Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> NK noteikumi

1. Iesūtītajiem pavedieniem jābūt par tēmu. Pirms izveido pavedienu, izlasi sadaļas NK aprakstu!
2. Tas pats attiecas uz iesūtītajiem rakstiem. Nav atļauts spams. Ja vēlies turpināt diskusiju par kādu citu tematu, izveido jaunu pavedienu!
3. Esi iecietīgs un cieni citu viedokli arī attiecībā uz jautājumiem, kuros tev pašam ir stingra pārliecība.
4. Aizliegts rupji lamāties un apvainot citus biedrus. Ja ir nepieciešamība iebilst, paud savus iebildumus korekti un pieklājīgi!
5. Aizliegts iesūtīt rakstus, kas pārkāpj PG-13 reitingu.
6. Centies savu viedokli izteikt plašāk! Pāris vārdi skaitīsies spams. Par to, kas ir spams, lasi šeit.
7. Centies rakstīt, ievērojot ortogrāfiju un interpunkciju, bet, galvenais, raksti tā, lai tas būtu citiem saprotams. Foruma vadītājam ir tiesības rediģēt nesaprotamus vai neatbilstošus pavedienu virsrakstus un aprakstus.
8. Pims iesūtīt pavedienu, paskaties, vai tāds jau neeksistē! Līdzīgs pavediens var tikt iepludināts jau esošā vai slēgts.

2 Lapas V   1 2 >  
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
> Mājdzīvnieku dziedinošās spējas
Sol Invictus
iesūtīt 25.07.2006 17:17
Raksts #1


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



Izlasiet šo rakstu: http://www.la.lv/main1.php?id=AC0000n234EwTrAQGiuGj9lRhq

Kā jūs domājat vai tas, ka dzīvniekiem piemīt dziedinošas spējas ir patiesība vai mīts, īpaši tie stāsti par kaķiem, kuri noņemot slikto enerģiju un vēl sazin ko ?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mis_Stress
iesūtīt 25.07.2006 18:11
Raksts #2


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.10.05



nuu... ja kaut kam patiesi tic, piemeeram, ka kakji nonjem slikto energiju, tad gan jau taaa arii ir...


ja to noliedz, tad kakji ir un paliek tikai vienkaarshi kakji =)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
josephine
iesūtīt 25.07.2006 18:50
Raksts #3


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.06
Kur: Thoughts have taken me hostage, I have no clue where they're taking me
Susļiks



Skaidrs ka... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) kurš ta to nezin... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Kaķi vispār ir maģiski... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/sorcerer.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Purple mist
iesūtīt 08.08.2006 17:07
Raksts #4


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.02.06



Jā, interesants raksts, esmu dzirdējusi ko tādu. Kaut vai to, ka kāķi naktī apguloties uz cilvēka sasāpējušām vietām ir spējīgi izdziedināt tās.
Tad vēl tā tīri māņticīgi, kad suņi nolaiza tulznas, tās ar laiku pazūd. Par kāmīšiem gan nekad nebiju iedomājusies. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/huh.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Memory of Trees
iesūtīt 09.08.2006 15:16
Raksts #5


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.12.05
Kur: Vaaczeme



Nu nezinu, bet mans kaķis gan man palīdzēja. Viņš parasti atrod man sāpošās vietas un apguļas uz tām. Vienu nakti viņš man gulēja uz kakla. No rīta kakls vairs nesāpēja vienīgi viņš ir diezgan smags... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)
Kad esmu slima viņš vienmēr guļ pie manis.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
lightness_flame
iesūtīt 09.08.2006 17:35
Raksts #6


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.05.06
Kur: my private imaginary world



par kaķu dziedinošajām spējām esmu daudz dzirdējusi, lasījusi un arī pati saskārusies...Kā jau Philomela teica - kaķi tiešām guļ uz cilvēka sāpošajām vietām un parasti tās arī sadziedē... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif) Kaut kas dzirdēts arī par suņiem, bet nav nekādas pieredzes...par citiem nezinu.... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/unsure_a.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
echo3
iesūtīt 09.08.2006 19:59
Raksts #7


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.08.04
Kur: Nu jā, - pašlaik pie datora
Klusais censonis



Par suņiem ir ne tikai dzirdēts, bet skaidri zināms, ka suņa siekalas satur vielas, kas palīdz sadzīt brūcēm. Tā ka sunim (ja viņš ir vesels) var dot aplaizīt savus izdurtos, izgrieztos, izberztos un visādi citādi dabūtos caurumus ādā. Neiekaisīs un sadzīs ātrāk.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sol Invictus
iesūtīt 09.08.2006 20:55
Raksts #8


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



CITĀTS(marushinja @ 08.08.2006 18:07) [snapback]1019068[/snapback]

Jā, interesants raksts, esmu dzirdējusi ko tādu. Kaut vai to, ka kāķi naktī apguloties uz cilvēka sasāpējušām vietām ir spējīgi izdziedināt tās.
Tad vēl tā tīri māņticīgi, kad suņi nolaiza tulznas, tās ar laiku pazūd. Par kāmīšiem gan nekad nebiju iedomājusies. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/huh.gif)

Tas par suņiem un siekalām varētu būt arī patiesība - siekalas satur dziedējošas vielas. Wikipēdija vēsta, ka cilvēku siekalas satur antibakteriālas vielas, peļu siekalās esošās vielas palīdz brūcēm aizdzīt divreiz ātrāk. Neviens gan neko nav teicis, ka suņu siekalās tiešām būtu ārprātīgs daudzums viskautkāda labuma, kas pilnīgi noteikti der cilvēkam (galu galā suņa siekalas ir paredzētas suņa ievainojumu laizīšanai)

Es neapšaubu to, ka dzīvnieks var labvēlīgi ietekmēt cilvēku, bet gan cilvēki, gan dzīvnieki ir dažādi - īpašības kas piemīt vienam nepiemīt otram vai piedēvēt dzīvniekiem visos iespējamos gadījumos īpašas spējas palīdzēt cilvēkam nav par traku ? Varbūt kaķi guļ uz sāpošajām vietām, jo tās ir karstākas par pārējo ķermeni, nevis tāpēc, ka viņi sajūt slikto enerģiju, ir cilvēki, kurus vaļu dziesmas, kuras uzskata par relaksējošu mūziku, satrauc. Reiz mans suns man patiesi palīdzēja, bet to ko viņš izdarīja viņš darīja vai katru dienu un es viņu uz to izprovocēju, jo zināju, ka drošvien paliks labāk - varbūt citi dzīvnieki arī vienkārši dara to pašu ko parasti tikai cilvēki to nav pamanījuši, cilvēki liek viņi8em to darīt un dažus cilvēkiem kaut kas patīk dzīvnieka uzvedībā. Ļoti gari mēģinu pateikt, ka domāju ka tā ir sagadīšanās un tas, ka viens dzīvnieks palīdz nenozīmē, ka citas sugas dzīvnieks vai cits cilvēks arī to nevarētu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mauvaise Mademoi...
iesūtīt 09.08.2006 21:32
Raksts #9


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.08.05



Man mājās ir kaķis.
Es esmu dusmīga [ un ,ziniet, bieži esmu, ir sanācis pārbaudīt (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif) ] , man kaut kas sāp . Kaķis nāk man klāt, glaužās un visādi citādi pielien.
Man mājās kaķis ir melns un liels .
Un mans kaķis ir gudrāks par dažu labu ````u (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/ermm.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
echo3
iesūtīt 10.08.2006 09:05
Raksts #10


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.08.04
Kur: Nu jā, - pašlaik pie datora
Klusais censonis



CITĀTS(cepti āboli ar vaniļu @ 09.08.2006 21:55) [snapback]1020009[/snapback]

Tas par suņiem un siekalām varētu būt arī patiesība - siekalas satur dziedējošas vielas. Wikipēdija vēsta, ka cilvēku siekalas satur antibakteriālas vielas, peļu siekalās esošās vielas palīdz brūcēm aizdzīt divreiz ātrāk. Neviens gan neko nav teicis, ka suņu siekalās tiešām būtu ārprātīgs daudzums viskautkāda labuma, kas pilnīgi noteikti der cilvēkam (galu galā suņa siekalas ir paredzētas suņa ievainojumu laizīšanai)

Es neapšaubu to, ka dzīvnieks var labvēlīgi ietekmēt cilvēku, bet gan cilvēki, gan dzīvnieki ir dažādi - īpašības kas piemīt vienam nepiemīt otram vai piedēvēt dzīvniekiem visos iespējamos gadījumos īpašas spējas palīdzēt cilvēkam nav par traku ? Varbūt kaķi guļ uz sāpošajām vietām, jo tās ir karstākas par pārējo ķermeni, nevis tāpēc, ka viņi sajūt slikto enerģiju, ir cilvēki, kurus vaļu dziesmas, kuras uzskata par relaksējošu mūziku, satrauc. Reiz mans suns man patiesi palīdzēja, bet to ko viņš izdarīja viņš darīja vai katru dienu un es viņu uz to izprovocēju, jo zināju, ka drošvien paliks labāk - varbūt citi dzīvnieki arī vienkārši dara to pašu ko parasti tikai cilvēki to nav pamanījuši, cilvēki liek viņi8em to darīt un dažus cilvēkiem kaut kas patīk dzīvnieka uzvedībā. Ļoti gari mēģinu pateikt, ka domāju ka tā ir sagadīšanās un tas, ka viens dzīvnieks palīdz nenozīmē, ka citas sugas dzīvnieks vai cits cilvēks arī to nevarētu.

Par suņu siekalām ir zināms jau ļoti sen, varētu teikt, - kopš aizvēsturiskiem laikiem. Cilvēks šo īpašību vienkārši iemācījās izmantot, protams, nevis suns kaut kā sev tādu īpaši priekš cilvēkiem izstrādāja. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Nedomāju, ka dzīvnieki kaut ko tīši dara cilvēku labā. Dzīvnieki ir tādi, kādi ir, un viņu dabiskās īpašības un paradumi dažreiz var cilvēkam noderēt.
Piemēram - laiciņu atpakaļ avīzē bija bezgala sentimentāls raksts par kaķeni, kas izglābusi savai saimniecei dzīvību, veicot netiešo sirds masāžu, līdz ieradusies ātrā palīdzība. Īpaši gudra kaķene? Nepavisam nē, un dzīvību savai saimniecei glāba nejauši. Tāpēc, ka visiem kaķiem ir paradums mīcīties ar ķepām pa mīkstām virsmām, - tāda atavistiska pus-rotaļas, pus-patikas darbība, ko praktiski katrs kaķis reiz izmantoja zīdāma kaķēna vecumā, mīcīdams mammas punci. Lūk, cik vienkārši, bet dotajā gadījumā - cik noderīgi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kira m.emo.ria
iesūtīt 10.08.2006 09:36
Raksts #11


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.10.05



mm.. Domaaju gan ka shis tas no taa visa ir taisniiba... [ja ne viss]

Man maajaas ir gan kakjis gan suns... Kakjis vienmeer lien priekshaa monitoram ... Un gulj uz Printera... [domaaju tas dazjiem varbuut ko izteiks ^^] Un Vinsh vienmeer, kad kaads maajaas ir slims lien klaat lai vinju glauda... [domaaju ka tas vareetu buut saistiits ar to, ka kakji panjem slikto energjiju] Un jaa Suns poarasti ar savu dziedinosho speeku [meeli] laiza bruuces [parasti uz kajaam] un domaaju... nee tas taa ir... Taas arii aatraak sadziist ^^

Kir'
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andromeda
iesūtīt 11.08.2006 19:17
Raksts #12


Miglājs
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 12.07.06
Kur: M31
Vadzvaigzne tumsā



Pilnīgi noteikti tā tas ir.
Vismaz man tā ir, ka dzīvnieku klātbūtnē es jūtos labāk.
Parasti tas ir kaķis vai suns. Viņi ir apbrīnojamas radības.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seila
iesūtīt 12.08.2006 15:44
Raksts #13


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



Nu skatoties kādi dzīvnieki. kaut, gan, ja runa iet par kaķiem, tad te man jāatzīst, ka viņi patiešām noņem slikto enerģiju un mēdz nomierināt cilvēkus. Vēl kaķiem, ja nekļūdos ir tāda spēja, ka viņi pastāvīgai gulēšanai parasti, ja guļ uz cilvēka, tad izvēlas to vietu, kas cilvēkam ir slima.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hula
iesūtīt 12.08.2006 17:18
Raksts #14


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.10.03
Kur: Ziemeļrajonā



nu nezinu, mans kaķis man ir atstājis tikai rētas, nevis dziedinājis (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kaķurēgs
iesūtīt 12.08.2006 18:56
Raksts #15


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.02.05



Es nezinu, vai tiešām var piemist tādas sevišķas dzidinošās spējas, taču kā nomierinošs līdzeklis kaķis, suns vai jebkurš dzīvnieks var derēt. Kaķis nomierina tādēļ, ka viņš pats ir mierīgs un nesatricināms radījums. Mēs cilvēki esam viegli ietekmējami.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
echo3
iesūtīt 12.08.2006 19:24
Raksts #16


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.08.04
Kur: Nu jā, - pašlaik pie datora
Klusais censonis



CITĀTS(Hula @ 12.08.2006 18:18) [snapback]1021508[/snapback]

nu nezinu, mans kaķis man ir atstājis tikai rētas, nevis dziedinājis (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif)

Kaķis ļoti noteikti sevi sargā. Ir lietas, ko viņš atļaus, un ir lietas, ko nepieļaus nekad.
Starp citu, tas, kas attiecas uz suņa dziedinošo mēli (laizīšanu), nekādā veidā neattiecas uz kaķi, tāpat tā paša suņa kodiens var nevis labi dzīt, bet kārtīgi iekaist.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mauvaise Mademoi...
iesūtīt 12.08.2006 19:27
Raksts #17


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.08.05



Man no skapja nokrita spogulis un salūza . Kaķis nebaidoties sagriezties, apgūlās uz tā , tad pēc stundām divām aizgāja, un tajā naktī tur , tieši tur arī nogulēja *protams, stikli bija aizvākti, xD * , kaut gan parasti uz grīdas viņš ienīst pat staigāt , viņam patīk, ja viņu staipa apkārt uz muguras *smejas*.
Bet tas tā.
Manējais tiešām , gan sargā, gan ārstē, gan visādi citādi ir vislabākais, un nevienu citu nekad vairs negribētu..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bite
iesūtīt 22.08.2006 18:36
Raksts #18


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.07.06



Varbūt arī kaķi nedaudz noņem to slikto enerģiju un suņi uzjautrina savu saimnieku, tas ir fakts!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hēbe
iesūtīt 25.12.2006 20:11
Raksts #19


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.10.06
Kur: nektāra eiforijā



Ticu,ka delfīniem ir dziedinošas spējas (ir pat delfīnu terapijas un pacientiem patiešām tās palīdz)...par kaķu dziednieciskām spējām-kaķa glaudīšana noņen stresu (ne jau visiem,bet... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif) )
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maichestera
iesūtīt 28.12.2006 19:56
Raksts #20


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.10.06
Kur: Ar fotoaparātu mežā.



Dzīvnieki viennozīmīgi mums spēj noņemt sāpes.Un viņi jūt kad mums ir slikti.
Mana kaķenīte nekļūdīgi zin ka man sāp mugura,un uzguļas uz pleciem.Pēc brīž sāpes rimstas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

2 Lapas V   1 2 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 17.05.2024 07:49