Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Wolf Song, booflarps oktobra skolēnu brīvdienās
aivvv/troll drea...
iesūtīt 15.03.2006 00:35
Raksts #1


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



Šī larpa GM, veidotāji un idejas ģenerātori ir Roie Bladd un soirvakt, jeb mārītis un Axels.

Šis ir viņu pirmais patstāvīgais lomu spēles projekts un viņi beidzot ir gatavi jums par to paziņot.

Larpa idejas ir aizgūtas no jums visiem zināmās un mīļās spēles Warcraft, un tas nekādā gadījumā nav "Troļļu nakšu" atjaunošanas mēģinājums, un pilnībā nebūs līdzīgs "Hobitu larpam". (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif)

Kaut arī spēles autori ir iedvesmojušies no Warcraft spēles, ideju no tās būs pārņemts minimāli. Būs rases no Warcrafta būs dažādas aizgūtas maģijas utt., taču viss paarējais būs pašu autoru radīts.

Visaptverošs setinga, kaujas, maģiju un visa pārējā apraksts sekos gan šeit, gan arī spēles oficiālajā mājaslapā, kas drīzumā tiks atklāta.

Spēles veidotāji vēlas jums šobrīd paziņot, ka šāda spēle top jau šobrīd. Tā ir paredzēta un notiks OKTOBRA SKOLĒNU BRĪVDIENU LAIKĀ. (visticamāk tā būs piektdiena un sestdiena)



Tātad gaidiet, visdrīzākajā laikā šeit tiks pastāstīts viss par šo spēli.

Jau iepriekš paldies no Wolf Song GM komandas.

Šo rakstu rediģēja Siri: 02.05.2006 17:38
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
8 Lapas V  « < 3 4 5 6 7 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (80 - 99)
Kurbads
iesūtīt 27.08.2006 20:04
Raksts #81


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.08.04
Kur: Rīga



ja es piedaliisos (ja nesaslimsu utt), tad pie orkiem!

Šo rakstu rediģēja Kurbads: 27.08.2006 20:04
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aivvv/troll drea...
iesūtīt 27.08.2006 22:37
Raksts #82


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



tas noziimee ka ir tikai tik daudz orku
(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)


un es skatos ka kurbads noleemiz izbaigt buut luuzeros (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Edhel en Fuin
iesūtīt 28.08.2006 16:17
Raksts #83


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.08.06



arii piesakos pie orkiem (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/rolleyes_a.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ShadowDragon
iesūtīt 28.08.2006 17:07
Raksts #84


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.11.04
Kur: Rīga, purvciems.



Par mantu zagšanu.
Katrs zaglis pirms spēles izveido savus čipus ar niku vārdu vai zīmējumu, un spēles sākumā parāda to meistariem. Uz čipa obligāti ir jābūt uzrakstam "Jauns saimnieks". Zaglis uzlīmē uz mantas savu čipu. Kad saimnieks to ierauga viņam ir jāgriežas pie meistara un ir jāatstāj sava manta. Ja grib nozagt zobenu kas karājās uz siksnas tad pielīmēt čipu vajag uz aizprādzes, ja grib nozagt visu kas karājās uz kakla tad čipu vajag uzlīmēt uz pleca u.t.t. Sistēma tika testēta "Kamelotā" Visi palika laimīgi.

Šo rakstu rediģēja ShadowDragon: 28.08.2006 17:11
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kamazs
iesūtīt 28.08.2006 17:26
Raksts #85


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



CITĀTS("Shadow Dragon")

..par mantu zagšanu..


Manuprāt tas izklausās nāvīgi leimi un smieklīgi.

Varbut vienkārši nestiept mantas, kuras negribam pazaudēt, uz larpu? Vai, ja atstieptas, pieskatīt. Vai būt gatavam, ka tās var pazust?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ShadowDragon
iesūtīt 28.08.2006 17:40
Raksts #86


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.11.04
Kur: Rīga, purvciems.



Tu gribi pateikt, ka spēles laikā gribi trenēt zagļus? Varbūt tomēr nevajeg tik cieši saaistīt reālo dzīvi ar larpu, jo Uvaisā jau bija atgadījumi, kad pa spēli nozagtas mantas mētājās mežā, kaut arī čipa uz tām nebija. Un kā jau visiem zināms manta bez čipa nav spēles elements.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kamazs
iesūtīt 28.08.2006 18:10
Raksts #87


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



CITĀTS

Tu gribi pateikt, ka spēles laikā gribi trenēt zagļus?

Nē, es gribu teikt, ka man personīgi, tas šķiet nežēlīgi leimi, muļķīgi un tizli "zagt" līmējot kaut kādus čipus un iekārtojot zagto mantu grāmatvedību. Kas tad, ja nav laika visu sakārtot? Ja jāzog ātri un nemanāmi?

Jo vairāk, pēc Kamelotas sistēmas sanāk, ka nozagt mantu es nevaru uzreiz, bet tikai kad atnāks saimnieks un nočekos/akceptēs, ka tā ir zagta. Bet ja nu man to mantu vajag uzreiz?

Tad jau labāk vispār neļaut zagšanu, ja jau visi ir tādi pusiji.

Es gan nezinu, kā tas tiek risināts Wooofsongā, bet šis piedāvātais Kamelotas variants ir aptuveni tikpat leims kā resni sārtvaigu elfi baltās zeķubiksēs ar rozā bikšturiem un acu ēnām.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ShadowDragon
iesūtīt 28.08.2006 18:23
Raksts #88


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.11.04
Kur: Rīga, purvciems.



Ja tev to mantu vajag uzreiz tad atrodi meistaru un pasaki viņam. Un tas ir viss. Pārējie varianti ko es esmu redzējis šeit tik tiešām māca cilvēkus zagt, tāds labs treniņš sanāk. Man liekas, ka tas ir vēl stulbāk nekā līmēt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kamazs
iesūtīt 28.08.2006 19:02
Raksts #89


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



CITĀTS

Ja tev to mantu vajag uzreiz tad atrodi meistaru un pasaki viņam.


Lieki piebilst, ka "uzreiz" un "atrodi meistaru" galīgi nelīmējas kopā.

Mana nepatika pret šāda veida (čipu) risinājumiem pamats sakņojas vispārējā necieņā un nepatikā pret izteikti virtuālām spēlēm.

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grims
iesūtīt 28.08.2006 19:10
Raksts #90


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.



CITĀTS(ShadowDragon @ 28.08.2006 19:23) [snapback]1028793[/snapback]

Pārējie varianti ko es esmu redzējis šeit tik tiešām māca cilvēkus zagt, tāds labs treniņš sanāk. Man liekas, ka tas ir vēl stulbāk nekā līmēt.

Un cīņa ar nazi (būfotu/koka/gumijas - vienalga) ir labs treniņš nogalināšanai. Ja cilvēks gribēs pārkāpt likumu, tad pārkāps, un tam nav nekāda sakara ar to, cik viņš kādā spēlē būs "trenējies zagt".

Šo rakstu rediģēja Good ol' Grim: 28.08.2006 19:10
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ShadowDragon
iesūtīt 28.08.2006 19:31
Raksts #91


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.11.04
Kur: Rīga, purvciems.



CITĀTS(Good ol' Grim @ 28.08.2006 20:10) [snapback]1028838[/snapback]

Un cīņa ar nazi (būfotu/koka/gumijas - vienalga) ir labs treniņš nogalināšanai. Ja cilvēks gribēs pārkāpt likumu, tad pārkāps, un tam nav nekāda sakara ar to, cik viņš kādā spēlē būs "trenējies zagt".


Cīnies tu ar būfotu ieroci, un parasti notiek arī sertifikācija, vismaz tādās spēlēs kurās es piedalījos. Kad tu zodz tev neviens neprasa izrakstu no psihiskās klīnikas, ka tevī dzīvo noformējusies personība un, ka tev nav kleptomānijas, spēlēs ar šādiem noteikiem nevienu vien reizi notika tā, ka pēc spēles nozagtas mantas nevar atrast.
Runājot par teltīm - telts skaitās mana māja, (pieņemsim vienstāvu koka) Pamēģiniet nakts vidū izlaust durvis kuras ir aiztaisītas no iekšpuses tā lai saimnieks nedzird.

P.S - Pašlaik nogalina ar citiem ieročiem, bet zog tāpat kā zaga agrāk. Un nevajag jaukt cīņas mākslas ar zagšanu, cīnīties ar zobenu var pilnīgi legāli apgūt Rīgā, par zagšanas kursiem vēl gan nebiju dzirdējis.

Šo rakstu rediģēja ShadowDragon: 28.08.2006 19:33
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andza
iesūtīt 28.08.2006 19:44
Raksts #92


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.03
Kur: Jauko poniju zemē.



Es pieļauju, ka ShadowDragonam ir zināma taisnība no tāda viedokļa, ka viņš ir piedalījies droši vien lielāka cilvēku skaita spēlēs, kur grūtāk ir izkontrolēt dalībniekus, un tiešām var būt gadījumi, ka šmotkas tiek nozagtas pa īstam.

Mums tomēr pārsvarā sanāk spēlēt ar daudzmaz pazīstamiem cilvēkiem.

No otras puses, tīri no geimpleja viedokļa, neņemot vērā potenciālos kleptomānus, tāda līmēšanas un GM satikšanas sistēma ir gaužām neparocīga un sasodīti metageimīga.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ShadowDragon
iesūtīt 28.08.2006 19:48
Raksts #93


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.11.04
Kur: Rīga, purvciems.



CITĀTS(Andza @ 28.08.2006 20:44) [snapback]1028874[/snapback]

Es pieļauju, ka ShadowDragonam ir zināma taisnība no tāda viedokļa, ka viņš ir piedalījies droši vien lielāka cilvēku skaita spēlēs, kur grūtāk ir izkontrolēt dalībniekus, un tiešām var būt gadījumi, ka šmotkas tiek nozagtas pa īstam.

Mums tomēr pārsvarā sanāk spēlēt ar daudzmaz pazīstamiem cilvēkiem.

No otras puses, tīri no geimpleja viedokļa, neņemot vērā potenciālos kleptomānus, tāda līmēšanas un GM satikšanas sistēma ir gaužām neparocīga un sasodīti metageimīga.


Jā tas tā varētu būt, bet iedomājies situāciju ja uz spēli atbrauc piemēram 20 jauni spēlētāji un gadījās tā, ka viens no viņiem tomēr ir kleptomāns vai vienkārši viņš par šo zobenu/rotaslietu/apģērba gabalu , vajadzīgo pasvītrot, ir sapņojis visu mūžu. Neviens nekad neatradīs to mantu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grims
iesūtīt 28.08.2006 19:54
Raksts #94


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.



Nu tad nospers uzreiz pa dzīvei neatkarīgi no spēles sistēmas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ShadowDragon
iesūtīt 28.08.2006 19:59
Raksts #95


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.11.04
Kur: Rīga, purvciems.



CITĀTS(Good ol' Grim @ 28.08.2006 20:54) [snapback]1028884[/snapback]

Nu tad nospers uzreiz pa dzīvei neatkarīgi no spēles sistēmas.

Šāda spēles sistēma taisa zagšanu pa dzīvi par pavisam vienkāršu nosper mantu un pēc tam tikai pasaki, ka aizmirsi atdot super ne. A tā ja es redzēšu kādu savā teltī vai rakņājamies somā uzreiz *cilvēkam ļoti nepaveiksies*.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tumshiba
iesūtīt 28.08.2006 20:00
Raksts #96


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.03.04



CITĀTS(Good ol' Grim @ 28.08.2006 20:54) [snapback]1028884[/snapback]

Nu tad nospers uzreiz pa dzīvei neatkarīgi no spēles sistēmas.


Mjam!

Tomēr šajā gadījumā spēles vadītājiem būs jāuzņemas vismaz morāla atbildība par notikušo, ja ne pat materiāla, ja jau viņi oficiāli pieļāva vandīšanos pa citai personai piederošām mantām.
(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/cool.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kamazs
iesūtīt 28.08.2006 20:46
Raksts #97


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



Mmmm.. Shadow Dragon, vai nu tu mazliet pārspīlē (tiešām riktīgi MAZLIET) un saasināti to uztver.

Vai arī sabiedrība, kurā tu esi piedalījies larpos ir daudz brutālāka un mežonīgāka nekā tā, kuru es zinu. Parasti mantas ir vienkārši nozaudētas vai kur atstātas, kāds tās nejauši pievācis utt.. Mana mašīna pēc spēlēm(un ne tikai spēlēm, arī treniņiem, filmēšanām, pat tusiņiem) parasti ir pilna svešiem itemiem. Tā reālas zagšanas..nez..nav gadījies.

Šo rakstu rediģēja Kamazs: 28.08.2006 20:57
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Northwatch
iesūtīt 28.08.2006 22:00
Raksts #98


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.10.03
Kur: arī pie kapa soli priekšā Tev.



Zemāk seko mans viedoklis šajā jautājumā. Lūgums būtu modiem to tomēr NEdzēst, jo satur manas svētās domas. Skaidri un gaiši apzinos, ka par šādu tekstu iesūtīšanu varu atrauties ar ķebli pa pieri, taču uzskatu, ka arī man ir kautkas šajā sakarā jāpiebilst.
Bet sakarā ar to, ka dažiem šis var šķist aizvainojoši, lielākā daļa tekstu ir paslēpti. Kas negrib mani sist, lai nelasa.

[spoiler]
Varbūt viena no lielākajām kļūdām ir tā, ka vispār Drakonisti ar LFFB tika salaisti kopā vienā spēlē.

Kamon, people - labi, var būt tā, ka ir problēmas, kuras šobrīd tiek celtas gaismā, bet riebjas man, personīgi MAN tas, ka šeit daži labi ir tik ļoti pārliecināti par savu sasodīto taisnību, ka neieklausās citos. Tāpēc TAGAD paspamošu es.

Salīdzinot pedējā laikā notikušās spēles, lielākoties viedokļi ir šādi: no LFFB puses lielākoties ir neitrāli vai negatīvi viedokļi, no Drakonistu puses - neitrāli vai ūberpozitīvi viedokļi. Gan par Uvaisu, gan par Kamelotu, kurai piem. neskatoties uz dažām labajām idejām, tika dots apzīmējums "pārspēj Uvaisu [ne pozitīvi]".
Hei, varbūt jūs esat pamanījuši, ka spēļu stili sasodīti atšķiras?

Varbūt esat pamanījuši, ka pie Drakonistiem sertifikāciju likt maksā 70 santīmus, bet mūsējie to ja dara, tad joprojām visiem par brīvu? Alķīmija Drakonistiem rullē, bet mūsējiem tāda nepastāv? Lasot šos rakstus no ShadowDragon puses tā vien šķiet, ka Drakonisti, piedodiet atvainojiet par manu svēto viedokli šajā jautājumā, ir salasījušies no zagļiem un maniakiem, kas to vien grib, kā pārgriezt viens otram rīkli? Ok, Drakonisti arī ir vairāk nekā mūsējie, bet nudien - šķiet, ka situācijās, kad kautko tādu kāds redzētu - respektīvi, zagšanu, rīkles reālu mēģinājumu pārrīvēt - tad manuprāt mūsējie tos ātri vien pieliktu pie vietas, kamēr Drakonisti pasvilpotu un paskatītos kā zāle aug.

B.ļe.

Un tad jūs, cienītie, uzrodaties ar galveno domu, ka jūs vienīgie mākat kautko uztaisīt, kautko darat labi un ka tādēļ vien pārējiem vajadzētu jūs cienīt un godāt? Nu ne tak. Vienīgi nav skaidrs kāpēc jūs uzskatat, ka tas nav īsti normāli, ja nav konkrēti vajadzīgu spēles tēlu, "bez kuriem spēle nevar notikt" stilā, kāpēc jūs tik ļoti iesīkstēti izturaties pret iespēju pamēģināt kautko citu?

Nu tak aizbrauciet, izmēģiniet un tad arī ņerkstiet. Vispār nesaprotu tos lomikus, kas ved līdzi uz spēli veselu kaudzi tādu mantu, kas NAV nepieciešamas spēlei.
Kā jau uzsvēru Uvaisas pavedienā - varbūt pamanījāt to, ka reāli šādi zagšanas gadījumi, kādi bija Uvaisā - nu, ja godīgi, tad manā lomu spēļu pieredzes laikā, tādu vispar vēl nav bijuši. Ir bijušas mantu atstāšanas neuzmanības dēļ, ir bijusi in-game pievākšana, out-of-game atdošana, un kā jau Kamazs minēja, pēcspēļu "Atrasto mantu biroji", kurā visi saliek tās mantas, kas katram ir pieklīdušas un uzziņo, kas ir aizklīdis.

Atmiņas no Uvaisas - par to, kā viens lecīgs elfs sabrauca mums augumā par to, ka viņam nesanāk in-game, jo mēs runājam out-of-game, par to, ka cilvēki šeit brauc atpūsties no darba, ikdienas un visādi citādi mēs traucējam. Ok, nebija jauki no mūsu puses tā darīt. Bet šeit atkal uzpled tas, ka MŪSU viedoklis netika diezko uzklausīts.
[/spoiler]
Ko es vēlējos ar to pateikt? - A lūk ko.

Visa šī raksta jēga ir beigt BEZJĒDZĪGU spamu, lekšanos savā starpā un savas taisnības pierādīšanu. Visi mēs esam personības un katram mums ir savs viedoklis. Es augstāk visu koncentrēju visu to, ko es esmu dzirdējusi, vienā veselumā, kas dažiem noteikti šķitīs kā rupjš pārkāpums, kā leciens uz ecēšām, bet nu labi. Labāk vienreiz uzlēkt kārtīgi, nekā atkārtot vēlreiz un vēlreiz pa drusciņai.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 29.08.2006 08:15
Raksts #99


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



OFFTOPIC ON
NW, izlasīju. Piedod, nesapratu (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Tas, par ko Tu runā, pēc manām domām, protams, nav tā sāls un nav tas, par ko cilvēki uztraucas.
Jā, man arī traucēja tas, ka ierodoties Uvaisā, pie manis līksmi piedanco aivvv ar balto banti ap galvu un iejaucās trīs tēlu in-game sarunā. Ir saprotams, ka visiem gribās zināt visu, kas notiek. Bet, johaidī! tas tiešām traucē. Rada tādu gaisā pasistu ākstīgu noskaņojumu. Kas nav tas, ko daudzi spēlētāji vēlas izjust spēlē, kas ir gatavota tā kā Uvaisa. Traucē pat man, kam, es tagad atzīšos! vispār nepatīk nekādas brīvdabas lomu spēles. Brīvi-ākstīga stila ar nepārtrauktu lēkāšanu in-game un out-of-game vismazāk no visām. Ja spēle, tad spēle visu laiku, ja tusiņš, tad tusiņš, kur katrs par sevi dara, ko grib.
Un Tu esi sajaukusi - tieši Drakonisti uzskata jūs par spējīgiem kaut ko pa īstam nočiept vai pa jokam pieliekot kādam koka nazi pie rīkles to nejauši, ne tīšām! bet nejauši ievainot. Jūsu runās ir par daudz vieglprātības, bet daudzi no viņiem ir reāli piedzīvojuši, ar ko tas mēdz beigties. Vēl nesaprati? Par nenopietniem jūs uzskata. Par tādiem, kas joka pēc grūstās uz šauras laipas līdz brīdim, kad kādu patiešām no tās nogrūž. Kaut kur sestās klases puiku domāšanas līmenī. Nelielu bariņu, protams, ne visus. Un es pat nesaku, ka tā būtu taisnība. Pilnīgi iespējams, ka tā nav taisnība, bet tā izskatās no malas, neko darīt.
Par dažādiem spēles stiliem nemaz nav runas. Tikai - nevajag iet uz spēli ar acīmredzami citādu stilu un mēģināt tajā ieviest savējo. No tā nekas, izņemot kašķus, nesanāks. Kas tagad arī redzams. Nu, ko skrējāt uz Uvaisu? Nezinājāt vai, kā tas domāts bija? Ko čikstat pēc tam, kad izrādās, ka spēle nebija jūsu stila? Mazohisti kaut kādi.
Meistari uzstāda noteikumus un pasauli. Un spēlētāji to ievēro. Ja nepatīk - uz spēli nebrauc. Un miers.
Jūs nevēlaties ievērot otro daļu. Paši vainīgi. "Ar saviem pātariem svešā baznīcā neej"
OFFTOPIC OFF
Shadow Dragon vienkārši ir vairāk līdzīgs man. Man arī manas mantas ir manas, nevis kaut kādas kopējas, ko katrs smurgulis drīkst ņemt, kad viņš to iedomājas, un man nav nekādas vēlēšanās pēc tam tērēt laiku meklējot pie kāda tur, vai atklāt, ka kāds tur vispār to mantu ir atstājis mežā (atgādinu par nomētāto Drakonistiem piederošo vilkaču masku!). Un kā jau teicu - ja vajag īpašu pārtiku vai zāles, tad es, laikam, pa īstam piekautu to, kurš man tos ir nospēris. Jociņi, vai zinies.
Spēlēs, kur atļauta zagšana, meistariem ir jāatbild par katru nozagtu un pēc tam atpakaļ neatdabūtu mantu, manuprāt. Vienalga, kas būtu tas, kas pazudis. Ar uzticību cilvēkiem tam nav nekāda sakara. Ar atbildību par to, ko rīko - gan.
Un otrs - ja telts ir definēta kā māja, tad mājas parasti neattaisa ar rāvējslēdzējiem. Mājām ir durvis, kuras parasti ir aizslēgtas. Pienākt, attaisīt rāvējslēdzēju un uzreiz rakāties pa mantām - piekrītu tiem, kas saka, ka tas kaut kā nav īsti pareizi. Ja attēlo, tad vismaz minūtes 15 ir neko nedarot jānodirn pie tās telts ieejas. Apmēram tik laika vajag, lai tiktu iekšā reālā mājā, kas ir normāla māja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sindra
iesūtīt 29.08.2006 08:40
Raksts #100


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



Drakonisti ir ļoti oki!
Un man ir liels prieks, ka beidzot notiek mūsu roļeviku un Drakonistu saplūšana kopējās spēlēs. Jo galu galā cik tad var ņemties savā sulā? Mūsu nav tik daudz, lai mēs spētu paši sevi iepriecināt katru gadu jaunos larpos un vēl joprojām būt apmierināti. Ar nepazīstamiem cilvēkiem ir interesantāk larpot, jo uzreiz nevar uzminēt kā kurš rīkosies attiecīgā situācijā.

Par mantu zagšanu. Pazīstu pietiekami daudz "mūsējo", kuri arī ļoti skeptiski skatās uz rakāšanos pa telti, paikas un citu mantu zagšanu tipa ingeima ietvaros. Tā nav tā daļa, kas spēli padara jautru.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

8 Lapas V  « < 3 4 5 6 7 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 16.06.2024 09:55