Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> NK noteikumi

1. Iesūtītajiem pavedieniem jābūt par tēmu. Pirms izveido pavedienu, izlasi sadaļas NK aprakstu!
2. Tas pats attiecas uz iesūtītajiem rakstiem. Nav atļauts spams. Ja vēlies turpināt diskusiju par kādu citu tematu, izveido jaunu pavedienu!
3. Esi iecietīgs un cieni citu viedokli arī attiecībā uz jautājumiem, kuros tev pašam ir stingra pārliecība.
4. Aizliegts rupji lamāties un apvainot citus biedrus. Ja ir nepieciešamība iebilst, paud savus iebildumus korekti un pieklājīgi!
5. Aizliegts iesūtīt rakstus, kas pārkāpj PG-13 reitingu.
6. Centies savu viedokli izteikt plašāk! Pāris vārdi skaitīsies spams. Par to, kas ir spams, lasi šeit.
7. Centies rakstīt, ievērojot ortogrāfiju un interpunkciju, bet, galvenais, raksti tā, lai tas būtu citiem saprotams. Foruma vadītājam ir tiesības rediģēt nesaprotamus vai neatbilstošus pavedienu virsrakstus un aprakstus.
8. Pims iesūtīt pavedienu, paskaties, vai tāds jau neeksistē! Līdzīgs pavediens var tikt iepludināts jau esošā vai slēgts.

> Kādos brīžos visvairāk izpaužas jūsu radošums?
Andromeda
iesūtīt 13.07.2006 12:42
Raksts #1


Miglājs
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 12.07.06
Kur: M31
Vadzvaigzne tumsā



Šajā pavedienā, jūs varat dalīties pieredzē, par brīžiem kad uzbrucis radošais gars.
Reizēm uznāk iedvesma kaut ko darīt .
Piemēram, vēlā vakara stundā pie atvērta loga uznāca vēlēšanās pazīmēt.
Citreiz, ēdot apelsīnu prātā iešaujas kāda ideja, kas pamudina sākt rakstīt kādu interesantu stāstu.
Vai ar Jums kaut kas tāds ir atgadījies?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V  < 1 2 3 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Arwen
iesūtīt 28.12.2006 18:59
Raksts #21


Game Master
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.07.03
Kur: Sansāra



Neesmu īsti piefiksējusi, kad tieši. Reizēm tas ir neatkarīgi no apkārtējās vides. Reizēm vainīga ir tieši apkārtējā vide - vēlēšanās to mainīt, pirms kāda mēneša man uznāca vēlme pārkrāsot istabu, ko lidz galam vēl neesmu pabeigusi.
Pēdējoreiz radošais gars man uzbruka pirms ziemassvētku masku balles, uzšuvu pat svārkus - garus uz viktoriāņu modi. Vispār apsveicami, jo parasti man ir paniskas bailes no šujmašīnām...

Šo rakstu rediģēja Arwen: 28.12.2006 19:00
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Devils*Little*Si...
iesūtīt 29.12.2006 18:12
Raksts #22


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.12.06
Kur: pasaule



Parasti man tas uznāk nevēlamā laikā. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
shanty
iesūtīt 29.12.2006 18:38
Raksts #23


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.11.06
Kur: Tev uz labā pleca.



Iedvesma man var atnākt visdažādākajā laikā. Bet gandrīz vienmēr vēlā vakarā, kad aiz loga ir zvaigznes (āāā, kā es dievinu tādu laiku).. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/rolleyes_a.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eriette
iesūtīt 29.12.2006 18:50
Raksts #24


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.09.06



man arī iedvesma ir nekontrolējama, reizēm tā atnāk, kad es tīru zobus.
bet parastiviņa atnāk, kas esmu ļoti sajūsmināta vai laimīga, vai arī redzu/dzirdu/jūtu ko ļoti skastu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
negative
iesūtīt 29.12.2006 18:57
Raksts #25


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.02.06
Kur: merkurs



man iedvesma rodas parasti naktī. iedvesma man rodas gan tad, kad man ir skumji, gan arī tad, kad esmu priecīga. bet galvenokārt tad, kad ir skumji. tad es sāku rakstīt dzejoļus. dažreiz arī uzzīmēju kaut ko.
un arī pastaigājoties vienatnē, klusumā (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/rolleyes_a.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
bengalaas
iesūtīt 29.12.2006 21:12
Raksts #26


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.10.03
Kur: Kastaņkalni
Tulks 2007



Man iedvesma parasti rodas tad, kad ilgi neesmu gulējusi, kad esmu skrējusi, mocījusies, stresojusi un neēdusi. Tad prāts pāriet kaut kādā citā dimensijā un viss notiek.

Btw, tie čaļi Zinātņu Akadēmijā šādiem gadījumiem izdomājuši vārdu "radosme". Nevis "radošums", bet tas tā (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Chiekurz
iesūtīt 02.01.2007 18:20
Raksts #27


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.01.07
Kur: astoņos kvadrātmetros



visbiežāk ko jaunu uz gičas sanāk izdomāt, kad ir kādas bēdas vai dusmas.
ar rakstīšanu savādāk, ja kāds puslitrs aliņa vēderā, sanāk brīnum lietas [labā nozīmē].
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
sesila
iesūtīt 02.01.2007 20:30
Raksts #28


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.11.05
Kur: aklā klusumā



mans radošums visbiežāk izpaužas ikdienā,kad vajag izdomāt kādu atrunu vvai attaisnojumu... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
bet ir tādi brīži, kad visa tava būtība tiecas uz k-ko... tā var būt zīmēšana, dziedāšana... tikpat labi tā var būt vēlme uzrakstīt kaut ko vai gatavot... šādus brīžus nevar paredzēt vai kaut kā īpaši izsaukt.... (protams tos var censties veicināt ar mūzikas klausīšanos vai palasot kādu mīļu grāmatu), taču tādi brīži ir un ne mazums...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
irbīte.
iesūtīt 02.01.2007 21:03
Raksts #29


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.02.06
Kur: alone.



Man šis zvērs uznāk vakaros. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Kad jāguļ.
Es pēkšņi saprotu, ka man, piemēram, ir jāpieraksta kādas rindiņas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Īvs
iesūtīt 02.01.2007 21:28
Raksts #30


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.12.05
Kur: Gaismas pils
Labākās leģendas autore



man tā lieta uznāk, kad daudzas dienas neesu neko darījusi, tikai sēžu mājās un blenžu televīzorā... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif) tad pēkšņi uznāk tas radošais gars un noteikti gribās kko izdarīt. un mierā nepalikt, kamēr tas nav izdarīts. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
tiigjeris
iesūtīt 05.01.2007 03:20
Raksts #31


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.12.04
Kur: Dzīvnieku Saietā 90210.



tad, kad ir slikti. nu pārsvarā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Artela
iesūtīt 05.01.2007 08:20
Raksts #32


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.12.06



man tā uznāk samērā bieži, (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/whistling.gif)
pirms divām dienām garlaicībā šīkājos un bācc un iznāk diezgan jauks švīkājums pavisam nemanot (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andromeda
iesūtīt 30.01.2007 01:07
Raksts #33


Miglājs
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 12.07.06
Kur: M31
Vadzvaigzne tumsā



Jā, man arī pēdējā laikā radošais uzbrūk vakaros.
Sēžu, zinu, ka jāiet gulēt, bet nē (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) tankš, vajag kaut ko uzdrukāt vai uzzīmēt.
Vislaik sajūta, ka kaut kas ir jādara, jādarbojas nu nevar mani tad tik vienkārši dabūt pie vietas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shatered
iesūtīt 26.10.2007 09:40
Raksts #34


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.09.03
Kur: Svešā ādā
Grafiķis 2007



Man iedvesma mēdz uzbrukt līdzīgi kā Browncat - pēc vienas vai vairākām negulētām naktīm, bada stāvoklī, ļoti pārpūlējusies. Tas ir stāvoklis, kad ķermenis no bezmiega ir ļoti noguris, taču cilvēks ne īsti guļ, ne ir pie skaidras sajēgas - stāvoklī starp nomodu un miegu. Tajos brīžos gan ir arī nosacīti izkropļota uztvere un gadās tādi mazie minūšu ilgie miegi - nereti atslēdzos uz 2 minūtēm un pat nepamanu, ka īsti neuztveru apkārtni, tad strauju atkal atgriežos realitātē. Taču tajā dīvainajā pus-nomodā/pus-miegā visas idejas parādās ļoti izteiktas un vizuāli arī redzamas (nē, man nav halucinācijas (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/pinch.gif) ).
Pēdējos mēnešos es jau sāku pierast pie pārāk bieži augšā nosēdētām naktīm un man galva visu laiku ir pārbāzta ar neskaitāmām idejām un iedvesma, šķiet, mani ne uz mirkli nepamet. Idejas rodas tikai vairāk un vairāk, taču fiziskā noguruma dēļ idejas aizmirstās, izplūst un viņas ir ļoti grūti satvert, lai noslīpētu līdz galam. Rezultātā - ir daudz nepabeigtas, bet nav spēka pie tik nejēdzīgas apziņas visu saprast un sakārtot.

Agrāk, kad vel gulēju normāli, vienmēr iedvesmoja spēcīgi pārdzīvojumu. Lielākoties tikai ļoti nepatīkami un sāpīgi atgadījumi spēj mani ietekmēt radoši, taču tad arī lielākā daļa ideju ir diezgan skumjas un drūmas.

Un vienmēr jau paliek mazie dzīves sīkumi, kas iedvesmo kaut ko darīt. Kādi īpaši mirkļi, atmiņā iekritušas ainas, situācijas un skati, kurus gribas atainot velreiz vai veltīt tiem ko īpašu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kaiva
iesūtīt 26.10.2007 11:38
Raksts #35


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.06
Kur: tepat
Vārdmetējs 2012



būtībā viss jēdzīgais rodas pēc kāda neparasta piedzīvojuma, īpašas sajūtas, pēc tikšanās ar jauniem cilvēkiem kuriem ir cits skats uz dzīvi. kad noskatos jaunu filmu vai atklāju sev jaunu mūzona veidu vai pat tikai grupu
un protams tad kad ārā ir tāds īpaši interesants laiks, pilns ar noskaņām, jebkādā veidā

bet jo bieži es vnk apsēžos pie papīra vai krāsām un metodiski darbojos un prātoju, kas un kā
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mauvaise Mademoi...
iesūtīt 26.10.2007 14:35
Raksts #36


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.08.05



Kad var pasēdēt un pasapņot par slepkavībām, atriebības plāniem, vardarbību.
Pavisam aizmirsu, spīdzināšanu arī.
Nekad nepiepildu savas fantāzijas. Labi vien ir, pa Latviju skraidītu tik sadurstīti ļaudis, ka viņus varētu izmantot kā lielus caurdurus miltu sijāšanai.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
positiv denken
iesūtīt 28.10.2007 00:56
Raksts #37


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.08.07
Kur: starp daudziem, kas nav pūces



Iedvesma lielākoties atnāk, atbrāžas negaidīti - tad ir labi, ja pa rokai kaut vai salvetes gabaliņš, ja ne kāds cits papīra izstrādājums, uz kura pierakstīt vārdus, kas atnāk un kurus nevar apstādināt. Ja liek tiem vārdiem pagaidīt - tie var izgaist uz neatgriešanos - tāpēc parasti jāķer momentāli ciet!!! (Ķeriet lapsu aiz astes! - varbūt arī Kaupers šajās rindās domā par iedvesmu?!!! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) )))
Ja grib satik iedvesmu ar nolūku - man palīdz iešana dabā - protams, vienatnē. Ja esmu cilvēkos - tad vienkārši ieslēdzos sevī un rakstu; tādos gadījumos norobežoties palīdz mūzika.
Laba mūzika pati par sevi var izsaukt iedvesmu - rodas tāds emocionāls lādiņš, ka ir jāraksta, jāglezno, jāpārkrāso sienas tūlīt un uz vietas! Ja kāds kaitēklis apšauba, traucē, aizkavē - atkal iedvesma pārvēršas par gaistošu miglu.
Vēl mēs ģimenē mēdzam teikt - radās iedvesma nomazgāt traukus vai ko pamatīgāku izdarīt. Vai arī - nu nav nekādas iedvesmas to un to darīt, bet rīt - točno - būs! Un tā ir pat labāk, jo iedvesma mēdz sarunāties ar intuīciju; ja tai klausa - sanāk baigi labi, nav jāpiespiežas, bet mierīgi jāsagaida rītdienas loģiski un samērā sistemātiski atnākošā konkrētā darba iedvesma (tas no manas pieredzes)!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
grunt+
iesūtīt 02.11.2007 14:37
Raksts #38


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.12.04
Kur: Valmiea



CITĀTS(Shatered @ 26.10.2007 10:40) *
Man iedvesma mēdz uzbrukt līdzīgi kā Browncat - pēc vienas vai vairākām negulētām naktīm, bada stāvoklī, ļoti pārpūlējusies. Tas ir stāvoklis, kad ķermenis no bezmiega ir ļoti noguris, taču cilvēks ne īsti guļ, ne ir pie skaidras sajēgas - stāvoklī starp nomodu un miegu. Tajos brīžos gan ir arī nosacīti izkropļota uztvere un gadās tādi mazie minūšu ilgie miegi - nereti atslēdzos uz 2 minūtēm un pat nepamanu, ka īsti neuztveru apkārtni, tad strauju atkal atgriežos realitātē. Taču tajā dīvainajā pus-nomodā/pus-miegā visas idejas parādās ļoti izteiktas un vizuāli arī redzamas (nē, man nav halucinācijas (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/pinch.gif) ).


O, šitas ir tas īpašais stāvoklis, kad cilvēks daļēji atslēdzas no sevis un ir starp debesīm un zemi. Nu vispār tas ir meditatīvais stāvoklis. Un sasniedzot šito un visādus brīnumus var piedzīvot, jāmāk tikai pareizi pielietot.
Bet ja jaucās ar nogurumu, kas nenormāli iekrāts, tad tā ir tā fake-sasparošanās un nenormāla sevis izvarošana.

Lai arī sevi tikai palēnām iepazīstu, liekas, ka visradošākā esmu pēc kārtīgas atpūtas, sarunām ar foršiem cilvēkiem, viņu darbiem un pēc back to nature tūres!
Ai nu - iedvesmu var dabūt visur (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)

Šo rakstu rediģēja grunt+: 02.11.2007 14:39
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ludiēna
iesūtīt 03.11.2007 11:33
Raksts #39


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.10.04
Kur: Necro zeme



Vēla nakts stunda, sveču gaisma un atbilstoša mūzika...Bet iedvesma ir kaprīza dāma...Reizēm uzn;ak arī dienā- pēkšņi un negaidīti. Reizēm, sēžot ārā pie dabas vai arī tad, kad esmu pārlasījusi vai pārskatījusi savus iepriekšējos darbus (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kehastus
iesūtīt 03.11.2007 23:59
Raksts #40


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.09.07



Tad, kad jūtos vientuļa un neaizsargāta, vai arī kad esmu laimīga. Gadās, ka iedvesma mani apciemo ēdot. [Iedvesma tomēr ir neparedzama, taču nekad man tā nav nākusi nelaikā.]
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V  < 1 2 3 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 17.05.2024 04:57