Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Pussala - Izredzētie, ATD pavediens
zenofeX
iesūtīt 23.08.2006 18:47
Raksts #1


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.11.03
Kur: nemitīgā kustībā/nav



Šeit:

1) Jautājumi, kas attiecas uz spēli kopumā
2) Ārpus personas jautājumi un sarunas
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
12 Lapas V   1 2 3 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Eņģeļu gūstekne
iesūtīt 23.08.2006 19:23
Raksts #2


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.01.06
Kur: Starp melodisko dēļu čīkstoņu un caurvēja vaimanām*



Ieliec luudzu lomu speelju sadaljaa atrodamo sadalju ar anketaam te... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)

sorry par dubultpostu... tavs pz laikam ir pilns taadeelj atljaushos iepostot te...


1) Vārds, vecums, dzimums, rase: Dzhulietta Reina Martinsa, sieviete, cilveeks, 20
2) Izskats: Agraak skaista, aristokraatiska meitene ar garaam zeltaini blondaam matu cirtaam. Nu paargurusi kalsna sieviete ar iisiem nekaartiigi apgrieztiem taukainiem matiem, aciim kraasotaam ar visaadaam ogljmelnaam vielaam kas nekad naw tikushas mazgaatas tikai melnaas kontuuras ap aciim atkal un atkal atjaunotas. Tumshi zaljas, naidiigas acis, kas ir izraudaatas liidz peedeejam. Ap kaklu aplikts shtrunts kas aizliedz meitenei izmantot speejas. Garsh agraak slaids nu izkaameejis augums un pagaidaam veel skrandas.
(IMG:http://i65.photobucket.com/albums/h202/skellington_lover_photos/fa53ec26.jpg)
3) īsa biogrāfija: naakusi no diezgan turiiigas gjimenes, dziivojusi kopaa ar teevu un maati, kaa arii mazaaako braali.
4) īsa noziedzīgā vēsture, vai arī iemesls, kāpēc viņš tika padarīts par katordznieku. Reina nostaajaas pret augstu staavoshaa teeva un visas valsts prasiibaam kaa rezultaataa deelj sava dumpiiguma ieslodziita, jo teevs ir bijis alkatiigs ```` kursh atdotu visu lai vadoshaas personas priekshaa izskatiitos labi.
5) Prasmes, spējas. (arī maģiskās) veikli darbojaas ar naziishiem un sleedzeneem, var atmuukjeet jebkuru atsleegu. Pieprot zemes elementa paarvaldiiishanu.
6) Jānorāda kāda jau esoša spēle, kur pretendents ir spēlējis. GM noteikti to apskatīs, un no šīs norādes lems, lai pretendents ir gana labs šai spēlei vai nē. Spēlē var piedalīties arī spēlētāji, kas līdz šim šeit nevienu spēli nav spēlējuši, šajā gadījumā spēlētājs tiks vērtēts pēc sākotnējās informācijas par varoni. : Magjiskais daarzs, miglaa tiitaas virsotnes nosleepums, dumidora armija, sapnju graamata, deekainji, haosa legjions, paraleelaa pasaule, pulkstenis, Elviirija-briinumu pilseeta, nosleepumi ir katram , spiegu intrigas, jevelas paregjojums, nosleepumu daarzs, karaliste- emena un pieteikums celjojumaa uz puukju zemi.


Šo rakstu rediģēja eXplode: 23.08.2006 19:00
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zenofeX
iesūtīt 25.08.2006 11:27
Raksts #3


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.11.03
Kur: nemitīgā kustībā/nav



Leģendas tiek pieņemtas līdz 1. septembrim plkst 08:00.
Pēc tam, ja to būs vairāk, nekā sešas, izvēlēšos labākās un piemērotākās, un tad sāksim.

Gribēju piebilst, ka visas jau iesūtītās leģendas ir rūpīgi izlasītas, sakārtotas, un daudziem ir izsūtīti papildus jautājumi par leģendu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zenofeX
iesūtīt 01.09.2006 20:20
Raksts #4


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.11.03
Kur: nemitīgā kustībā/nav



Apsveicu visus ar spēles uzsākšanu!

Aptuvenā spēles gaita domāta sekojoša:

GM: pa dienu (darba laikā) - īsie posti, atbildes uz jautājumiem; vakaros garie (sižeta virzība, vai, ja neviens nav iesūtījis atbildes, tad būs arī papildus apraksti par vietām un lietām kur esat un ko redzat).
Spēlētāji: Vēlams ne retāk kā divreiz nedēļā. Ja ilglaicīgi netiekat pie neta, lūdzu PZ man, sarunāsim aptuveno personāža darbību prombūtnes laikā. Ja kāds neatbildēs ilgāk par nedēļu bez iemesla, paturu tiesības rīkoties ar šo personāžu pēc saviem ieskatiem, lai nebremzētu pārējiem spēli.

Ja ir jautājumi, kas var skart visus spēlētājus, lūdzu jautājiet šajā pavedienā. Ja ir jautājumi, kuru atbildes labprāt dzirdētu tikai jūs, lūdzu PZ. Arī gadījumos, ja ar savu personāžu vēlaties veikt "slepeno gājienu", sūtiet PZ. Un gadījumos, ja mans inbokss ir pilns - tā var gadīties - sūtiet mailu uz zeno@zenofex.lv
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kaca95
iesūtīt 04.09.2006 16:02
Raksts #5


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.01.06



Cerams vēl var pieteikties. Nesen tev aisūtīju anketu. Kā var zināt, ka tā ir apstiprināta?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
vargr
iesūtīt 08.09.2006 09:14
Raksts #6


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.04.04



Vispābā es tā nemēdzu, bet izmantošu, ka šis tas man pielipis no mana PC. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)

CITĀTS
Spēle ir „freeform fantasy”. Tas nozīmē, ka jebkura darbība, kas notiek spēlē, tiek pēc iespējas objektīvāk novērtēta spēlē no GM puses un pēc tam tiek dota pasaules reakcija uz spēlētāja rīcību. Ļoti uzmanīgi tiks sekots līdzi, lai spēles gaitā nebūtu nekādas neatbilstības.

Tā, lūk. Zeno izlemj, ko kurš māk, spēj, redz utt, un man vienalga vai viņš monētu met vai pirms katra teikuma visu pavedienu pārlasa un ilgi domā, kas ir labāk priekš stāsta. Spēlējam viņam pretī tādā stilā, un visi būsim laimīgāki.
Piekrītu – neuzmanīgi lasīju teikumu "Ja jostas nav...", tomēr šajā gadījumā varēja pievērst GM uzmanību, atteikt, ignorēt, utt. Mančkinošanās lai paliek spēlēm, kur A4 tabulu ir tik pat cik metamkauliņu, ok?

Kamēr esmu te... Moskji, palasīju arī citās spēlēs. Geez. Refleksiju virtene, paralizēta kurlmēmā piezīmes. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) Kā būtu ar kādu darbību?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Moskjis
iesūtīt 08.09.2006 09:35
Raksts #7


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.07.05



CITĀTS(vargr @ 08.09.2006 10:14) [snapback]1033641[/snapback]

Tā, lūk. Zeno izlemj, ko kurš māk, spēj, redz utt, un man vienalga vai viņš monētu met vai pirms katra teikuma visu pavedienu pārlasa un ilgi domā, kas ir labāk priekš stāsta. Spēlējam viņam pretī tādā stilā, un visi būsim laimīgāki.
Piekrītu – neuzmanīgi lasīju teikumu "Ja jostas nav...", tomēr šajā gadījumā varēja pievērst GM uzmanību, atteikt, ignorēt, utt. Mančkinošanās lai paliek spēlēm, kur A4 tabulu ir tik pat cik metamkauliņu, ok?


Vai kāds Tev aizliedza ķildoties ar visu un visiem? Ķildojies, mans dievs.
Tu veici noteiktu darbību. Pretī saņēmi noteiktu reakciju. Vai Tu vēlējies ko citu?

CITĀTS

Kamēr esmu te... Moskji, palasīju arī citās spēlēs. Geez. Refleksiju virtene, paralizēta kurlmēmā piezīmes. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) Kā būtu ar kādu darbību?


Kamēr esmu te... Nelasi, ja nepatīk.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 08.09.2006 09:38
Raksts #8


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Nu, tad pagaidām var pieņemt, ka Ilomi nekādi nereaģēja uz Hevrina teikto. Vispār ignorēja. Pirms GM pasaka - redzēja jeb nē.
Viņai duncis, grozies kā gribi, ir ZEM virsdrēbēm, pareizāk, zem tā, kas no tām atlicis. Ja Hevrinam nav kaut kādas teleskopiskās rentgenacis, tad es nespēju iedomāties, kā viņš spēj dunci ieraudzīt. Iekš tam tā vaina.

Bet nestrīdamies, lūdzu, pa dzīvei! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/sad.gif)

Šo rakstu rediģēja Roviela: 08.09.2006 09:43
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zenofeX
iesūtīt 08.09.2006 10:00
Raksts #9


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.11.03
Kur: nemitīgā kustībā/nav



Viss ok, spēlējam tālāk. Ir tik muļķīgi saspringt par tādiem sīkumiem. Labāk baudiet spēli un būs viss labi! Mēģiniet rīkoties kā rīkotos jūsu izdomātais personāžs. Tas man sagādātu patiesu baudu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 08.09.2006 10:04
Raksts #10


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Bet man pašlaik ir neskaidrs, kuras darbības nupat nenotika un kuras notika. Kā tad beigu beigās palika?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ausminta
iesūtīt 11.09.2006 10:05
Raksts #11


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.10.04



Mani drusku mulsina tie laika caurumi. Umako un Sots jau aizgājuši, bet mēs vēl pļāpājam. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) nav ko iespringt un, kad viss būs izrunāts, jāpieņem, ka viss iepriekšrakstītais spēkā?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 11.09.2006 10:10
Raksts #12


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Pašlaik sanāk, ka vēl drusku kavējas, kamēr Ilomi būs izrunājusies, un tad teiks "čau!" un dosies prom.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zenofeX
iesūtīt 13.09.2006 06:38
Raksts #13


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.11.03
Kur: nemitīgā kustībā/nav



Es pieļauju šādas laika cilpas savā spēlē tādēļ, lai spēlētāji varētu "iespraukties" pa vidu vietās, kuras esmu aprakstījis jau kā notikušas.

Savus postus es parasti rakstu garus, un bieži vien tajos notiek dažādi notikumi, uz kuriem jūs varat dažādi reģēt, un gribat to darīt. To arī var darīt, pasakot tikai kurā brīdī tas notiek, vai, vēl labāk, citējot daļu, pēc kuras jūsu personāžs kaut ko iestarpina vai dara.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 14.09.2006 14:46
Raksts #14


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Vai Elizabete nedzirdēja kā visu piedāvāja visiem? (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/huh.gif)
Ja nē, nu, neko darīt, bet tad nav jāvaino citi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Puķu elfs
iesūtīt 14.09.2006 15:16
Raksts #15


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.10.05
Kur: Starp sākumu un beigām.



CITĀTS
piedāvāja pārējiem, kas vēl nebija aizmiguši

Te nu atkal ir viena no laika cilpām. Diemžēl netieku pie datora katru reizi, kad mans tēls kaut kādā veidā vēlas reaģēt uz notiekošo. Tā nu sanāk, ka arī Elizabete sava kaktā iekārtojās gandrīz reizē ar Romiju un iesnaudās. Un protams, ka viņa vaino tos, kas, viņasprāt, slepeni dzīro, jo nav dzirdējusi aicinājumu. Tada ir viņas daba un impulsīvās izjūtas. Bet pārējie jau par šīm izjūtām neko nezin.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 14.09.2006 15:28
Raksts #16


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Nē, šoreiz tā gan nav laika cilpas vaina. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Ja nedzirdēja, nu, tad nedzirdēja un miers. Elfas paskatījās, redzēja, ka viņa guļ aizmigusi un nemodināja. Tikai, lūdzu, nepieņem, ka, ja redzēja, ka neguli, nepaaicināja īpaši. Nekas tamlīdzīgs. Noteikti to izdarīja, ja negulēji.
Protams, iekšējās izjūtas nevienam citam bez Tevis nav zināmas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Puķu elfs
iesūtīt 14.09.2006 15:43
Raksts #17


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.10.05
Kur: Starp sākumu un beigām.



Nē, nē nē. Es nekādā gadījumā nedomāju, ka Ilomi un Livianai vajadzēja Betu modināt un piedāvāt visādus labumus. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/ohmy.gif) Nē taču! Fakts, ka Elizabete nolīda maliņā un aizsapņojās, protams, nav nejaušība (gribējās viņu no kaut kā pasargāt (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/shifty_a.gif) ). Bet ne jau tādēļ ļāvu viņai snaust, lai vēlāk kādu vainotu egoismā vai savtīgumā (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Romija
iesūtīt 14.09.2006 15:57
Raksts #18


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.04.04
Kur: online
Fotogrāfs 2007



Cilvēki, cilvēki, nu beidziet ņemties! Ja piesakies spēlēt un zini, ka nevarēsi 100% būt pie datora, tad rēķinies, ka būs tādas situācijas. Neviens spēlētājs nav galvenais, lai visiem tagad būtu viņam jāizdabā un jāmaina savi posti. Domā līdzi ar galvu un izdomā variantu, ko tavs tēls darītu, ja būtu noticis tā, kā citi jau ir aprakstījuši. Arī dzīvē viss nenotiek tā, kā ir kāds iedomājies.

Iejūtieties pasaulē un reaģējiet uz to, nevis gaidiet, kad pasaule pielāgosies jums.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zenofeX
iesūtīt 14.09.2006 16:31
Raksts #19


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.11.03
Kur: nemitīgā kustībā/nav



Ja kāds netiek pie datora tik bieži cik gribētos ( (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) ), tad viss iepriekš aprakstītais ir jāpieņem kā jau noticis. Jā, spēlētājs var aprakstīt savu darbību jau pagātnē, bet tikai ņemot vērā to, kā rīkojušies pārējie.
Vienīgais, kas nav pieļaujams - atspēlēt vēlreiz jau kaut ko izdarītu.

Epizodē par ko jūs šeit runājat, viss bija ļoti pareizi. Elizabete iesnaudās uz brīdi, kad Liviana un Ilomi aicināja ēst. Dabiski, visi tak ir noguruši.

Es ceru ka par šo tēmu vairāk nestrīdēsieties (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zenofeX
iesūtīt 15.09.2006 21:20
Raksts #20


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.11.03
Kur: nemitīgā kustībā/nav



Moskjis: Pēdējā atbilde: 08.09.2006 04:31
vargr: Pēdējā atbilde: 08.09.2006 20:07

Atgādinājums visiem pārējiem arī: Lūdzu, nebremzējiet spēli. Ja netiekat pie neta kādu laiku, lūdzu kaut kādā veidā par to man ziņojiet. Par šitiem diviem vispār nezinu neko - spēlēs vēl vai jau apnicis.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

12 Lapas V   1 2 3 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 16.06.2024 11:33