Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ziņu iesūtīšana

Jaunu pavedienu veidošana šajā forumā ir atspējota.

Ja vēlies iesūtīt jaunumus, dari to Dienas Pareģa pamatforumā.

> BUMPSI tests
eyedam
iesūtīt 01.04.2006 12:41
Raksts #1


Neuzbilstamais
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 23.07.03
Kur: Latvija, Rīga
Klusais okeāns 2010



(IMG:http://private.livas.lv/jaanise/jaunum/bumpsi1.jpg)

Roulingas tīmeklī parādījies jauns pārbaudījums: Burvjiem uzdodamā maģijas un pamata spēju ieskaite (BUMPSI).

BUMPSI tests atšķirībā no SLIMiem ir tikai un vienīgi rakstisks, tā ka to var pildīt arī vientieši, lai gan burvju eksaminācijas komisija ir pārliecināta, ka vientiešu zināšanas ir daudz par maz, lai šajā testā spētu gūt kaut cik vērā ņemamus rezultātus.

Roulingas tīmeklī pieejamais tests ir tikai BUMPSI testa pirmais līmenis, kas pārbauda, vai kārtotājs var droši un pienācīgi pastāvēt burvju pasaulē – nepārkāpt burvju likumus, atšķirt bīstamas būtnes no pieradinātām, pareizi izmantot maģiju ikdienas dzīvē un zināt, kā vislabāk pārvietoties.

Testam atvēlētas 25 minūtes, pēc kura izpildes tiek izdots kods, ar kuru būs iespējams pēc dažām dienām no Burvestību Ministrijas saņemt arī testa rezultātu. Harija Potera grāmatu zināšanas šajā testā, saprotams, ir ārkārtīgi svarīgas, tomēr ar to vien nepietiks: liekot lietā savas zināšanas un izdomu, pareizās atbildes ir jāizsecina vai gudri jāuzmin.

Vispirms gan līdz šim pārbaudījumam ir jātiek, pirmajā solī - noklikšķinot uz dzēšgumijas. Vispārīgi aprakstot nākamās darbības, testa pildītgribētājam ir [spoiler]jāizsit ar akmeni spogulis, jāatslēdz durvis, jāizlasa zīmīte spogulī un, pēc tās norādījuma, spogulis atkal jāsalabo. Tad ar spoguļa palīdzību jāattaisa lielās durvis, aiz kurām parādīsies Roulingas galds no putna lidojuma... Tad jāpārmet uz priekšu izlaiduma cepures pušķis (jā, tā ir cepure) un jānoklikšķina uz zīmītes, kas atklājas zem cepures.[/spoiler]

Tests sastāv no 4 daļām, kurās kopā – 17 jautājumi. I daļa (36 punkti): burvju likumdošana; II daļa (28 punkti): maģiskā pārvietošanās; III daļa (20 punkti): ikdienas burvestības; IV daļa (16 punkti): maģiskā daba. Kopā var iegūt 100 punktu.

Jāpiezīmē, ka tests, protams, ir angļu valodā. Varbūt kāds var iztulkot?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
11 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
Heiliona
iesūtīt 01.04.2006 14:05
Raksts #41


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.11.05
Kur: cenā



CITĀTS(Edzinsh @ 01.04.2006 15:03) [snapback]599421[/snapback]

Un jā - kas ar tiem rezultātiem, nav ne jausmas. Savejaa - izpildiiji? (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)


Neizpildīju gan, bet izpildīšu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Leduspuķe ziemeļ...
iesūtīt 01.04.2006 14:08
Raksts #42


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.06.05



Kad paņem to zīmīti uzraksti ar klaviatrūtu to ''Reparo'' un spogulis salabosies, bet es nezinu, kas ir jādara tālāk. Es jau esmu salabojusi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
WinterLea.
iesūtīt 01.04.2006 14:11
Raksts #43


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.11.05
Kur: violet hill



izpildīju tjip, visu uz dullo. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/ermm.gif) kur var dabūt rezultātus? (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/huh.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Subjektiņš
iesūtīt 01.04.2006 14:33
Raksts #44


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.02.05
Kur: Bleidu un Tomasu ciltsrakstos...



es ar visu izpildīju... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/rolleyes_a.gif) manuprāt man viss būs galīgi šķērsām... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/unsure_a.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/unsure_a.gif) viss tiešām TIK anglisks... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/blush.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/blush.gif) vienkārši šāvu gandrīz uz dullo...

paldies par padomiem kā tik līdz testam... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 01.04.2006 14:46
Raksts #45


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Beidzot man izdevās un es sapratu, kas par problēmu- man nedeva tādu puķu podu un tās divas burciņas ar sarkano un zaļo škidrumu iepriekš. Man deva to, ka bija tikai puķu pods un akmens. Dīvaini, bet izpildīju. Pusi nesapratu... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
laura2
iesūtīt 01.04.2006 14:51
Raksts #46


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.06.05



Vai tad kads visu tajā testā arī saprata (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/huh.gif) es piemeram lielako dalju no atbildem nemaz nesapratu (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/blush.gif) tapec savu uz dullo droši vien viss būs nepareizi (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
birokraac
iesūtīt 01.04.2006 15:48
Raksts #47


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Tulkotāji
Pievienojās: 13.02.06
Kur: Dēļu laivā uz grīdas



Galvenais ir ieiet pareizajā istabā - nu tajā kurā uz galda stāv tās pudelītes, ja vāzē stāv narcies, mēģiniet vēlreiz visu no jauna...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Darka
iesūtīt 01.04.2006 16:19
Raksts #48


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.12.04
Kur: Apburošo prinču izpārdošanā.



Izklausīsies stūlbi, bet kur ir tā zīmīte???
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
BlueberryAnima
iesūtīt 01.04.2006 17:36
Raksts #49


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.05.05



juhhh......tik tikko izpildiiju....bet tizlaakasi ir tas, ka pat tad ja tu gandriiz visu angliski saproti-tos dziivneiku un augu nosaukumus mees vnk pat nevaram izdomaat! grrrrrr
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
'Natsy
iesūtīt 01.04.2006 18:00
Raksts #50


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.02.04
Kur: Šur un tur....



Uzplaucēju to puķi, un man uzreiz parādījās kaut kāds sertifikāts....
Laikam esmu par blondu... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
laura2
iesūtīt 01.04.2006 18:13
Raksts #51


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.06.05



Darka-zimite ir zem ta melna četrstūra kas laikam ir domāts kā izlaiduma cepure vai kaut kas tamlīdzīgs (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif) , lai to dabūtu vienkārši jāpagriež tā dzeltenā lentā kas ir uz tās uz Z (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/unsure_a.gif)
Njā, bet tas tests tiešām bija stulbs varēja taču kāds arī uztaisīt tā testa latviesko versiju (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif)
Bet es joprojām nesaprotu kā gan var dabūt rezultātus (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/huh.gif) ?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
birokraac
iesūtīt 01.04.2006 18:16
Raksts #52


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Tulkotāji
Pievienojās: 13.02.06
Kur: Dēļu laivā uz grīdas



Piezīme dažiem labiem :

CITĀTS
Njā, bet tas tests tiešām bija stulbs varēja taču kāds arī uztaisīt tā testa latviesko versiju


Tā nu ir sagadījies, ka J.Rolinga ir angliete, kas savus darbus ( un iedomājies arī mājaslapu) taisa angļu valodā (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/whistling.gif)

A kā dabūt rezultātus?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
BlueberryAnima
iesūtīt 01.04.2006 18:21
Raksts #53


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.05.05



es te ar domaaju par tiem rezultaatiesm, bet laikam , ka mees vinjus tik aatri nevareesim vis dabuut. mosh tur kkads pazinjojums uzleks vai kaa.....a naf vajadzeeja to kodu? nu ok lai vareetu apskatiities uz saviem rezultaatiesm, bet kur lai to kodu tad raxta? tur pie taa testa izpildes vai kaa???
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
laura2
iesūtīt 01.04.2006 18:22
Raksts #54


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.06.05



Es taču to zinu (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif) un galu galā kurš tad to nzina (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif) ? Bet es domāju ko citu...kāds cits taču to vismaz pārtulkot varēja (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif) , bet es pat nezinu vai to vispār var (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/unsure_a.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
'Natsy
iesūtīt 01.04.2006 18:22
Raksts #55


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.02.04
Kur: Šur un tur....



CITĀTS(laura2 @ 01.04.2006 19:13) [snapback]599656[/snapback]

vienkārši jāpagriež tā dzeltenā lentā kas ir uz tās uz Z (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/unsure_a.gif)


grozi - negrozi tāpat nekas nesanāk... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Švilpaste
iesūtīt 01.04.2006 18:31
Raksts #56


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.11.04
Kur: Savā mazajā iedomātajā sapņu pasaulītē,kur nekad nenotiek kaut kas ļauns.



Nu skaisti,jūs vismaz tiekat tālāk par spoguļa saplēšanu ar akmeni,kuru es nemaz nevaru atrast! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/huh.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
berserks
iesūtīt 01.04.2006 18:31
Raksts #57


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.04.05
Kur: peļu medībās :D



Es atradu vēl vienu vietu, uzspiež uz brillēm (links) Kad parādās grāmatplaukts, grāmatu ar ? zīmi virsū pabīda malā un atrod atslēgu , ar kuru var atslēgt lādīti, dabū vēlvienu lapiņu (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
berserks
iesūtīt 01.04.2006 18:39
Raksts #58


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.04.05
Kur: peļu medībās :D



Tad vēl uzspižot uz bindera (fan sites) atveras lapa kur ir plaukti ar kausiem. augšā sarkano rāmīti ar ovālu vidū var pabīdīt nost, kautkādas bumbiņas tur ... uzspiež, viņas nomirguļo un pasūd, nezinu ko tas dod ... turpat arī ja tās divas zīmītes ar ? zīmi virsū saliek tajos ovālajos rāmīšos turpat apakšā, dabū vēl vienu sertifikātu (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) ...

Pa telefonu arī var zvanīt , tik nezinu kāds numurs jāspiež...

Šo rakstu rediģēja berserks: 01.04.2006 19:04
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
laura2
iesūtīt 01.04.2006 19:03
Raksts #59


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.06.05



Natsy..sanāk gan kā tad citiem izdevās (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif) ja nesanāk ar primo reizi pagrozi vel (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)
Akmens ir pie tā puķus poda labās malas (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif) nevar nepamanīt (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif) ,jo viens stūrītis ir redzams (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)

Šo rakstu rediģēja laura2: 01.04.2006 19:06
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
berserks
iesūtīt 01.04.2006 19:05
Raksts #60


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.04.05
Kur: peļu medībās :D



Man ir 1,2 ,4 scrapbook lapa , jāmeklē vel trešā (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

11 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.05.2024 14:14