Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Igauņi grib ar mums draudzēties!, St. George’s Night Uprising 22.-23. aprīlī Igaunijā
Inx
iesūtīt 21.03.2006 13:15
Raksts #1


child of the sky
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.10.03



Lūk kādu vēstuli saņēmu no Igauņu kolēģiem-larperiem-tolkīnistiem. Viņi mūs aicina piebiedroties viņu pasākumam tajā pašā poligonā, kurā jau bijām pagājušajā vasarā, lai nosvinētu kādus dīvainus svētkus, piedalītos nelielā viduslaicīgā larpā, atjaunotu dažus vārgus kontaktus un pats galvenais - piedalītos milzu dzīrēs ar veselu jaunlopu uz iesma. Un tas viss par brīvu (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)

Man pašam ideja šķiet diezgan pievilcīga un piedalīšanās vērta, tomēr šajos datumos man nav iespējas tikt uz Igauniju un tam visam piebiedroties.

varbūt kāds no cilvēkiem, kas uz turieni devās pagājušajā vasarā ir ieinteresēts. arī jebkurš, kam šī ideja liekas pievilcīga, varētu izteikties par plāniem un iespējām. jo galu galā tie ir mūsu kaimiņi fantazjori un vajag veidot starptautiskas attiecības un labu un pieklājīgu publisko tēlu.

Lūk vēstule:

CITĀTS
Greetings!

I turn to you on behalf of The Order of Middle-Earth, the Estonian Tolkien Society!

A long time has passed since Tolkien Festival 2005 at Kassinurme – and sadly scarce have been contacts between us! In August we showed, that in unity there lies power, yet friendships formed we let fade away – alas! But is it not from our mistakes that we learn – so again do we invite you all, to keep the flame burning, to a new event on the way!

On the 22nd and 23rd of April, at Kassinurme, there will be re-enacted the St. George’s Night Uprising. What was it originally? Take a look in wikipedia.
The aim is to make the wonderful Kassinurme even greater – as people seven hundred years ago, so will we have work constructing further the fortress. Afterwards there will be a great feast, mutton roasted on open fire, musicians, and most important of all – the rebellion! In the anxious night the oppressed land-folk shall throw from them the yoke of the invaders and take by strength of arms back their freedom! Or then again, what do the peasants know, a few arrogant fools have driven them up and now it is up to the paladins of the Livonian Order to get rid of the villains behind it all and restore peace and normal life to the riot-torn land...

Choose your roles yourselves - as a great LARPG, the St. George’s Night Uprising will be carried out again – and you, dear friends, we would gladly see among us at this time! In costumes in the historical style, making this Spring memorable to us all!

Of course, nothing whatsoever shall be charged of you – this is an event for Kassinurme, for all those who wish to see it more spectacular yet!
Last year an event of the same sort took place as well – some pictures: www.keskmaa.ee/kassinurme
And last but not least – what a great chance for making plans for Tolkien Festival 2006, eh? This year at the very end of July...but more when we meet!



Till we meet at Kassinurme,
Théodred,
The Order of Middle-Earth


Šo rakstu rediģēja Inx: 21.03.2006 13:17
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
2 Lapas V   1 2 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Dinaer
iesūtīt 21.03.2006 14:29
Raksts #2


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



skan interesanti, bet nu jāskatās, vai kāds, un cik vispār brauc.

man jau nebūtu iebildumu atkal līdz turienei aizbraukt - tīri smuki bija.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Inx
iesūtīt 21.03.2006 16:22
Raksts #3


child of the sky
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.10.03



jā, patiesi, visi visi ir aicināti. un tur pat nesit ar Tolkīna kopotajiem rakstiem par galvu, kā mums ar Elernasu sākumā likās... tur visi ir tādi jauki cilvēki. drusku fanātiskāki par mūsu sabiedrību gan.

nu principā, ja kādam ir vēlme, tad varu iedalīt tā Théodreda mailu un varat paši uzorganizēt. ja nē, tad varu aizsūtīt vēstuli ar tekstu vai nu "latvieši būs" vai "diemžēl latvieši nebūs".

vismaz vēlmes izsakiet, lai var apzināt, vai vispār tautā ir vēlme doties, vai ne.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
skatitajs_no_mal...
iesūtīt 21.03.2006 17:53
Raksts #4


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.09.04
Kur: Tepat uz vietas un nekur... Kamēr neesmu aizgājis mājup.



Nu- kapec ne uz Igauniju- un par brivu patuset....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 22.03.2006 01:41
Raksts #5


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



Tas pasākums saistās ar t.s. Juri naksts sacelšanos kad Igauņi diezgan aktīvi sadeva pa kaklu krustnešiem vairākās vietās, tiesa gan, sacelšanās vēlāk tika apspiesta.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 22.03.2006 06:53
Raksts #6


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



Nu pie mums to sauc par Jurģa nakti. Tikai man kaut kā nav pārliecības par pasākuma "nopietnību". Kā tur toreiz bija ar to bičslepingu? (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif) Un kāda velna pēc viņš kaut ko muld par paladiniem uz ordeņa atmarozku fona?? (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/blink_a.gif) Taisīt farsu no gana traģiska pasākuma tā neērti būtu. Tas būtu tā kā pēc kādiem gadsimtiņiem uztaisīt lomu spēli par ebreju apšaušanu Šķēdes kāpās vai tamlīdzīgi.

Šo rakstu rediģēja Kedriks: 22.03.2006 06:57
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Inx
iesūtīt 22.03.2006 09:20
Raksts #7


child of the sky
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.10.03



Nū... acīmredzot viņi šos svētkus uztver krietni citādāk, nekā mēs. Kaut gan es par šī pasākumā ētisko nostādni nevēlos spriest. Tomēr pieļauju, ka tas nav tik traģiski kā ebreju izšaušana...

Un par paladiniem runājot - vēstule tak ir rakstīta ļoti vecišķā un "tolkīniskā" valodā un vārds paladin būtībā nozīmē neko citu kā vien cilvēku, kas tērpies spožās bruņās... taisnības cīnītāju, par kādiem ordeņa biedri noteikti sevi varētu būt uzskatījuši (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
The word comes from the Latin word palatinus ("attached to the palace")

bet bitchslapings... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) jāāā... tas tur noteikti būs kaudzēm (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Northwatch
iesūtīt 22.03.2006 13:46
Raksts #8


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.10.03
Kur: arī pie kapa soli priekšā Tev.



po.fig, braucam (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)

Šo rakstu rediģēja Northwatch: 22.03.2006 13:46
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 22.03.2006 13:53
Raksts #9


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



Es teiktu ka tas ir drīzāk kā taisīt spēli par to kā tika apspiesta sacelšanās Varšavā II pasaules kara laikā... notikums bija visai traģisks - Jurģā vai Juuri nakts laikā atsākās igauņu brīvības cīņas, kuras lai gan uz laiku biaj veiksmīgas tomēr tika asiņaini apspiestas, spriežot pēc hronikām tur apslepkavoja tūkstošiem igauņu...

Lai nu kā, tie kas vēlas piedalīties šādā pasākumā jau var braukt, es personiski to nedarīšu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andza
iesūtīt 22.03.2006 14:42
Raksts #10


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.03
Kur: Jauko poniju zemē.



Nope, es negribu. Es jau vīlos pagājušajā pasākumā. Un šis, cik saprotu, arī tiek domāts vairāk kā dzīres nevis LARPs, kas man pārāk neimponē.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 23.03.2006 15:37
Raksts #11


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



Mhm, man arī Varšava ienāca prātā. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/sick.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sindra
iesūtīt 23.03.2006 15:47
Raksts #12


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



Tas gan ir dīvaini.
Igauņi paši savas asinspirtis svin un viņiem nav problēmu, a mēs iespringstam....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elernass
iesūtīt 23.03.2006 17:22
Raksts #13


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.02.04



Tematiskas dziires pa briivu vareetu buut ljoti ok (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) Vieniigi ar nokljuushanu tur taa pagruuti. Bet, ja kaads, kam ir transoprts, izraadiitu interesi par sho pasaakumu...

Bez tam - Sindrai ir taisniiba. Nav ko iespringt. It kā Latvijā nenotiktu Saules kaujas atceres pasākumi un teatralizēti uzvedumi.
Ja jau tā padomā, tad kas tur notika? Krita aarkaartiigi daudz baltu un beidza pastaaveet Zobenbraalju ordenis, bet vaacieshi taapat beigaas iekaroja LV teritoriju un nodibinaaja Livoniju...

Šo rakstu rediģēja Elernass: 23.03.2006 17:22
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 23.03.2006 17:26
Raksts #14


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



Emmm..... tas ir tāds khem, vienkāršots, skata punkts, ko viņi paši ir izvēlējušies. Bet nu labi labi, lai jau.

Šo rakstu rediģēja Kedriks: 23.03.2006 17:26
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aivvv/troll drea...
iesūtīt 24.03.2006 03:50
Raksts #15


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



paklau beidzat iespringt braucam un viss..... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 24.03.2006 07:19
Raksts #16


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



nu bet laimīgu taciņu! visās zemēs tusētāji ir lielais vairums, tā ka kopīgu valodu atradīsi ātri. Btw, igauņi kad iedzer, ļoti labi runā krieviski, tā ka apgādājies ar lielu dauzdzumu lētā alko, un viss būs baigi kruta. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif)

Šo rakstu rediģēja Kedriks: 24.03.2006 07:19
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
skatitajs_no_mal...
iesūtīt 24.03.2006 10:18
Raksts #17


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.09.04
Kur: Tepat uz vietas un nekur... Kamēr neesmu aizgājis mājup.



Ja daudz alko, tad pats vares runat igauniski- un igaunis ij latviski pabuldures (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Cecilia
iesūtīt 24.03.2006 10:30
Raksts #18


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.11.05
Kur: sniegā pie balta akmens, vērodama liesmu sienu



man tas izklausās pēc maskarādes, bet varētu būt interesanti. vienmēr ir gribējies pavazāties apkārt viduslaicīgā tēpā. protams, ja vien mani tai laikā negaidītu pārbaudes darbi. ak, nu es jau vēl pagūšu visur kur izblankstīties pēc gadiem.
pagājušo vasaru biju paceļot pa Igauniju un ar runāšanu tur bija kā bija. tie, kas tieši nestrādāja tūrisma nozarē, angliski vispār nebija spējīgi atbildēt un arī krieviski gāja kā pa celmiem. un man tā nepatīk runāt krieviski, tas man liek sajusties galīgi ne-latviski. un es esmu lepna ar, kas esmu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
bengalaas
iesūtīt 24.03.2006 23:36
Raksts #19


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.10.03
Kur: Kastaņkalni
Tulks 2007



Būtu interesanti vienk aizbraukt un iečekot, kā tur izskatās, un kas tie igauņu bāleliņi vispār par putniem. Bet baigi uz vardarbību velk. Un es ar ieroci ni ni. Un nav man ko līst tur, kur pa galvu var ar koku dabūt.
Bet, ja man iedalīs kvadrātmetru, kur sēdēt un neviens mani lielā slaktiņa laikā nenomušīs, tad es ir par! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 25.03.2006 01:36
Raksts #20


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



Par kaušanos vari nesatraukties - cik saprotu, tad lielāka daļa no tās kompānijas krīt ģībonī jau ieraugot koka zobenu un latviešu taisītos būfus uzskata par drausmīgi smagiem un nehumāniem sitamajiem (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

2 Lapas V   1 2 >
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 21.05.2024 22:39