Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ziņu iesūtīšana

Jaunu pavedienu veidošana šajā forumā ir atspējota.

Ja vēlies iesūtīt jaunumus, dari to Dienas Pareģa pamatforumā.

3 Lapas V  < 1 2 3 >  
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
> Vai 7. Poters nākamgad?
Seila
iesūtīt 09.06.2006 18:13
Raksts #21


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



Taisnību sakot man personīgi, kaut kā neticās, ka grāmata varētu iznākt jau nākam gad. Galu galā skatoties cik ilgi viņas visas tiek rakstītas es domāju, ka tai tomēr vajadzētu iznākt vēlāk nekā nākam gad
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kognakschwenker
iesūtīt 21.06.2006 09:49
Raksts #22


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.06.06
Kur: Rød himmelen



Man šķiet, ka tā varētu iznākt 2008.gadā. Ne agrāk. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Poesie*
iesūtīt 21.06.2006 13:03
Raksts #23


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.03.05



ak jel...vairs tikai viena graamata... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/huh.gif) tikai viena!!!ko peec tam dariisim,tauta? (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/whistling.gif)
fani rakstiis turpinaajumus fanfiku veidaa & izdos graamatas ''Harija Potera kopotie raksti'' (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)

Šo rakstu rediģēja kentaurinjs: 21.06.2006 13:04
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
GeorgsGrifindors
iesūtīt 22.06.2006 10:30
Raksts #24


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.06
Kur: Saldus



Es zinu ko dariisu kad iznaks 7. HP nopirksu visas gramatas un bursos tam cauri tik ilgi kameer vareesu visu vards varda atstastit no glavas....... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/cool.gif) tad filmas visas dabusu speles un dzivosu lidz navei fanodams par HP..... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/blink_a.gif) (jox) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/whistling.gif) bet kas zina saubos ka Harijs Poters jelakd kadam no faniem izkritis no galvas jo man vienmeer ir licies ka blakus mums ir cilveeki kam ir sadas spejas burt un ka tas kas sarakstits sajas gramatas nemaz nav tik nepatiesi... jeb arii es gribetu lai ta butu es nezinu bet zinu tikai to ka man nekad neapniksies HP (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif) varbuut kadreiz lielakie fani uztaisis pat savu sektu kur fanos ikdienu peec darba par Hariju Poteru skatisies vina filmas runas pa vinu... nu nez es jau tik minu bet laiks raadiis. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)

P.S. nu gan daudz uzrakstiiju (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/blink_a.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Spītniece
iesūtīt 22.06.2006 16:49
Raksts #25


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.06.06



Man liekas ka 7. grāmata būs nākošgad, pašsaprotamu iemeslu dēļ.
Man vienmēr sanāk tā ka man ir tik pat gadu cik Poteram jaunākajā grāmatā.Nākošgad man būs 17 un tad arī vajadzētu būt pēdējai Potera grāmatai.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lakrica
iesūtīt 23.06.2006 22:47
Raksts #26


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.01.06



Cerams,ka nākamgad būs,bet īstenībā,tas būtu brīnums. Es nezinu,kā es dzīvošu pēc 7. grāmatas iznākšanas... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif) Nebūs ko gaidīt. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/rolleyes_a.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Flarisha
iesūtīt 24.06.2006 03:56
Raksts #27


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.05



neticās, ka tik ātri iznāks taču cerība mirst pēdējā...a moš uzskribēlēs tā Roulinga astotu sacerējumu ar par harija bērnu dzīvi...nu cerēsim ka septītā iznāks ātrāk. nesaprotu kapēc filma nevarētu iznākt reizē ar grāmatu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ditinj
iesūtīt 25.06.2006 00:21
Raksts #28


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.06



Buutu jau labi, ja graamata iznaaktu naakoshgad..Bet reizee arii negribas, lai vinja iznaaktu, jo tad vairs nebuus graamatu par HP (jaunu graamatu). It kaa jau vieneiz Roulinga domaaja rakstiit arii astoto graamatu par Poteru. Nebuutu slikti, ja vinja uzrakstiitu...Un ne tikai astoto, bet arii deviito u.t.t. Vieniigais jaacer, ka Roulingai neaptruukst domu (shaada ideja man ienaca praataa, kad izlasiiju Pusasinju princii kaa mirst Dumidors..tik neforsha naave vinjam...)
(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_Liliya_*
iesūtīt 28.06.2006 10:14
Raksts #29





Viesi




Es no tiesas ceru, ka shii 7 Potera graamata nebuus peedeeyaa.. KO TAD ES DARIISU????? Es visas ieprieksheeyaas graamatas izlasiiyu pa kaadaam 3 dienaam.... Ya Roulinga peec 7 graamatas iznaakshanas pazinos, ka taa biya peedeeyaa, mees vinai ar draudzeni suutiisim veestules!!! Tik daudz, ka galu galaa vina tayaas nosliiks!!!!(cerams nenosliiks.. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/unsure_a.gif) ) Vina vareetu rakstiit par Hariya beerniem,vina sievu,naakamo,Lordu Voldemortu Yunioru ar kuru ciiniisies Hariya beerni... Par Ronu un ar ko tad vinsh appreceesies...(es yutiishu liidzi tai, kura to izdariis (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) ) Un par visiem varonu likteniem!!! Cerams, kaads man piekriit..... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_Liliya_*
iesūtīt 28.06.2006 10:19
Raksts #30





Viesi




Bet tai vayadzeetu iznaakt naakoshgad. Tas buutu tiiri yauki (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kormaka brigade
iesūtīt 28.06.2006 10:20
Raksts #31


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04



labas zinjas (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)

http://www.apollo.lv/portal/fun/articles/77173
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
uldisz93
iesūtīt 29.06.2006 12:08
Raksts #32


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.04.06
Kur: Jūrmala, Kauguri



Ja taa tad reaali!! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/yahoo_a.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/yahoo_a.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/yahoo_a.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/yahoo_a.gif) Gaidiisim kad buus Latvijaa!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mazā peciņa
iesūtīt 02.07.2006 23:25
Raksts #33


Tvarsta pūķus Rumānijā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: Rīga
Grafiķe 2005



Ja godīgi, es gribētu to grāmatu ātrāk, kamēr man zūd vismazākā interese.

Un galu galā sesto grāmatu es vēl neesmu izlasījusi latviešu valodā. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nephrite
iesūtīt 15.07.2006 17:54
Raksts #34


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.06
Kur: Starp dienu un nakti



Gaidiishu ar nepacietiibu (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) ceriibaa, ka naakamgad buus (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
shocked mouse
iesūtīt 15.07.2006 17:57
Raksts #35


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.03.06



tas buutu burviigi ja 7. graamata iznaaktu naakamgad (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) ...
baac. nu cerams ka taa buus.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zzz
iesūtīt 15.07.2006 18:01
Raksts #36


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.05.06



Labi, labi! Iznākt ta' var, bet atkal mūsu 'gudrie' latvieši gadu tulkos! (Iespējams pārspīlēju, īsti nezinu, atvainojos...) Dēļ nosaukuma un dažiem vārdiem vien mūsu 'HP&Jauktasiņu princi' neizdeva normālā ātrumā!!! Kas tur ko domāt!!! Bāc...

Šo rakstu rediģēja zzz: 15.07.2006 18:01
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dumidors1995
iesūtīt 27.07.2006 12:53
Raksts #37


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.04.06
Kur: Rīga,Latvija



Es esmu lasijis vienaa aviizee,ka Dz.K.Roulinga apsver domu peec 7.graamatas uzrakstiit veel vienu graamatu par Hariju Poteru(Jau par pilniigi pieaugusu Hariju Poteru un par vina dzivi)Tomeer 7.gramataa tiks nogalinaati 2 personaazi,bet vina neatklaaj kas tie buus
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ellYfairy
iesūtīt 28.07.2006 22:04
Raksts #38


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.07.06



CITĀTS(anygirl @ 25.05.2006 21:21) [snapback]638310[/snapback]

ir ssausmiigi zeel, ka tikai vairs viena graamataaaa... wisi gribeetu veeel un veeel... :]


[/b]jap piekriitu (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nephrite
iesūtīt 03.08.2006 15:24
Raksts #39


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.06
Kur: Starp dienu un nakti



CITĀTS
Tomeer 7.gramataa tiks nogalinaati 2 personaazi,bet vina neatklaaj kas tie buus



pēc manām domām ne tikai divi....

Šo rakstu rediģēja MazaaRaganina: 03.08.2006 15:24
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Flora
iesūtīt 03.08.2006 17:23
Raksts #40


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.07.06
Kur: vārtos tikko uzsnigušā sniedziņā...



no vienas puses man ar ātrāk gribas 7. gramatu, bet kas bus tad kad es to bušu izlasijusi.....???? (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/sad.gif)
no otras puses es labak gribu novilcinat to laiku lidz tam skumjajas bridim, kad nebus vairs nevienas HP gramatas ko gaidit...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V  < 1 2 3 >
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.05.2024 11:59