Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> !''Savage garden''-horror hotel!, Pietiekšanās un citi sīkumi ATD PAVEDIENĀ!
maksligais_intel...
iesūtīt 22.11.2006 16:14
Raksts #1


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04
Kur: Riga



Īss raksturijums :

Jūs esat 5 – 10 cietumnieki, kas ir nokļuvuši Losandzelošas stingrā režīma cietumā.
Jums visiem palēnām pienāk izlaišanas laiks un, tamdēļ, lai to saaīsinātu, jums tiek piedāvāta iespēja pastrādāt, kāda pussagruvušā, vecā viesnīcā Ņujorkā, kur jūs visu sakārtosiet un tālāk tiks doti rīkojumi, bet ierodoties viesnīcā jūs neesat diezko sajūsmināti. Godīgi sakot, jūs esat šokā, neko tādu nebijāt gaiidijuši. Viesnīca izskatās pēc kanalizācijas notekas, kura ir pamesta jau vairākus gadus. Viss ir klāts aiz zirnekļtīkliem ,skraida žurkas, prusaki un smird. Jā jums tas vis būs jāsaved kārtībā un jadzīvo šeit vesels mēnesis, taču jau pirmajā naktī šeit sākt notikt pagalam dīvainas lietas


Viesnīca:

Šādi izskatās no ārpuses :

(IMG:http://www.horrorchannel.com/img/story/cs-bullock.jpg)

viesnīcas gaiteņi:

(IMG:http://www.kapstadt.org/images/articles/urlaubsbilder-fotos-kapstadt/abandoned-house-g.jpg)


vēlāk uzzimēšu karti, lai vieglāk orientēties un mēģināšu atrast arī noteiktu telpu izskatus, bet doma ir uztverta 

Viesnīcas vēsture:

Pirms gadiem 70 šī bija viena no Ņujorkas smalkākajām un dārgākajām viesnīcām – ‘Savage garden’’ ,kur apgrozijās Ņujorkas un citu vietu augstākie slāņi.
Visiem labi zināms, ka viensīcas īpašnieks Fransuā Ženē( francūzis) bija iesaistījies nelikumīgās darīšanās un viņam bija daudz ienaidnieku. Tas arī tika manīts, kad pēc 7 gadu viesnīcas uzplaukuma laikos Ziemassvētku balles laikā tika aizdedzināta slavenā ‘’Savage garden’’, tas bija viens no spilgtākajiem ugunsgrēkiem Ņujorkā un par to zināja visa Eiropa. Bija daudz cietušo, viesnīca nenodega līdz pamatiem, to izdevās glābt.
Pēc ugunsġrēka dzēšanas sākās aktīva Fransuā Ženē meklēšana pa visu viesnīcu un visbeidzot to atrada pašā augstākajā stāvā pakārtu savā kabinetā.
Protams radās problēmas sakarā ar pussagruvušās viesnīcas pārmantošanu un tika meklēta Fransuā ģimene, diemžēl tā arī tika atrasta noglināta savā villā Malibu piekrastē. Gan pie Fransuā, gan pie viņa ģimenes tika atstātas divas vienādas zīmītes ar neizskaidrojamiem simboliem un tekstu franču valodā, kas tika angliski pārtulkots – ‘’ Un tas vis dēļ tavas spītības.... ‘’ un vēlreiz sekoja tie paši simboli, taču šoreiz priekšā tiem bij uzrakstīts skaitlis 4.
Tā arī viesnīcai nevarēja atrast mantiniekus, un toreiz tik slavenā ‘’Savage garden’’ spokojās tagad jau neapdzīvotā Ņujorkas ielā, kur pat klaidoņi nemājoja, jo tika dzirdējuši baumas, kas tur notiek .....


Spēles gaita :

Tātad jūs ieradīsieties viesnīca un jūs sagaidīs veca tantiņa, kas te par spīti visam dzīvo šajā ēkā, jo palikusi uzticīga šai vietai – bijusī ‘’Savage garden’’ administratore.
Viņa jums ierādīs telpas un pastāstīs vēl smalkāk par viesnīcas vēsturi.
Jums par palīgu būs arī velviena ģide – vienīgā izdzīvojusī viesnīcas apkopēja( kas starpcitu būs viena no dalībniekiem ) .
Jūs iekārtosieties viesnīcā un par pārējo es , kā būdama GM par visu par parūpēšos un apsolu, ka nelikšu jums garlaikoties. Galvenais, lai jūs būtu aktīvi ! 


Dalībnieki:

*5 – 10cietumnieki
*1 mājkalpotāja ( šī būs ļoti specifiska loma, jo šeit jums būs jādarbojas pilnīgi saskaņā ar GM.Šis būs vienīgais dalībieks, kurš zinās puslīdz manu stradēģiju un visu pārējo, tamdēļ šim cilvēkam būs jābūt ļoti aktīvam, jo patstāvīgi mēs sazināsimies pa PZ un es teikšu ,kas un kā.Protams tas nenozīme, ka būs jārīkojas pilnīgi kā es teikšu, taču no ceļa noiet nevarēs, jo atceraties, jūs NEESAT cietumnieku pusē )


Anketa cietumniekiem:

Vārds, Uzvārds:
Vecums:
Īss bio(+ģimene)
Noziegums dēļ, kura nokļuvāt cietumā:
Cietumā piespraistais laiks un cik jau esat nosēdējuši:
Bilde(obligāti)
Raksturs:


mājkalpotājas anketa:

Vārds, Uzvārds:
Vecums:
Cik ilgi strādāja hotelī:
Bio:
Raksturs


Mājkalpotājas anketu lūdzu sūtīt pa PZ, taču cietumnieku tepatās. Kad būšu apstirpinājusi anketu vai arī būsiet izlabojuši kļūdas, kuras es pateikšu iepostosiet vēlreiz anketu ar sarkaniem burtiem! Tas , lai vieglāk pēctam būtu orientētēties un atrast svarīgāko (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)

Kā arī jums tiks katram piedēvētas maģiskās spējas, jo bez tām jums tur neiztikt, taču tās es ptieikšanās beigās sadalīšu, lai būtu interesantāk un nebūtu nez kādi supervaroņi.

Paldies un ceru uz sadarbību (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
16 Lapas V  « < 3 4 5 6 7 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (80 - 99)
Kary
iesūtīt 25.11.2006 00:42
Raksts #81


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.05.06
Kur: Kaut kur zen ūdens. XD (Zivtiņu spēles)



Man atlikši vel 3 gadi.
Vinā viegli teica. Tad viņas acis pievērsās puisim kurš jau bija gatavs kauties. Nu tas jau iet par traku! Vinā būtu puisi nora'vusi atpakļ vietā bet neuzdrošinājaš to izdarīt. Bet vi''na bija priecīga kad vizmas Dens nosta'dija visu vietā.

Šo rakstu rediģēja Sarkana Rudens Lapa pa Ziemeļa Vēju: 25.11.2006 01:00
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eņģeļu gūstekne
iesūtīt 25.11.2006 00:44
Raksts #82


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.01.06
Kur: Starp melodisko dēļu čīkstoņu un caurvēja vaimanām*



Piemēram kas tas būtu...???... Tu tēlo lielo papucīti lai gan pats ne sūda nejēdz no cilvēku aizstāvēšanas, vai kā tamlīdzīga, tev tikai stulbam egoistam personiskais labums galvā. Gabriela izsšāva pirmo kas pagadījās mutē un tad jau atkal pievērsās Šikam. Lai nu tā būtu Šik' viņa pasmaidīja Tew nav kompleksi attiecībā uz savu pappucīti? Viņa vaicāja izliktdamās nobažījusies...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seila
iesūtīt 25.11.2006 00:45
Raksts #83


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



Aksels mierīgi un aukstasinīgi pacieta visus uzbraucienus, kas viņam domās lika drīzāk smieties...
-Es neesmu tāds idiots kā tu, lai nogalinātu kādu un pēc tam divus gadus pirms atbrīvošanas taisnā ceļā dotos atpakaļ uz cietumu vēl uz demit gadiem es redzu, ka tev to ļoti gribētos, bet nesagaidīsi, toties vari gaidīt mani un dunci kādā klusā stūrītī un kas attiecas uz bērniem daži te guļ pa labi un kreisi tā ka bērnu noteikti ir daudz vairāk un vispār kam tagad viegli? mani sauc Aksels...Viņš jau diezgan draudzīgi un ar redzamu cieņu pasniedza saviem pretiniekiem roku... pagaidām mēs esam vienā laivā...pagaidīsim kamēr no tās izkāpsi,...
Viņš uzsmaidīja meitenei.
-man ir atlikuši vairs tikai divi gadi...No desmit...viņš piezīmēja...

Šo rakstu rediģēja Seila: 25.11.2006 00:46
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Snorkes Jaunkund...
iesūtīt 25.11.2006 00:45
Raksts #84


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04
Kur: Zilganzaļā, saules caurspīdētā, jūras vilnī



Šika vēl skatījās Akselim acīs, bet Dens viņus atrāva vienu no otra, un Šika nomierinājās. Kā teiksiet. viņš vienaldzīgi novilka un sarokojās ar Akselu. tad puisis pievērsās Gabijai. Nu, ir jau, bet es cenšos to visu aizmirst.

Šo rakstu rediģēja Snorkes Jaunkundze: 25.11.2006 00:46
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seila
iesūtīt 25.11.2006 00:55
Raksts #85


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



Aksels vienaladzīgi sarokojās ar puisi. ne jau draudzības dēļ viņš sarokojās, bet gan tāpēc, ka kopā kāds laiks būs jāpavada un tas nozīmēja, ka iegūt liekus ienaidniekus nebija vēlami.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eņģeļu gūstekne
iesūtīt 25.11.2006 00:56
Raksts #86


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.01.06
Kur: Starp melodisko dēļu čīkstoņu un caurvēja vaimanām*



Gabriela. Arī Gabija iepazīstināja ar sevi apkārtējos, tātad tu tomēr jūties aizskarts par tēva nodevību, šī problēma tevi nomoka? Tu vēlies par to parunāt?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Pūķēns Sāra
iesūtīt 25.11.2006 01:00
Raksts #87


Gadalaiku aizstāve
Grupas ikona

Grupa: Spēļu pārziņi
Pievienojās: 14.11.05
Kur: Visa sākumā, vidū un beigās
Spēļu pavēlniece



Dens knapi novaldīja smieklus par Gabrielas teikto. Tas atgādina to dakteri filu, ja nelamdos. Puisis pie sevis nosmējās un ciešāk aplūkoja autobusu. Un kāds ir tavs termiņš un par ko? Dens uzrunāja Nevindu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Snorkes Jaunkund...
iesūtīt 25.11.2006 01:03
Raksts #88


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04
Kur: Zilganzaļā, saules caurspīdētā, jūras vilnī



Šika sāka smieties. tu man atgādini psiholoģi. Bet ok, man nav iebildumu, varam papļāpāt. viņš paberzēja zodu un pieliecās tuvāk meitenei, ar lūpām gandrīz skardams viņas ausi. es to negribētu teikt skaļi visu klātbūtnē, bet mani bērnībā tēvs sita līdz asinīm. Tad es vienmēr bēgu no mājām vai arī slēpos skapī. Bet tad es 14 gadu vecumā viņam pēc vienas tādas reizes iebliezu pa seju, salaužot degunu, un uz 3 nedēļām aizbēgu no mājām. Kad atgriezos viņš mani nopēra ar siksnu līdz asinīm. Tas nebija diez ko patīkami. Man vēl tagad uz ķermeņa ir rētas no viņa.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kary
iesūtīt 25.11.2006 01:10
Raksts #89


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.05.06
Kur: Kaut kur zen ūdens. XD (Zivtiņu spēles)



Nikola mierīgi nosēdēja savā vietā klausoties ko saka citi. Izmatojusi brīdi kad neviens neskatijās viņa ātri pārdzērgaš savaš ikdienas drēbēs. Traki man iet! Ja šitā būs jādzīvo vel ilgi es to neizturēšu. Un Nikola izdesa nopūtu. Tad vinā sāka knibināt savu ķēdīti no garlaicības.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eņģeļu gūstekne
iesūtīt 25.11.2006 01:10
Raksts #90


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.01.06
Kur: Starp melodisko dēļu čīkstoņu un caurvēja vaimanām*



Gabriela pasmaidīja pat pārspīlēti salkani, tu esi nepārspējams, taču arī man negāja labāk, tikai es kā augstdzimusi persona neatļāvos bēgt no mājām, taču sišana un problēmas starp māti un mani, beigās viņa par to samaksāja. Gabijai pār ausi lejup pa kaklu and so long nogāja vieglas trīsas, lai vai kas viņai kutēja kad kāds uzpūta siltu elpu uz kakla. Viņa pagriezās ar seju pret Šikamaru, tā ka deguni saskārās ^^
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Snorkes Jaunkund...
iesūtīt 25.11.2006 01:18
Raksts #91


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04
Kur: Zilganzaļā, saules caurspīdētā, jūras vilnī



Šika iesmējās. nepārspējams? Kā tu to domā? un kad gabriela pagriezās, viņas deguns pieskārās Šika degunam. Puisis kādu mirkli skatījās viņas acīs, un tad viņa lūpas maigi piekļāvās meitenes lūpām.

Šo rakstu rediģēja Snorkes Jaunkundze: 25.11.2006 01:19
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eņģeļu gūstekne
iesūtīt 25.11.2006 01:24
Raksts #92


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.01.06
Kur: Starp melodisko dēļu čīkstoņu un caurvēja vaimanām*



Gabriela jau paredzēja, ka viss ievirzīsies tādā gultnē, viņa pievēra acis un liegi ļāvās Šikamaru nevainīgajam skūpstam, tikpat nevainīgi viņa ar roku noglauda puiša vaigu. Ja viņa atvērtu acis būtu skaidri redzamas dzirkstelītes kas sprēgāja tajās, viņa pa visiem šiem pieciem gadiem tā pa īstam skūpstījusies aiz patikas nebija, vienīgi pienākuma pēc lai izpelnītos labāku apiešanos no apsardzes....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Snorkes Jaunkund...
iesūtīt 25.11.2006 01:31
Raksts #93


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04
Kur: Zilganzaļā, saules caurspīdētā, jūras vilnī



Šika nodrebēja, kad meitene nobrauca viņam gar vaigu. Puisis rokas aplika ap meitenes ķermeni un turpināja.
Šikamaru atrāvās no meitenes un ielika viņa galvu klēpī un no apakašas skatījās meitenes acīs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eņģeļu gūstekne
iesūtīt 25.11.2006 01:38
Raksts #94


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.01.06
Kur: Starp melodisko dēļu čīkstoņu un caurvēja vaimanām*



Gabriela atvēra acis un ar savām dzintarbrūnajām pogām urbās ar vien dziļāk Šika dvēseles spoguļos... Viņa iekšēji varbūt pat neapzināti jutās laimīga,laimīga, ka drīz atkal varēs kļūt paraugstdzimušu jaunkundzi ar pagātni un tomēr... Viņai bija arī nākote attiecībā uz savas ģimenes dibināšanu un pat laulību, to viņa aptvēra tikai tikko... pirms neilga mirkļa.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maksligais_intel...
iesūtīt 25.11.2006 08:43
Raksts #95


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04
Kur: Riga



OOC: Nē man jau patīk (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) Nedomājat kādu romānu nākotnē sarakstīt?(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) ...vispar tik romantiski, ka asariņa nobirst (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) , bet lūdzu autobusa neizvērsties ar kādām lielākām orgijām (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)


Autobuss apstājās. Šofērītis attaisija durvis un laipni sacījā , lai iet ārā. Blakus viņam kā par brīnumu sēdeja ta spats uzraugs, kas ''itkā'' bija aizgājis. Viņš protams visu noklausijās un ieradās, lai ievestu viņus viesnīcā.
Ieslodzītie vairs nejutas, ka noziedzinieki. rokudzelžu vairs nebija, viņi bija brīvībā, tik viegli bij aizmukt, bet tomēr, kas viņus atturēja.
Izkāpjot no autobusa paverās šausminošs skats( tā pati viesnīca, kas redzama attelā). Durvis bija vaļā. Atverot tās tās gandtīz izgāzās. Ieejot iekšā bija milzonīga telpa. Ļoti atgādināja dārgo viesnīcu administrācijas vietu un uzgaidāmo telpu, bet tāda tā bija agrāk. Visapkārt bija zirnekļtīkli un putekļi. Mēbeļu bij mazs, jo lielākā daļa bija sadegušas, bet tās, kuras palikušas pārklati ar baltiem palagiem, kas jau bija noputējuši.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seila
iesūtīt 25.11.2006 09:20
Raksts #96


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



-šķiet, ka ar kārtību iepriekšējie saimnieki nav pārāk centušies nodarboties...Aksels ar izsmieklu konstatēja izkāpdams no autobusa un pasniegdams roku Nikolai, lai palīdzētu izkāpt ārā...Viesnīca pēc viņa domām patiešām atstāja diezgan padrūmu iespaidu un drīzāk izskatījās pēc otrajā pasaules karā sabombardētas mājas neviss pēc viesnīcas, kaut gan tās jau bija tikai vīrieša domas un nekas varāk...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kary
iesūtīt 25.11.2006 09:45
Raksts #97


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.05.06
Kur: Kaut kur zen ūdens. XD (Zivtiņu spēles)



-Paldies!-viņa noteica.
Izkāpusi ārā no autobusa viņa paskatijās uz viesnīcu. Bet tas viņai lika pasmaidīt. Veca sagruvusi māja kura knapi turējās uz pamatiem. Iegājusi iekšā viņa norāva nost vienu no balatjiem palagiesm. Un tāpati mēbele bija pamatīgi cietusi. Tas vis viņai lika nosvilpties.
-Šitādāgraustā tak nevar padzīvot.-
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mehaniskais koli...
iesūtīt 25.11.2006 10:38
Raksts #98


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.06
Kur: sapņu pasaule,sakultā ar realitāti



kad piebrauca autobuss Artēmija jutās diezgan atvieglota .Iekāpusi viņa mierīgi novilka orandžo formuatklādama zem tās melnu bazroču krekliņu un melnas apspīlētas bikses kas viņai bija bijušas mugurā pēdējā laupīšanas reizē.Visu ceļu ko autobus mēroja līdz viesnīcai viņa klausijās apkārtēo strīdos un prātoja kāda būs šī viesnīca.



Izkāpjot no autobusa viņu pārņēma tāds riebums "Vai te man būs jāstrādā?"viņa jautāja apkārtējiem nievājošā tonī. Tad viņa izstaipija savu ķermeni un devās iekšā.Iekšpuse bija vēl drausmīgāka nekā ārpuse tas lika viņai saraukt degunu.
"sveika, paklau mani sauc Artēmija ,es autobusā zirdēju jūsu bērnišķīgo strīdu ,vai mums te patiešām būs jāstrādā?" Artēmija jautāja Gabijai un Akselam.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Pūķēns Sāra
iesūtīt 25.11.2006 10:54
Raksts #99


Gadalaiku aizstāve
Grupas ikona

Grupa: Spēļu pārziņi
Pievienojās: 14.11.05
Kur: Visa sākumā, vidū un beigās
Spēļu pavēlniece



OCC. ev_angel no autobusa izkāpa tikai Aksels un Nikola.

Vieni jau autobusā nevarēja noturēt savus hormonus un puisis par to nebrīnījās, Nu, ko lai dara, kad gribas? Dens bez nekādām emocijām nodomāja un pagājis viņiem garām, no izkāpa uzreiz aiz Artēmijas, somu, kuru bija iedevis viņa apsargs, viņš bija uzmetis plecā.
Varēja jau būt trakāk, šī ēka vismaz turās kopā. Dens rokas sabāzis kabatās pagāja garām durvīm. Nu labi, varbūt arī nē. Puisis apstājās netālu no Artēmijas. Ja mums te nevajadzētu strādāt, mūs te nevestu, cik zinu, mēs nepieteicāmies pie ekskursijas pa Ņujorkas graustiem. Puisis pagāja garām bariņam un izņēmis vienu roku no kabatas, norāva kādu palagu no mēbeles.

Šo rakstu rediģēja Pūķēns Sāra: 25.11.2006 10:55
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mehaniskais koli...
iesūtīt 25.11.2006 10:57
Raksts #100


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.06
Kur: sapņu pasaule,sakultā ar realitāti



OCC:Pūķēns Sāra piedot nepamaniju! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/sad.gif)

Šo rakstu rediģēja ev_angel: 25.11.2006 10:57
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

16 Lapas V  « < 3 4 5 6 7 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.05.2024 21:33