Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Iespaidi par spēli
DarkJedi
iesūtīt 24.09.2006 18:33
Raksts #1


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.01.05
Kur: Kaut kur galaktikā



Laikam jāiemet kāda atskaite par ‘’Salu’’. Tā jau slinkums rakstīt, bet ja reiz Impērijas reglaments to pieprasa tad ko padarīsi. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)

Tātad, Larpņikā ‘’Sala’’ piedalījos, kā PC spēlētājs, konkrēti valsts ierēdnis, kas runājot Andzas vārdiem pirms spēles ‘’nav gluži dievgostiņa’’. Tāpat Andza pirms spēles teica, lai nekādā gadījumā nestāstot cilvēkiem no ‘’komūnas’’, ka piedalos, lai būtu tā noslēpumainības aura or smth. Tā nu ja kāds prasīja tad muldēju kaut ko par ģimenes svētkiem un vienkārši aizņemtību, līdz piektdienas vakaram kad tā saucamā ‘’Evijas un co’’ bandas vīrišķās sugas pārstāvji mani aicināja sestdien/svētdien spēlēt LAN party, bet es teicu nē, nē, nē, jo ģimenes svētki, bet pats nākamajā dienā zvanīju Andžejam, lai nevarētu aizņemties apmetni, kas atrodas pie Evijas, lol.

Bet, lai vai kā, spēle man sākas ar kādu dīvainu vīru cepurē, kas man iedeva dīvainu vēsti. Man kā Duglasa Silvera pilnvarotam pārstāvim jāiegūst īpašumā uz viņa vārda salas zemes. Vēstulei bija pievienotas sagatavotas līguma forma un 15 helleri (papīrīši), kur viens Hellers ir vērtīgs ducim kalēnu (metāla monētu). Tāpat bankas ‘’čeks’’240 Helleru vērtībā, kas ir līdzvērtīgi 2880 monētām, līdz ar to kopā man bija naudas līdzekļi 3060 monētu vērtībā.

Vēstulē bija minēts, ka sala pieder zvejniekiem un attiecīgi no viņiem man jāiegūst zeme, lai Duglas Silvers pēc dažām dienām varētu viņus nomēzt no salas (un iespējams arī zemes virsas), jo kā minēts vēstulē ‘’tādiem salašņām nav vietas viņa zemes īpašumā’’.

Nu, ko ķēros uzdevumam klāt, ar mani bija vēl sargs, kurš eskortēja divus noziedzniekus. Naktī cēlāmies uz salu, kur mums piebiedrojās kāda folkloriste no Akadēmijas. Viss būtu bijis ļoti jauki, ja vien otrs laivinieks Haris nebūtu bijis totāls mūlāps. Viņš ne vien nejēdza sasiet vienu no noziedzniekiem (Mārīti), bet arī airēja, it kā būtu atradis pirms tam tēvoča Bobo šķūnīti (par šķūnīti vēlāk).
Tā nu Hara neizdarības dēļ laivai piestājot pie krasa smagais noziedznieks izbēga.

Krastā bija arī zvejnieki, kas iesākumā nebija visai laipni un arī nepriecājās par ziņu, ka salā izmucis slepkava. Tāpat viņiem nepatika otrs noziedznieks kuru sargs dēvēja par lapsu kūmiņu (kikis), jeb vienkāršāk sakot sīku zaglēnu kurš arestēts par sīkām, zādzībām, blēdībām, lēdiju goda aptraipīšanu nepiedienīgā veidā un kaušanos ar lēdiju vīriem.

Nu lūk, tad nu laiciņu sēdējām ciemā, kur par lietu, par zemju iegādi nesāku runāt, laikam nojaušot, ka ar tādām lietām nevajag uzreiz ķerties klāt, bet gan nogaidīt izdevīgāku mirkli.

Tālāk zvejnieki stāstīja par čigāniem, kas zogot viņu zivis. Devāmies pie čigāniem. Čigāni tik tiešām izskatījās pēc tādiem kas zog zivis, bet vispār man valdības ierēdnim bij visnotaļ vienalga uz šo sīko ļautiņu problēmu. Kaut kādas zivis, phe. Tā nu patusējušies pie čigāniem, devāmies pie kultistiem. Kultisti bija samērā dīvaini ļaudis. Viņu mērķi un ticība bija visnotaļ neskaidra un nekonkrēta, bet doma, ka viņi ir nekrofīli, asinssūcēji un mazu bērnu zagļi by defolt bija uzreiz kad ieraudzīja sarkanos talārus (sarkans droši vien tādēļ, lai grūtāk pamanīt asins pilienus).

Pie kultistiem mums izbēga otrs noziedzieks, bet mēs nospriedām, lai jau sala tāpat maza un nekur šams neaizbēgs.

Tā nu gāju atpakaļ pie čigāniem, kur atradām, ka pirmais izbēgušais noziedznieks slepkava kopā ar cieminieku Bobo ir beigti jo nogalējuši viens otru. Tā arī viņu līķus tur pametām. Tad gājām vēlreiz pie kultistiem, līdz beidzot atpakaļ pie zvejniekiem. {

Zvejnieku ciemā bija samērā liela rosība, jo viņi laikam gatavojās glabāt Bobo un kādas vēl tur problēmas, līdz ar to bija samērā pārgruzīti ar dažādām risināmām lietām. Šis mirklis man šķita īstais, lai panāktu savu mērķi. Iegūt Duglasa Silvera īpašumā zvejnieku zemes.

Sadabūju ciema Stārstu un vēl dažus zvejniekus un sāku blefot viņiem. Blefot, ka ir tāds Hercogs Zanklāvs, kas dabūjis no karalistes karaļa tiesības iegūt savā īpašumā (atsavināt) arhipelāga salas kuras nepieder nevienam augstmanim un konkrēti uz šīs salas kur dzīvo zvejnieki plānots celt cietoksni, līdz ar to zvejnieki tiks izsviesti ārā. Zvejniekiem tas likās slikti un prasīja ko viņi var darīt.

Tad es teicu, kas ir tāds labais Hercogs Duglass Silvers, kurš negrib pieļaut Hercoga Zanklāva ietekmes palielināšanos arhipelāgā, jo tas grautu viņa pozīcijas galmā. Tādēļ Hercogs grib iegūt šo zemi, lai tā nenonāk Hercoga Zanklāva īpašumā, jo no augstmaņa tas nevar zemi atsavināt.

Tālāk turpināju blefu par to, ka Silveram interese ir tikai vien, lai Zanklāvam zeme nepieder, zvejnieki viņa pēc var tusēt cik ilgi grib. Viņš grib tikai zemi, lai pēc tās iegādes par to varētu mierīgi aizmirst.

Tā nu zvejnieki saskatīja šajā aspektā glābiņu no neeksistējoša Hercoga Zanklāva un gan stārasts, gan visi zvejnieki kā viens parakstīja pārdošanas līgumu. Tas praktiski notika neiztērējot nevienu no monētām. Beigās, kad jau visi papīri bija parakstīti izdomāju tomēr viņiem piešķirt 5 hellerus (60 monētas no 3060 kopējam kas man bija), lai viņi vismaz justos kaut ko ieguvuši, kā arī bija tas aspekts, ka es arī uzreiz nevarēju no salas evakuēties, jo laiva bija nosperta.

Tad nu tālāk piedalījos, kā aste dažādiem random kvestiem, jo risinot savu problēmu ar īpašumu iegādi biju palaidis garām to kas notiek uz salas.

Vienā brīdī uzradās mirušā zvejnieka Bobo draugs, kas gribēja paraudāt uz Bobo kapa. Tad viņš pastāstīja, ka Bobo esot bijušas trīs atslēgas viena laivai, kas pie bākas, otra kaut kam un trešā šķūnītim, kur šams glabājis alkoholu. Mēģinājām pierunāt Bobo draugu, lai tas palīdz atrast šķūnīša atslēgas (ar slēptāku personisko mērķi iegūt laivas atslēgu) taču Bobo draugs izrādījās nebija tāds ugunsdziras cienītājs, kā Bobo, kā arī šķūnītis beigās izrādījās izdomāts, tādēļ tika secināt, ka tā bedre, kas bija pa ceļam uz bāku ar to sastāvējušo ūdeni ir patiesībā Bobo ugunsdziras krātuve, kur šis vienkārši zaņķī dziru padara labāku.

Nu tālāk, sekoja, ka es parunājos ar kultistiem, tie mani iepazīstināja ar organizāciju (gan tā nekonkrēti) un piedāvāja man pievienoties. Cerot uz biznesa perspektīvām pievienojos ar. Tālāk aprecēju divas čigānietes (jo čigāniem ir atļauta daudzsievība). Precības bij ar mērķi, lai varētu iegūt viņu plostu ar ko evakuēties no salas, bet nekas nesanāca.

Nu jā, tālāk uzrakām visus zvejnieku kapus (pašiem zvejniekiem aktīvi tos apgānot). Uzrakām Bobo līķi kur meklējām laivas atslēgu, viens zvejnieks bija īpaši perverss, jo atslēgu meklēja bāzdams līķi roku caur nelaiķa Bobo iepuvošo bikšu priekšu.

Nu un tad jau laikam drīz arī spēle beidzās. Šķiet man doto uzdevumu izpildīju, zeme iegūta. Iztērēti 60 monētas, 3000 paliek man, jo Duglass Silvers bija rakstījis, ka neiztērētā starpība paliek man.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
 
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes
Viking
iesūtīt 27.09.2006 14:58
Raksts #2


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.09.04
Kur: Rīga



Taa nu man arii bija sjhii fantastiskaa iespeeja piedaliities shajaa forshajaa larpaa.

Tātad mans zvejnieks Ilgurts, kuram speeles laikaa tika dota iesauka jogurts, bija aprasts zvejnieks, kursha neko iisti neiznaaja par salu, tik dziivoja uz taas un centaas izdziivot. Nu jā , tā mēws zvejnieki sēdējaam pie ugusnkura sildiijaamies, Kristaps jaunaakais pastaastiija par negjeeliigjaiem chigaaniem kaa invji bija zivis zagushi un beigaas pashi smagi atraavushies par to. Pagaaja ljaoti iiss laicinjsh ..liidz kaut kaadi cilveeki krasta malaa seedaas laukaa smagi bljaustoties un nemaakuliigi palaizhot briesmiigo bandiitu Kabanu briivee. Tas bija pirmais moments kad jau sapratu, ka shii nakts buus gara, bet taa izraadiijaas veel garaaka. Kad iebrauceeji izseedaas mees labsirdiigi ljaudis buudami izklausiijaam kas vinjiem sakaams un uznjeemaam vinjus ar smaidu. Kameer muusu ciema starijs runaajaas ar cilveeku kjeedees (veelaak izraadiijas ka tas ir iereednis) folklooriste saaka runaaties ar mani un es vinjai izmetu to ka mums ir te ir templis , kas ir ljoti ljoti slikta vieta un neveelos doties tur ...un it iipashi viens pats ar diivainu daamu, kura intereseejas par briesmiigaam vietaam, kas zin ko vinja tur vareetu izdariit , apgaaniit sadusmot garus vai kaut kaadu katastroofu izsaukt. taapeec es pagaidiiju kameer paareejie beigs runaaties ...un tad sanaaca taa ka devaamies tomeer to templi apskatiit ...veesu praatu atbarikaadeejaam valjaa, vispirms teevocis bobo iegajaa tajaa ar folklooristi, kad ivnji iznaaca laukaa, uzreiz cietumnieka sargs arii ieskreeja iekshaa un es vinjam pakalj, lai pieksatiitu katik kaut ko sliktu neizdara, tad veel chigaans uzklupa ar laapu un saakaa dedzinaat templja griestus negjeelis taads. Veelaak izraadiiijaas ka esam izdariijushi briesmu lietu un palaidushi briivee asakau vai ko tml. katraa iznjaa esam izdariijushi vele briesmiigaaku lietu .
tad iestajaas briidis kad neinzaaju ko dariit ..doties atpakalj uz ciemu , vai doties pie chigaaniem parunaaties ..pagiadiiju kameer ieceljotaaji beidza savas runas ar zivju zagljiem , atnaacu pie vinjiem ciemos ...vinji man par BRIIVU izziileeja no plausktas kaut ko vispaariigu. Pajautaju vai vinji nav redzeejushi kabanu ...un izraadiijaas ka bija gan redzejeushi ... meegjinaaju noskaidrot kur un kaa ...un te peekshnji kas atnaak uz vinju ciemu ? ...Pats briesmiigais Kabans ...tad es leenaam atvirziijos prom no ciemata un aatraa solii klupdams devos pakalj ieceljotaajiem , lai pazinjotu kabana atrashanaaas vietu. Algotnim kursh sargaaja cietumnieku pazinjoju ka kabans atrodas chigaanu nometnee un devaamies pakalj ivnjam ...teevocis bobo devaas kopaa ar mums ...Bija tumshs un es nekaa neredzeeju ...vieniigais ko dzirdeju bija ka kabans kaut ko saka, dzirdeeju kliedzienus, kas aatri vien apklusa ...kad atnaacu uz notikuma vietu kur ja ubija ieradies cilveeks ar laapu ..ieraduziiju ka muusu teevocis bobo ir miris no kabana rokas ...un kabans arii dzen ir miris no teevocha bobo rokas ...lai cik briesmiigi tas nebuutu ...es ljaavos savam alkatiigumam un lepnumam par paviekto, taapeec paluudzu algotnim soliitu atliidziibu par paliidziibu atast kabanu, kaa vinjsh to bija mineejis muusu ciemaa. Devos atpakalj uz vciemu ar lepnumu paiznot ka par kabanu mums vairs nav jaauztraucas un esmu nopelniijis naudinju ..veselus DIVUS daalderus (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) , kas prieksh manis bija ljoti daudz. Protmas paiznjoju arii par tevocha bobo naavi ... Peec tam kaadu labu laiku paliidzeeju kurt ugunskuru un vnk pavadiiju laiku ciemaa.
kad uzzinaaju ka Kultistiem ir interese par bobo liikji, un ka vinjiem nav nekas labs padomaa ...es ar mārtinju (zergu) devaamies savaakt liikji un aiznesaam uz savu nometni, lai kultisit nebaazh nagus pie bobo mirstiigajaam neparasti, diivaini asiniis izmirkushajaam mirstiigajaam atliekaam. Tik daudz asinju nevareeja buut no vienas riiikles paargrieshanas cik ibja uz liikja ..taapeec tas man liekaas ljioti diivaini un radiija veel leilaaku neomuliibas sajuutu . Fakts ka otrs noziedzinieks Lapsa arii esot izbeedfzi arii nelika justies labaak. Kad tika apbediits bobo liikjis ieveerojot visas zvejnieku koptakaas parazhas, devos atpakalj uz nomenti ..kaut kad ap to laiku arii ieradaas iereednis ar priekshlikumu un gudri sstaastiija par hercoogiem kas dziivojot otrpus uudenim...to uzzinot savaa neiznjaa izdomaaju ka mees esam zvejnieki kas dziivo uz hercoogistes salas un ir kaut kaadi lielie viiri kuri veelas ...tjip privatizeet sho salu, lai ieguutu itesiibas izriikoties ar ot kaa velas ....starostj pierkita parakstiit dokumentu, kuru izlasiija (man taa likaas) taapeec arii es parsktiiju jo domaajuka ciema galva jau zin ko dara.
Tad saakaas laika posms kad es pavadiiju laiku ciemaa, kad es pusliidz uzzinaaju legjendu par asaku, un baismo nostaastu par to cik diivaini ir nomirusi meiteniite . Ka vinjai vispirms kaut kas ne no shaa ne no taa uzdaavinaats ...un tad peec tam vinjas pashaas maate nosaukusi vinju nevis iistajaa vaardaa bet par Asaku ....tad esot bijushi triis kaucieni vai kliedzieni un vinja nomira ....To noklausieties es riktiigi sajutos apdraudeets un man in real life kljuva ljoti neomuliigi, jo kaadu laiku peec briizha kad es speeru savu kajaa tajaa briesmiigjaaa templii kaads cilveeks, kas bija liidziigs laiviniekam (kas atveda iereedni ar paareejiem) uzdaavinaja man triis moneetas ne no shaa ....veelaak , kad ieradaas zvejnieks no blakus salas parunaat par zvejas vietaam un vispaar par to kas notiek ...sarunas laikaa mani netiishaam nosacua par asaku ...tas man tik tieshaam nepatika ... Muusu cieminjsh veel prashnjaaja muus par seeneem un burvju dziraam kas mums liek runaat biagaas mulkjibas un safantazeet visaadus murgus par to kas iisteniibaa notiek uz muusus slas ..vinjsh neticeeja ka uz muusu zemes notiek TIK diivainas un mistiskas lietas...kas neizspieda no mums seenju nosaukumu ..vinjsh vnk, devaas aptakalj uz savu salu (un ieliida teltii). Tad arii ieradaas kultisti kaut ko parunajaa un devaas prom ..peec kaada liaka ivnji atgriezaas un pavestiija man par prieku ka dodas prom un atnaakushi atvadiities ...un paspieda visiem rokas, ko es uztveeru par laipniibas zhestu (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Nu jaa ..no kultistiem atbriivojaamies , tagad paliek chigaani, kuri viziites laikaa pie mums bija ieradushies un pavestiijushi ka viniem vajag krelles un dabuujushi krelles dosies prom .... krelles bija kapseetaa pie vinea liikja ...pa cik es biju pret kapu uzrakshanu ..es uzmekleeju ieceljotaajus kuriem, kaa izraadiijaas, vajadzeeja atsleegu kas bija pie teevocha bobo liikja. Es "ljaavos "piekukuljoties"", un atljaavu vinjiem uzrakt kapus unizrakt i teevocha boob liikji i persoonas pie kuras bija krelles liikji. Tas viss biedzas ar kaismiiigu manu nekrofiilo alku apmierinaashanu kad es ar plashu smaidu paarmekleeju teevocha bobo liikji liidz pat peedu galiem. Dabuuju krelles, un kopaa ar Anitu (bc) un Kristapu jaunaako (axelu) devos pie chigaaniem lai atodtu krelles, tachu visu runaashanu paarnjeema bc un teica ka krelles neatdosim, jo neticeeja chiganaiem laigan pariezi vine bija ..vinji tak ir zagliigi chigaani . devamies uz nometni ...aprakaam krelles un devaamies uz nometni .... Tad man ienaaca praataa doma ,kaa tikt valjaa no chigaaniem - atdot vinjiem krelles. ((IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) )
tachu tur bija viens aakjis ...es no visiem savaacu naudu un devos pie algotnja noalgot vinju lai vinjsh gadiijumaa, ja chigaani peec kreljlju sanjemshanas tomeer nedotos prom, vinjsh visus vnk. noslakteetu . Spriezhot peec vinja brujnojuma vinjsh buutu uz to speejiigs. Tachu ak nerazha ,,chigaani peec kreljlju sanjemshanas tomeer devaas prom un nekaads slaktinjsh nesanaaca, tachu chigaani bija prom ..un veel viens kvests izpildiits ! kaa arii izpildiiju kabana atrast paliidzeeshanas kvestu ko uzdeva algotnis

ar chigaanu doshaos prom speele beidzaas. kopumaa esmu ljoti apmierinaats ar speeli, un sanaaca ljoti interesanti. Atmosfeera bija vnk. perfekta jo man tik tieshaam bija bail par savu dziiviibu un bija briizhi kad es vnk. gaidiiju tos triis kliedzienus un to baismo mirkli kad es mirshu ,...tachu nedzirdeeju kliedzineus un taa arii paliku dziivs. Veel viena pozitiiva lieta bija taada ,ka visu laiku bija ko dariit, un garlaiciig man vismaz nebija ...
Speels laikaa viens no jautraakajiem pasakumiem bija teevocha boob apbediishana (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Raksti šajā pavedienā


Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 27.05.2024 08:34