Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ziņu iesūtīšana

Jaunu pavedienu veidošana šajā forumā ir atspējota.

Ja vēlies iesūtīt jaunumus, dari to Dienas Pareģa pamatforumā.

> Vai 7. Poters nākamgad?
ils
iesūtīt 25.05.2006 18:12
Raksts #1


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
Grupas ikona

Grupa: Dienas Pareģis
Pievienojās: 29.07.03
Kur: Rīga
Dienas Pareģis 2009



Britu padomes Radošās nākotnes projekta ietvaros talantus medīt Indijā bija ieradusies Bloomsbury izdevniecības redaktore Liza Kaldere un sniedza interviju izdevumam DailyIndia.com, kurā cita starpā izteica arī cerību, ka pēdējā "Harija Potera" grāmata iznākšot 2007. gadā:

"Vēl tikai viens Harijs Poters, bet jau sākumā viņa teica, ka rakstīs septiņas. Tātad vēl vienu pēc šīs viņa vairs nerakstīs. Taču Roulinga mums varētu rakstīt citas grāmatas. 7. grāmata varētu iznākt 2007. gadā, es tā ceru."

Daudzi cilvēki prāto, ka 5. filma un 7. grāmata nevarot iznākt vienā un tajā pašā vasarā vai gadā. Taču tagad, kad pati redaktore (Bloomsbury izdod HP grāmatu britu variantu) prognozē grāmatu 2007. gadā, tas jau liekas ticami. Dzīvosim, redzēsim.

Intervijā Kaldere runāja par indiešu rakstnieku iespējām izdot un popularizēt savus darbus arī ārpus Indijas, un izteicās, ka - kas to zina - varbūt tepat kādā Kolkatas kafejnīcā sēžot un rakstot nākamā "Roulinga". Pēdējo 20 gadu laikā angļu attieksme pret citvalstu, tai skaitā indiešu, darbiem esot manāmi mainījusies, kopš Bloomsbury izdotā Salmana Rušdi romāna "Pusnakts bērni". Kaldere minēja, piemēram, arī A. Rajas romānu "Mazo lietu Dievs".

Šo rakstu rediģēja eyedam: 25.05.2006 20:17
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V  < 1 2 3  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 48)
Arbūzgalva
iesūtīt 10.08.2006 14:47
Raksts #41


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.01.06
Kur: Piparkūku namiņā.



man itin nemaz nav žēl ka tā būs pēdējā grāmata, ilgi esmu gaidījusi to mirkli kad beidzot varēšu 7.to grāmatu ielikt plaukt';a pie pārējām 6. daļām, un lepoties ka man ir visa kolekcija, tas būs tik jauki......cerams ka nākamgad mana vēlme piepildīsies.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kety
iesūtīt 14.09.2006 20:31
Raksts #42


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.05



Nju zeel gan (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/crying.gif)
Par ko tad vinja interesanti doma rakstiit talaak jo HP jau vairs nebuus .... un sho gramatu sha vai ta neviens nespees aizstaat (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/sad.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Iewinja
iesūtīt 14.09.2006 20:32
Raksts #43


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.08.05
Kur: nav



es diezgan ļoti gaidu to grāmatu. protams, skumji, ka pēdējā, bet tas vēl ir diezgan tālu un vēl neuztraucos (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Gendalfs
iesūtīt 18.10.2006 14:51
Raksts #44


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.10.06



Nesaprotu par ko visi ta sero, ja tulin bus pedeja gramata un par Poteru vairak nebus gramatas (lai gan kurs to var zinat, varbut Roulingai padoma kads parsteigums). Ir tacu daudz labu gramatu nebus Poters bus kas cits! Es gan domaju, ka fanosana par HP tik driz nebeigsies, vai tad Gredzenu pavelniekam sobrid nav fanu? GP pedeja gramata tak sen iznaca!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Paplavskis3
iesūtīt 19.11.2006 19:37
Raksts #45


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.11.06
Kur: Visur, bet ne uz zemes



Pēc idejas bija ta ka viņa patiešām būs nākamgad?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowdewil
iesūtīt 29.12.2006 19:35
Raksts #46


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.12.06



...bet ja buutu veel graamatas tas varbuut noziimeetu veel vairaak mirstosu varonu. Protams man ir zeel, ka taa buus peedeejaa graamata, bet vai tad Harijs Poters buus tas teels par kuru beigs fanot, manupraat, nee, jo man vins vienmeer paliks atminaa...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eriette
iesūtīt 29.12.2006 19:39
Raksts #47


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.09.06



Sērot, ka tā ir pēdējā grāmata laiks būs pēc tam, tgd galvenais dabūt viņu rokās!
Bet tā kā parasti viss ievelkās + kāds pusgads, kamēr iztulkos, varētu būt 2008. gadā.

Šo rakstu rediģēja Eriette: 29.12.2006 19:39
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Orhideja...
iesūtīt 08.01.2007 17:46
Raksts #48


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.01.07
Kur: mēnes staros asarām ritot dejoju pēdējo Orhideju deju....



Nez.. man šķiet ka grāmata varētu orģinālvalodā iznākt ap šigada beigām un kā jau klasiski Latvijā nonākt kautkad pa vasaru.. protams var cerēt arī uz ātrāku iznākumu taču kautkas man saka ka tā nebūs.. žēl...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kriSSa
iesūtīt 08.01.2007 18:41
Raksts #49


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 03.01.07



ehh..nu baigi..žēl ka wairs nebuus(wairs tik wiena)..;(;(bett man vēl paliek GP..laigan es taa issti nezinu kas taa ir par graamatu..:)bet citi saka ka normaala...:Dbuus wien jaaizlasa..(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
[/color][color=#33CCFF]







Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V  < 1 2 3
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
3 lietotāji/s lasa šo pavedienu (3 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.05.2024 13:11