Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Priekšskate

Visus jaunos pavedienus šajā forumā priekšskatīs sadaļas vadītāji. Ja tie tiks atzīti par pietiekami saturīgiem un apspriešanas vērtiem, tad parādīsies kādu laiciņu pēc iesūtīšanas (kad vadītājs apstiprinās), citādi neparādīsies vispār.

> superiigie sapņi:).........................:)..............., mans sapnis
Owass
iesūtīt 22.02.2006 14:14
Raksts #1


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.02.06



tagad kad esmu izlasiijis pedeejo hp graamatu bieži sapnjoju sapnjus par burvestiibaam.. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/sorcerer.gif)
piem. vakarnakt sapnjoju ka esmu zvēromags un protu pārveersties par staarkji. taa ir fantastiskaakaa sajuuta uz zemes- lidot. no saakuma es jutu ka manas rokas paartapst par spaarniem un tad manas kaajas paarveertaas un es nemaaceeju lidot (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/blush.gif) bet tad iemaaciijos un lidoju visu laiku.. bet man bija taada sajuuuta ka es no kaada muuku un ka es esmu k_ko nozadzis..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
 
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 1)
mazā peciņa
iesūtīt 22.02.2006 14:20
Raksts #2


Tvarsta pūķus Rumānijā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: Rīga
Grafiķe 2005



Es sapņoju par biedriem, kuri lasītu foruma noteikumus, un pirms taisītu jaunu pavedienu paskatītos, vai kas tāds jau nav (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/sorcerer.gif)

Jebšu - kas tāds bija
a)hp raibumos (kur vispār tam vajadzētu būt)
b)pa citām sadaļām noklīdis

tiklīdz.. šis tavs sapņu pavediens tiek slēgts (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 12.06.2024 07:57