Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ziņu iesūtīšana

Jaunu pavedienu veidošana šajā forumā ir atspējota.

Ja vēlies iesūtīt jaunumus, dari to Dienas Pareģa pamatforumā.

> Jo tālāk, jo..., Jaunumi Roulingas mājaslapā
Edzinsh
iesūtīt 02.11.2006 20:28
Raksts #1


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.09.05
Kur: uz saulainās taciņas



Papildinājums: Jaunas ziņas parādījušās arī "Extras" sadaļā. Roulinga atbildējusi uz jautājumu, ar ko tad īsti atšķiras dažādu veidu burvestības (ang. Curses, hexes, spells and charms).

Teju visiem zināmā Harija Potera grāmatu sērijas autore Džoanna Ketlīna Roulinga atjauninājusi savu mājaslapu, precīzāk - dienasgrāmatas sadaļu; parādījies arī jauns mēneša burvis.

Dienasgrāmatā Roulinga raksta:

"Nu man ir jau trešais nosaukums. Domājot par iepriekšējām grāmatām, zinu, ka iecerēto nosaukumu ir bijis pat vēl vairāk, tā ka par to pārāk neuztraucos. Trešais gan pagaidām izrāvies vadībā - precīzāk sakot, par patskani un diviem līdzskaņiem.

Pēdējā nedēļa rakstīšanas ziņā bija lieliska. Dažreiz gadās piedzīvot arī labākas sajūtas, pārlasot nedēļas darbu un domājot, "ka tas itin nemaz nav slikti", salīdzinot ar "tas ir briesmīgi, esmu izniekojusi veselu nedēļu un man tik daudz būs jāpārraksta". [..] Apsveicu jūs ar rezultātiem BUMPSI, starp citu. Jums sokas tīri labi."

Novembra mēnesī mums no Roulingas vietnes pretī raudzīsies Lorkāns d'Usa-Uzmūžu (dz. 1964), kas burvju pasaulē ir "Sirdspukstu" dziedātājs, daļēji vampīrs. Viņa hīts "Kakli tev" noturējās topa pirmajā vietā deviņpadsmit nedēļas.

Ziņas no jkrowling.com.





Šo rakstu rediģēja Edzinsh: 05.11.2006 12:21
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
 
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 6)
Daniels_Redclifs
iesūtīt 03.11.2006 14:24
Raksts #2


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.05
Kur: Viduszeme



still waiting for the 7th book.. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eriette
iesūtīt 03.11.2006 23:06
Raksts #3


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.09.06



es īstenībā to BUMPSI testu neizpildīju. šaušalīga angļu valoda, neesmu lasījusi HP angliski, tāpē nezinu nosaukumus utt... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/blush.gif)
bet jāsaka gan, ka ar rakstīšanu viņa čammājās.zinu, ka, lai tādu šedevru uzrakstītu, vajag daudz laika, bet pēdējā laikā sāk šķist, ka viņa tā dara speciāli, lai sakāpinātu interesi. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/ermm.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Demigod.
iesūtīt 03.11.2006 23:15
Raksts #4


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.08.05



CITĀTS(Eriette @ 03.11.2006 23:06) [snapback]1059091[/snapback]

es īstenībā to BUMPSI testu neizpildīju. šaušalīga angļu valoda, neesmu lasījusi HP angliski, tāpē nezinu nosaukumus utt... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/blush.gif)
bet jāsaka gan, ka ar rakstīšanu viņa čammājās.zinu, ka, lai tādu šedevru uzrakstītu, vajag daudz laika, bet pēdējā laikā sāk šķist, ka viņa tā dara speciāli, lai sakāpinātu interesi. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/ermm.gif)


man gan būtu viegli izlasīt. bet negribu. ha ha, bet dziesmu es gan gribētu dzirdēt. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Rydelhouse
iesūtīt 15.11.2006 13:56
Raksts #5


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.10.06
Kur: Visums,piena galaktika, saules sisteema, Zeme, eirāzija, eiropa, baltija, latvija, riiga, centrs, maaja, dziivoklis, istaba dators!



njaa.. interesanti kaads buus tas graamatas nosaukums un es taa arii neesmu sapratis kaadaa sakaraa peedeejaas graamatas peedeejais waards ir "REETA" ??? (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/huh.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Charlotte
iesūtīt 14.12.2006 21:03
Raksts #6


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.12.06
Kur: kaut kur virs galvas...



es īstenībā to BUMPSI testu neizpildīju. šaušalīga angļu valoda, neesmu lasījusi HP angliski, tāpē nezinu nosaukumus utt...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
washulis
iesūtīt 09.06.2007 11:13
Raksts #7


Cogito ergo sum
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.02.07
Kur: Divas mājas tālāk
Jaukais snīpis



piekrītu, to testu vaja izveidot arī latviski! bet vispār runājot par intereses kāpnāšanu, man liekas ka viņa raksta grāmatas ātri... skatoties uz to cik labas viņas iznāk!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 09.06.2024 05:42