Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

4 Lapas V  < 1 2 3 4 >  
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
> Vai tu piedalītos Star Wars LARPā?
Vai tu piedalītos Star Wars LARPā?
Vai tu piedalītos Star Wars LARPā?
Noteikti jā [ 9 ] ** [15.00%]
Drīzāk jā [ 22 ] ** [36.67%]
Grūti izlemt [ 14 ] ** [23.33%]
Drīzāk nē [ 6 ] ** [10.00%]
Noteikti nē [ 9 ] ** [15.00%]
Kopā balsis: 66
  
bengalaas
iesūtīt 21.11.2006 22:36
Raksts #21


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.10.03
Kur: Kastaņkalni
Tulks 2007



Pusplika tvileka meklē darbu (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Nē, nopietni. Dejotāja no manis gan nekāda dižā nesanāks, taču pa krogu es pārmaiņas pēc varētu pašiverēt, gan ne kā saimniece, bet drīzāk uguns uzpasētāja - makaronu vārītāja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 22.11.2006 00:34
Raksts #22


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



Accepted (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Padomāsim arī, kā atvieglot darbu... gan jau arīpa kādam kritušajam tiks norīkots par "virtuves droīdu" (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eiše
iesūtīt 22.11.2006 07:47
Raksts #23


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.03.05
Kur: Kur teka Daugava līčotiem krastiem



Atbildot uz aptaujas jautājumu: "Jā, noteikti. Kaut arī man neļauj tēlot nedz evoku, nedz evoka un vūkija krustojumu."
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kormaka brigade
iesūtīt 22.11.2006 08:42
Raksts #24


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04



"""evoka un vūkija krustojumu"""

???????????????????? (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/blink_a.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 22.11.2006 09:02
Raksts #25


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



Ja izdodas ar Drakonistiem sarunāt generatoru, var būt elektrība uz citas fīčas. irtuvei gan tur nesanāks - ja nu vienīgi jūs varat elektriskās tējkannas ūdens vārīšanai izmantot - i to hļeb!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
bengalaas
iesūtīt 22.11.2006 09:34
Raksts #26


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.10.03
Kur: Kastaņkalni
Tulks 2007



Pusplika tvileka izskatīs arī citus darba (?) piedāvājumus. Bet, ja piekritīs strādāt kantīnā, tad solās tur arī palikt un nevienu nečakarēt.

Šo rakstu rediģēja browncat: 22.11.2006 09:34
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kormaka brigade
iesūtīt 22.11.2006 15:42
Raksts #27


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04



""Ja izdodas ar Drakonistiem sarunāt generatoru, var būt elektrība uz citas fīčas. irtuvei gan tur nesanāks - ja nu vienīgi jūs varat elektriskās tējkannas ūdens vārīšanai izmantot - i to hļeb!""

Tas nebija Drakonistu generators (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)

elektriskai tejkannai neder!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sindra
iesūtīt 22.11.2006 15:50
Raksts #28


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



Manuprāt, ja nevar dabūt elektrisko tējkannu, tad no domas par ūdeņa sildīšanu 24h diennaktī ir jāatsakās. Galu galā ar ko gan ūdens vārīšana atšķiras no putras vārīšanas. Lielākās grūtības jau visu laiku uzturēt uguni, lai uz viņa kaut ko varētu uzvārīt.

Cik man pašai larpu laikā vajag silto dzērienu es palūdzu, lai man ūdeni uzsilda kāds no komandas biedriem, bet ja nesanāk laiks, varu iztikt vispār bez siltā ūdens. man ēdnīca nav nepieciešama un es ļoti negribētu, ka mani norīko par kurinātāju personāža nāves gadījumā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 22.11.2006 16:06
Raksts #29


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Priekš tam ir termosi. Un ne visiem būs komandas un pat ne ugunskuri - tad ko, tiem jāiztiek kā ir? (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/mad.gif)
Bet, domāju, nenorīkošanu par kurinātāju gan var individuāli sarunāt, nez vai tā ir tāda problēma. Un, ja tā IR vienīgā problēma, tad neredzu iemeslu tāpēc visiem liegt karstu ūdeni virtuvē.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinaer
iesūtīt 22.11.2006 16:32
Raksts #30


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



juanaas ceriibas laikaa tika atvesta kraasninja kuru kurnaat un uz kuras uzbazt sildiities katlu nav nemaz tik gruuti.

un vidpaar ir atshkiriiba starp to, vai tev tikai jaaruupeejas par karstu uudeni, vai arii par kopeejo eedinaashanu un milziigo katlu mazgaashanu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
DarkJedi
iesūtīt 22.11.2006 18:15
Raksts #31


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.01.05
Kur: Kaut kur galaktikā



CITĀTS
elektriskai tejkannai neder!

Neesmu gan elektrības speciālists, bet kādēļ, lai ģenerators nespētu pavilkt elektrisko tējkannu? Ja reiz pat pārdodas tējkannas kuras var kurināt caur automašīnas piepīpētāju.

Vēl viens variants kā sildīt (vārīt) ūdeni ir maza elektriskā pārnēsājamā plītiņa uz kuras uzkrāmē katlu, bet imo tas rij elektrību vēl vairāk kā parasts elektriskais čaiņiks (ja ir problēmas ar ģeneratora jaudu).

Uz pārnēsajamās plītiņas kaut pannu krāmē un pankūkas cep (ja kāds grib lol)

Kaut arī, ja nekļūdos, nevienā LARPā man nav radusies vajadzība pēc siltā ūdens, taču zinu, ka ir cilvēki kuri nevar nodzīvot ne stundu kājas neiemērkuši siltā ūdens bļodā, līdz ar to laikam jārēķinās, ka silto ūdeni kādam vajadzēs. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)


p.s. Bet man pašam ļoti fascinē doma braukt uz LARPu ar elektrisko plīti. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)

______________

EDIT: Vēl viens variants ir prīmusi, taču ar tiem masveidā nav prātīgi, jo neefektīvi. Līdz ar to lieta velk uz gāzes balonu. Esmu redzējis arī miniatūras gāzes plītis (padomju laikos gan vēl tas bij), kurām no gāzes balona šļauku klāt un vāra ūdeni uz nebēdu. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)

p.s. Gāzes balona bonuss ir tas, ka LARPu var noslēgt ar neizlietotās gāzes uzspridzināšanu, tiesa es pats no spridzinātājiem turētos pa gabalu. lol (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)

Šo rakstu rediģēja DarkJedi: 22.11.2006 18:27
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kormaka brigade
iesūtīt 22.11.2006 18:57
Raksts #32


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04



tieshi ta, tadas ierices ka elektriska plitinja vai chainiks neder! nepietiek jaudas

Es tos pashus jautajumus uzdevu pirms Uvaisas (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Romija
iesūtīt 22.11.2006 18:58
Raksts #33


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.04.04
Kur: online
Fotogrāfs 2007



CITĀTS(DarkJedi @ 22.11.2006 18:15) [snapback]1065858[/snapback]

Vēl viens variants kā sildīt (vārīt) ūdeni ir maza elektriskā pārnēsājamā plītiņa uz kuras uzkrāmē katlu, bet imo tas rij elektrību vēl vairāk kā parasts elektriskais čaiņiks (ja ir problēmas ar ģeneratora jaudu).

Ir arī sildāmās spirāles, jo var ielikt jebkāda izmēra traukā. Elektrību ņem no parastā tīkla un man liekas, ka nemaz tik briesmīgi daudz nerij, ja jau ir tādiem mērķiem (bez speciāliem štepseļiem) paredzētas.

Bet vai tiešām ugunskurs ir tik sāpīga tēma (lasīt: sarežģīti noorganizējama un uzturama)?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mausns
iesūtīt 22.11.2006 20:24
Raksts #34


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: vispaar Riigaa, reizeem arri kur citur



CITĀTS(Etasi @ 22.11.2006 18:58) [snapback]1065907[/snapback]

Ir arī sildāmās spirāles, jo var ielikt jebkāda izmēra traukā. Elektrību ņem no parastā tīkla un man liekas, ka nemaz tik briesmīgi daudz nerij, ja jau ir tādiem mērķiem (bez speciāliem štepseļiem) paredzētas.

Bet vai tiešām ugunskurs ir tik sāpīga tēma (lasīt: sarežģīti noorganizējama un uzturama)?


Ugunskurs nav sāpīga problēma tad, ja pie viņa nav jāsēž visu laiku un nepārtraukti. Veģos man lēkāšana ar biguli ap ugunskuru nu nekādas negācijas neradīja un bija no cikla "kāpēc arī ne". Tur nebija arī probu ar malkas sagādi - nevienam nebija izteikti jāizlūdzas tāda laipnība virtuvei. Malka bija un viss.
Olaines poligonā malkas esamība/neesamība gan reizēm ir proba. Tas pirmkārt. otrkārt - siltam ūdenim tomērt ir jābūt visu laiku. Uvaisā termosi glāba uz neilgu laiku. Ūdens tika vārīts visu laiku (kad nevārījās putras grāpji). Tautas daudz, dzert gribētāju vēl vairāk (ja pieskaita individuālos "suhofruktus" - sausās zupiņas u.tml.).
Un vēl - ugunskurs un nemitīga tā uzturēšana nav problēma tam, kurš to grib darīt VISU SPĒLES LAIKU NO BRĪVA PRĀTA. Tam, kurš negrib redzēt neko citu, kā vien ugunskura tuvāko apkārtni 29,15 stundas diennaktī. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/rolleyes_a.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/sorcerer.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
DarkJedi
iesūtīt 22.11.2006 20:25
Raksts #35


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.01.05
Kur: Kaut kur galaktikā



Ja nekļūdos elektriskais čaiņiks jau tā pati vecā labā spirāle vien ir. Vienkārši spirāle ietaisīta stacionārā plastmasas apvalkā kurā var ieliet ūdeni. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Bet iespējams es kļūdos un parastās spirāles bez plastmasas apvalka ir mazjaudīgākas.

Šo rakstu rediģēja DarkJedi: 22.11.2006 20:27
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Romija
iesūtīt 22.11.2006 20:28
Raksts #36


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.04.04
Kur: online
Fotogrāfs 2007



CITĀTS(DarkJedi @ 22.11.2006 20:25) [snapback]1065968[/snapback]

Ja nekļūdos elektriskais čaiņiks jau tā pati vecā labā spirāle vien ir. Vienkārši spirāle ietaisīta stacionārā plastmasas apvalkā kurā var ieliet ūdeni. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Bet iespējams es kļūdos un parastās spirāles bez plastmasas apvalka ir mazjaudīgākas.


Nez! Bet tādu spirāli var ielikt jebkāda izmēra traukā (rēķinoties ar attiecīgu sildīšanas ātrumu) un neaizņem somā daudz vietas. Bet man jau vienalga. Es varu gan ugunskuru kurināt, gan bez karstā ūdens iztikt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
DarkJedi
iesūtīt 22.11.2006 20:35
Raksts #37


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.01.05
Kur: Kaut kur galaktikā



Turpinot par spirālēm, tad esmu redzējis arī lielās spirāles, kuras var bāzt katlā iekšā un vārīt ūdeni. Tiesa tādas dēļ izmēra tējas krūzītē neieliks, kā arī elektrību domājams attiecīgi rij.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kamazs
iesūtīt 22.11.2006 20:49
Raksts #38


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



Jūsu diskusijas par potenciālo piedalīšanos SW larpā šobrīd izklausās kā "brauksim dzert tēju":).
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mausns
iesūtīt 22.11.2006 20:55
Raksts #39


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: vispaar Riigaa, reizeem arri kur citur



CITĀTS(Kamazs @ 22.11.2006 20:49) [snapback]1065985[/snapback]

Jūsu diskusijas par potenciālo piedalīšanos SW larpā šobrīd izklausās kā "brauksim dzert tēju":).


Tāpēc jau labākie laikam ir tie larpi, kuros tējas/kafijas/siltā ēdiena būšana ir atstāta mājās un visi iztiek ar to, kas ir (maize, desas lunķis, dzeramais ūdens nešķaidītā un šķaidītā veidā). Atkrīt problēmas ar kurinātāju/gatavotāju/'barotāju komandu un visi izbauda spēli visu laiku.... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/whistling.gif)

Šo rakstu rediģēja mausns: 22.11.2006 20:55
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
DarkJedi
iesūtīt 22.11.2006 20:57
Raksts #40


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.01.05
Kur: Kaut kur galaktikā



Nu jā tā iznāk. Paldies par norādi Kamazs! Varbūt kāds mods var izraut ārā attiecīgos postus un pārcelt uz jaunu topiku ar nosaukumu ''Kā uzvārīt LARPā ūdeni''.

Šo rakstu rediģēja DarkJedi: 22.11.2006 20:58
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

4 Lapas V  < 1 2 3 4 >
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 20.05.2024 21:21