Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ievēro!

Bibliotēkas plauktā par citām lietām, lūdzu, nesarunāties!
Vai nu atrodi piemērotāku forumu, vai izmanto kaucekļus. Sarunas no bibliotēkas plaukta var tik dzēstas bez brīdinājuma!

> Agata Kristi, Puaro un ne tikai
Magonīte
iesūtīt 12.04.2006 22:11
Raksts #1


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.03.04



Man ļoti patīk šī rakstniece (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) . gan viņa rakstīšanas stils, gan varoņi. neesmu atradusi vēl nevienu grāmatu, kas nebūtu interesanta un, kad vairs negribu neko citu un viss apnicis, palasu šos detektīvromānus, un garastāvoklis uzlabojas. Vai jums arī patīk šī rakstniece, kas nebūdama saistīta ne ar rakstniecību, ne policiju kļuva par detektīvromānu karalieni?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
2 Lapas V  < 1 2  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 35)
miu : miu
iesūtīt 09.09.2006 09:01
Raksts #21


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.09.05



mm.. viņa ir viena no manām mīļākajām rakstniecēm (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/rolleyes_a.gif)
ļoti patīk, kā viņa raksta.

bet visvairāk man tomēr patīk Mis mārpla un puaro. šie varoņi.. tiešām (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kira m.emo.ria
iesūtīt 06.10.2006 09:05
Raksts #22


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.10.05



Ak Dievs.. ļoooti patīk..

Kā jau detektīvromānu cienītāja.. es varu vairākas reizes pārlas';it tās grāmatas.. protams tas zaudē to intrigu, kas liek man arī domāt.. bet tik un tā.. Ļoti ppatīk..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Vēja dvēsele
iesūtīt 10.10.2006 20:41
Raksts #23


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.10.05
Kur: Sudraba dvēselē vēju auž...



Šis tas patīk, šis tas nepatīk. Vispār detektīvromāni nav mana mīļākā lasāmviela, kaut kā no sākta gala man nav paticis lasīt par slepkavībām un noziegumiem. Kas man tiešām patika - "Slepkavība Austrumu ekspresī". Traki neikdienišķs noziegums.. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Bet, protams, man patīk lasīt par izmeklēšanas gaitu un minēt, kaut arī parasti izrādās, ka tēmēju pavisam greizi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dark Phoenix
iesūtīt 10.10.2006 21:17
Raksts #24


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.08.05
Kur: Rising from the ashes...



Jā, man ļoti patīk Agata Kristi. Vispār detektīvromāni man liekas interesanti. No Agatas Kristi grāmatām esmu izlasījis ļoti daudzas (kopumā laikam 24, bet, iespējams, ka kādu izlaidu) un ticiet vai nē, bet tas viss sākās ar literatūras mājasdarbu, kad bija uzdots izlasīt "Austrumu ekspresi". Tā es sāku lasīt visas viņas grāmatas pēc kārtas. No sākuma par Puaro, bet tad, kad par viņu vairs nekā nebija, tad nācās iepazīties ar Mis Mārplu. Tas man ļoti nepatika, jo man kopumā nepatīk, ja mainās galvenie varoņi gan filmās, gan grāmatās. BET, tas viss beidzās ar to, ka Mis Mārpla man iepatikās vēl vairāk par Puaro un darbus par "ūsainīti" es vairs nelasīju ar tikpat lielu aizrautību, kā agrāk.

Mana visvisvisvisvismīļākā grāmata ir "Ēnu spogulis". Tas patiešām, manuprāt, ir viņas izcilākais darbs... Tiešām interesanta un aizkustinoša grāmata. Un to, kas ir slepkava, es nemūžam nebūtu padomājis. Turklāt man slepkavas bija ļoti žēl. Tā bija grāmata, kurai, pēdējo lapaspusi izlasot un turot to rokā, es domāju, cik tas ir neizsakāmi skumji un sapratu, cik patiešām labi Agata Kristi raksta. Protams, tā nav vienīgā grāmata, ar kuru man tā ir bijis. Otro vietu es piešķirtu romānam "Ziloņi atceras". Es ļoti slikti atceros nosaukumus, bet vēl labas bija "Pulksteņi", "Kaķis baložu barā" un... šausmas, cik man slikta atmiņa... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/blush.gif)
Tomēr ir arī darbi, kuri man nepatīk un tie ir tādi, kur Puaro ķer lielus noziegumu grupējumus vai bandas, piemēram, kā "Lielais četrinieks". Man liekas, ka daudz interesantāk, ja ir viens noziegums un viens slepkava. Vismaz tad var iedziļināties varoņu savstarpējās attiecībās un izspriest, kurš tad varētu būt vainīgais (tas ir mans hobijs (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/rolleyes_a.gif) ).
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Pele
iesūtīt 12.10.2006 15:34
Raksts #25


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.05.05



Man ļoti patīk viņas grāmatas, vēl nesen lasīju visas pēc kārtas, un katra nākamā likās aizvien labāka. Bet vislabāk patika "Austrumu ekspresis" un "Skumjā ciprese".
CITĀTS(Roviela @ 13.04.2006 15:05) [snapback]609524[/snapback]

Piemēram, šajā lapā ir adreses uz veselu kaudzi internetā lasāmu grāmatu:
The Internet Public Library

Liels paldies, Roviela.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hēbe
iesūtīt 02.02.2007 18:18
Raksts #26


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.10.06
Kur: nektāra eiforijā



Es arī esmu šīs rakstnieces darbu liela pielūdzēja. Viņas grāmatas prot ievilināt aizraujošu notikumu virpulī un līdz pašas grāmatas beigām vada tevi kā ar siksniņu,jo tu seko rakstnieces veidotajai izmeklēšanas taciņai un domā-kurš tad īsti bija slepkava.A.Kristi grāmatas prot sagādāt pārsteigumus.

Taču tā kā man nepatīk Mis Mārpla(viņas personāžs mani nepiesaistīja),tad es pagaidām lasu tikai izmeklētāja Puaro piedzīvojumus (izņēmums Mis Mārplai par labu ir "Slepkavība ar noilgumu",kura bija pirmā A.Kristi grāmata kuru izlasīju).

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
angel13
iesūtīt 28.02.2007 20:58
Raksts #27


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.02.07



Arī es esmu lasījusi viņas darbus (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/lasa_a.gif) . No sākuma likās, ka būs baigi vecmodīgi (izteiciens "omītes bibliotēka " liekas piemērots), taču tas pievilka. Vislabākais bija "Austrumu ekspresis". Baigi pārsteidzošs bija nobeigums. Ne ar ko tadu nebiju rēķinājusies (vairak neteikšu, lai kadam nesbojātu pārsteigumu). Par miss Marplu gan neesmu lasījusi, tacu iesaku arī grāmatu "Erkils Puaro un citi" Gramata sastāv no daudziem maziem stāstiņiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
nenuil
iesūtīt 01.03.2007 22:51
Raksts #28


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.01.06
Kur: šodien zeme iztiks bez mums
Novembra mākslinieks 2009



Kaut kad maza lasīju. Patika. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif)
Nesen lasīju tādu ne tik ļoti detektīvromānu. Bija tāds vairāk psiholoģiskais, ja es tagad neko nejaucu.
Bet katrā ziņā jauka rakstniece.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Zilais spārns
iesūtīt 02.05.2008 18:49
Raksts #29


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.04.08
Kur: Aizliegtajā mežā



Esmu izlasījusi divas viņas grāmatas. Mana mīļākā no tām bija Ērkšķis pirkstā. Lasot viņas grāmatas, es tā arī nekad neuzminēju, kurš vainīgs.
(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/rolleyes_a.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kaiva
iesūtīt 04.05.2008 18:34
Raksts #30


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.06
Kur: tepat
Vārdmetējs 2012



Vīrs brūnā uzvalkā
mana pirmā kurā es vnk iemīlējos...
(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
pasažieris uz Frankfurti un protams ekspresis. un tad tas mistisko stāstu krājums un misters Kīns
(un daudzas citas. esmu izlasījusi visas kas ir)
bija tā ka mamma visu laiku lasīja, man gribējās runāties, a šī tik lasa. tad nu atlika vien noskaidrot kas tur tāds ir. tiešām viena no pirmajām grāmatām pēc kapt Granta.

visvairāk mani apbur tā atmosfēra kas ir viņos visos (stāstos)
un ir jau tā ka tu pēc n-tās grāmatas sāc apjēgt, kurā vietā tevi ved ap stūri bet īpaši neprātuļojot par detaļām, pie galvenā tā arī parasti netiec
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Džezā tikai Meit...
iesūtīt 14.05.2008 20:33
Raksts #31


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.07
Kur: ārpasaulē



Ak, Erkils Puaro. ^^
Literatūrā mums bija uzdots izlasīt vienu viņas grāmatu un es nespēju rimties lasīt. No rītiem cēlos agrāk, vakaros gāju gulēt vēlāk, lai tikai ātrāk atklātu mistisko noziegumu. Vispār esmu detektīvromānu cienītāja, tādēļ grāmata man gāja pie sirds. Esmu lasījusi ''Noziegums ar ziemassvētku pudiņu'' un liekas, ka pat redzēju filmu par to austrumu ekspresi.. nu tā.. patīk.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Klāra
iesūtīt 18.05.2008 17:50
Raksts #32


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.12.07
Kur: tavā sirdī



neesmu lasījusi, bet gribētu gan. man patīk detektīvromāni un Agata Kristi noteikti ir interesants (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/cool.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
cukurvate
iesūtīt 30.05.2008 10:06
Raksts #33


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.02.08
Kur: kaut kur, nezin kur



Lai gan emu izlasījusi tikai vienu [Desmit mazi nēģerēni] sapratu to, ka viņa ir vienkārši apbrīnojama rakstniece. Nu kā šito visu var izdomāt? Visus tos ne tik paredzamos pavērsienus?Baigi patika, sākumā šķita, ka būs grūti lasīt, bet tā nebija. Žēl, ka tā ir vienīgā grāmata no viņas man mājās . Pārlasīt arī laikam vairs nebūtu tik interesanti.. Bet forša!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kaiva
iesūtīt 30.05.2008 11:35
Raksts #34


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.06
Kur: tepat
Vārdmetējs 2012



pārlasīju vakar pasažieri uz Frankfurti un sapratu ka īstenībā taču šausmīgs sviests (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
un romantiskā daļa neciešami skopa

lai gan galvenais varonis ar savu tanti Matildi ir tie kuru dēļ vērts lasīt- un Paikvejs ir tiešām labais! ;D
un protams vairāk smieklīgi citāti

bet politisko daļu gan labāk izlaist- tieši tapēc ka tur NAV nekādas politikas. viņa iespējams sarkst skatoties uz to no savas mākoņa maliņas
(bet nekur jau nav garantijas ka mēs visi to reiz nedarīsim^^)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Anabellpaula
iesūtīt 24.06.2008 12:06
Raksts #35


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.08
Kur: Kaut kur starp Jums



Tā ir klasika, bet tomēr.... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Populārākie ir Puaro un Mis Mārpla, es tā domāju.

Šo rakstu rediģēja Roviela: 25.06.2008 11:46
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Anabellpaula
iesūtīt 28.06.2008 20:22
Raksts #36


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.08
Kur: Kaut kur starp Jums



CITĀTS(Magonīte @ 12.04.2006 23:11) *
Man ļoti patīk šī rakstniece (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) . gan viņa rakstīšanas stils, gan varoņi. neesmu atradusi vēl nevienu grāmatu, kas nebūtu interesanta un, kad vairs negribu neko citu un viss apnicis, palasu šos detektīvromānus, un garastāvoklis uzlabojas. Vai jums arī patīk šī rakstniece, kas nebūdama saistīta ne ar rakstniecību, ne policiju kļuva par detektīvromānu karalieni?

Man arī patīk šī rakstniece!Es viņu dievinu (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) Esmu lasījusi daudzas viņas grāmatas(esmu detektīvu cienītāja)gandrīz visas patika (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif) Nevaru saprast,kā viņa šos romānus izdomā (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/ohmy.gif) Īpaši patika Puaro... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/cool.gif) Mārpla arī (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)

Šo rakstu rediģēja Anabellpaula: 28.06.2008 20:23
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

2 Lapas V  < 1 2
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 01.06.2024 16:18