Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Laiks., [ar lielo 'L']
irbīte.
iesūtīt 17.12.2006 00:03
Raksts #1


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.02.06
Kur: alone.



Gads, mēnesis, nedēļa, stunda, minūte un sekunde - tie ir pieņēmumi. Tiesa, ir Laiks, bet tas nav formulējams. Manuprāt, ciulvēku vecāku dara pieredze. Tāpēc citi cilvēki izskatās vecāki, citi jaunāki vienā vecumā. Mēs nevaram spriest pēc datumiem un stundām itin neko. Metri, centimetri, kilometri, milimetri un decimetri - nomēra tukšu gaisa gabaliņu un saka - tas ir centimetrs. Tas viss ir cilvēka pieņēmums.
Ja kāds ir lasījis seno Grieķijas vēsturi, viņš saprot, ka no sākuma bija Haoss - Pirmviela, kurā ietilpst Laiks un daudz kas cits.
Kāds no jums teiks - ''bet gads ir ziema, pavasaris, vasara un rudens! Tas IR gads, nekāda pieņēmuma taču tur nav!'' Bet tas nav gads, tas ir cikls. Cikls, kurš atkārtojas, jo tas ir normāli.
Tāpat - Domām ir cits skatījums, kā viņas pārvietojas. Viens iedomājas Amerikā, otrs sajūt Dienvidpolā tajā mirklī - cilvēku pieņēmuma skatījumā - sekundes simtdaļā.


Jūsu domas..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
2 Lapas V  < 1 2  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 21)
Devils*Little*Si...
iesūtīt 20.12.2006 22:08
Raksts #21


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.12.06
Kur: pasaule



CITĀTS(Eriette @ 20.12.2006 20:09) [snapback]1077639[/snapback]

Ar tā nav, es domāju - mēs to nejūtam. Tas nav mums. Laikam izteicos neprecīzi, atvainošanu.

Bet kā tad ir - ātrāks vai lēnāks? Mēs laikam miegā esam kkādā es - nejūtu - laiku vai ārpuslaika stāvoklī? (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Ārprāts. Ārpuslaika stāvoklis. Ko es muldu. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/blink_a.gif)



Nu, bet sava daļa taisnības Tev ir. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)

Es piekrītu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Emociite
iesūtīt 21.01.2007 00:39
Raksts #22


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.01.07



Cilvekiem vajadzeeja sazinaaies, vajadzeja skaitit, ticeet, ZINAT.

Viss ir pienemums. Jaa.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

2 Lapas V  < 1 2
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 14.05.2024 05:31