Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ziņu iesūtīšana

Jaunu pavedienu veidošana šajā forumā ir atspējota.

Ja vēlies iesūtīt jaunumus, dari to Dienas Pareģa pamatforumā.

> Lūdzu nenogaliniet Hariju Poteru!, Stīvens Kings un Džons Irvings lūdz J.K.Roulingai
Lapsēns
iesūtīt 02.08.2006 09:04
Raksts #1


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.06.05
Kur: Starp sapņiem un realitāti



[Papildinājums no ila:] Šodien LNT rīta ziņās bija arī viens sižets, kas sasaucas ar Īrvinga paziņojumu, jo rādīja minēto preses konferenci, kurā Roulinga, Īrvings un Kings sprieda par kopējiem plāniem labdarības jomā, kā palīdzēt bērniem. Sižets sākas apmēram ziņu 51 minūtē un ilgst arī apmēram vienu minūti.
---

Divi no amerikāņu populārākajiem rakstiniekiem, Džons Irvings un Stīvens Kings, otrdien izteica lūgumu Dž. K. Roulingai nenogalināt puisēnu-burvi grāmatu sērijas septītajā un pēdējā sējumā, taču Roulinga nedeva nekādus solījumus.

"Es turu īkšķi par Hariju," Irvings paziņoja kopējā preses konferencē, kurā piedalījās visi trīs autori pirms bezmaksas lasījumiem Ņujorkas Radio Pilsētas Mūzikas Hallē. "Es nevēlos, lai Poteram nāktos novelties Reihenbahas ūdenskritumā," piebalsoja Stīvens Kings, atsaucoties uz sera Artura Konana Doila mēģinājumu nogalināt savu izdomāto varoni Šerloku Holmsu. Padodoties fanu spiedienam, Arturs Konans Doils vēlākā stāstā atzina, ka Holmsam tomēr bija izdevies izglābties.

Roulinga paziņoja, ka jaunajā grāmatā jau ir krietni daudz uzrakstīts.

"Es jūtos atvieglota," viņa piebilda. "Es beidzot varu atrisinat visas mīklas un noslēpumus, un tas ir tik jauki, jo es beidzot esmu pieņēmusi lēmumu, kā tas notiks. Varbūt daži to ienīdīs, varbūt dažiem tas patiks, taču tā tam ir jānotiek. Beigas būs tādas, kādas es tās plānoju no paša sākuma, taču daži personāži, kam būtu vajadzējis izdzīvot, ir miruši, un viens personāžs izspruka no bendes cirvja," viņa paziņoja, taču atteicās sniegt sīkākus komentārus.

Atbildot uz jautājumu par izdomātu varoņu nogalināšanu, Roulinga atzina, ka viņai nepatika nogalināt vienu no svarīgajiem personāžiem sestajā grāmatā - to dēļ, kur vēl nav izlasījuši Jauktasiņu Princi, viņa neminēja personāža vārdu - taču rakstniece atzina, ka žanra kanoni pieprasa, lai varonis pēdējā kaujā izietu viens.

"Es saprotu arī to, kāpēc autors nogalina savu izdomāto varoni, lai neļautu citiem rakstīt turpinājumus pēc paša autora nāves," viņa piebilda, dodot zināmu pamatu fanu bažām par Harija Potera likteni.

Ziņo Reuters.

Šo rakstu rediģēja eyedam: 05.08.2006 00:30
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V   1 2 3 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Purple mist
iesūtīt 02.08.2006 20:50
Raksts #2


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.02.06



Es priecājos, ka beidzot Harija nenogalināšanu atbalsta arī rakstnieki, ne tikai fani.
Un viens personāžs, kas izspruka no bendes cirvja, es tiešām ceru, ka tas nebūs ļaunais, bet gan labais.
Es brīnos par to, ka Stīvens Kings NEgrib nogalināt galveno varoni. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Flora
iesūtīt 02.08.2006 21:13
Raksts #3


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.07.06
Kur: vārtos tikko uzsnigušā sniedziņā...



man ar sausmiigi negribetos lai Hariju nogalina...
...personažš, kas izspruka no bendes cirvja...?..hmm..ja Švitknabi var nodevet par personažu, tad es teiktu, ka tas bij viņš, jo viņš TIESHAM izspruka no bendes cirvja...khe khe (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Juliette
iesūtīt 02.08.2006 21:24
Raksts #4


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.07.06
Kur: Own no weaknesses or faults.



Nē, nē, nē, nē! Harijam ir jāmirst! Savādāk nedrīkst būt! Citādas beigas būs pārāk stulbas un laimīgas un ne-dramatiskas! Izpaliks asaru straumes (kuras neizpalika iepriekšējās grāmatās), dusmas, lamu plūdi veltīti Roulingai un... Vienkārši Harijam ir jāmirst! Give us a heart breaker! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/w00t.gif)

Šo rakstu rediģēja Lady Calisto Rose: 02.08.2006 21:24
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ligaanna
iesūtīt 02.08.2006 21:35
Raksts #5


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.08.05
Kur: Turpat, kur parasti!



Piekrītu, ka Harijam jāmirst!
Varbūt tas ir dramatiski, varbūt pārāk nežēlīgi, bet es nevēlos lasīt kārtējo pasaku grāmatu! Lai arī kāda asara nobira par piekto un sesto grāmatu, man veinalga likās pareizi tas, kas notika, proti, Siriusa un Dumidora nāve! Tas būs tikai pareizi, ja arī Harijs mirs...tāda ir dzīve... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif)

CITĀTS
...personažš, kas izspruka no bendes cirvja...?..hmm..ja Švitknabi var nodevet par personažu, tad es teiktu, ka tas bij viņš, jo viņš TIESHAM izspruka no bendes cirvja...khe khe

manuprāt, Roulinga gan to domāja par pēdējo grāmatu, ne? Pēdējā grāmatā no bendes izmūk personāžs, kam viņa sākumā bija paredzējusi likt mirt... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)

Šo rakstu rediģēja ligaanna: 02.08.2006 21:38
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Daniels_Redclifs
iesūtīt 02.08.2006 22:24
Raksts #6


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.05
Kur: Viduszeme



jaa, luuduz nenogalini Hariju, buutu pateiciigs JKR... taa gaidu to sasodiito graamatu ...... vells... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 02.08.2006 22:29
Raksts #7


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



"Kā būs, tā būs, un tad jau redzēs."
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andromeda
iesūtīt 02.08.2006 22:30
Raksts #8


Miglājs
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 12.07.06
Kur: M31
Vadzvaigzne tumsā



Nē nu katrā ziņā, būs interesanti.
Nespēju sagaidīt, kad iznāks septītā grāmata!!!! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/dwarf_a.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 02.08.2006 23:08
Raksts #9


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Es uzskatu, ka, ja Harijs mirs beigas būs interesantas, ja nemirs pārāk banālas, bet tā būtu vieglāk man un daudziem. Bet, ja mirs Harijs jāmirst ir arī Voldemortam (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Priecājos, ka rakstnieki lasa HP (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Antons Ego
iesūtīt 02.08.2006 23:20
Raksts #10


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Labākais GP atdzejotājs 2007



Viņam ir jāmirst.
Noteikti. Kas tad tā par grāmatu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
resella
iesūtīt 02.08.2006 23:25
Raksts #11


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.04
Kur: all lall lā./ kaut kur, kur nebiju domājusi nonākt...



CITĀTS(hram @ 03.08.2006 00:20) [snapback]1016074[/snapback]

Viņam ir jāmirst.
Noteikti. Kas tad tā par grāmatu.

atbildeshu zu tavu jautajumu: bērnu. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif)

harijam ir jāmirst. un viņš arī mirs. taka kritiet un gazieties bet ivnjsh mirs. un dieva delj i nemaz nedomajat serot par to k;a patiesībā nemaz NAV. uztaisis vel kko ldizigu ka lielo piekdienu, tad gna es smieshos. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dina
iesūtīt 03.08.2006 00:01
Raksts #12


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.12.05
Kur: Aiz vēja ģenerātora.



Par Sīriussau bija drusciņ žēl....
Man viņš patika....
Un Harijam patiešām jamirst. Tikai ne pārējiem. Jo ja nomirtu arī pareais Zelta trio, tas jau būtu pārāk....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
betty
iesūtīt 03.08.2006 00:04
Raksts #13


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.06.04
Kur: stūris, tāds smuks un glīts. un vispār, neaiztiekams.
Gaismas fotogrāfs



Lūdzu, lūdzu nogaliniet Hariju Poteru! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Reperiite
iesūtīt 03.08.2006 00:23
Raksts #14


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.06.05



CITĀTS(prinz @ 03.08.2006 01:04) [snapback]1016114[/snapback]

Lūdzu, lūdzu nogaliniet Hariju Poteru! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif)


Varu tikai piekrist XD Tas jau būtu vienk. Garlaicīgi ja šis izdzīvotu... parastais stāstiņš par labo un ļaunu... pff...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nephrite
iesūtīt 03.08.2006 11:58
Raksts #15


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.06
Kur: Starp dienu un nakti



Es domāju, ka viss var gadīties......Manuprāt, Harijam ir tikai nelielas izredzes izdzīvot...........................

Šo rakstu rediģēja MazaaRaganina: 03.08.2006 12:00
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ragana
iesūtīt 03.08.2006 15:13
Raksts #16


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.09.05
Kur: in world of dreams



Man nepatiktos, ka viņš nomirtu.
Es gribu, lai Harijs iziet cauri tai piektās grāmatas arkai - ķipa aiziet nebūtībā, jo dodas meklēt Siriusu un savus vecākus...
Un vēl būtu kruti, ja nomirtu Džinnnija viņš tāpēc ieietu tajā arkā.

Man liekas, ka es esmu uzminējusi Ruolingas domu gājienu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Laurīcija
iesūtīt 03.08.2006 15:28
Raksts #17


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.01.06



CITĀTS(Lapsēns @ 02.08.2006 10:04) [snapback]1015786[/snapback]
taču rakstniece atzina, ka žanra kanoni pieprasa, lai varonis pēdējā kaujā izietu viens.

Tad jau varbūt nomirs arī Rons un Hermione.
Un Harijs beigās. Tad jau redzēs. Bet viņam jāmirst. Tā tam jābūt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Arbūzgalva
iesūtīt 03.08.2006 15:36
Raksts #18


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.01.06
Kur: Piparkūku namiņā.



nevakag te tagad iedonmāties vai te diskutēt ''viņ'ds mirs'' nē viņš nemirs'' kā būs tā būs.es personīgi uzksatu ka viņam ir jāmirst.pietiks tēlot varonmi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
sanny
iesūtīt 03.08.2006 15:42
Raksts #19


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.08.05



negribeetos lai Hariju nogalina,visi cītīgi sekoja līdzi viņa piedzīvojumiem...būtu ļoti žēl ja burvju zēns ietu bojā...
(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/ermm.gif) bet Roulingu arī var saprast, viņa būs grāmatu pabeigusi uz visiem laikiem...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
resella
iesūtīt 03.08.2006 17:12
Raksts #20


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.04
Kur: all lall lā./ kaut kur, kur nebiju domājusi nonākt...



CITĀTS(Ragana @ 03.08.2006 16:13) [snapback]1016382[/snapback]

Un vēl būtu kruti, ja nomirtu Džinnnija viņš tāpēc ieietu tajā arkā.

Man liekas, ka es esmu uzminējusi Ruolingas domu gājienu.

neesi gan. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif)
harijinjsh nomirs varonja nave- cinoties ar voldemortu. vinji abi nomirs. pasaule vairs nebus ljauna vai laba.
manuprat ir diezgan muljkjigi ceret uz romeo un dzjuljetas cienigu gala rezultatu... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)

CITĀTS(sanny @ 03.08.2006 16:42) [snapback]1016410[/snapback]

negribeetos lai Hariju nogalina,visi cītīgi sekoja līdzi viņa piedzīvojumiem...

un ja vinjsh nenomirs tad fani uztaisi vel piedzivojumus, tapec jau ri ta piebildite apakasha ka raulinga labi saprot tos autorus kas nobediz savus varonjus.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V   1 2 3 >
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 14.05.2024 20:00