Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> NK noteikumi

1. Iesūtītajiem pavedieniem jābūt par tēmu. Pirms izveido pavedienu, izlasi sadaļas NK aprakstu!
2. Tas pats attiecas uz iesūtītajiem rakstiem. Nav atļauts spams. Ja vēlies turpināt diskusiju par kādu citu tematu, izveido jaunu pavedienu!
3. Esi iecietīgs un cieni citu viedokli arī attiecībā uz jautājumiem, kuros tev pašam ir stingra pārliecība.
4. Aizliegts rupji lamāties un apvainot citus biedrus. Ja ir nepieciešamība iebilst, paud savus iebildumus korekti un pieklājīgi!
5. Aizliegts iesūtīt rakstus, kas pārkāpj PG-13 reitingu.
6. Centies savu viedokli izteikt plašāk! Pāris vārdi skaitīsies spams. Par to, kas ir spams, lasi šeit.
7. Centies rakstīt, ievērojot ortogrāfiju un interpunkciju, bet, galvenais, raksti tā, lai tas būtu citiem saprotams. Foruma vadītājam ir tiesības rediģēt nesaprotamus vai neatbilstošus pavedienu virsrakstus un aprakstus.
8. Pims iesūtīt pavedienu, paskaties, vai tāds jau neeksistē! Līdzīgs pavediens var tikt iepludināts jau esošā vai slēgts.

> Kādos brīžos visvairāk izpaužas jūsu radošums?
Andromeda
iesūtīt 13.07.2006 12:42
Raksts #1


Miglājs
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 12.07.06
Kur: M31
Vadzvaigzne tumsā



Šajā pavedienā, jūs varat dalīties pieredzē, par brīžiem kad uzbrucis radošais gars.
Reizēm uznāk iedvesma kaut ko darīt .
Piemēram, vēlā vakara stundā pie atvērta loga uznāca vēlēšanās pazīmēt.
Citreiz, ēdot apelsīnu prātā iešaujas kāda ideja, kas pamudina sākt rakstīt kādu interesantu stāstu.
Vai ar Jums kaut kas tāds ir atgadījies?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V   1 2 3 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
josephine
iesūtīt 13.07.2006 12:46
Raksts #2


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.06
Kur: Thoughts have taken me hostage, I have no clue where they're taking me
Susļiks



(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) nu man, kā zināms tā ir pārāk bieži it īpaši vakaros vai ap pusdienslaiku, kad visu iedvesmu iztraucē nepacietīgas balsis, kas pieprasa, lai nekavējoties eju ēst (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Reizēm lasu grāmatu un tad uznāk... un jāmet tā grāmata stūrī un pašam jāķeras klāt pie kaut kā radīšanas. Tas ir visnotaļ aizraujoši... tikai, ja tevi netraucē!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kognakschwenker
iesūtīt 13.07.2006 12:47
Raksts #3


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.06.06
Kur: Rød himmelen



Nu, te būs kaut kas.

Bieži vien skatoties Glornanā - citu zīmējumus, uznāk liela vēlme zīmēt pašai. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif)

Kad man ir jāēd skābeņu zupa, es parasti atveru logu un uznāk vēlme zīmēt bērzus, kaut to nav tuvumā, te tikai vienīgi ozoli, morgs un kapi. Arī dzīvojamās mājas.

Esot māklas muzejos, arī uznāk vēlme gleznot. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif)

Šo rakstu rediģēja ectasy*: 13.07.2006 12:48
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Flare
iesūtīt 13.07.2006 12:49
Raksts #4


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.11.05
Kur: LV ♥



Savā istabā, kad ir tumšs un ir nakts. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Pie dabas. Teiksim, pie jūras, ezera, u.c.

Godīgi sakot, es pat nezinu. Tās ir divas vietas, kur 'itkā' visbiežāk. Bet tā, man radošums izpaužas diezgan dažādās vietās.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sarkanais Krūštu...
iesūtīt 13.07.2006 15:53
Raksts #5


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.06.06
Veļasgabals 2012



Man visu laiku skan radio un,ja tur skan kāda dziesma,kas man patīk,tad es vienmēr ķeros pie pildspalvas un klades un kko uzskribelēju...
Bet ja panakti pamostos,tad kaut vai ir 3.00 naktī,es ņemu papīru,zīmuli un tad man ir jāzīmē...
Un neviens tur neko nepadarīs.. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
shocked mouse
iesūtīt 13.07.2006 16:05
Raksts #6


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.03.06



dazzreiz kad klausos savu pleijeri...dazzas dziesmas kautkaa piesviezz kaadu ideju
Dazzreiz vnk kad itkaa nav ko dariit un aaraa liist lietus...
Dazzreiz uznaak ziimeeshanas drudzis kad veeroju savu kakji un sunjus...

Šo rakstu rediģēja pink cat: 13.07.2006 16:05
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Poesie*
iesūtīt 17.07.2006 09:03
Raksts #7


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.03.05



kkas biezi pamudina nepiemeerotaa briidi apseesties un kko saakt dariit...

vakar kraameeju atvilknes,pilnas ar miljiem dokumentiem un atminjaam no vecaas skolas,peeksnji panjeemu nelielu lapinu un 3 minusu laikaa to biju aprakstiijusi..neiztureeju,atminjas bija paaraak spilgtas

klausiijos pilseetas sveetku koncertu(pa logu,protams) & peeksnji 2 naktii pieceelos un..saaku kaartot maaju..(laikam praata aptumsums bija iestaajies (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif) )
ja tik taa vareetu dariit visu laiku,bet nemitiigi kaads traucee... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sol Invictus
iesūtīt 17.07.2006 16:39
Raksts #8


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



Zīmēšanas jomā ir vai nu tā ka gribās kaut uzzīmēt vai gribās zīmēt. Starp citu, domāju, ka pirmajā variantā labāk lietot zīmuli, bet otrajā datoru. Visādi citādi iedvesma rodas aizdomājoties - Vai to nevarētu izdarīt tā ? Kāpēc tas ir tā nevis citādi ? Nez vai to varētu izdarīt ? Būtu forši, ja... utt.

Visvairāk mani tracina tas, ka nav iespējams radīt tieši to ko iedomājos.

Šo rakstu rediģēja cepti āboli ar vaniļu: 17.07.2006 16:42
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Juliette
iesūtīt 18.07.2006 03:00
Raksts #9


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.07.06
Kur: Own no weaknesses or faults.



Man pietiek iesēsties autobusā, izņemt lapiņu un pildspalvu, kad dzeja jau ir atnākusi pie manis. Un tā tas ir gandrīz vienmēr. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/cool.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hworang666
iesūtīt 18.07.2006 08:47
Raksts #10


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.05.06
Kur: Atprātojot atprātotājus...



Nereti skatoties elfwood.com vai arī kādu Final Fantasy filmiņu uznāk nepārvarama tieksme zīmēt un radīt kaut ko skaistu... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bite
iesūtīt 18.07.2006 15:55
Raksts #11


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.07.06



Man tas var rasties jebkurā mirklī, tikai pat nevar zināt kādā mirklī! Visbiežāk man tas rodas, ja mani neviens netraucē!! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif)

Šo rakstu rediģēja Little Star: 18.07.2006 15:55
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 19.07.2006 01:57
Raksts #12


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



Reizēm uzrodas vajadzība pēc kaut kā, tad arī uznāk iedvesma un darba spars to uztaisīt. Reizēm prātā iešaujas kaut kādas stulbības, kurām kaut ko pielieku klāt, un tad jau var arī pierakstīt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
antikriste
iesūtīt 22.07.2006 13:42
Raksts #13


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.06.06
Kur: Riga



man iedvesma uznak garlaiciiibas brizhos (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) un tad es varu ari sakartot visu maju... kaut gan kartoshanas vidu iedvesma pazud unj maja tiek atstata vel lielaka nekartiba kada ta bija lidz kartoshanas sakumaaaaaaam (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
josephine
iesūtīt 25.07.2006 16:27
Raksts #14


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.06
Kur: Thoughts have taken me hostage, I have no clue where they're taking me
Susļiks



Īstenībā es sapratu, ka ar mani ir tā... jo vairā darbojos, jo vairāk rodas iedvesma un spars darboties... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kalevale
iesūtīt 25.07.2006 17:00
Raksts #15


Lecina seskus
*****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 12.01.06
Kur: In a world, where good things happen to me.



Brīžos, kas esmu ļoti laimīga vai ļoti bēdīga.

Ļoti bieži uznāk iedvesma kaut ko darīt, runājotes ar kādu, jo pēkšņi rodas doma, kuru jāpieraksta un tad pamazām var apaudzēt ar sīkumiem to. Dažkārt arī lasot atziņas, tās liek aizdomāties un apsvērt tās no sava viedokļa. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif)
Tas par rakstīšanu.

Zīmēšanā sevišķa mirkļa nav, dažkārt ir nepārvarama vēlme pēc zīmēšanas ar guašām. Iedomājoties vien oranžo krāsu uznāk vēlme zīmēt kaut ko. Taču pārsvarā tas prieks un vēlme rodas zīmējot. Pieejot nopietni un zīmējot, līdz pabeidzu, lūk. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mis_Stress
iesūtīt 26.07.2006 22:15
Raksts #16


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.10.05



o jaa..., gadaas gan, paarsvaraa tas ir saistiits ar raxtiishanu, vienreiz ar adatu uzskraapeeju dzejoliiti uz sasalusha stikla, pati nezinu, kaapeec taa dariiju...(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bite
iesūtīt 22.08.2006 17:35
Raksts #17


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.07.06



Man ir tā, ka vienu brīdi esmu radoša un izdomas pilna, bet jau nākamajā brīdī negribas neko darīt!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mauvaise Mademoi...
iesūtīt 22.08.2006 18:21
Raksts #18


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.08.05



Par zīmēšanu - izvelku lapu, un briesmu darbs ir gatavs .
Par rakstīšanu - dziesmu vārdos.
Jā, tā gan.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hēbe
iesūtīt 25.12.2006 20:15
Raksts #19


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.10.06
Kur: nektāra eiforijā



Mana radošā domāšana visvairāk izpaužas,kad esmu viena-klusumā un pie dabas.Dažreiz varu sevi piespiest kaut ko izdomāt...Iztēli rosinoši ir arī dažādi mākslas darbi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
(sun)
iesūtīt 28.12.2006 14:20
Raksts #20


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.09.06
Dzejnieks 2009



Iedwesma man rodas algebras laikaa-wisas klades piekjeepaatas.....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V   1 2 3 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 17.05.2024 08:58