Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Spēles tēli, kas ir nepieciešami..., ... lai vispār spēle notiktu ;)
Aziren
iesūtīt 27.04.2006 10:49
Raksts #1


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.12.03
Kur: tepat vien es esmu...



Labdien visiem un ceru, ka šī Jums ir jauka un saulaina diena!
Zinu, ka pirmajā pavedienā jau tik minētas lomas, kas ir nepieciešamas, lai spēle: "Uvaisas krēsla" notiktu!
Tomēr es atļaušos vēlreiz atkārtot un uzsvērt šo sarakstu, jo tas ir mazlite papildinājies!
Līdz spēlei ir palikuši aptuveni 3 mēneši. Varētu teikt, ka tas ir ilgs laiks, kas vēl jāpārdzīvo, bet nu tomēr....
...es uzskatu, ka tie paies ļoti ātri!

un tātad šādas ir nepieciešamās lomas:

*) Warmes Vietvaldis - rezervēta
*)Rakstvedis/padomnieks – kancelejas vadītājs - rezervēta

*) Divas aristokrātu ģimenes, kas būtu konkurējošas vietvaldim! Ģimenes tiktu nodrošinātas ar bagātīgiem īpašumiem un labu mantisko stāvokli!

*)Nodokļu ievācējs un revidents no Hemmas ar apsardzi(5-8 personas) - vieta ir brīva
*)Zinātnieks no Eukumēnas

*)Kārtības sargu kapteinis, amatu apvienošanas kārtībā cietuma priekšnieks - rezervēta
*)Pilsētas kārtības sargi – vismaz 10 cilvēki - vietas ir pieejamas pieteikties pie Randa/Valentīna Drakona klubā

*)Mātes Falekas klostera abate ar vismaz 2 priesterienēm/novicēm - rezervēts

*)Niras Mirdzošās klostera abate/abats ar vismaz 2 priesterienēm/priesteriem vai novičiem - rezervēts

*)Slimnīca Niras Mirdzošās paspārnē – ārsts, kurš nav priesteris - rezervēts

*)Maradu bankas vadītājs - loma ir rezervēta
*)Maradi - komanda ir nokomplektēta

*)Vampīru bankas vadītājs - rezervēts
*)Zilā Lotosa klans - Vampīri (apmēram 4) - komanda ir nokomplektēta
*)Zilā lotosa klana vilkači(apmēram 4-6) - miesassargi -
komanda ir nokomplektēta

*)Krodzinieks un krogus personāls - Krodziniece būs Mausns, tos kas vēlas būt krogā lūdzams pietiekties pie Mausna!

*)Bordelis - komandas ir nokomplektētas

*)Viesnīcnieks

*)Elfu kopiena (aptuveni 10 cilvēki) - komanda ir nokomplektēta

*)Tirgotāju ģildes vadītājs - šī loma ir atvērta
*)Tirgotājis

*)Zagļu ģildes vadītājs - loma atvērta
*) Zagļi

*)Alķīmiķis - vēl var pieteikties uz alķīmiķiem. alķīmiķi var būt jebkuras rases pārstāvji

*) Mednieki


*) Minēšu arī to, ka Meistaru komda joprjām gaida cilvēku pieteikumus, kas vēlētos būt NPC! Mums ir nepieciešmi, ka minimums 10 cilvēki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

*) Meistari arī aktīvi aicina cilvēkus izrādīt interesi un pieteikties uz Reģionālo meistaru vietām!!!!!!!!!!!!!



Gaidīsim Jūsu pieteikumus uz lomām! Tēlu leģendas lūzdams sūtīt meistariem!
Atzīmēšu to, ka ar pieteikšanos kādā komnadā Jūs nenodrošinat sev spēlētāja vietu, Jums ir jāatsūta mums sava tēla leģenda!


Mesitaru koamda laipni atbildēs uz katru ar spēli saistīto jautājumu!

Meistaru koamndas sastāvā ir šādi cilvēki:
Lia'angia - atbildīgā par tērpiem
Tumšība -
Kormaka brigade -
Zenofex -
Aziren -



..ar cieņu un cerībām uz sadarību Aziren!

Šo rakstu rediģēja Aziren: 02.08.2006 14:26
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
5 Lapas V  < 1 2 3 4 5 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
Jaukais Aikis
iesūtīt 06.07.2006 21:45
Raksts #41


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.02.06



Žanete... njāaaa.... tā višh i. A tu māki pareizi masēt? (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
vārna Elīza
iesūtīt 06.07.2006 22:27
Raksts #42


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.11.04
Kur: Nezinu. Paņem mani līdzi.



1. Mēs/es pieteicāmies jau gana laicīgi, atzīstu, ka kavējāmies ar precizēšanu, bet tomēr. Jūs (meistari) mani neņēmāt par pilnu tik un tā.

2. Zinu par otru bordeli un visu pārējo, bet es vēlos spēlēt un spēlē notiek dažādas dīvainas lietas. Un piedāvājums arī mēdz būt atšķirīgs.

3. Šobrīd esošajā komandā neviena no meitenēm nelolo cerības atrast savu izredzēto spēlē. Un visas apzinās, kas viņ;am būs jādara.

4. Komanda netiek sākta veidot, tā jau ir gandrīz pilna.

5. Visi, kas pieteikušies šajā komandā, tajā tiešām arī vēlas spēlēt. Var jau gadīties visādi, bet tasisās to arī darīt.

6. No šīs komandas varbūt un tiešām tikai varbūt viens cilvēks piedalīsies spēlē kā cits tēls, ja bordeli spēlēt mums ''neieteiks''.

7. Arī bordeļa darbinieki spēles gaitā var nokļūt neparastās situācijās un/vai mainīt profesiju.

Secinājumi.

''Neiesakot'' mums piedalīties kā bordelim, jūs
*neiegūsiet citus spēles tēlus;
*vienkārši noliegsiet mums piedalīties spēlē vispār.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tumshiba
iesūtīt 06.07.2006 22:35
Raksts #43


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.03.04



CITĀTS(tough_choise @ 06.07.2006 23:27) [snapback]1003965[/snapback]

1. Mēs/es pieteicāmies jau gana laicīgi, atzīstu, ka kavējāmies ar precizēšanu, bet tomēr. Jūs (meistari) mani neņēmāt par pilnu tik un tā.

2. Zinu par otru bordeli un visu pārējo, bet es vēlos spēlēt un spēlē notiek dažādas dīvainas lietas. Un piedāvājums arī mēdz būt atšķirīgs.

3. Šobrīd esošajā komandā neviena no meitenēm nelolo cerības atrast savu izredzēto spēlē. Un visas apzinās, kas viņ;am būs jādara.

4. Komanda netiek sākta veidot, tā jau ir gandrīz pilna.

5. Visi, kas pieteikušies šajā komandā, tajā tiešām arī vēlas spēlēt. Var jau gadīties visādi, bet tasisās to arī darīt.

6. No šīs komandas varbūt un tiešām tikai varbūt viens cilvēks piedalīsies spēlē kā cits tēls, ja bordeli spēlēt mums ''neieteiks''.

7. Arī bordeļa darbinieki spēles gaitā var nokļūt neparastās situācijās un/vai mainīt profesiju.

Secinājumi.

''Neiesakot'' mums piedalīties kā bordelim, jūs
*neiegūsiet citus spēles tēlus;
*vienkārši noliegsiet mums piedalīties spēlē vispār.




Es varu tikai piekrist, ka šīs komandas pārstāvji jau sen interesējās par iespēju veidot bordeļa komandu.
Nesaprotu, ko nozīmē neņemt par pilnu, jo ar mani Jūs apmainījāties tikai ar dažām PZ.
Nesaprotu 3.punkta pārmetumu.
Neviens no meistariem, vismaz, cik es zinu, nav taču neko pārmetis???
Citu pārmetumi, savukārt, lai paliek uz viņu pašu kompetences sirdsapziņas.

Šo rakstu rediģēja Tumshiba: 06.07.2006 22:38
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aziren
iesūtīt 06.07.2006 22:43
Raksts #44


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.12.03
Kur: tepat vien es esmu...



Rīt parunāsim!
Apsvērsim visus par un pret.
Ludzu izbeigt diskusiju par šo tematu, jo cilveki var justies aizvainoti...
.... nevienam nepatīk, kad viņus apspriež un aprunā publiski (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)

busim labi pret citiem un cerēsim, ka citi atbildēs mums ar topašu (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)

Šo rakstu rediģēja Aziren: 06.07.2006 22:46
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dvēselīte
iesūtīt 06.07.2006 22:51
Raksts #45


Loveless
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: playing the hydrogen sonata
Oriģinālākā pareģojuma autore



Pirmkārt - Uvaisas, nevis Ūvaisas krēsla, bet tas tā...


Iesaku jums, bordeļa komandai, nopietni apsvērt savas konkurēšanas spējas un vispārējās izredzes un kopējā fona. Un neiesakot jums veidot bordeļa komandu, jums nevis noliedz piedalīties spēlē, bet piedāva izvēles variantus. Var jau, protams, ietiepīgi palikt pie sava, bet tad nesūdzieties par sekām.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
vārna Elīza
iesūtīt 06.07.2006 23:08
Raksts #46


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.11.04
Kur: Nezinu. Paņem mani līdzi.



Vienkārši komandā ir savākti cilvēki, kas citādāk vispār netaisījās piedalīties. Ne tik daudz ietiepības kā iniciatīvas trūkuma un slinkuma.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tumshiba
iesūtīt 06.07.2006 23:09
Raksts #47


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.03.04



Jebkurā gadījumā šo situāciju izlems GM un viņu nevis citu lēmums būs galīgs un noteicošais.

Domāju, ka GM pārstāvjiem ir jātiekas ar abām pretendentu grupām un jāizvēlas spēlei ideālākais varinats, kas sevi var ietvert vai nu 2 bordeļu, vai 1 bordeļa kombināciju no abu grupu pretendentie, vai arī ko citu, kas vēl nav redzams no patreizājā laika-informācijas skatu punkta!

Šo rakstu rediģēja Tumshiba: 06.07.2006 23:11
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dvēselīte
iesūtīt 06.07.2006 23:17
Raksts #48


Loveless
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: playing the hydrogen sonata
Oriģinālākā pareģojuma autore



Iniciatīvas trūkums un slinkums jau nu ir jūsu pašu problēma.

Pie tam, zinot GM spēju visu nokārtot, domāju, ka gala beigās risinājums tiks rasts neskatoties uz šobrīdējo vispārējās iecietības trūkumu un nesaskaņām.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinaer
iesūtīt 07.07.2006 10:07
Raksts #49


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



aiki, vēlies pārbaudīt? sorr - šoreiz neesmu pakalpojošās svēras pārstāve (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)

lai vai kā, domāju, ka GM spēs rast risinājumu šai situācijai, lai kāda tā aŗi nebūtu.

cik zinu, tad nevienam nav liegts piedalīties spēlē, ja vien viņš to tiešām grib. Bet, ja šie cilvēki, nespēj iedomātie sevi nekādā citā tēlā, tad manuprāt 6 un 7 punkts nonāk pretrunās, jo ja jau jūs no sākuma nespējat piedalīties spēlē, kā vienīgi tā kā esat iecerējuši, tad nedomāju, ka jūs spēles gaitā spēsiet ko mainīt. ceru, ka neuztversiet šo pārāk personiski.

un man diemžēl jātdzīst, ka atspēlējot apkalpojošo personālu, no spēles spēlēšanas sanāk diezgan maz. bet iespējams, ka GM būs tikuši galā arī ar to (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 07.07.2006 12:45
Raksts #50


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



Mēs centīsiemies. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) Un, ja ir tik liels piedāvājums, cenām būtu jākrītas... Sāciet jau domāt visādas atlaides, abonementus, vairumtirdzniecību... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif) Konkurence, vai zinies!
Es ceru, ka uz spēli tomēr neieradīsies tikai divi bordeļi un 3 pilsētnieki. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) Un, protams, citu rasu pārstāvji, kam bordelis varētu nemaz tā arī neinteresēt...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Urdrunir
iesūtīt 10.07.2006 00:05
Raksts #51


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.01.04
Kur: starp likumu un dvēseli



CITĀTS
Un, protams, citu rasu pārstāvji, kam bordelis varētu nemaz tā arī neinteresēt...

Bet vai Uvaisā puselfi ir?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tumshiba
iesūtīt 10.07.2006 06:38
Raksts #52


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.03.04



CITĀTS(Urdrunir @ 10.07.2006 01:05) [snapback]1004901[/snapback]

Bet vai Uvaisā puselfi ir?



Hmmm..
Bet ko tad Evija tēloja trīskāršā kroņa spēlē?
(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/cool.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 10.07.2006 07:36
Raksts #53


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



Man ir zināms, ka vismaz pāris puselfi domā atraties šajā reģionā norādītajā laikā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Jaukais Aikis
iesūtīt 14.07.2006 10:55
Raksts #54


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.02.06



Lūdzu informēt savlaicīgi, vai izvēlētie spēles personāži, kuriem uzrakstītas leģendas tiek vai netiek pieņemti! Cilvēkiem ir laicīgi jāsāk domāt par tērpiem. Rodas aizdomas, ka nevēlaties kādu redzēt izvēlētajā lomā. Un ja rodas šādas aizdomas, atcerieties, ka šiem cilvēkiem trūks pamatojuma jelko darīt tālāk, lai veidotu tēlu pietiekami pievilcīgu un interesantu.

Aikis

Šo rakstu rediģēja Jaukais Aikis: 14.07.2006 10:58
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aziren
iesūtīt 14.07.2006 21:10
Raksts #55


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.12.03
Kur: tepat vien es esmu...



nesatraucies Aiki!
Tavs personāžs jau sen tika pieņemts un iekļauti spēlētāju sarakstā (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)

Tava tēla leģenda pat saraudināja dažus no meistariem (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)

Šo rakstu rediģēja Aziren: 14.07.2006 21:12
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kormaka brigade
iesūtīt 21.07.2006 00:53
Raksts #56


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04



Bordelja komandas vaditajai (tough_choise) aizsutiju PZ. Gribetos redzet atbildi (labak ka PZ)

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 21.07.2006 09:37
Raksts #57


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



Gribētos nedaudz lielāku atsaucību no priesteru puses. patlaban tikai viens priesteris interesējas par savām spējām un attiecībām ar Dievieti... Priester''ibas notiekumi arīdzan tiks izsniegti tikai pašiem priesteriem!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Northwatch
iesūtīt 21.07.2006 10:35
Raksts #58


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.10.03
Kur: arī pie kapa soli priekšā Tev.



A par bordeli runaajot es gan teiktu....uz priekssu, tough_choise!!! Sannemies un speelee taa, lai iznestu otro bordeli, radi spiivu konkurenci, ciinies par klientiem un tu beigu beigaa suzvareesi ! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)

Tas pats gan attiecas arii uz otru bordeli (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
siikais20
iesūtīt 25.07.2006 08:06
Raksts #59


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.07.06



gribeeju pajautaat wai aristokraata paara vieta veel ir briiva?..mees ar draudzeni labpraat pieteiktos..wai kaadam ir kaads info? (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/ermm.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 25.07.2006 09:06
Raksts #60


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



Aristokrāti var būt vairāki, bet meistari labprāt iepazītos ar jūsu leģendām, pirms dotu apstiprinājumu lomām. Ir zināmas prasības pret tērpiem un spēlētprasmi, ja gribas spēlēt aristokrātu. ja jūs tām atbildīsiet - uz priekšu!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

5 Lapas V  < 1 2 3 4 5 >
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 16.05.2024 03:09