Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> CEELAA ORKU UN VIEDAA TROLLU FRAKCIJA..., ...aicina tevi pievienoties savam puulkam....
aivvv/troll drea...
iesūtīt 19.09.2006 19:23
Raksts #1


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



ssis ir oficaalais woolf song trollu un orku rekruteessanaas pavediens kur juus varat pieteikties ssai lieliskajai frakcijai

orki no trolliem atsskkiraas ar to ka orki ir visi ciiniitaaji bet trolli visi ssamanni un lokssaaveeji tas arii viss


ssiis rases galvenaa lieta ar ko taa atsskkiraas no paareejiem ir taada ka visa taas sadziive ir balstiita uz goda jautaajumiem tas ir sabiedriibai zudis un par nicinaamu uzskataams kurss zaudeejis savu godu citu aciis par taada slepkaviibu vai apkrapssanu nekaads sods nepienaakas jo vinnss ir tikai kaaju pamesls citiem smagaakais goda paarkaapums ir noliegt passam savu rasi un doties dziivee pie kaadas citas rases

ssiis komandas sadziive ir vienkaarssa taa dziivo vairaak vai mazaak braaliigi un saticiigi taa liidziigi kaa elfi ir lloti tuva darbai un tai pat laikaa liidziigi kaa cilveeki tehnologgiski attiistiitaa taateikt panneemusi no zemaakajaam raseem to kas vinnai labaak der un paarveidojusi pa savam....

orki un trolli sadziivo lloti braaliigi jo ir sapratussi ka taa ir ideaalaakaa savieniiba priekss vinniem jau izsenis ir iegaajies ka vadonis ir no orku vidus tas pats stipraakais no visiem un vinnam vienmeer liidzaas staav viedais trollis tas pats viedaakais no visiem
vadoni izveel turniiraa un taa uzvareetaajs arii ir vadonis ja kaadam citam liekas ka vinnss ir slikts vadonis kas gan gadaas reti tad ssis kuram taa sacis sskkis vienkaarssi nnem un izaicina vinnu uz dueli ja vinnee tad skaidrs ka vinnam bijusi taisniiba ja zuadee skaidrs ka vadonis ir labs bet trolli no saveejo vidus izvirza viedaako vienkaarssi balsojot.....

veel pastaav arii taada persona kaa trollu teevs kas speej runaaties ar dieviem iespeejams viedaakais no visiem trolliem vienmeer paliidz visiem trolliem un orkiem pat nedaudz negodaa kritussajiem vinnu ciena un godaa visi orki un trolli pat godu zaudeejussie un vinna viedumu un vecumu atziist arii dalla elfu un cilveeku (tas esmu es DM caur kuru ies visi trollu un veel dazzi citi kvesti)


ar cilveekiem ruukiem druiidiem un elfiem trollu rase sadziivo mieriigi kaut arii uzskata par zemaakiem jau savus gadus 50 un aktiivi tirgojaas nelieli kasskki protams notiek bet principaa tie ir tikai pierobezzas siikumi tirgossanaas un cita veida dariijumi nav uzskataami par braallossanos vai goda zaudeessanu liidz mirklim kameer orks vai trollis godaa savu cilti kaa arii trolli vairaak vai mazaak godaa reizeem arii cilveeku vai elfu passus viedaakos un cieniijamaakos (respektiivi DM bet tikai liidz zinaamai robezzai)


ssii ir komanda kurai lloti viegli pagatavot teerpu iesaku paskatiities kaadas veco TN bildes un tur ir lloti daudz ssaadu piemeeru sadabuujie ttik kaadas skranda sun vecas aadas un lietojiet savu izteeli es teiksim kaa ssamanis izmantoju parasti paaris vecu aizkaru (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)

ja kaadi jautaajumi drossi jautaajiet (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)


un lai dievi ir ar mums (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/dwarf_a.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/dwarf_a.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/dwarf_a.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/mace.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/mace.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/mace.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/dwarf_a.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/dwarf_a.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/dwarf_a.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
2 Lapas V   1 2 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Edhel en Fuin
iesūtīt 20.09.2006 07:59
Raksts #2


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.08.06



nu ko (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/dwarf_a.gif) piesakos pie visaa visumaa visfeinaakajiem - orkiem (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Edhel en Fuin
iesūtīt 24.09.2006 13:07
Raksts #3


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.08.06



kam iisti jaasuuta savas legjendas?..
un wai no taa, ka man ir laba legjenda buus kaads labums (lielaaks saakuma lvl, vairaak hiti utt.)?..
(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/unsure_a.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
bondaronkuls
iesūtīt 25.09.2006 17:54
Raksts #4


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.04.06



nu legendu ir jasuta men un kada tevbus legenda no ta bus atkar tavs lvl un sakuma navda utt
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Jaladin
iesūtīt 29.09.2006 09:12
Raksts #5


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.12.04
Kur: Somewhere far beyond



K piesakos, es esmu orks! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/two_handed.gif)

Šo rakstu rediģēja Jaladin: 29.09.2006 09:14
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hworang666
iesūtīt 01.10.2006 13:40
Raksts #6


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.05.06
Kur: Atprātojot atprātotājus...



Es ar' labprāt būt orks.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
rucka
iesūtīt 03.10.2006 17:22
Raksts #7


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.10.06



Es buushu orks (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/dwarf_a.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/dwarf_a.gif) orki pashi labaakie un stipraakie! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/dwarf_a.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
simply aaboli
iesūtīt 04.10.2006 16:37
Raksts #8


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.01.06
Kur: maajaas



piesakos
es buut orks
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aivvv/troll drea...
iesūtīt 04.10.2006 16:59
Raksts #9


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



luudzu atsuutiet kaadu siikaaku informaaciju par sevi....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aziren
iesūtīt 11.10.2006 09:50
Raksts #10


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.12.03
Kur: tepat vien es esmu...



līdz manām ausēm ir atklīdusi savadā bauma, ka orku un troļļu cilts šogad būšot necienīgi mazskaitlīga un nespēšot attasnot savu vārdu (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/pinch.gif)
Vai tā ir tiesa?

būtu ļoti žēl, ja spēlē nebūtu ar ko saspēlēties

nu sasparojas.... ceru, ka tas ko dzirdu nav tiesa (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sindra
iesūtīt 11.10.2006 10:02
Raksts #11


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



Kapēc Tu lieto vārdu šogad it kā citus gadus jau Wolfsongs būtu jau noticis?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aziren
iesūtīt 11.10.2006 10:43
Raksts #12


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.12.03
Kur: tepat vien es esmu...



lietoju to tāpēc, ka Troļļi eksistējuši ir arī citās spēlēs ar līdzīgu pasaules uzbūvi, iekārtojumu un setingu

bet nu, ja kādu mūlsina mans izteikums varu to mazliet palabot (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Northwatch
iesūtīt 11.10.2006 11:02
Raksts #13


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.10.03
Kur: arī pie kapa soli priekšā Tev.



Baumas, baumas (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif)
Un ja arii buutu maz, manupraat vinni jums taapat neliktu vilties (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/devil.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sīdžmāsters
iesūtīt 11.10.2006 11:03
Raksts #14


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.10.05



Ne vienmēr tas, ko dzird pirms spēles ir taisnība! Es pa šo laiku esmu tādas lietas saklausījusies, ka vispār nevarēja saprast, kas tai spēlē darīsies.

Ja klausītos visu, ko runā...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Adriana
iesūtīt 11.10.2006 11:18
Raksts #15


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.06.04



Nee, neee neeeee!!!
Jūs neko nesaprotat!!!

Pārākums būs tiem, kam līdzi uz spēli būs lielāki šokolādes un coldrex krājumi!!




Tad noteikti var rēķināties ar manu atbalstu!

(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/rolleyes_a.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/whistling.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Northwatch
iesūtīt 11.10.2006 11:27
Raksts #16


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.10.03
Kur: arī pie kapa soli priekšā Tev.



Ak jaa, btw, te ir jāpiebilst vēlviena nianse par koldreksiem utt....

GM' pasavetovaļis, i ja rešila, ka līdzko kāds izrādīs kaut vismazākās slimības pazīmes, neveselīgu sārtumu vaigos un druža spīdumu acīs, tas tiks nekavējoties deportēts uz "Dzintariem", Axela mammas rūpīgā apgādniecībā.

Un ja viņš pēc stundas centīsies aizbēgt atpakaļ uz poligonu, nošausim. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif) Veselība tomēr ir svarīgāka par spēli slapjā, purvainā un visādi citādi nepatīkamā poligonā (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aivvv/troll drea...
iesūtīt 11.10.2006 11:55
Raksts #17


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



viens trollis var apssaut veselu ciematu elfu viens orks izkaut pilseetu ar cilveekiem ko gan juus iesaktu ja vinnu buutu par daudz???? (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)

bet domaaju ka nav ko streesot (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/whistling.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aziren
iesūtīt 11.10.2006 13:03
Raksts #18


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.12.03
Kur: tepat vien es esmu...



nu par to spīdumu acīs,
cik man zināms tas nerodas tikai un vieīgi no saaugstēšanās un drudža...
žiniet ir tāds LARPG sindroms... savāds spīdums acīs... ķerts smaids sejā...
pārējie simptomi man laikam nav jāapraksta

to Aivvv: turēšu Tevi pie vārda (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Northwatch
iesūtīt 12.10.2006 13:15
Raksts #19


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.10.03
Kur: arī pie kapa soli priekšā Tev.



(IMG:http://www.salagir.com/gfx/troll-web.jpg)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
AxelBladd
iesūtīt 12.10.2006 14:17
Raksts #20


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.01.04
Kur: ZzZ



MUHAHAHA (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

2 Lapas V   1 2 >
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 04.06.2024 15:37