Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ievēro!

Bibliotēkas plauktā par citām lietām, lūdzu, nesarunāties!
Vai nu atrodi piemērotāku forumu, vai izmanto kaucekļus. Sarunas no bibliotēkas plaukta var tik dzēstas bez brīdinājuma!

> Čaks Palanjuks, cilvēks, kas radīja cīņas klubus
Fantomass
iesūtīt 10.03.2006 21:07
Raksts #1


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.10.04
Portretu fotogrāfs



Meklēju, meklēju, neatradu nevienu pavedienu par vīru, sauktu par Čaku Palanjuku.
Bet es ceru, ka tas nenozīmē, ka neviens nav lasījis kaut vienu viņa noveli, vai vismaz redzējis filmu Fight Club
Gribētu, lai jūs padalaties savos iespaidos par šo lielisko rakstnieku un viņa lieliskajiem darbiem.
Pats esmu lasījis Cīņas Klubu, kurš mani iepazīstināja ar šitā veča daiļradi. Un tā ir ellīgi laba daiļrade. Man patika forumietes dreamer citāts, ka viņa vēl nav tikusi līdz grāmatas pusei, bet tajā jau ir vairāk atziņu nekā Mazajā Princī. Cīņas Klubā, kā arī pārējās viņa grāmatās, patiešām ir daudz un labas atziņas, kas liek aizdomāties.
Bez Cīņas Kluba vēl izlasīju pirms kāda mēneša Neredzamos Briesmoņus, kuri mani nošokēja (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Tagad lasu angļu valodā Survivor, jo latviski tulkotājiem slinkums tulkot. Plānoju vēl izņemt cauri viņa Lullaby, jo tas skaitoties viņa labākais darbs. It kā. Nez. Jāapskatās. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/ermm.gif)

Interesanti, ka visas trīs noveles, kuras esmu lasījis, pēc struktūras ir vienādas. No sākuma kaut kāds notikums, kas notiek tagad. Kaut kas ieintriģējošs. Un tad pārlēciens uz notikumu sākumu, kur tad pamazām viss risinās grāmatas garumā līdz pat tai pašai ainai no pirmās nodaļas. Un tad stāsts turpinās.

Iesaku. Silti iesaku lasīt viņa grāmatas! Tūlīt pat dodies uz tuvāko grāmatnīcu un nopērc Cīņas Klubu. Pēc tam - tālāk jau viss notiks pat no sevis (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/biggrin.gif)

Vairāk info - http://www.chuckpalahniuk.net/
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
 
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes
maarts
iesūtīt 11.04.2013 22:23
Raksts #2


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.11.09
Kur: Tavā kumodē
Gardēdis



Izlasīju, jo daudzi to sauc par lielisku un daudziem tā ir top3.
Kāpēc?
Galīgi neiebraucu, kas tur ir tik ģeniāls.
Vienkārši neiebraucu Palanjuka funktierī...
*Atgādinājums sev: Pēc pāris gadiem pārlasīt ar svaigu aci*

Šo rakstu rediģēja maarts: 11.04.2013 22:24
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Raksti šajā pavedienā


Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 15.05.2024 21:18