Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ceļojums uz pūķu zemi [c] [bp]
gerda.skr@inbox....
iesūtīt 07.06.2006 20:57
Raksts #1


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.06.05




CEĻOJUMS UZ PŪĶU ZEMI




Tā, es mazliet iesākšu.Šī lomu spēle ir parasta.nosaukums visu izsaka, vienīgais ko gribu tā pateikt visiem jums, ka šīs spēles virziens ir tāds- no vienas vietas uz otru ceļojoet satiekās dažādas būtnes. tās apvienojās komandā un mērķis būtnēm viens- tikt pūķu zemē un uzvarēt pašu ļaunāko uz pārdabiskās pasaules- nāves un tumsas pūķi. ceļā risinās piedzīvojumi. vairāk neko neteikšu, jo šī ir parastā lomu spēle. ceļojums uz pūķu zemi norisinās 1876g.-1877g. . tagad pastāstīšu par savu tēlu.



vārds:Evelīna
rase:cilvēks-burvis
izskats:īsa tieva meitene, kastaņbrūni mati, uz labās rokas pleca iekalts tirkīza pūķis, kas nozīmē, ka Evelīnas dvēsele ir vienota ar pūķiem, un viņa var uz tiem paļauties.
gadi:9.g.
dzīves vieta:kādāpļavā izraktā alā Evelīna dzīvo kopā ar mammu, omi, brāli un dzīvniekiem.
spējas: spēj pārvērsties par dzīvnieku un runāties,saprasties ar tiem.prot arī telepātiju un lieliski cīnās.
ieroči:(gadījumam) zobens, bet parasti cīnās ar burvju nūjiņu.
dzīvnieki:putni,kaķveidīgie,pūķi.
raksturs:drosmīga, bezbailīga meitene ar cēlu sirdi,gudru prātu un vilka izveicību un prātu.






viens, divi, trīs, sākam! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
2 Lapas V   1 2 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
mr Bl@ck
iesūtīt 07.06.2006 23:09
Raksts #2


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.06.04
Kur: In shadows, looking how the fate unfolds



VAirākas lietas kas klibo šajā spēlē.
1) Detalizēts pasaules apraksts
2) Spēles mērķis a.k.a. sižets
Un vēl kas tas gan ir tikai mans viedoklis bet es domāju šis pavediens bija jāveido Ārpus tēla diskuskusiju forummā (ATD)

Šausminošā Vēsts manuprāt viena no vislabāk noformētajām spēlēm kurā esmu piedalījies.
Iesaku ņemt piemēru no tā kā veidots ievads (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)

Šo rakstu rediģēja mr Bl@ck: 07.06.2006 23:11
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bizii van Dope
iesūtīt 08.06.2006 00:21
Raksts #3


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.12.05
Kur: dzīvē



Pilnīgi piekrītu melnajam visā ko viņš teica.
Tev Gerda vispirms ir jāizlasa ls noteikumi un tikai tad ķeries pie lietas. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
rudo lapu vilcēn...
iesūtīt 08.06.2006 12:46
Raksts #4


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.02.05
Kur: starp uguni, ūdeni un pasaules galu
Niks 2006



(mr Bl@ck liek man sarkt (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/blush.gif) Tādu komplimentu es negaidīju (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/blush.gif) )

Šī spēle šķiet interesanta, bet kā jau iepriekš tika minēts, visupirms derēja izveidot pavedienu ATD sadaļā un, kad pieteikušies paŗis biedri, izveidot šeit. Bez tam, cieši iesaku izlasīt ls noteikumus, jo tur minēts, ka spēles vadītājs (GM) nevar spēlē piedalīties ar patstāvīgu tēli.
Ja tu vēlies kādā spēlē piedalīties, piesakies ATD apvedienā un parugies kā tur sokas un lietas risinās.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mākoņkaķis Aurēl...
iesūtīt 08.06.2006 14:44
Raksts #5


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: Jaukā vietiņā.



Silti iesaku uzklausīt, ko blāks un Renīna un sirds jau ieteica.
CITĀTS
vairāk neko neteikšu, jo šī ir parastā lomu spēle

Definē, lūdzams, "parasta lomu spēle".
CITĀTS
gadi:9.g.

Jaunāka par manīm un jau zobenu spēj pacelt. Kur nu vēl GM pastāvīgais tēls un daudzās burvju spējas...
Palasi citu anketas, Emo Doll vai Nirnaeth'as piemēram. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) Kad saproti, kā tās jāveido, tad vari sākt spēlēt 'pa īstam'...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
gerda.skr@inbox....
iesūtīt 08.06.2006 20:23
Raksts #6


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.06.05



labi! ,nemšu vērā jūsu ieteikumus, kaut gan noteikumus izlasīju.paldies! centīšos labot! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wacko_a.gif)
ā, kur ir edit poga? ar tastatūru man iet ''viegli'' (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/unsure_a.gif) !

Šo rakstu rediģēja gerda.skr@inbox.lv: 08.06.2006 20:27
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mākoņkaķis Aurēl...
iesūtīt 09.06.2006 12:54
Raksts #7


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: Jaukā vietiņā.



Te nav "edit" pogas, ja vien Tu nelieto angļu Kurbijkurnes versiju. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) ir poga "rediģēt", bet pēc pustundas šī poga pazūd, tāpēc, ja vēlies rediģēt, dari to ātri!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Arwen
iesūtīt 09.06.2006 21:37
Raksts #8


Game Master
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.07.03
Kur: Sansāra



  • vajadzīgs detalizētāks pasaules apraksts
  • prasības citiem spēlētājiem - vēlams
  • ar tava tēla aprakstu kaut kas nav kārtībā - 9gadīgs bērns cinās ar zobenu? Dzīvnieki - tik daudz un arī pūķi?

Iesaku visu labi pārdomāt, un tad izlabot, vai, ja vairs nevari savu postu izlabot, atsūti man ko vēlies labot, es izlabošu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
gerda.skr@inbox....
iesūtīt 12.06.2006 14:33
Raksts #9


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.06.05



tad nodzēs mana tēla aprakstu un tad uzraksti (bez tām svītrām) --vajadzētu lai spēlē piedalās daži burvji(ļaunie vai labie, izlemiet paši), elfi (tie dosies līdzi civēkiem), cilvēki (dosies līdzi elfiem). vēl šai spēlei vajadzētu dažus briesmonīšus, 7. pūķus. ja ātrāk pieteiksities, jo ātrāk sāksim spēli!-- (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/sorcerer.gif)


es jau vairs pati nevaru izlabot... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/sad.gif)


ā, un vēl pieraksti, ka spēles laikā ceļotāji varēs strīdēties un vēl visādi izdarīties. nē, nu lamāties gan nedrīkst!


piedod ja tevi apgrūtinu, taču redzu ka mans iesākums ir kritiskā līmeni! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/unsure_a.gif)

Šo rakstu rediģēja gerda.skr@inbox.lv: 12.06.2006 14:43
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eņģeļu gūstekne
iesūtīt 12.06.2006 15:00
Raksts #10


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.01.06
Kur: Starp melodisko dēļu čīkstoņu un caurvēja vaimanām*



es laikam varētu aizņemt viena pūķa vietu... tu varētu uzrakstīt kas jāiesūta pūķiem...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
gerda.skr@inbox....
iesūtīt 13.06.2006 17:42
Raksts #11


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.06.05



tātad visiem kuri grib pieteikties jāiesūta tāda anketiņa:

vārds (pūķiem un pārējiem mošķiem nav obligāti)

bilde(ja var)

raksturs

spējas (bet, ne ļoti lielas)


izskata apraksts (ja ir bilde, tad nē)

vecums

~~~~~~~~~~~~~~


ā, un vienam jāpiesakās kā tumsas pūķim!
ceru ka šī spēle sāksies ātri!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kristy Light
iesūtīt 04.07.2006 21:04
Raksts #12


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.05.06
Kur: Tur kur mani gaida...bet dzīvesvieta- Bauska



Taatad es buushu cilveeks ar nieciigaam burvju speejaam.

vārds...Kristija

bilde...parakstaa

raksturs...mazliet iedomiiga, bet ne kaskjiiga, drosmiiga un meerkjtieciiga

spējas...izveiciiga un no burvju speejaam- ar praata paliidziibu paarvietot lietas

izskata apraksts...bilde parakstaa

vecums-15. gadi
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
gerda.skr@inbox....
iesūtīt 11.07.2006 13:52
Raksts #13


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.06.05



paldies Kristy!Tagad jāgaida pārējos...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eņģeļu gūstekne
iesūtīt 15.07.2006 12:41
Raksts #14


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.01.06
Kur: Starp melodisko dēļu čīkstoņu un caurvēja vaimanām*



vārds (pūķiem un pārējiem mošķiem nav obligāti) Nāves un Tumsas pūķis:Inferno

bilde(ja var)
(IMG:http://i70.photobucket.com/albums/i84/Shaded_Dragon2004/Inferno.jpg)
raksturs:ļauns, nemierīgs, nekad nespēj rast ne arvienu kontaktu, darīs visu lai iznīcinātu cilvēkus, ja nu vienīgi kāds izdomās viņu apturēt, šai gadījumā tā varētu būt elīza un tie izredzētie cilvēki, lai gan stipri, stipri šaubos.

spējas (bet, ne ļoti lielas): Spēj lidot(of course) ir imūns pret jebkāda tipa karstumu(uguni, lavu, verdošu ūdeni) un pats spļauj to uguni.


izskata apraksts (ja ir bilde, tad nē): Melni milzīgi ādaini spārni, ragaina aste tā kā uzmanieties (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/shifty_a.gif) , asi zobi, milzīgas kājas ar gariem melniem nagiem kā žiletēm. Ir apmēram 4 stāvu mājas augstumā( augumu var skatīt bildē)

vecums: pie 5'000 gadiem.


P.S. sanāk ka es varēšu piedalīties tikai beigās ja? Tas man būtu ļoti izdevīgi, vai arī man kaut kur starpā kā tam pūķim būs kādas iespējas izcelties pirms cilvēki līdz manīm nokļūs? Es tā īsti to nesapratu, sanāk ka mans tēls ir nepatstāvīgs un ir vajadzīgs tikai uz īsu mirkli vā ne..

Šo rakstu rediģēja eXplode: 15.07.2006 12:45
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
gerda.skr@inbox....
iesūtīt 17.07.2006 09:29
Raksts #15


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.06.05



tu vari mums parādīties kad vēlies, jo ceļā ar tak vajadzēs traucēkļus!beigās tev būs liela loma. tikai visi pūķi un monstriņi atcerieties- jums ir brīva izvēle valodu ziņā- spēlē varat runāt latviski vai izdomāt savu valodu. ja izdomājat savu, tad apakšā to noteikti iztulkojiet!
apmēram šādi-



(jūsu valoda)



~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
(tulkojums)







tagad sapratāt? vēlu veiksmi valodu domāšanā!(kurš vēlas to darīt)

Šo rakstu rediģēja gerda.skr@inbox.lv: 17.07.2006 09:31
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eņģeļu gūstekne
iesūtīt 17.07.2006 10:13
Raksts #16


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.01.06
Kur: Starp melodisko dēļu čīkstoņu un caurvēja vaimanām*



Tas gan nebūtu pareizi, pareizāk būtu tā, ja valoda nav ierastā vienkārši vajadzētu iekrāsot rakstu citā krāsā. Kā piemēru var dot Rudens bērna Renīnaslomu spēli kurā darbojās visvisādas radības ieskaitot vulforus u.t.t. tur iepostojot iekrāso tekstu ja tas ir citiem dzīvniekiem/cilvēkiem/zvēriem/radībām u.t.t. nesaprotamā valodā apmēram tā: "Ansis gāja pa ceļu un dziedāja savu mīļāko dziesmiņu, te pēkšņi viņam priekšā iznāca neliels bariņš. Grupiņas vadošais uzrunāja Ansi Sveiks ko tu dari mūsu pusē, tu šeit nēesi gaidīts un tad vadonim piebiedrojās kāds cits puisis Novācam viņu bet viņa teikto Ansis nesaprata." nu apmēram tā (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif) es pati saputrojos bet gan jau. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
rudo lapu vilcēn...
iesūtīt 26.07.2006 19:45
Raksts #17


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.02.05
Kur: starp uguni, ūdeni un pasaules galu
Niks 2006



Tad nu tā. Lai arī šī nav ideāla lomu spēle, mēģinājums vaŗeut būt labs. vienīgi nezinu, via šeit pieteiksies tik daudz tēlu, par to es šaubos. Retājā spēlē piesākās viarāk par desmit, vismaz aktīvi spēlētāji parasti ir kādu pieci.
Lai vai kā, es piesakos. Ceru, ka pieņemsi.

vārds: Raula Tēnija

raksturs: vērīga un jautra. Patīk mānīties un melot, dziedāt pašsacerētas dziesmiņas un smieties. Ziņkārīga, tādēļ nereti iekuļas nepatikšanās. Reti runā patiesību, īpaši ja runa ir par viņas vecākiem, tomēr prot glabāt noslēpumus. Ļoti skumst pēc vecākiem, bet to neizrāda apkārtējiem, vienīgi naktīs, citiem neredzot, raud, apķērusies Iksenam ap kaklu. Labsirdīga un godīga, runājot par citu mantu ņemšanu. Visu paņemto no kabatām atdod atpakaļ, ja vienīgi nav aizņēmusies uz ilgāku laiku, bet arī tikai tad, ja bez tā nevar iztikt. Ļoti daudz ceļojusi, tādēļ daudz zin par floru un faunu. Laba atmiņa un orientācija, intuīcija pieviļ reti. Iksens, viņas suns, apsargājis Raulu jau no pirmajām dienām, tādēļ meitene viņam ir ļoti pieķērusies.

spējas: prot veikli iztīrīt visu apkārt stāvošo kabatas un tikpat nemanāmi visu salikt atpakaļ. Māk atvērt jebkuras durvis, kurām ir slēdzene. Veikli paslēpjas pat visneiedomājākajās vietās. Pamana visu, pat ja citi ko neievēro. Māk arī lasīt un ir iemnaījusies saprast dažas svešas valodas. Atpazīst augus, zin arī dažas dziednisciskas zālītes.

izskats: aptuveni 1,20m gara meitene. Raulai ir pagari, brūni mati, kas sapīti bizē pār muguru. Bizes galā iesieta zaļi balta, rakstaina lenta. Acis viņai ir brūnas, līdzīgas dzintariem. Mugurā viņai ir balts krekls, kam pāri pārvilkta tumšzaļa, pieguļoša vestīte. Vēl mugurā zaļām un brūnām, vertikālām svītrām rotāti, pagari svārki. Ap vidu trīs kārtās apsieta zaļi balta, rakstaina, gara josta. Kājās pusgaras, bēšas zeķes un pastalas, kuru auklas sasietas līdz ceļiem. Aiz zeķes un pastalu auklām pie labās kājas tumšā ādas makstī ievietots duncītis.

vecums: vēl tikai 8 gadi

Nepilnīga gan tā anketa sanāk, bet gan jau.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
gerda.skr@inbox....
iesūtīt 10.08.2006 18:26
Raksts #18


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.06.05



protams ka es pieņemšu! šeit var pieteikties visi, un visi ir mīļi gaidīti!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Flora
iesūtīt 12.08.2006 15:38
Raksts #19


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.07.06
Kur: vārtos tikko uzsnigušā sniedziņā...



nuu tad es ar pieteikshos...


vārds :Eleonora (īsak vnk Leo)
bilde(ja var)(IMG:http://www.anime.com/images/index_page/200604/cheeky-homepage.gif)

raksturs: klusa un nosleegta. Tik pat kaa nesmaida. Tču ir ļoti meerķtieciiga un kaut gan negrib to atziit ļoti pieķeras cilvekiem un ir ļoti labsirdiiga un līdzjuutīga. Viņa ir drosmiiga un gandriiz nekad nebaidaas, navves briesmaas viņa savus biedrus neatstās, bet paruupesies par tiem. Savas esmocijas viņa gandriiz nekad neizraada.
spējas prot ļoti klusu pielavvities un ļoti labi sleepjas, kaa arii ļoti labi saprotas ar dziivniekiem.
izskata apraksts : nu taa kaa bildee, tikai mati ir melni. Viņa ir tieva un nav paarak gara auguma.
vecums : 14 gadi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kristy Light
iesūtīt 27.08.2006 15:23
Raksts #20


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.05.06
Kur: Tur kur mani gaida...bet dzīvesvieta- Bauska



Nu kad tad beidzot saaks?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

2 Lapas V   1 2 >
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 05.06.2024 18:35