Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Apspriedīsim "ITK" Instrumentālo Transkonmunikāciju,, jeb sazināšanos ar paralēlo pasauli izmantojot radio, TV...!
Mošķis
iesūtīt 05.04.2006 20:03
Raksts #1


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.04.06
Kur: Bauska



Nu par šo tēmu jūs šitai pavedienā varat droši diskutēt, vai arī jautāt man..., bet ne jau k-ko sarežģītu... prasiet man to, ko vēlaties uzzināt!
Mani šī tēma ieinteresēja, jo
1)viens no aizsācējiem bija latvietis: Konstantīns Raudive!
2)lai ar to(ITK) nodarbotos nav vajadzīgas, ne īpašas zināšanas, ne līdzekļu... Piemēram klausīties paralēlās pasaules "iemītniekus" var ar jebkuru Radiouztvērēju, kurš uztver īsviļņu diapozonu (SW)!
Bet, lai redzētu paralēlo pasauli, jāizmanto VNK TV, kurš iestatīts uz brīvo kanālu (tad kad ekrāns tāds pelēcīgs un neko nevar redzēt. Pretī TV jānostāda VIDEOkamera, vai FOTOkamera un jāatstāj uz vairākām stundām, vai pat veselu dienu(jā jā! varbūt pat dienu ilgā video materiālā neko nesaskatīsiet!)
Tapēc ar radio viss ir daudz vienkāršāk!
3)MAni ļļļoti iespaidoja grāmata: "Dvēsele divās pasaulēs"
4)Es par paranormālajām parādībām interesējos jau no bērnības!

Nu tas ar' viss! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Gribat zināt vēl prasiet man? (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/rolleyes_a.gif)
Cerams, ka atradīšu kādu, kas kaut ko par šo (ITK) zin vairāk par mani!
Es pat ļļļoti ceru! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/cool.gif)

P.S. - Ja kāds grib ar mani sazināties ar Skype palīdzību mans Skypename : l33t43v3r (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)

Paldies, ka izlasījāt šo rakstu! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/two_handed.gif)

Šo rakstu rediģēja Mošķis: 05.04.2006 20:04
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
2 Lapas V   1 2 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
shocked mouse
iesūtīt 05.04.2006 20:41
Raksts #2


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.03.06



nu nezinu,nezinu...man kautkaa neticaas...bet var jau buut...bet es iisti nesapratiu kaa ar radio var uztvert tos paraleelaas pasuales iemiitnieku?vnk jaaiesleedz radio uz kautkaadu staciju kas shnjaac un jaaklausaas??? (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif) ... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/blink_a.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mošķis
iesūtīt 05.04.2006 20:45
Raksts #3


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.04.06
Kur: Bauska



CITĀTS(pink cat @ 05.04.2006 21:41) [snapback]603076[/snapback]

nu nezinu,nezinu...man kautkaa neticaas...bet var jau buut...bet es iisti nesapratiu kaa ar radio var uztvert tos paraleelaas pasuales iemiitnieku?vnk jaaiesleedz radio uz kautkaadu staciju kas shnjaac un jaaklausaas??? (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif) ... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/blink_a.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)


Tu laikam neizlasīji pareizi... nevis uz jebkādu(protams vari cerēt, bet gan īsajos viļņos (SW) diapozonā!!! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
shocked mouse
iesūtīt 05.04.2006 20:52
Raksts #4


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.03.06



Ok...vnk nebiju agraak dzirdeejusi shaadu apnjeemienu kaa sazinaaties ar "paraleelo pasauli"... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Romija
iesūtīt 05.04.2006 20:53
Raksts #5


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.04.04
Kur: online
Fotogrāfs 2007



Varbūt pastāstīsi kaut ko konkrētāku? Vai arī tas ir domāts tā - skatāmies pelēkajā ņirboņā un klausāmies šņākoņā, līdz "aiziet ciet" un var saklausīt ne to vien? No visas dienas sēdēšanas arī var sākt likties, ka kaut ko dzird. To par pašsuģestiju sauc.

Tad jau arī Baltajā troksnī var mēģināt kaut ko saklausīt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mošķis
iesūtīt 05.04.2006 21:14
Raksts #6


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.04.06
Kur: Bauska



CITĀTS(Etasi @ 05.04.2006 21:53) [snapback]603100[/snapback]

Vai arī tas ir domāts tā - skatāmies pelēkajā ņirboņā un klausāmies šņākoņā, līdz "aiziet ciet" un var saklausīt ne to vien? No visas dienas sēdēšanas arī var sākt likties, ka kaut ko dzird. To par pašsuģestiju sauc.


Nu tā jau varētu būt... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)
Bet, ja neizlasīji, ka to ieraksta gan audio, gan video!!!
Tad nu loģiski, ka ir arī ieraksti... un ne jau nu viens vien... tādu ir pa pilnam... eiropā pēdējā laikā ar ITK sāk nodarboties ar vien vairāk cilvēku!
Ta kā, ja arī kāds saiet sviestā domāju, ka viņam nebūs ieraksti!!! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Romija
iesūtīt 05.04.2006 22:10
Raksts #7


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.04.04
Kur: online
Fotogrāfs 2007



CITĀTS(Mošķis @ 05.04.2006 22:14) [snapback]603149[/snapback]

Nu tā jau varētu būt... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)
Bet, ja neizlasīji, ka to ieraksta gan audio, gan video!!!
Tad nu loģiski, ka ir arī ieraksti... un ne jau nu viens vien... tādu ir pa pilnam... eiropā pēdējā laikā ar ITK sāk nodarboties ar vien vairāk cilvēku!
Ta kā, ja arī kāds saiet sviestā domāju, ka viņam nebūs ieraksti!!! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)


Ja? Un ko ar tiem ierakstiem dara? Skatās? Tad jau tas pats sanāk. Analizē automātiski? Kā? Un ko tur iegūst? Bildi, skaņu? Ko? Kas ar ko tādā veidā ir sazinājies? Ko ieguvis, uzzinājis? Lai cilvēki ticētu, vajag arī faktus. Nepietiek tikai ar spriedelējumiem un varbūtībām.

Un neredzu nekādu lietderību glabāt kaudzēm ierakstu, kur ir tikai šņākoņa un pelēks troksnis, ar domu, ka VARBŪT kādreiz kādam "jumts aizbrauks" un viņš kaut ko tur ieraudzīs vai sadzirdēs. Tur jau jābūt mazliet jocīgam, lai kaut ko tik nelietderīgu vispār sāktu skatīties/klausīties.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mošķis
iesūtīt 06.04.2006 17:06
Raksts #8


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.04.06
Kur: Bauska



CITĀTS(Etasi @ 05.04.2006 23:10) [snapback]603240[/snapback]

Lai cilvēki ticētu, vajag arī faktus.

Nu ko tad uzreiz neteici... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)

Fakti: 1) Vispirms savā dzimtajā prūšu dialektā ar Ernstu sāka runāt viņa tēvs. Tas nosauca dēlu vārdā, kuru tas zināja bērnu dienās. Vārds bija "Pomulckel", kas nozīmēja, mazais elfs. Vārds ļoti atbilda Ernstam, kura ārienē arī tagad ir kaut kas no gnoma. Šī sakaru nodibināšana ar tēvu dziļi saviļņoja Ernstu. Nevienam citam - vienīgi tēvam - bija zināma viņa "ģimenes iesauka". Tēvs bija miris pirms daudziem gadiem. Ernst pūlŗjās pilnveidot sakarus, izmantojot sarežģītāku tehniku, bet no tā nekas neiznāca. Viena no specifiskākajām problēmām bija tāda ka, balsis nebija dzirdamas ēterā vairāk par 2 sekundēm, tātad nebija iespējams uzdot jautājumus, lai saņemtu atbildes.

P.S. Vai man uzrakstīt vēl... es jau gribēju, bet man vnk slinkums rakstīt, bet ja paprasīsiet es uzrakstīšu! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Romija
iesūtīt 06.04.2006 17:14
Raksts #9


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.04.04
Kur: online
Fotogrāfs 2007



CITĀTS(Mošķis @ 06.04.2006 18:06) [snapback]603665[/snapback]

Tas nosauca dēlu vārdā, kuru tas zināja bērnu dienās. Vārds bija "Pomulckel", kas nozīmēja, mazais elfs. Vārds ļoti atbilda Ernstam, kura ārienē arī tagad ir kaut kas no gnoma. Šī sakaru nodibināšana ar tēvu dziļi saviļņoja Ernstu. Nevienam citam - vienīgi tēvam - bija zināma viņa "ģimenes iesauka".


Un viņam pašam arī, vai ne? Tātad šis vārds viņam bija zināms un atmiņā glabājas. Ilgi un daudz klausoties visādus trokšņus, ne tas vien var galvā noskanēt. Reizēm gadās, ka pēkšņi sanāk atcerēties kaut ko dikti, dikti senu.

CITĀTS(Mošķis @ 06.04.2006 18:06) [snapback]603665[/snapback]

Ernst pūlŗjās pilnveidot sakarus, izmantojot sarežģītāku tehniku, bet no tā nekas neiznāca. Viena no specifiskākajām problēmām bija tāda ka, balsis nebija dzirdamas ēterā vairāk par 2 sekundēm, tātad nebija iespējams uzdot jautājumus, lai saņemtu atbildes.


2 sek? Uz divām sekundēm katrs, kas grib kaut ko dzirdēt, to var saklausīt. Tāpēc arī vairāk neizdevās, ka cilvēks, kas speciāli cenšās, bieži vien visu sabojā. Piem., kad ļoti cenšās aizmigt, tad miegs ir kā ar roku atņemts. Domāju, ka te tāpat. Var nopirkt nez cik dārgu radio un TV tehniku, bet baltais troksnis (un citi) ir un paliek tādi paši.

Un kā ar kabeķtelevīziju? Un internetu - zini, modemā viņš arī taisa trokšņus - mož tur arī var kaut ko saklausīt, ja visu dienu to vien dzird.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mošķis
iesūtīt 06.04.2006 19:19
Raksts #10


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.04.06
Kur: Bauska



CITĀTS(Etasi @ 06.04.2006 18:14) [snapback]603685[/snapback]

1)Un viņam pašam arī, vai ne? Tātad šis vārds viņam bija zināms un atmiņā glabājas. Ilgi un daudz klausoties visādus trokšņus, ne tas vien var galvā noskanēt. Reizēm gadās, ka pēkšņi sanāk atcerēties kaut ko dikti, dikti senu.
2)Un kā ar kabeķtelevīziju? Un internetu - zini, modemā viņš arī taisa trokšņus - mož tur arī var kaut ko saklausīt, ja visu dienu to vien dzird.

1)Nu jā tev varētu izrādīties taisnība, JA vien to viņš nebūtu ierakstījis kasetē(nesmejies tas bija diezgan sen)
2)Nezinu... vari mēģināt... strp citu ar mūdienu datoriem tas vēl nav izdevies bet gan ar 85. gada krievu "Komodor - 64"... tas jau ir veikts ta kā vēlu veiksmi!
(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grims
iesūtīt 06.04.2006 23:41
Raksts #11


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.



Va vells... laikam esmu palaidis garām skandalozos garu pasaules ierakstus, kas apgriež zinātni kājām gaisā... vai arī nē, jo tādu nav...

Ja vien Mošķis nevar mums stādīt priekšā kādu no šiem ierakstiem (kaut vai lai būtu ko nosaukt par falšu), es atsakos šito vispār ņemt nopietni.

Varbūt ir iespējami visādi īsi, noklīduši signāli, kas pamanās tikt cauri fonam saklausāmā veidā, taču tiem nav nekāda sakara ar garu pasauli. Tie ir un paliek signāli, kurus kāds dzīvs cilvēks ir raidījis ar tehnikas palīdzību.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Romija
iesūtīt 07.04.2006 06:40
Raksts #12


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.04.04
Kur: online
Fotogrāfs 2007



CITĀTS(Mošķis @ 06.04.2006 20:19) [snapback]603888[/snapback]

1)Nu jā tev varētu izrādīties taisnība, JA vien to viņš nebūtu ierakstījis kasetē(nesmejies tas bija diezgan sen)

Šeit varu piekrist Grimam par noklīdušajiem signāliem, bet rodas arī jautājums - vai šis vārds tiešām ir tik skaidri saklausāms, ka arī citi tajā atpazīst tieši to un ne citu?

CITĀTS(Mošķis @ 06.04.2006 20:19) [snapback]603888[/snapback]

2)Nezinu... vari mēģināt...

Lai nu ko, bet man ir, ko darīt. Nesirgstu ar hronisku bezdarbu, lai dienām ilgi censtos kaut kādos trokšņos kaut ko saklausīt. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mošķis
iesūtīt 07.04.2006 19:11
Raksts #13


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.04.06
Kur: Bauska



CITĀTS(Etasi @ 07.04.2006 07:40) [snapback]604181[/snapback]

Šeit varu piekrist Grimam par noklīdušajiem signāliem, bet rodas arī jautājums - vai šis vārds tiešām ir tik skaidri saklausāms, ka arī citi tajā atpazīst tieši to un ne citu?
Lai nu ko, bet man ir, ko darīt. Nesirgstu ar hronisku bezdarbu, lai dienām ilgi censtos kaut kādos trokšņos kaut ko saklausīt. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)

Piedod, bet tagad uzreiz tev neaizsūtīsu ierakstus man jābrauc uz Austriju!!! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/blush.gif)
Tu jau pavaicāji par to kabeļtelevīziju es tikai novēlēju veiksmi!!!

Un man ir apnikusi jūsu skepse... Jeb ko var apstrīdēt!!!! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)

Šo rakstu rediģēja Mošķis: 07.04.2006 19:11
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Romija
iesūtīt 07.04.2006 19:15
Raksts #14


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.04.04
Kur: online
Fotogrāfs 2007



CITĀTS(Mošķis @ 07.04.2006 20:11) [snapback]604893[/snapback]

Piedod, bet tagad uzreiz tev neaizsūtīsu ierakstus man jābrauc uz Austriju!!! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/blush.gif)

Ja vien man neliek dienu sēdēt un klausīties pliku troksni, tad labprāt dzirdētu!

CITĀTS(Mošķis @ 07.04.2006 20:11) [snapback]604893[/snapback]

Un man ir apnikusi jūsu skepse... Jeb ko var apstrīdēt!!!! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)

Un ko Tu gaidīji? Ka uzreiz visi ticēs un piekritīs? Ja būtu uzreiz devis pamatotus faktus, tad būtu cita lieta, savādāk var sastāstīt jebko. Jo mazāks tam visam reāls segums (un tieši piedzīvots), jo lielāka skepse.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mošķis
iesūtīt 07.04.2006 19:24
Raksts #15


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.04.06
Kur: Bauska



CITĀTS(Etasi @ 07.04.2006 20:15) [snapback]604907[/snapback]

Un ko Tu gaidīji? Ka uzreiz visi ticēs un piekritīs? Ja būtu uzreiz devis pamatotus faktus, tad būtu cita lieta, savādāk var sastāstīt jebko. Jo mazāks tam visam reāls segums (un tieši piedzīvots), jo lielāka skepse.


Nu labi skatities TOS faktus mājas lapā par ITK:
transcommunication.org
TUr ir gan audio gan VIDEO!!!
(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/whistling.gif) aprāvās (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/whistling.gif)
Hā-hā!!! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mošķis
iesūtīt 07.04.2006 19:40
Raksts #16


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.04.06
Kur: Bauska



pag tajā mājaslapā nav nekā jēdzīga bet šajā gan!!!
Arī KOnstantīna saruna!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Romija
iesūtīt 07.04.2006 19:46
Raksts #17


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.04.04
Kur: online
Fotogrāfs 2007



CITĀTS(Mošķis @ 07.04.2006 20:24) [snapback]604936[/snapback]

Kas aprāvās? Kur aprāvās?

CITĀTS(Mošķis @ 07.04.2006 20:24) [snapback]604936[/snapback]

transcommunication.org
TUr ir gan audio gan VIDEO!!!

Ooo, mājas lapa izskatās nopietni! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/whistling.gif)
Un tās bildes man liek atcerēties vienā filmā redzēto psihologa paņēmienu - parādīt klientam vienkāršu tintes traipu un uzzināt, ko viņš tur redz. Katrs to traipu pievilka pie savām domām, savām atmiņām un zemapziņas. Te ir tieši tāpat.

Redzi, reizēm izdodas uztvert kādu kanālu tur, kur viņa nav. Viļņiem ir tāda īpašība, ka pēc noteikta frekvenču diapozona atkal var uztvert to pašu signālu, tikai daudz trokšņaināku. Un pēc tam vēl un vēl. Tas attiecas gan uz radio, gan TV. Līdz ar to cenšoties trāpīt tur, kur nav neviens kanāls, es nejauši trāpu uz kādu šādu trokšņainu atkārtoto signālu. Un tad es varu uzskatīt, ka esmu sazinājusies ar TV diktori vai seriāla superzvaigzni? Reizēm viņas pat man pasala "Labvakar!"

Nez kāpēc man skaņa neiet ne no vienas. Un, paskatoties bildes, pat nerodas vēlēšanās meklēt, vai vaina nav manam kompim. Piedod, izskatās lēti.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mošķis
iesūtīt 07.04.2006 19:49
Raksts #18


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.04.06
Kur: Bauska



CITĀTS(Etasi @ 07.04.2006 20:46) [snapback]604984[/snapback]

Piedod, izskatās lēti.


Nu tā ir lēta, bet paskaties šito lapu un tad gan tu nevarēsi tik viegli apstrīdēt!!! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/whistling.gif) !!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Romija
iesūtīt 07.04.2006 19:52
Raksts #19


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.04.04
Kur: online
Fotogrāfs 2007



CITĀTS(Mošķis @ 07.04.2006 20:49) [snapback]604991[/snapback]

Apstrīdēt? Tu smejies? Internetā ieliktas bildītes un maziņus, nekvalitatīvus audiogabaliņus nav iespējams apstrīdēt? Tādus var arī mājās pats saražot un tad visiem lielīties.

Es laikam neesmu īstā, kam censties iebarot kaut ko tik nekonkrētu un apgāžamu ar fiziku.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mošķis
iesūtīt 07.04.2006 20:00
Raksts #20


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.04.06
Kur: Bauska



CITĀTS(Etasi @ 07.04.2006 20:52) [snapback]604995[/snapback]

Apstrīdēt? Tu smejies? Internetā ieliktas bildītes un maziņus, nekvalitatīvus audiogabaliņus nav iespējams apstrīdēt? Tādus var arī mājās pats saražot un tad visiem lielīties.

Es laikam neesmu īstā, kam censties iebarot kaut ko tik nekonkrētu un apgāžamu ar fiziku.


Nē nesmejos!
Nē tur bija video gabaliņi!!!
Nu, ja var tad uzražo!!!
Tad izskaidro to!!!
Ar pierādījumu!!!
Nevis tukši muldi!!! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

2 Lapas V   1 2 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 14.05.2024 22:07