Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

4 Lapas V   1 2 3 > »   
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
> Vai tu piedalītos Star Wars LARPā?
Vai tu piedalītos Star Wars LARPā?
Vai tu piedalītos Star Wars LARPā?
Noteikti jā [ 9 ] ** [15.00%]
Drīzāk jā [ 22 ] ** [36.67%]
Grūti izlemt [ 14 ] ** [23.33%]
Drīzāk nē [ 6 ] ** [10.00%]
Noteikti nē [ 9 ] ** [15.00%]
Kopā balsis: 66
  
DarkJedi
iesūtīt 10.11.2006 20:25
Raksts #1


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.01.05
Kur: Kaut kur galaktikā



Aptauja, lai noskaidrotu cik potenciāli tauta ir ieinteresēta piedalīties Star Wars brīvdabas lomu spēlē (LARPā).

Nezini kas ir LARPs? Iesaku palasīties šo sadaļu, lai rastu iespaidu.
http://www.kurbijkurne.lv/forums/index.php?showforum=43
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kormaka brigade
iesūtīt 10.11.2006 20:56
Raksts #2


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04



Atbildeju "drizak ne". Nepatik nefantasy speles un viss!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 13.11.2006 09:36
Raksts #3


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



Domāju, ka varētu piedalīties, spēlējot kaut ko ne parāk specifiski. NĒ, NE KRODZINIECI! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sindra
iesūtīt 13.11.2006 09:44
Raksts #4


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



Godīgi sakot grūti izlemt.
Redz problēma ir tāda, ka mani sw valdzina tieši ar savām džedaju un sithu būšanām, Spēku un visu pārējo, nu tieši ar visu to, kas šajā spēlē nebūs.

A bandītu es varu spēlēt da jebkurā spēlē.
Tiešām nezinu...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
DarkJedi
iesūtīt 13.11.2006 11:50
Raksts #5


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.01.05
Kur: Kaut kur galaktikā



CITĀTS
A bandītu es varu spēlēt da jebkurā spēlē.


Vienmēr var arī spēlēt Alianses pārstāvi (Dumpinieku), kas nebūt nav bandīts, bet gan ‘’taisnības un gaismas’’ nesējs briesmu un nomāktības pilnajā galaktikā. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)

Taču jebkurā gadījumā ja cilvēkam negribās spēlēt lomu kur aktīvi kas jādara, tad vienmēr pielietojot iztēli var izdomāt kādu nosacītu un interesantu mazāk aktīvu lomu, kur nav pa galvu vai kaklu jāskrien glābt galaktika vai nodrošināt Impērijas stingrās rokas redzamība.

Teiksim tā pati krodziniece ir visnotaļ sociāla loma un nebūt nav bandītiska (ko gan nevar teikt par kroga apmeklētājiem).

Tāpat kantīnā vienmēr ir pieprasījums pēc puskailām Tvileku dejotājām.
Arī godīgi tirgoņi (kas patiesībā nav nedz kontrabandisti, Alianses darboņi vai Impērijas spiegi) pārmaiņas pēc ar nebūtu ne vainas.

Mediķi
Godīgi (vai arī negodīgi) fermeri
Kosmiskais tūrists, kas piekrāpts un gaidītās saulainās pludmales vietā atvests uz pilnīgāko kaktu.
Kādas nekriminālas un pat brīnumainā kārtā legālas ‘’Tirgotāju ģildes’’ darbinieks, kas izpēta jaunus tirgus segmentus.

u.t.t.

Izdomātu jebkurš var lomu kura iederētos un būtu interesanti pašam tēlot. Tiesa ja nav motivācijas un vēlmes, tad protams ir grūtāk izdomāt priekš sevis ko interesantu. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)

Liela nozīme ir attieksmei. Jo ja tā ir negatīva, tad pat visgardākais cepetis ar krem-brulē un zabaijoni desertā var likties, ka garšo pēc veca zirga sedliem. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)

Tādēļ vajag paskatīties SW filmas, palasīt kādu noveli. Iegūt pozitīvo attieksmi un tad jau skats uz lietām liekas skaistāks.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sindra
iesūtīt 13.11.2006 11:58
Raksts #6


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



Tev taisnība par vecā zirga sedliem
(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif) To Tu saprati pareizi. Šobrīd man vispār ne uz ko nav noskaņojums.
Iespējams, ka Ziemassvētki ienesīs kādu pozitīvisma brīnumu manā dzīvē.

Bet visādi citādi Tu nesaprati. Es teicu, ka ja sw, tad es vēlos būt džedajs, kas šinī larpā praktiski nav pieejams.
Padomāšu par puskailās tvileku dejotājas lomu...
(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Puķu elfs
iesūtīt 13.11.2006 12:01
Raksts #7


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.10.05
Kur: Starp sākumu un beigām.



CITĀTS(DarkJedi @ 13.11.2006 11:50) [snapback]1062298[/snapback]

Kosmiskais tūrists, kas piekrāpts un gaidītās saulainās pludmales vietā atvests uz pilnīgāko kaktu.


Šis ieteikums ir vienkārši fascinējošs un, pat tādu nezinīti SW un LARP lietās kā mani, padara par potenciālu spēles dalībnieku.
Saki, DarkJedi, cik Tu prasītu par patenta pārpirkšanu? (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/w00t.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
DarkJedi
iesūtīt 13.11.2006 12:27
Raksts #8


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.01.05
Kur: Kaut kur galaktikā



Nu ņemot vērā, ka es pats droši vien spēlēšu citu lomu, tad patents ir brīvs un var droši pieteikties uz tā izmantošanu. Ja interesē droši vari sūtīt Farliner ziņu, ka tevi kaut kas tāds interesētu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
skatitajs_no_mal...
iesūtīt 13.11.2006 13:39
Raksts #9


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.09.04
Kur: Tepat uz vietas un nekur... Kamēr neesmu aizgājis mājup.



mm, es ari saku domat- par kadu Imperijas armijnieci (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Jaukais Aikis
iesūtīt 14.11.2006 09:49
Raksts #10


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.02.06



Es noteikti piedalītos, kā impērijas pārstāvis. Vienīgā problēma - daudz maz autentisks tērps. Pats šūt es to nekādi neuzšūšu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mausns
iesūtīt 17.11.2006 23:02
Raksts #11


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: vispaar Riigaa, reizeem arri kur citur




"Domāju, ka varētu piedalīties, spēlējot kaut ko ne parāk specifiski. NĒ, NE KRODZINIECI!"


Gribētos zināt, kura/kurš parkstīsies uz krodzinieka vietu! Farlinder, tev vajadzēs piesolīt kādus ūber bonusus tam, kurš varētu tur darboties! Es arī varētu piedalīties UN NE KROGDZINECE. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 17.11.2006 23:23
Raksts #12


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Cik manīts, tad SW pasaulē vienmēr visi bārmeņi un krogu īpašnieki ir vīriešu kārtas pārstāvji. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/whistling.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 20.11.2006 09:15
Raksts #13


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



Nu tad karodziņu rokā, taurīti otra un uz priekšu!
Hmm, es sāku apdomāt meitu mājas variantu. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
DarkJedi
iesūtīt 20.11.2006 11:35
Raksts #14


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.01.05
Kur: Kaut kur galaktikā



Kantīna ir diezgan centrāla vieta, jo tur ir ne tikai Twileku dejotājas, bet arī Sabaca spēlētāji, dzērāji, ‘’sporta’’ cīņas, pieņemu, ka teorijā blakus var būt dueļu rings vai kaut kas tamlīdzīgs. u.t.t

Nezinu gan kā Farliner bija domājis krogu, kā kopējās ēstuves vietu ar putras or smth dalīšanu, jeb tikai lokāciju, kur ir nevis krodzinieks, bet gan bārmenis, kas jauc kokteiļus, dzirda jauniešus, pārdod uz pāris stundām Twileku meitenes ‘’privātdejām’’ un vienkārši tautu padara netikumīgu. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mausns
iesūtīt 20.11.2006 19:51
Raksts #15


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: vispaar Riigaa, reizeem arri kur citur



Nuuuu, ja atradīsies kāds puisis, kurš nodarbosies ar krogu................ meklējiet ar maisu vai lukturi gaišā dienas laikā. Ja tāds atradīsies, sw iestāšos pārmaiņas pēc sieviešu klosterī un sw pasaulē sludināšu agresīvo feminismu.... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/rolleyes_a.gif)
Bet vispār, lielas bučas tam, kas uzdrīkstēsies....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinaer
iesūtīt 20.11.2006 20:21
Raksts #16


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



manupraat sw krogam tieshaam vajadzeetu buut vietai kur satikties , piedzerties, un pasuutiit "privaatdejas" . nedomaaju, ka ir vajadziiga eedinashana. pietiks, ja tur buus dabuunams karst uudens un ugunskurs pie kaa paeedeet nosalushie celiniekiem pie reizes izteereejot peedeejo grasi (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)

jaunajaa ceriiba pie bara letes arii staaveeja dzeks, un pilniigi nekaadu probleemu . veelams tadu ar mieriigu raksturu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
DarkJedi
iesūtīt 20.11.2006 21:13
Raksts #17


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.01.05
Kur: Kaut kur galaktikā



CITĀTS
ja atradīsies kāds puisis, kurš nodarbosies ar krogu

Galaktiskajā tūrisma ceļvedī ir rakstīts, ka šajā galaktikas nostūrī krodzinieks vakarā (un varbūt arī pusdienslaikā) var izvēlēties meiteni ''privātdejām'' priekš sevis bez maksas. Tiesa Impērijas apzīmogots šis tūrisma ceļvedis gan nav (pagaidām). (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)

Šo rakstu rediģēja DarkJedi: 20.11.2006 21:15
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinaer
iesūtīt 20.11.2006 22:10
Raksts #18


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



lol - Dj - taa ir gandriiz perfektareklaama. klaat veel vjadzeetu pievienot kaadas simpaatiskas dejotaajas fotograafiju, un baarmenis atrasts. un tur jau buus vienalga, vai tas ir vai nav impeerijas apstiprinats ... (driiz jau buus (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) )
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 21.11.2006 09:24
Raksts #19


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



Apspriežoties ar dažiem no "Drakona" meistariem nonācām pie slēdziena, ka SW larpā krogus komandai būs salīdzinoši vienkārši - lielākā daļa tautas tādā ūķī pārtiek no "pārtikas koncentrātiem" - t.i. ātrajiem makaroniem utt. Attiecīgi - kroga komandai ir jārūpējas lai vienmēr būtu karsts ūdens un sagataves (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mausns
iesūtīt 21.11.2006 21:44
Raksts #20


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: vispaar Riigaa, reizeem arri kur citur



Farlinder, betās kādam vienalga būs tur jātup par "ugunsveci", lai nodrošinātu to karsto ūdeni! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif) Un kurš gribēs nepārtraukti rīt dūmus? Tāds brīnums, kā Slaviks Uvaisā - ņe vsegda dano. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/whistling.gif) Katrā gadījumā man tajā krogā (un domāju, ka Gunta domā tāpatās) būs izteikti patīkami atrasties otrpus letei un tērēt tos savus grašus par viskautko.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
bengalaas
iesūtīt 21.11.2006 22:36
Raksts #21


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.10.03
Kur: Kastaņkalni
Tulks 2007



Pusplika tvileka meklē darbu (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Nē, nopietni. Dejotāja no manis gan nekāda dižā nesanāks, taču pa krogu es pārmaiņas pēc varētu pašiverēt, gan ne kā saimniece, bet drīzāk uguns uzpasētāja - makaronu vārītāja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 22.11.2006 00:34
Raksts #22


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



Accepted (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Padomāsim arī, kā atvieglot darbu... gan jau arīpa kādam kritušajam tiks norīkots par "virtuves droīdu" (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eiše
iesūtīt 22.11.2006 07:47
Raksts #23


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.03.05
Kur: Kur teka Daugava līčotiem krastiem



Atbildot uz aptaujas jautājumu: "Jā, noteikti. Kaut arī man neļauj tēlot nedz evoku, nedz evoka un vūkija krustojumu."
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kormaka brigade
iesūtīt 22.11.2006 08:42
Raksts #24


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04



"""evoka un vūkija krustojumu"""

???????????????????? (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/blink_a.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 22.11.2006 09:02
Raksts #25


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



Ja izdodas ar Drakonistiem sarunāt generatoru, var būt elektrība uz citas fīčas. irtuvei gan tur nesanāks - ja nu vienīgi jūs varat elektriskās tējkannas ūdens vārīšanai izmantot - i to hļeb!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
bengalaas
iesūtīt 22.11.2006 09:34
Raksts #26


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.10.03
Kur: Kastaņkalni
Tulks 2007



Pusplika tvileka izskatīs arī citus darba (?) piedāvājumus. Bet, ja piekritīs strādāt kantīnā, tad solās tur arī palikt un nevienu nečakarēt.

Šo rakstu rediģēja browncat: 22.11.2006 09:34
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kormaka brigade
iesūtīt 22.11.2006 15:42
Raksts #27


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04



""Ja izdodas ar Drakonistiem sarunāt generatoru, var būt elektrība uz citas fīčas. irtuvei gan tur nesanāks - ja nu vienīgi jūs varat elektriskās tējkannas ūdens vārīšanai izmantot - i to hļeb!""

Tas nebija Drakonistu generators (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)

elektriskai tejkannai neder!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sindra
iesūtīt 22.11.2006 15:50
Raksts #28


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



Manuprāt, ja nevar dabūt elektrisko tējkannu, tad no domas par ūdeņa sildīšanu 24h diennaktī ir jāatsakās. Galu galā ar ko gan ūdens vārīšana atšķiras no putras vārīšanas. Lielākās grūtības jau visu laiku uzturēt uguni, lai uz viņa kaut ko varētu uzvārīt.

Cik man pašai larpu laikā vajag silto dzērienu es palūdzu, lai man ūdeni uzsilda kāds no komandas biedriem, bet ja nesanāk laiks, varu iztikt vispār bez siltā ūdens. man ēdnīca nav nepieciešama un es ļoti negribētu, ka mani norīko par kurinātāju personāža nāves gadījumā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 22.11.2006 16:06
Raksts #29


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Priekš tam ir termosi. Un ne visiem būs komandas un pat ne ugunskuri - tad ko, tiem jāiztiek kā ir? (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/mad.gif)
Bet, domāju, nenorīkošanu par kurinātāju gan var individuāli sarunāt, nez vai tā ir tāda problēma. Un, ja tā IR vienīgā problēma, tad neredzu iemeslu tāpēc visiem liegt karstu ūdeni virtuvē.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinaer
iesūtīt 22.11.2006 16:32
Raksts #30


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



juanaas ceriibas laikaa tika atvesta kraasninja kuru kurnaat un uz kuras uzbazt sildiities katlu nav nemaz tik gruuti.

un vidpaar ir atshkiriiba starp to, vai tev tikai jaaruupeejas par karstu uudeni, vai arii par kopeejo eedinaashanu un milziigo katlu mazgaashanu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
DarkJedi
iesūtīt 22.11.2006 18:15
Raksts #31


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.01.05
Kur: Kaut kur galaktikā



CITĀTS
elektriskai tejkannai neder!

Neesmu gan elektrības speciālists, bet kādēļ, lai ģenerators nespētu pavilkt elektrisko tējkannu? Ja reiz pat pārdodas tējkannas kuras var kurināt caur automašīnas piepīpētāju.

Vēl viens variants kā sildīt (vārīt) ūdeni ir maza elektriskā pārnēsājamā plītiņa uz kuras uzkrāmē katlu, bet imo tas rij elektrību vēl vairāk kā parasts elektriskais čaiņiks (ja ir problēmas ar ģeneratora jaudu).

Uz pārnēsajamās plītiņas kaut pannu krāmē un pankūkas cep (ja kāds grib lol)

Kaut arī, ja nekļūdos, nevienā LARPā man nav radusies vajadzība pēc siltā ūdens, taču zinu, ka ir cilvēki kuri nevar nodzīvot ne stundu kājas neiemērkuši siltā ūdens bļodā, līdz ar to laikam jārēķinās, ka silto ūdeni kādam vajadzēs. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)


p.s. Bet man pašam ļoti fascinē doma braukt uz LARPu ar elektrisko plīti. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)

______________

EDIT: Vēl viens variants ir prīmusi, taču ar tiem masveidā nav prātīgi, jo neefektīvi. Līdz ar to lieta velk uz gāzes balonu. Esmu redzējis arī miniatūras gāzes plītis (padomju laikos gan vēl tas bij), kurām no gāzes balona šļauku klāt un vāra ūdeni uz nebēdu. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)

p.s. Gāzes balona bonuss ir tas, ka LARPu var noslēgt ar neizlietotās gāzes uzspridzināšanu, tiesa es pats no spridzinātājiem turētos pa gabalu. lol (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)

Šo rakstu rediģēja DarkJedi: 22.11.2006 18:27
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kormaka brigade
iesūtīt 22.11.2006 18:57
Raksts #32


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04



tieshi ta, tadas ierices ka elektriska plitinja vai chainiks neder! nepietiek jaudas

Es tos pashus jautajumus uzdevu pirms Uvaisas (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Romija
iesūtīt 22.11.2006 18:58
Raksts #33


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.04.04
Kur: online
Fotogrāfs 2007



CITĀTS(DarkJedi @ 22.11.2006 18:15) [snapback]1065858[/snapback]

Vēl viens variants kā sildīt (vārīt) ūdeni ir maza elektriskā pārnēsājamā plītiņa uz kuras uzkrāmē katlu, bet imo tas rij elektrību vēl vairāk kā parasts elektriskais čaiņiks (ja ir problēmas ar ģeneratora jaudu).

Ir arī sildāmās spirāles, jo var ielikt jebkāda izmēra traukā. Elektrību ņem no parastā tīkla un man liekas, ka nemaz tik briesmīgi daudz nerij, ja jau ir tādiem mērķiem (bez speciāliem štepseļiem) paredzētas.

Bet vai tiešām ugunskurs ir tik sāpīga tēma (lasīt: sarežģīti noorganizējama un uzturama)?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mausns
iesūtīt 22.11.2006 20:24
Raksts #34


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: vispaar Riigaa, reizeem arri kur citur



CITĀTS(Etasi @ 22.11.2006 18:58) [snapback]1065907[/snapback]

Ir arī sildāmās spirāles, jo var ielikt jebkāda izmēra traukā. Elektrību ņem no parastā tīkla un man liekas, ka nemaz tik briesmīgi daudz nerij, ja jau ir tādiem mērķiem (bez speciāliem štepseļiem) paredzētas.

Bet vai tiešām ugunskurs ir tik sāpīga tēma (lasīt: sarežģīti noorganizējama un uzturama)?


Ugunskurs nav sāpīga problēma tad, ja pie viņa nav jāsēž visu laiku un nepārtraukti. Veģos man lēkāšana ar biguli ap ugunskuru nu nekādas negācijas neradīja un bija no cikla "kāpēc arī ne". Tur nebija arī probu ar malkas sagādi - nevienam nebija izteikti jāizlūdzas tāda laipnība virtuvei. Malka bija un viss.
Olaines poligonā malkas esamība/neesamība gan reizēm ir proba. Tas pirmkārt. otrkārt - siltam ūdenim tomērt ir jābūt visu laiku. Uvaisā termosi glāba uz neilgu laiku. Ūdens tika vārīts visu laiku (kad nevārījās putras grāpji). Tautas daudz, dzert gribētāju vēl vairāk (ja pieskaita individuālos "suhofruktus" - sausās zupiņas u.tml.).
Un vēl - ugunskurs un nemitīga tā uzturēšana nav problēma tam, kurš to grib darīt VISU SPĒLES LAIKU NO BRĪVA PRĀTA. Tam, kurš negrib redzēt neko citu, kā vien ugunskura tuvāko apkārtni 29,15 stundas diennaktī. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/rolleyes_a.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/sorcerer.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
DarkJedi
iesūtīt 22.11.2006 20:25
Raksts #35


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.01.05
Kur: Kaut kur galaktikā



Ja nekļūdos elektriskais čaiņiks jau tā pati vecā labā spirāle vien ir. Vienkārši spirāle ietaisīta stacionārā plastmasas apvalkā kurā var ieliet ūdeni. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Bet iespējams es kļūdos un parastās spirāles bez plastmasas apvalka ir mazjaudīgākas.

Šo rakstu rediģēja DarkJedi: 22.11.2006 20:27
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Romija
iesūtīt 22.11.2006 20:28
Raksts #36


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.04.04
Kur: online
Fotogrāfs 2007



CITĀTS(DarkJedi @ 22.11.2006 20:25) [snapback]1065968[/snapback]

Ja nekļūdos elektriskais čaiņiks jau tā pati vecā labā spirāle vien ir. Vienkārši spirāle ietaisīta stacionārā plastmasas apvalkā kurā var ieliet ūdeni. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Bet iespējams es kļūdos un parastās spirāles bez plastmasas apvalka ir mazjaudīgākas.


Nez! Bet tādu spirāli var ielikt jebkāda izmēra traukā (rēķinoties ar attiecīgu sildīšanas ātrumu) un neaizņem somā daudz vietas. Bet man jau vienalga. Es varu gan ugunskuru kurināt, gan bez karstā ūdens iztikt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
DarkJedi
iesūtīt 22.11.2006 20:35
Raksts #37


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.01.05
Kur: Kaut kur galaktikā



Turpinot par spirālēm, tad esmu redzējis arī lielās spirāles, kuras var bāzt katlā iekšā un vārīt ūdeni. Tiesa tādas dēļ izmēra tējas krūzītē neieliks, kā arī elektrību domājams attiecīgi rij.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kamazs
iesūtīt 22.11.2006 20:49
Raksts #38


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



Jūsu diskusijas par potenciālo piedalīšanos SW larpā šobrīd izklausās kā "brauksim dzert tēju":).
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mausns
iesūtīt 22.11.2006 20:55
Raksts #39


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: vispaar Riigaa, reizeem arri kur citur



CITĀTS(Kamazs @ 22.11.2006 20:49) [snapback]1065985[/snapback]

Jūsu diskusijas par potenciālo piedalīšanos SW larpā šobrīd izklausās kā "brauksim dzert tēju":).


Tāpēc jau labākie laikam ir tie larpi, kuros tējas/kafijas/siltā ēdiena būšana ir atstāta mājās un visi iztiek ar to, kas ir (maize, desas lunķis, dzeramais ūdens nešķaidītā un šķaidītā veidā). Atkrīt problēmas ar kurinātāju/gatavotāju/'barotāju komandu un visi izbauda spēli visu laiku.... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/whistling.gif)

Šo rakstu rediģēja mausns: 22.11.2006 20:55
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
DarkJedi
iesūtīt 22.11.2006 20:57
Raksts #40


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.01.05
Kur: Kaut kur galaktikā



Nu jā tā iznāk. Paldies par norādi Kamazs! Varbūt kāds mods var izraut ārā attiecīgos postus un pārcelt uz jaunu topiku ar nosaukumu ''Kā uzvārīt LARPā ūdeni''.

Šo rakstu rediģēja DarkJedi: 22.11.2006 20:58
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 22.11.2006 22:20
Raksts #41


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



CITĀTS(mausns @ 22.11.2006 20:55) [snapback]1065990[/snapback]

Tāpēc jau labākie laikam ir tie larpi, kuros tējas/kafijas/siltā ēdiena būšana ir atstāta mājās un visi iztiek ar to, kas ir (maize, desas lunķis, dzeramais ūdens nešķaidītā un šķaidītā veidā). Atkrīt problēmas ar kurinātāju/gatavotāju/'barotāju komandu un visi izbauda spēli visu laiku.... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/whistling.gif)

SW tā neder. SW kantīna ir visu dēku un līgumu, un piedzīvojumu sākumu, un notikumu centrs un pamats. Tukšā telpā sēdēsim, vai? Un citā laikā rīkosim pusdienas pārtraukumus, kad tie, kas grib tēju, drīkstēs nomaļā stūrīti iekurināt ugunskuriņu un visi reizē to tēju vai koncentrātu zupu dabūt?
Nu gan problēmu atradāt. Cita lieta, ka varētu ūdens nebūt dabūjams visas 24 stundas.
Priekš tam ir GM, kas izdomas, lai visiem būtu labi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinaer
iesūtīt 22.11.2006 22:21
Raksts #42


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



vispaarinot teemu driizaak, par Kantiinu SW (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 23.11.2006 09:00
Raksts #43


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



CITĀTS(mausns @ 22.11.2006 20:55) [snapback]1065990[/snapback]

Tāpēc jau labākie laikam ir tie larpi, kuros tējas/kafijas/siltā ēdiena būšana ir atstāta mājās un visi iztiek ar to, kas ir (maize, desas lunķis, dzeramais ūdens nešķaidītā un šķaidītā veidā). Atkrīt problēmas ar kurinātāju/gatavotāju/'barotāju komandu un visi izbauda spēli visu laiku.... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/whistling.gif)


Nu nez, mūsdienās ir gana daudz cilvēku ar visādām kuņga problēmām, kas nemaz tā vienkārši nedrīkst no sausas maizes un ūdens kaut 3-4 dienas pārtikt. Un, ja vēl lietus līst, karsta tēja ir ui, ku noderīga...
Protams, karsta ūdens centralizēta nedabūšana mani vismaz no braukšanas uz spēli neatturētu, bet tas ir tāpēc, ka man pašai ir maziņš katliņš līdzi vienmēr. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mausns
iesūtīt 01.12.2006 20:50
Raksts #44


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: vispaar Riigaa, reizeem arri kur citur



CITĀTS(Lia'angia @ 23.11.2006 09:00) [snapback]1066080[/snapback]

Nu nez, mūsdienās ir gana daudz cilvēku ar visādām kuņga problēmām, kas nemaz tā vienkārši nedrīkst no sausas maizes un ūdens kaut 3-4 dienas pārtikt. Un, ja vēl lietus līst, karsta tēja ir ui, ku noderīga...
Protams, karsta ūdens centralizēta nedabūšana mani vismaz no braukšanas uz spēli neatturētu, bet tas ir tāpēc, ka man pašai ir maziņš katliņš līdzi vienmēr. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)



Nuuu.... pati esmu ar krietnu kuņģa/aknu/u.c. medicīnas enciklopēdijas terminoloģijas (ūdens ceļgalā nav!) problēmu un lieliski atceros svētdienas rītu Volfsongā, kad ienīdu sevi par aizmirstajām zālēm kuņģim. Visādi citādi kuņģa problēma jau nu noteikti ir atrisināma arī pārtiekot no sausas maizes. Es jau nesaku, ka esmu labs piemērs darīšanai - bet, kā teica viens gudrs cilvēks "Noteikti nedrīkst, bet ja ļoti ļoti gribas, tad var visu. Saprātīgās robežās." Cik pa šiem larpu gadiem var atcerēties gadījumus, kad rodas ar veselību saistītas problēmas ar ēšanu no kopkatla vai saistībā ar ēšanas īpatnībām? Tam, kurš nosauks piecus, nopirkšu torti uz Ziemassvētkiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 01.12.2006 21:50
Raksts #45


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Mausn, GM-iem pietiks ar vienu gadījumu. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) Pareizāk - viņi nevēlas piedzīvot nevienu. Nevajag sašaurināt tēmu tikai uz kuņģa problēmām, bez tām ir citas arī, saistītas ar ēšanu. Un, galu galā - atstāsim krogu GM ziņā. Ja izdosies to organizēt, ja būs kāds, kas vāra ūdeni, tad būs, ja nē, tad nebūs. Kur problēma? Jeb tagad vicinam plakātu - "Nē, krogam!"? Kāda jēga? Kas nevēlas, var tur neiet, ij viss.
Kantīna būs tāpat, kur liksies? Bet ugunskuru katrā vietā mežā kurināt nedrīkstēs, kā jau vienmēr.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
DarkJedi
iesūtīt 01.12.2006 22:28
Raksts #46


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.01.05
Kur: Kaut kur galaktikā



Katls ar verdošu ūdeni ir laba lieta, taču domāju pašlaik svarīgākas citas lietas risināmas, līdz ar to visticamāk katliņa problēma tiks risināta kompleksi ar citām sadzīviskām ekstrām kas būs vai nebūs spēlē.

Vispirms jāizfilozofē konceptuāli, pēc tam kad koncepts skaidrs var pievērsties detaļām.



Domājams mobilais medpunkts ar ātrās palīdzības auto sirds un citu akūto problēmu slimniekiem nebūs, līdz ar to cilvēkiem kas apzinās savas problēmas ir vērts apdomāties vai spēle ir riska vērta. Vēlams pirms tam konsultēties ar ārstu un aprunāties kā visveiksmīgāk risināt problēmas ja ir ļaunākais scenārijs un nav nekā no sadzīviskajām ekstrām. Ļoti vēlams arī ārsta norādes Jūsu pašu labā ievērot, ne tikai noklausīties, jo galu galā Jūs bendējat savu veselību nevis ārsta.

Tāpat cilvēkiem ar īpašu zāļu vai dažādu citādu procedūru režīmu neaizmirst to ievērot. Ja jādzer noteiktos laikos zāles, tad vēlams lietot atgādinātājus. Vai nu pulksteņa modinātāju vai mobilā telefona atgādināšanas funkcijas. Tāpat jāņem vērā, ka medicīnas iestāžu autoparka pārvietojamām tehnikas vienībām var būt problēmas ar piekļuvi, jo attālums no tuvāks ātrās medicīniskās palīdzības punkta (slimnīcas) ir pietiekami liels, kā arī ceļš sarežģīts, lai medicīnas iestāžu autoparka pārvietojamās tehnikas pārvietošanas operators (šoferis) nomaldītos. Tāpat attālums līdz tuvākajam ārpus spēles civilajam transportam būs pietiekami, liels.

Neizmirst arī par atbilstošas pārtikas rezervju nodrošināšanu. Ievērojiet ārsta norādījumus pārtikas izvēlē! Izvairieties no svešas pārtikas lietošanas. Ja tomēr lietojat svešu pārtiku, rūpīgi iepazīstaties ar ēdiena sastāva aprakstu.

Neaizmirstiet par atbilstošam dzeramā ūdens rezervēm. Neaizmirstiet regulāri atjaunot ķermeņa šķidrumu iedzerot dzeramo ūdeni. Vēlams spēles laikā nēsāt līdzi dzeramā ūdens krājumus 2 stundām, kā arī regulāri atjaunot izlietotos līdzi esošos krājumus.

Tāpat ieteicams iegādāties veselības apdrošināšanas polisi un neaizmirst to paņemt līdzi uz spēli. Polisi nēsāt līdzi. Jūsu pašu labā nēsājiet līdzi apdrošināšanas polisei un pasei arī norādes par jūsu asinsgrupu un veselības problēmām, gadījumā ja nonākat situācijā, kad neesat pie pilnas apziņas medicīnas problēmju dēļ.

Noskaidrojiet jūsu ārsta mobilo telefonu, lai vajadzības gadījumā varat konsultēties. Tāpat pie mazākām veselības problēmām atbilstoši rīkoties. Iedzert zāles, apsiet sīkus griezumus. Lielāku veselības problēmju gadījumā nekavējoties sauciet ātro palīdzību. Ja apstākļi šķiet, ka nav steidzami var mēģināt ar ārpus spēles civilo transportu nokļūt līdz tuvākajai medicīnas iestādei.

Ja redzat, ka līdzcilvēkiem nepieciešama medicīniskā palīdzība, tad sniedziet to nekavējoties. Atcerieties cilvēka dzīvība un veselība pirmajā vietā!

Tālruņa numuri:
Ātrās palīdzības: 03
Glābšanas dienests: 112
Ugunsdzēsēji: 01
Valsts policija: 02

Šo rakstu rediģēja DarkJedi: 01.12.2006 22:30
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 02.12.2006 08:40
Raksts #47


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



OFFT ON
(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) DJ, pareizi. Šitā ņemšanās paliek jau smieklīga, it īpaši tāpēc, ka daži pārlieku rūpējas par citu strādāšanu vai nestrādāšanu. Jeb ka pašus, nedod Dievs!, vēl nepieliek pie darba, kas, laikam ir Lielais un Galvenais iemesls. Tai pašā laikā ļoti apgalvojot uz pārzinot sev nepazīstamu cilvēku medicīniskās problēmas. Tieciet galā ar savām, un tad raizējaties par otra. Otrs pats par sevi zinās, un bez svarīga iemesla jūsu mierīgo dzīvi neapgrūtinās.
Vienlaicīgi (cik svinīgi, ne? (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/rolleyes_a.gif) ) man jāsaka, ka ironizēšana par CITU veselības problēmām neko nedod. Ja pats esi vesels - nu, staigā un priecājies! bet neizsakies par otru. Par to tu neko nezini.
OFFT OFF
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
DarkJedi
iesūtīt 02.12.2006 09:46
Raksts #48


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.01.05
Kur: Kaut kur galaktikā



Es neironizēju, bet gan nopietni rakstīju. Tiesa tas man kā vienmēr ne īpaši izdevās un sanāca ar nelielu humoru. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/sad.gif)

Šo rakstu rediģēja DarkJedi: 02.12.2006 09:47
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mausns
iesūtīt 02.12.2006 22:33
Raksts #49


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: vispaar Riigaa, reizeem arri kur citur



CITĀTS(Roviela @ 01.12.2006 21:50) [snapback]1070123[/snapback]

Mausn, GM-iem pietiks ar vienu gadījumu. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) Pareizāk - viņi nevēlas piedzīvot nevienu. Nevajag sašaurināt tēmu tikai uz kuņģa problēmām, bez tām ir citas arī, saistītas ar ēšanu. Un, galu galā - atstāsim krogu GM ziņā. Ja izdosies to organizēt, ja būs kāds, kas vāra ūdeni, tad būs, ja nē, tad nebūs. Kur problēma? Jeb tagad vicinam plakātu - "Nē, krogam!"? Kāda jēga? Kas nevēlas, var tur neiet, ij viss.
Kantīna būs tāpat, kur liksies? Bet ugunskuru katrā vietā mežā kurināt nedrīkstēs, kā jau vienmēr.


Nav jau problēmas, nav. Un kur tad krogs izpaliks, gan jau notiksies un būs. Es jau tikai nedaug pārspīlēju. Katrs jau galu galā zina savas veselības problēmas un līdz šim ir spējis tās pieregulēt spēles vajadzībām (arī ar daļēju šo problēmu ignoranci). Krogs - tas tiešām ir GM lēmums un organizācija. Tikai - par nožēlu dzīves realitāte - kāpēc pamazām samazinās kroga komandā spēlētgribētāju loks? Tiesa, pagaidām gan nevēlos, bet neizslēdzu iespēju .... Varbūt, kad spēle nāks tuvāk, būšu citās domās par līdzdalību kroga komandā... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/whistling.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
utiks
iesūtīt 04.12.2006 04:39
Raksts #50


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.01.06
Kur: nav tava daļa
Lecīgākais forumietis 2006



drīzāk nē. ai, visādas citas labākas figņas darāmas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sindra
iesūtīt 17.01.2007 09:46
Raksts #51


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



A ir aptuveni zināms, kad spēle plānojas? Kurā mēnesī?
Datumi, kuri man, Elernasam un Licham pavisam neder ir no 23.07. - 1.08.

Man te prasa saplānot atvaļinājuma grafikus
(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/sad.gif)

Šo rakstu rediģēja Sindra: 17.01.2007 10:14
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 18.01.2007 17:26
Raksts #52


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



Aprunāšos šodien ar Drakonistiem - tas viss ir lielā erā no viņiem atkarīgs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
cereza
iesūtīt 17.02.2007 14:35
Raksts #53


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.02.07
Kur: Rīga



Labprāt piedalītos, bet tad tādā miermīlīgā lomā. Varētu arī pusplika pagorīties, ja vien man uz pieres kāds uzrakstīts, ka gramstīties nedrīkst. Varētu arī droši vien tajā pašā krogā padarboties un izsalkušajiem vīriem putru uzvārīt vai ko tādu :/ + es nāku komplektā ar labāko draugu, kas nedejos (jo dejojošs vīrietis...nu...khm (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) ), taču būs sociāli aktīvs. Nu jā. Tā kaut kā (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) )
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seratna
iesūtīt 05.08.2007 21:32
Raksts #54


wunderkind
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.12.05
Kur: to sing a lullaby
Iedvesmotājs 2009



Pusi no rakstītā nesapratu, it sevišķi saīsinājumus. Skaidrojošo vārdnīcu ar neatradu. Bet tā kā uzmācās vēlme pamēģināt. Iespējams pat saņemšos un pamēģināšu (tikko bija Deja Vu sajūta).

Nu jā - un arī uz tām katlu pieskatātājām pretendēju. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)

Ja nu ir vēlme mani atrast, tad meklējat iekš skype miss_abc

Šo rakstu rediģēja sirell@: 05.08.2007 21:35
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 18.08.2007 09:44
Raksts #55


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



Lūgums tiem, kas vēlaas pieteikties - rakstiet PZ man vai arī Liana_Meriana - laika nav daudz, kas ātrāk pieteiksies, tiem vairāk izredžu uz individuāliem kvestiem utt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sindra
iesūtīt 18.08.2007 09:46
Raksts #56


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



Un tomeer, lai speeleetu gungaani pietiek ar cepuri ar garaam ausiim un atteelojot mulkjiigo gungaanu gaitu?
mees nekaa nevaram dabuut acis uz kaatinjiem (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/sad.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 18.08.2007 09:51
Raksts #57


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



Hmm... nu, gan jau iztiksim bez acīm uz kātiņiem, būsiet "meža gungāni" kam nav garo acu kātiņu (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zenofeX
iesūtīt 21.08.2007 19:19
Raksts #58


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.11.03
Kur: nemitīgā kustībā/nav



A vot mani interesē, cik un kuri kurbijkurnes biedri/lietotāji vispār taisās piedalīties spēlē? It kā spēle būšot, bet spēlētāji? Es plus vēl viens cilvēks esam pieteikušies.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
skatitajs_no_mal...
iesūtīt 22.08.2007 15:53
Raksts #59


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.09.04
Kur: Tepat uz vietas un nekur... Kamēr neesmu aizgājis mājup.



Mjaaa, info paradijas tik veelu, ka...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aiva
iesūtīt 22.08.2007 17:09
Raksts #60


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



Informācija ka spēle būs, te bija jau sen... par datumiem arī paziņoja pasen...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
skatitajs_no_mal...
iesūtīt 23.08.2007 08:33
Raksts #61


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.09.04
Kur: Tepat uz vietas un nekur... Kamēr neesmu aizgājis mājup.



Paziņoja, paziņoja, bet tad uz visu vasaru iestājās klusums. padomāju, ka viss nomiris. Pēdējā atbilde bija FEBRUĀRĪ! Un tad...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

4 Lapas V   1 2 3 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 20.05.2024 21:03