Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Iespaidi par spēli
DarkJedi
iesūtīt 19.08.2006 23:43
Raksts #1


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.01.05
Kur: Kaut kur galaktikā



Spēle notiek. Piedalos, mani OOG piespieda atransportēt real life kritušos, taču taisos braukt atpakaļ uz spēli.

Manā kontā viens paladins kuram uz altāra ar asu dunci pārgriezu rīkli. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Tas protams pateicoties, tikai ''ļaunajiem'' GM kuri mani godīgu Mirdzošās Niras priesteri padarīja vienā jaukā mirklī par Falekas kalpu, kam jādara briesmīgas lietas. Lol elfi gan to vēl nezina, bet es braucu atpakaļ uz spēli.

Garie komentāri man būs pēc spēles.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
4 Lapas V  < 1 2 3 4 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Roviela
iesūtīt 21.08.2006 14:49
Raksts #21


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Bildes vēl var redzēt te (no Sanctuary):

http://fotki.lv/?x=OS5RKFxDRy06RDxIU1M5LlM...LlIoXEZURldEurl

http://rein.mylivepage.ru/image/188

http://rein.mylivepage.ru/image/189

Iesaku pieslēgties un palasīt viņējo atsauksmes. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/whistling.gif)

Lia'angia, ja Tev tiešām ir saglabājušies mani vēstījumi hercogam, tad tos drīkst publicēt, lai gan es tos, īstenībā, rakstīju, lai GM arī dabū papriecāties. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kormaka brigade
iesūtīt 21.08.2006 15:13
Raksts #22


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04



Paldies visiem speletajiem! Jus radijat sho pasauli!

Speles plusi

1. daudz jauno speletaju. Daudzi no viniem ar degosham acim prasija kad bus nakama spele
2. Spelee piedalijas latvieshu un krievu lomu spelju kustibu parstavji. (aptuveni 50% uz 50%)
3. Alkimija. Ir vajadzigi tikai dazi labojumi! Un viens GM, kursh visu speli ir aiznemts tikai ar alkimikiem.
4. redzeju ljoti daudz teicamu terpu
5. komandu spele. Maradi gandriz visu speli iztika bez GM.

Speles minusi

1. Bija par maz meistaru!
2. Ekonomika. Mana vaina! Parliecinajos ka chipu ekonomika ir S....! Ne viss kas ir labs teoretiski ir realizejams spele!
3. speletaju iebraukshana poligonaa. Daudziem speletajiem shi spele bija tresha, atvalinajumi ir iznemti. Daudzi paradijas tikai piektdienas vakaraa.
4. Krogs. Jamaina kroga funkcijas!


p.s.

PALDIES visiem speletajiem, kuri savaca atkritumus savaa lokacijaa! Ipashs paldies elfu, maradu un vilkachu/vampiru komandaam!

Šo rakstu rediģēja Kormaka brigade: 21.08.2006 15:16
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinaer
iesūtīt 21.08.2006 15:27
Raksts #23


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



CITĀTS(Lia'angia @ 21.08.2006 15:36) [snapback]1025099[/snapback]

Atvainojos spēlētājiem, sevišķi vampīru-vilkaču komandai, kuriem nevarēju veltīt tik daudz laika, kā viņi bija pelnījuši.


kā, GM tu esi baigi ok (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) bija prieks skatīties, kā tu tik tiešām skraidi apkārt.

bet jāatdzīst, ka bija momenti, kad darīt vairs nav ko, guļam Axels izdomā aiziet līdz pilsētai paskatīties vai gadījumā nebūs iespēja piepelnīties, vai dabūt vismaz kaut ko darāmu. pēc brīža neko neatradis nāk atpakaļ: "nu par cik milimetriem zāle jau izaugusi?"

bija problēma ar to, ka atiecīgi gandrīz visu liku vilkači staigāja apkārt meklējot ko darīt, un tad, kad beidzot, bija kaut kur jāiet, tad laiku pa laikam nācās secināt, ka visi ir aizgājuši, lielāko ties, pat nepaziņojot par to, ka kaut kur dodas.

tāpēc bija brīži, kad nometnē neviena nav, jo sēdēt tur nevienam negribējās - pie mums tāpatās gandrīz neviens nenāca.

paldies rovielai par linkiem uz bildēm (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
bet skaidri zinu, ka tur bija vēl cilvēki no drakonistu vidus ar fotoaparātiem. diemžēl iečekot laikm nesanāks šīs pašas valodas barjeras dēļ.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Northwatch
iesūtīt 21.08.2006 15:34
Raksts #24


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.10.03
Kur: arī pie kapa soli priekšā Tev.



Nu jā. Krogū malku vienmēr varēja skaldīt, arī naudiņu būtu iedevušas, par trauku mazgāšanu nemaz nerunājot.
Vienīgie kas šādu nodarbinātību gan piespiedu kārtā izvēlējās, bija mirušās dvēseles aivvv, Mārītis un Slayer. Un vēl viena meitene. Un Uldis vēl piedāvājās.

Nākamreiz ziniet - nav ko darīt, nāciet uz krogu, nostrādināsim tā, ka ātri muksiet prom (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) Kautvai liksim visu laiku VIP zāli tīrīt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aziren
iesūtīt 21.08.2006 15:47
Raksts #25


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.12.03
Kur: tepat vien es esmu...



Paldies visiem, kas atbrauca uz spēli, bez Jūsu dalības nekas nebūtu izdevies!
Izsaku pateicību meistariem ar kuriem man šai spēlē sanāca kopā strādāt, es nezinu, ka būtu bez jums (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)

Runājot par pašu spēli, teikšu, ka bija plusi un bija mīnusi.
Meistrau bij parmaz, bet tur neko nevarēja padarīt. Meistaru resurs bija izsmelts un nevienu nebija iespējams savervēt darbam Uvaisas Krēslā.
Atdzīstu arī savu personikos vainu, man bija parmaz pieredzes, lai spētu labi sastrādāties ar pārējiem meistariem un vadītu kopā ar viņiem spēli.


Atvainojos, ja kādu no Jums visiem diskriminējām vai ierobežojām, mūsu rokas vinkārši bij par īsu.

Īpaši gribu atvainoties Andzam. Tam tā nebija jaņotiek, piedod, ka nebiju blakus, tai laikā vadiju citu kvestu.

Gribētoz ikliedēt mītu, ka Drakonisteim kvestu bij vairāk, jo tas tā nebija. Viņi vienkārši atšķirībā no citiem spēlēja un veidoja sev spēli.

Liels paldies tiem Dispora pārstāvjiem, kas atrbrauca, jo īpaši Nikitam, Kerjam un Demonam. Nikita gādāja par to, lai mums visiem Warmē naktī būtu gaisma.

PS.... jā Wolf Song būs vajadzīga alķīmija dodiet ziņu Kormaks ar prieku palīdzēs un pāstāstīs kā to realizēt (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)

Šo rakstu rediģēja Aziren: 21.08.2006 15:51
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tumshiba
iesūtīt 21.08.2006 16:02
Raksts #26


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.03.04



Paldies visiem spēlētājiem par piedalīšanos spēlē!
Paldies kolēģiem-GM!
Vēl paldies Aziren, kurš radīja šo pasauli - šis fakts kaut kā ir paslīdējis garām visās publiskajās runās!

Patiešām es negribu pašlaik iedziļināties spēles analīzē, lai gan daudz kas man te ir noformējies.

Interesants ir fakts, ka tik ļoti atšķiras atsauksmes sanctuary.lv un kurbijkurnes forumos (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)

Pagaidām - pietiks.

P.S.
Vislielākie paldies - Aijas un Merdoka vilkaču komandai!!!
Kā arī - kroga personālam par grūto darbu!

P.P.S.
Un fui!!!! tiem, kas pēc sevis nesavāca! Paši zinās!!! Nav patīkami savākt aiz citiem visādu drazu, netīrās zeķes, zeķubikses, pieķēzītu tualetes papīru u.c. lietas!!!

Šo rakstu rediģēja Tumshiba: 21.08.2006 16:07
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ShadowDragon
iesūtīt 21.08.2006 17:08
Raksts #27


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.11.04
Kur: Rīga, purvciems.




Labdien. Nu te Jums raksta pilsētas mag Aleksandrs De'Šardi. Gribu pateikties visiem kas bija atbraucis uz spēli un darīja šo pasauli pilnvērtīgu.


Uzreiz paskaidrošu dažas lietas par savu personāžu.
1. Kam palīdzēja kam ne.
Nu pacik parasto cilvēku dzīves mani neinteresēja uz jautājumiem "Lūdzu palīdzi, vai ko jūs varat man piedāvāt" tika dota negatīva vai ne īpaši patīkama atbilde. Palīdzēju aristokrātiem priesteriem u.t.t. Ja tie man lūdza palīdzību.
2. Kāpēc es atteicos iesaistīties pasaules lietās trešajā dienā.
Es nebaidījos no pasaules bojā iešanas jo biju viens no pieciem kuri atjaunojuši kādu citu. Un tagad pasaules lietās iejaukties negribējās, gribējās pārbaudīt ko spēj veikt ŠĪŠ pasaules iedzīvotāji.

Liels paldies. (Visus nepazīstu realajā dzīvē tāpēc saukšu lomas)
1. Uldim - elfu magam. Paldies ar tevīm tik tiešām ir patīkami spēlēt.
2. Martinam - Vampīru bankas banķierim, par labu un skaistu spēli.
3. Sesī - Vampīru magam, par skaistu spēli un pati zini par ko P.S - "Mēēēs negribam iejaukties Jūsu pasaules lietā, mēs negribam to darīt. Mūs tas neintresē"
4. Liamai - Gaišai abatei, par to ka piekrita piedalīties rituālā Pasaules atjaunošanai. Tikai es biju šokēts par to, ka nācās tevī iemīlēties (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) Bet bij jautri.
5. Vietvaldim un viņa sievai - Par to, ka bija priecīgi vienmēr redzēt un neizrādīja nekādu agresiju uz manu pusi. Itkā varētu novākt viņu no troņa, bet priekšam tā ir Jūsu pasaule (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Un protams visiem meistariem. Liels, liels paldies.
Žēl tikai, ka bija maz laika, lai paveiktu visu kas bija ieplānots. Bija situācijas kad vajadzēja izvēlēties starp trijām lietām vienu un saprast, ka pārējās nevar sasniegt tikai tāpēc, ka tev nepietiek laika.

Šo rakstu rediģēja ShadowDragon: 21.08.2006 17:19
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mausns
iesūtīt 21.08.2006 18:48
Raksts #28


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: vispaar Riigaa, reizeem arri kur citur



CITĀTS(Kormaka brigade @ 21.08.2006 16:13) [snapback]1025115[/snapback]

Speles minusi
4. Krogs. Jamaina kroga funkcijas!


Lūdzu atšifrē šo domu. (Tev tomērt īpašais paldies. Šis tas pateiktais bija vietā).

Atsaucu iebļāvienu par noklīdušo trauciņu. Atradās pats.

Piekrītu NW - tiem, kuriem bija grūtības bez GM palīdzības izdomāt, ko darīt, noteikti varēja nākt uz krogu piestrādāt. Par jūsu izklaidēšanu jau nu noteikti parūpētos. Un varbūt pat to mūsu nabaga virtuves puisi varētu uz kādu brīdi atslogot. Tas mūsu kurinātājpuika visu spēli praktiski redzēja tikai caur virtuves bloka "sienu".
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Jaukais Aikis
iesūtīt 21.08.2006 18:51
Raksts #29


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.02.06



Ievads

Šis posts satur brīvdabas lomu spēles (BLDS vai LARP) "Uvaisas krēsla" atsauksmes, novērtējumu un kāda spēlētāja dzīves stāstu tā personīgā izpratnē.


Kāda spēlētāja stāsts 1: Pirms tam.

Viņš klusi raudzījās ārā pa logu. Saullēkta stunda jau bija garām. Vampīrs
vēlējās baudīt ko svaigu...

Mortons noskurinājās. Viņš taču bija smaidīgais un laipnais Vampīru bankas
vadītājs. Ja viņš tagad sāktu ļauties asins aicinājumam, matriarhāts viņu
nobakstītu ar dzelzs mietiem tā, ka Mortons pat iedomāties nevēlējās. Viņš
bija redzējis māšu naidu un dīvaino humora izjūtu, kad kāds vecais vampīrs
bija nostājies pret pastāvošo iekārtu un apmierinos tavas vajadzības pēc
svaigām asinīm sācis iznīcināt ciemu pēc ciema. Asinis bija kā opijs. Bija
tik labi, kad viņas maigi lija pāri zobiem pieskaroties lūpu kaktiņiem, bet
tai pat laikā bija tik sāpīgi tās redzēt tekam cita miesās.

"Ser..." melodiski ieskanējās vampīra balss aiz muguras. Mortons
atcerējās, ka telpā neatrodas viens. Viņš nepagriezis galvu turpināja vērot
rosību pilsētas ielās.

"Ser, mūsu naudas rati nodrošināti ar labākajiem aizsardzības mehānismiem
dodas uz Centrālo banku. Vai būs kādi papildus norādījumi?" Smagnējais
vampīrs aiz Mortona muguras runāja uzsvērti mierīgi. Mortons vēlējās
apgriezt tam sprandu! Tomēr viņš arī zināja, ka ir tikai gadu vecs vampīrs,
kas uzņemts asinssūcēju kārtā tikai dēļ maģijas un zināšanām ekonomikā, un
nespēs stāties pretim speciāli izaudzinātam Sargam!

"Paldies Altol, lai jūsu ceļš rit mierīgi, kā asinis vecā cilvēkā!"
Mortons aizvēra rēķinu audita grāmatu un ar maģijas palīdzību aizslidināja
to Altola rokās. "Sargiet šos perakstus! Tie ir ļoti svarīgi matriarhātam!"

"..." Altols pagriezās un... izzuda. Mortons noskurinājās un paņēma otru
rēķinu grāmatu. Tad atvēris to ierakstīja "100000 zelta florinu bankas
aktīvos, 100000 zelta florinu apgrozījuma summa, 20000 sudraba florinu
algām. Nepieciešams papildināt bankas apkalpotāju un sargu skaitu.
Pašreizējais..." Mortons saprata, ka bankai gandrīz nav apsardzes! Trīs -
četri vampīri un daži vilkači. "... stāvoklis nav apmierinošs. Uzsākšu
apsardzes personāla vākšanu. Uzsākta vienošanās ar vietvaldi, par bankas
apsardzi."

Mortons aizvēra grāmatu un ieraduma pēc nomirkšķināja ar acīm. Ko nu? Ak
jā! Viņš sāka šķindināt zvanu, lai izsauktu bankas personālu - vampīrus.
Viņam bija jāveic drošības pasākumi. Viņš neuzticējās nevienam.


Spēlētāja stāsts 2: Tad

Mortons atgriezās bankā vēlāk kā bija vēlējies. Visu pēdējo mēnesi viņš bija nodarbojies ar darbiem galvaspilsētā un nu, līdz krēslas iestāšanās brīdim, bija atvēris banku. Klientu bija daudz un dažādi. Naudas klientiem uz konta kā parasti bija vairāk kā banka spēja samaksāt - vēl nebija atnācis naudas teleports no galvenās Vampīru bankas.

Drīz vien pārstrādājies Mortons, kā parasti, devās apciemot bordeli, lai ieslīgtu baudas un fantāziju gaisotnē, kas atsauca viņa agrāko - cilvēka - dzīvi. Viņu patīkami pārsteidza sardzes kapteiņa dāvana vietējās vampīru matronas Sisī mazgadīgajai kalponītei, kuras skābeni šķebinošo garšu izbaudīja arī viņš pats.

Nākamajā mēnesī Mortons paspēja sastrādāt visu ko, tikai ne noorganizēt stabilu bankas darbību. Nebūsim sīkumaini aprakstot katru noieto pēdu, bet apskatīsim tikai galveno.

Viena no spilgtākajām atmiņām, bija brīdis, kad savas ietiepības un pārgalvības rezultātā Mortons kļuva par Felekas avatāra izklaides objektu un viņš tika cauri ar sveiku ādu tikai apsoloties pabeigt pasaules glābšanas rituālu, dot upuri Felekai un paklausīt vienai Avatara pavēlei.

Šīs scēnas rezultātā bankas darbība aizgāja pa pieskari. Mortons apmeklēja un sabrāļojās gandrīz ar visiem burvjiem un burvekļiem, apmeklēja elfu bibliotēku, šķetināja mīklas un šifrus, koda pirkstos, pirka dvēseles un deva nepamatotus solījumus. Divreiz nogalināja un iemīlēja vienu un to pašu Felekas adepti, pats kļuva par upuri, to izdzīvoja un aizmirsa, veica trīsvienīgās izveidošanas rituālu, ieveda bankā miljonus un banku uzreiz apzaga, saprata, ka elfiem nevar ticēt un aizbēga uz citu pasauli ar gandrīz visu bankas naudu.

Otrs nozīmīgākais moments bija, jau pieminētās Felekas adeptes divkārtīga nogalināšana. Pirmā reize bija, kad Mortons izmisis tai piedāvāja pārdot dvēseli par 10 000 naudiņām, uzbūra pret to draudzību, iekoda, pierunāja un aizveda uz upurēšanas altāri Felekai, kura arī to upurēja, radīja par nemirušo zombiju. Tūlīt pēc tam felekas kalpi – vilkači – upurēja pašu Mortonu, bet Felekas avatārs upuri nepieņēma un uzlika Mortonam notikušā aizmiršanas lāstu.

Lai nu kā, Mortons pēc pāris mēnešiem izbrīnīts ievēroja ka Felekas adepte, kura tika upurēta, skraida apkārt dzīva un vesela. Mortons negaidot iemīlējās un vēlējās radīt no Felekas jaunu vampīru, lai baudītu to visu savu ilgo dzīves mūžību. Tomēr rituāls izgāzās. Felekas adepte nomira un izmisis Mortons devās jaunas mīlestības meklējumos.


Spēlētāja stāsts 3: Pēc tam

Tagad iegrimis zināšanu meklējumos vampīrs Mortons iegrimis foliantos, grāmatās un zinību rituļos kādā pamestā pilsētā, citā pasaulē un plānā papildina savu zināšanu līmeni, lai atjaunotu un radītu pasaules daļu pēc sava prāta un līdzības – Utopiuma pilsētu.

Viņa sapnis palēnām īstenojās – Vampīrs kā dzīva radība kļūst nemirstīgs. Vampīru sabiedrību nevada matriarhāts, bet personas, kas ir cienīgas un spēcīgas diezgan, lai ieņemtu savu amatu. Cilvēki kalpi un ēdiens uzmanīgi audzēti neapdraudot to svēto brīvības sajūtu, kas liek cilvēkiem un citām būtnēm sacelties pret vampīriem...


Subjektīvs novērtējums

(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) Spēle bija liela!
(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) Spēlē piedalījās daudz dažādu spēlētāju ar kuriem varēja vadīt dažnedažādas sarunas.
(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) Vampīru banka, sekojoši, arī baņķieris visiem bija vajadzīgs!
(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) Spēlētāji bija lieliski!
(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) GM darīja ko varēja.
(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) Spēlē patīk ēkas. Ir kur pa kluso pašķetināt intrigas.
(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) Abi bordeļi bija vienkārši skaisti. (Eh! Vienu gan nenobaudīju).
(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) Maģijas sistēma bija pietiekami spēcīga, lai neiegrimtu sīkumos (man pluss, citiem mīnuss).
(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) Spēles dislokācija ir lieliska LARP veidošanā.
(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) Patika brīvās stundas vampīram no rīta un vakarā, kuru laikā varēju aizbraukt uz pilsētu labi paēst un sagatavoties turpināt spēli.

(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/sad.gif) GM netika līdz spēlētājiem.
(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/sad.gif) Bankas ideja netika izpildīta pilnībā (Banka ir laba ideja, tikai bankā jāsēž NPC)
(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/sad.gif) Nebija vēlēšanās tērēt naudu krogū. Iespējams vajag par 1000 naudiņām piedavāt šašliku? (To saku es, naudiņu turētājs. hehe!)
(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/sad.gif) Dažkārt traucēja OOG sarunas. Manuprāt, tās ir jāpiegriež pilnīgi! (Lai gan pats tajās aiz pieklājības piedalījos, man tās traucēja)
(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/sad.gif) Kauju sistēma nepatika. (Pārāk ātri un neinteresanti. Nav tas fantazy setingā)

Pārējais viss ir piemirsies. Nu i labi! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Kopējais novērtējums – ļoti labi, tikai varēja vēl labāk

Ja ir nākamā reize, vēlētos piedalīties kā GM. Ir idejas ...


Paldies!

Paldies manam personīgajam vilkatim. Viņš bija lielisks komandas biedrs.

Paldies ŠadowDragon. Tieši viņš mani ievadīja spēles ritmā un bija lielisks savas lomas tēlotājs.

Paldies elfiem. Ausis gan vajadzēja spicākas par mēlēm.

Paldies maradiem. Es patiešām izbaudīju tās piecpadsmit minūtes viņu sabiedrībā.

Paldies pilsētas sargiem. Par drošības nodrošināšanu manai bankai un man ((IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif) )...

Paldies bordelim. Dūms bija labu labais, lai gan līdz siltajam dvielim netiku.

Paldies Šakam, Guntai, Avenālam par spēles vadīšanu un, protams, Aziren par spēles pasaules radīšanu un atdzīvināšanu LARPĀ.

Šo rakstu rediģēja Jaukais Aikis: 21.08.2006 18:52
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
berserks
iesūtīt 21.08.2006 19:04
Raksts #30


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.04.05
Kur: peļu medībās :D



Nu visā visumā spēle bij OK (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Diemžēl manam sākotnējam tēlam, bordeļa apsargam, līdz spēles beigām nodzīvot neizdevās - kļuvu par vakariņām (ak, šie ēdelīgie vampīri (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif) ). Bet mana nāve nebija veltīga (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif) ar burvja palīdzību tika izsaukta mana dvēsele un noskaidrota "vainīga" vampīriene, un cilvēkiem bija miers no vampīriem.
Kā "undead" piedalījos arī kāda burvja kvestā pēc maģiskiem priekšmetiem, kurus viņš pēc mīklu minēšanas un upuriem arī ieguva.
Vēl ... Maradi bija ļoti viesmīlīgi ... un arī alķīmijas eksperimenti bija ļoti interesanti, bija tā iespēja pāris reizes būt par izmēģinājumu trusīti (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)

P.S. Tirgotājai-Vilkacei interesants pārvēršanās veids(tikai nezinu, vai pārējie arī tā darīja)

Šo rakstu rediģēja berserks: 21.08.2006 20:06
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ShadowDragon
iesūtīt 21.08.2006 19:06
Raksts #31


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.11.04
Kur: Rīga, purvciems.



CITĀTS(Jaukais Aikis @ 21.08.2006 19:51) [snapback]1025217[/snapback]


Paldies ŠadowDragon. Tieši viņš mani ievadīja spēles ritmā un bija lielisks savas lomas tēlotājs.



Nav par ko. Tik tiešām mūsu pilsētas iedzīvotāji ir godam pelnījuši iespēju tur atrasties, vēlreiz paldies.
Žēl, ka bankā tā naudas mazāk palika (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)

Šo rakstu rediģēja ShadowDragon: 21.08.2006 19:07
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tumshiba
iesūtīt 21.08.2006 19:52
Raksts #32


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.03.04



Te var apskatīties kādu bildi

http://uk.pg.photos.yahoo.com/ph/leviatans...re2&.src=ph
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kormaka brigade
iesūtīt 21.08.2006 20:58
Raksts #33


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04



Maradu arsta "Darvina teorija" (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/whistling.gif)
""
Чтобы такой труд не пропал даром, а так же, выполняя обещание, данное марадам и некоторым людям и нелюдям, что донесу своё гениальное открытие до масс, с некоторым опозданием, публикую.
....И попрошу без обид

Ч. Дарвин «О происхождении марадов, людей, эльфов и вампиров»
Всё началось много лет назад. Первыми в мире появились марады. Их сотворили боги, как существ идеальных и совершенных. Долго марады обитали одни в мире, населённом лишь существами неразумными, а потом, стало марадам скучно, и решили они, что будет неплохо, если в мире появятся и другие разумные существа. Тогда марады приняли решение, ставшее роковым для последующей судьбы всей цивилизации....
Марады выбрали из животных самое, на их взгляд «разумное» и даровали ему лопату. То была обезьяна обыкновенная. Обезьяны, что приняли лопату, стали впоследствии человеком, а те, что остались по деревьям лазать – развились до эльфов. Непринятию будущими эльфами лопату, подобрали другие обезьяны, что стали позже оборотнями. Будущие оборотни уже тогда проявляли чрезмерную агрессию и избивали некоторых своих собратьев только что обретённой лопатой, били преимущественно по зубам, так появились вампиры. То были обезьяны, у которых в целях самосохранения развились особо крепкие передние зубы и жажда мести, а с ней и крови.
Что касается людей – путем естественной эволюции из примата вырос человек. Сегодня, наблюдая повадки hopmo sapiens sapiens, мы можем заметить, как умело человек подражает повадкам своих предков. По-сути, что было, то и осталось, лишь способность изредка мыслить, а иногда и творить, отличает человека от примата.
Об эльфах. Это неблагодарные мерзкие обезьяны, которые не захотели принять щедрый дар марадов – лопату. Они долго отсиживались на деревьях и корчили рожи. Что из этого выросло можно лицезреть и по сей день: примитивные ушастые разгильдяи, проводящие своё время праздно и бесцельно, творящие нечто бесполезное и совершенно абсурдное. Растопыренные уши свидетельствуют об их низком интеллекте, а преобладание зелёного цвета в одежде, о врождённом дальтонизме.


Доктор кнохе Ингрид Грэтхен вторая фон Брунхильдвальд Чарлитта Дарвин.

Благодарность за помощь в развитии теории: Эгил, Ульф, Мисье Де ЧопЧоп, и, конечно же, ВСЕ кнохи марады.

P.S.: У марадов ДЕЙСТВИТЕЛЬНО нету копчика, что подтверждает их божественное происхождение. Сей факт исследовал и подтвердил сержант «Колба»

А вообще, народ, спасибо за игру. Огромное. МОРЕ позитива.

Кнохи марады =наше всё.

""

Šo rakstu rediģēja Kormaka brigade: 21.08.2006 21:00
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mausns
iesūtīt 22.08.2006 07:17
Raksts #34


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: vispaar Riigaa, reizeem arri kur citur



P.S. Rovielai.
Krogs jau tika slēgts jūsu vizītei par godu. Sardzes priekšnieks mūs steidzīgi brīdināja par jūsu vizīti uz krogu un pēc tam tur visu laiku pie durvīm stāvēja sargi, kas citus vnk nelaida iekšā. Pārāk augstas viešņas, lai pa krogu dzīvotos arī kādi citi.... (Vnk paldies - iznāca arī kāds atelpas brīdis)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinaer
iesūtīt 22.08.2006 10:36
Raksts #35


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



ak nu aiki - es nebiju nemaz tik mazgadīga un neskaitījos gluži kalpone - patiesībā, pēc dveši nozušanas galvenā biju es, diemžēl man to neviens nepateica (tev tik tiešām nepatīk matrearhāts) .... un acīmredzot es māku uzturēt labas atiecības ar pilsētas sardzi, un netikai sardzi.

berserk - tava nāve bija velta, un diemžēl nevienam drošību nedeva.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Demiurgs
iesūtīt 22.08.2006 13:33
Raksts #36


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.06.05
Kur: Dzelzs kalni.



CITĀTS(Jaukais Aikis @ 21.08.2006 19:51) [snapback]1025217[/snapback]

Paldies manam personīgajam vilkatim. Viņš bija lielisks komandas biedrs.


Un liels liels paldies tev par samērā lielo algu!!Ja tā nebūtu bijusi tik liela es nebūtu varējis nopirkt Maradskuju nastoiku no Merdoka ko iesmērēt Valentīnam, bet diemžēl viņš tā arī par vardi nepārvērtās (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/sad.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/sad.gif)
Protams arī par to ka tu man uzsauci trīs meitenes bordelī!! Godīgi teikšu tas bija pats labākais kas ar mani notika visā spēlē, bija baigi labi!!
Paldies protams arī pašām bordeļa meitenēm!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
eziic_miglaa
iesūtīt 22.08.2006 13:59
Raksts #37


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 23.02.04
Kur: miglaa runaajoties ar balto zirgu... vai arii pie laaciisa skaitot zvaigznes, eedot ievaariijumu un dzerot teeju... vai arii raadot puucei celu uz attieciigo kliiniku...



CITĀTS(Demiurgs @ 22.08.2006 14:33) [snapback]1025584[/snapback]

Un liels liels paldies tev par samērā lielo algu!!Ja tā nebūtu bijusi tik liela es nebūtu varējis nopirkt Maradskuju nastoiku no Merdoka ko iesmērēt Valentīnam, bet diemžēl viņš tā arī par vardi nepārvērtās (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/sad.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/sad.gif)
Protams arī par to ka tu man uzsauci trīs meitenes bordelī!! Godīgi teikšu tas bija pats labākais kas ar mani notika visā spēlē, bija baigi labi!!
Paldies protams arī pašām bordeļa meitenēm!!

Starp citu, tām meitenēm, kas tika atvestas uz pili (kopā sešas...), lai sardzes puišiem nebūtu jāiet uz bordeli, arī liels paldies no viņu puses. Jums tiešām vajadzētu redzēt tās sejas pēc "priecāšanās", pārlaimīģas, smaidīgas... Un pēc tam neliels OOG komentārs - mūsu [drakonistu] spēlēs bordelis nekad netiek tik fantastiski atspēlēts. Mūsu dāmas nekad ne uz ko tādu neparakstītos...
Komplimenti jums, dārgās dāmas!`
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hareki
iesūtīt 22.08.2006 15:02
Raksts #38


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.01.04
Kur: Vientuļa klints kore bieza meža vidū



Pievienojos Lielajiem un Pozitīvajiem paldies par šo spēli. Tā nudien bija fantastiska. Pat neskatoties uz pēdējā rīta šoku par GM nekonsekvenci dažās ticības lietās. ( Vīrietis - Falekas priesteris. Tas joprojām skan vnk katastrofāli! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif) ) Tomēr ceru, ka mans ņaudulīgais protests pret to visu Gm tomēr neradīja pārāk lielas neērtības. Galu galā tas viss man nekādi netraucēja sasniegt leģendā minēto mērķi - kļūt par Mātes Falekas Virspriesterieni, lai arī ne Uvaisā, bet gan jaunizveidotajā Varmes karaļvalstī.

Un te nu daži paldies.

Manām jaukajām komandas biedrenēm- Liels paldies ka jūs bijāt un mani atbalstījāt. Un pacietāt to, cik draņķīgi es mēģinu vadīt komandu. Piedodiet par to, kas nesanāca un priecāsimies par to, kas sanāca.

Vietvaldim un jo īpaši viņa sievai, kur nāca konsultēties ar mani dažādos jautājumos Patīkami just tik lielu atbalstu no augstākās varas. Paldies par lielo uzticību Falekai. Lai Māte faleka mūžos sargā Varmes karaļvalsti.

Elfu Iusat priesterim, kurš pirmais veicināja un no visiem priesteriem visaktīvāk turpināja visu triju dieviešu priesteru sadarbību un nesavtīgi palīdzēja slimajiem un ievainotajiem, kad manis nebija klāt.

Nekromantam, kurš par spīti visām manām bažām par viņa nekromantiskajām izdarībām un to neprognozējamajām sekām, ne reizi mūs nenodeva pie tam nenovērtējami palīdzēja man sasniegt augsto virspriesterienes titulu.

Elfu Niras-Falekas-Visu Treju Dieviešu priesterim par pēdējā rīta izglītojošo diskusiju ticības un elfu fizioloģijas jautājumos. Tas nenoliedzami bija jautrākais mirklis visā spēlē. Paldies arī Vietvalža sievai par šo pašu sarunu.

Tirgotāju-vilkaču komandai par lielo atbalstu man un manam templim.

Elfu burvim par vareno manis čakarēšanu Falekas kausa sakarā ( Tu to zināji jau no paša sākuma, vai ne?! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif) )

Krogusmeitām Dī, Seilai un Eišei, kā arī krodziniecei par to ka tur bijāt, ka izturējāt un pie reizes saspringtajā laikā neaizmirsāt iegriezties templī.

Jaukajai Gaišreģei/ Falekas adonam un viņas palīdzei par nemitīgiem pareģojumiem un atgādinājumiem to pildīšanā.

Lielais paldies spēles Dieviem - GM par šo spēli.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ShadowDragon
iesūtīt 22.08.2006 15:39
Raksts #39


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.11.04
Kur: Rīga, purvciems.



CITĀTS(Hareki @ 22.08.2006 16:02) [snapback]1025610[/snapback]



Elfu burvim par vareno manis čakarēšanu Falekas kausa sakarā ( Tu to zināji jau no paša sākuma, vai ne?! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif) )




Jā tas tik tiešām bija jauki. Bet tas jau bija viņa kaus (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/fire.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Inx
iesūtīt 22.08.2006 16:36
Raksts #40


child of the sky
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.10.03



Tā kā pirms spēles klīda runas, ka Kormaka Brigāde tēlos pašu Niru, tad elfiem pirms spēles tapa lieliska altārglezna. Spēles laikā gan tā izmantota netika, bet es tomēr uzskatu, ka ar tādu skaistumu nevar nedalīties. Nedrīkst pasaulei liegt mirdzošās Niras gaismu jeb nav ko turēt sveci zem pūra:

Attēls izņemts pēc Niras lūguma (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)

Šo rakstu rediģēja Farliner: 22.08.2006 19:52
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

4 Lapas V  < 1 2 3 4 >
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 16.05.2024 03:33