Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ievēro!

Bibliotēkas plauktā par citām lietām, lūdzu, nesarunāties!
Vai nu atrodi piemērotāku forumu, vai izmanto kaucekļus. Sarunas no bibliotēkas plaukta var tik dzēstas bez brīdinājuma!

> Salaspils nāves nometnē..., Vai kāds ir lasījis....?
hellqueen
iesūtīt 02.12.2006 20:41
Raksts #1


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.06.06
Kur: Kaste.



Pa samita dienām izlasīju šo diezgan šausminošo, bet tomēr patieso grāmatu par cilvēku dzīvi nāves nometnē. Tiem kas nav lasījuši varu teikt, ka šeit ir rakstīts par cilvēku piedzīvotajām šausmās šajā nometne, to stāta tie cilvēki, kuriem izdevās no turienes atgriezties dzīviem. Grāmatā ir arī dažādi fotoattēli, kas parāda kā ir notikusi cilvēku nonāvēšana un šaumīgās līķu kaudzes.








Šo rakstu rediģēja hellqueen: 02.12.2006 21:00
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
2 Lapas V  < 1 2  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 23)
vargr
iesūtīt 08.12.2006 09:09
Raksts #21


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.04.04



CITĀTS(Jūnija Samāra @ 04.12.2006 11:34) [snapback]1070970[/snapback]

Es vienmēr no tāda tipa grāmatām gaidu vairāk šausmu, asiņu, nāves ainu un tā tālāk.

S.King -- Apt Pupil
Izlasiet šito un izdariet secinājumus, mazie gazenwagen piloti. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/getlost.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_Viesis_joly_*_*
iesūtīt 09.06.2007 11:14
Raksts #22





Viesi




CITĀTS(zūm. @ 03.12.2006 00:45) [snapback]1070584[/snapback]


jā. tiešām, kad ienāk, tad visi tā kā pat nobīstas. nez, gluži čukstus gan laikam nesarunājas, bet kaut kāda bijība ir. un tie dīvainie sitieni [reiz mani mēģināja ar tiem iebiedēt] vēl...
spocīgi.
tjā. mana doma, ka grāmatu vēl jorpojām vajadzētu izlasīt. ^^

Vakar aizvedu uz memoriaalu savu 12-gadiigo deelu-sapratu vienu....Neskatoties uz manu staastiito jaunaas paaudzes beerniem tas viss neaizskar dveeseli,vinji ir ljoti taalu no taa visa.Tas nav vinju ieveeriibas cieniigs.Saapiigi,bet fakts! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/blush.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_tapete_*
iesūtīt 07.06.2008 21:07
Raksts #23





Viesi




nu es pašlaik šo grāmatu lasu nav īpaši patīkami, bet jau jau sāku tad jau jāpabeidz lidz galam! Grāmatu atradu savos Omes gramatu krājumos, bet man gan šī grāmata ir izdota 1962. gadā!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ils
iesūtīt 14.06.2008 13:57
Raksts #24


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
Grupas ikona

Grupa: Dienas Pareģis
Pievienojās: 29.07.03
Kur: Rīga
Dienas Pareģis 2009



Manā bērnībā mums mājās tā grāmata bija. Reiz ņēmu un izlasīju. Tiešām šausmīgi, kaut arī - kā tagad izrādījies, kopīgais tur bojā gājušo cilvēku skaits padomju laikos ir ticis stipri pārspīlēts. Tik un tā šausmīgi. Nevaru teikt, ka ar prieku būtu skatījies tās bildes. Grāmata drīzāk likās atbaidoša, ar nāves auru. 90-to gadu sākumā, kad naudas reformu dēļ pazuda visi ietaupījumi, sāku regulāri pārdot antikvariātā daļu no grāmatām, kuras nebijā žēl pārdot, visas jau neņēma pretī, taču bez tā nebūtu izdzīvojis. Tur arī aizgāja tā "Nāves nometne".
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

2 Lapas V  < 1 2
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 06.06.2024 15:43