vienmeer... ja nu vieniigi origjinaalvaloda nav mandariinu vai citu aazijas valstu valoda... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eltons
iesūtīt 03.02.2007 10:13
Raksts #17


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.05
Kur: Midzeņi/virtuve



jeeeeeeeeeee...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Krisy
iesūtīt 05.02.2007 19:18
Raksts #18


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.07.06
Kur: tepat



priecee ka baidzot izdosies to graamatu izlasiit bet nejauki apbeedina tas ka taadu graamatu vars NEBUUS!!! nevar buut.. tas NEVAR buut...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eriette
iesūtīt 05.02.2007 19:22
Raksts #19


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.09.06



CITĀTS
Vienu es zinu noteikti - kamdēļ pūlēties un gaidīt to mūžību, izčakarējot visu pašamlasīšanas prieku? Vienkārši izlasām angļu valodā un miers. Tie, kas saprot. Tiem, kas šaubās - mēģiniet, visnotaļ noderīgi. Tie, kas neprot - žēl, mācieties cītīgāk un sāciet ar mazumiņu! Oriģinālvaloda gandrīz vienmēr ir labāka.


man slinkums ņemties ar vārdnīcu un es īsti nezinu personāžu vārdus angļu valodā. lasīt jau varētu, bet manas angļu val. zināšanas nav pietiekami labas, lai visu saprastu. vieglāk palūgt, lai kāds pastāsta, kas tur notika. xD

Šo rakstu rediģēja Eriette: 05.02.2007 19:22
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Charlotte
iesūtīt 05.02.2007 19:51
Raksts #20


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.12.06
Kur: kaut kur virs galvas...



Nu tad beidzot ir pienācis brīdis, kad zinām, līdz kuram datumam vilksies gaidīšana.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

2 Lapas V   1 2 >
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 15.05.2024 01:46