Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ziņu iesūtīšana

Jaunu pavedienu veidošana šajā forumā ir atspējota.

Ja vēlies iesūtīt jaunumus, dari to Dienas Pareģa pamatforumā.

4 Lapas V  < 1 2 3 4 >  
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
> Princim bans
Džūna
iesūtīt 13.03.2006 16:21
Raksts #41


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.12.04
Kur: Zālamana templis, Klervo abatija.



K-kā tupi. Pat mans nu jau 18 gadu vecais brālis atsāka aktīvu lasīšanu tikai HP dēļ. Reizēm viņš tās grāmatas izlasīja atrāk par mani. Tie ļaudis nezina, ko dara.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
MooN fLoWeR
iesūtīt 14.03.2006 19:38
Raksts #42


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.10.05



Pilnīgs pupelis! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) Harijs Poters un Jauktasiņu Princis ir fantastiska grāmata, kuru vajag izlasīt daudziem - vairāk sapņu 4ever..! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
daikiri
iesūtīt 15.03.2006 18:31
Raksts #43


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.06



winja ir stulba??? taa marleene? katram idiotam zinaams, ka poters ir wieniigaa graamatu kuru beerni un pusaudzi meedz iemainiit pret datorspeeleem utt! un fauls arii ir labs! zoss taada! pati graamatu naw atweerusi plaataas!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Īve
iesūtīt 15.03.2006 19:25
Raksts #44


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.03.06
Kur: Mājās.



CITĀTS(erty @ 21.02.2006 19:54) [snapback]563225[/snapback]


Viņa arī uzskata, ka Harija Potera grāmatas "neveido raksturu, nesniedz lasītājiem prieku vai lasīšanas baudu, kā arī neveicina lasīšanu".


Šī rindkopa ir vnk nereāli tizla...Kur var izraut tādas muļķības?? Ja nebūtu Potera grāmatas, es vēl joprojām grāmatas rokās neturētu...Un tur, ja kas ir arī sadzīviskas lietas skolā, un tā nemaz nav ka neveido raxturu, un kā viņas var nesniegt prieku? Vienīgā grāmata kuru tiešām esmu izdzīvojusi, itkā pati tur būtu...Ja no šīm grāmatām dažreiz var izgāzties no gultas, dēļ smiekliem, tas nozīmē, ka viņas nesniedz prieku? Nu man tā galīgi nešķiet...Es labāk tikai lasu HP grāmatas, nekā sēžu pie datora, vai eju kaut kur. Pat pa ziemas brīvdienām, es nebraucu snovot, bet lasīju Fēniksa Ordeni! Un man par to prieks! Un februārī JP lasot, biju tik priecīga kā nekad! Tā nu tiešām ir lasīšanas bauda...Stulbene tā učene kaut kāda, lai vispirms paņem kādu no tām grāmatām rokā, un tad kaut ko sāk runāt!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Yume
iesūtīt 16.03.2006 19:17
Raksts #45


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04



vau, tu māki lasīt? a rakstīt?
OKOK, labi.. ticu.

A es arī māku lasīt, un tāpēc es tagad lasu kurbijkurni.
Tas īstenībā ir baigi labi, jo tas nozīmē kas es varu lasīt arī visu pārējo, un tas ir vēl labāk nekā lasīt Kurbijkurni.


Pika-pika-pika...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Cecilia
iesūtīt 16.03.2006 19:30
Raksts #46


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.11.05
Kur: sniegā pie balta akmens, vērodama liesmu sienu



esmu dzirdējusi vienu tādu štuku, ka HP grāmtās ir kodi, kuri patiešām izraisot pusaudžos vēlmi par katru cenu dzīvot tādu, cūkkārpieša dzīvi. kad šito 1.reiz dzirdēju, nodomāju, ka galīgs sviests, bet paanalizējot informāciju, sapratu, ka daļa taisnības jau ir. tagad nebļaujiet uz mani, bet tās grāmatas īstenībā esot uzrakstījis viens no Templiešu ordeņa atzariem, lai piesaistītu sev vairāk sekotājus. uz to mana miesīga mamma atteica, ka tas izklausās ļoti ticami, jo es jau esot pilnīgi pārņemta ar ''to'' grāmatu. viņai viņa arī tīri labi patīk, bet ne jau tā. ak, es droši vien izklausos diezgan murgaina, bet domu var saprast. un tās grāmatas izdošanas laiks arī esot aprēķināts tieši attiecīgi 1 paaudzes izaugšanas laikam - pusaudža periodam.
domāju, ka tā skola ir padzirdējusi ko līdzīgu un tagad nolēmusi aktīvi karot pret ko tādu. un vēl viņi visi droši vien iet baznīcā, katru svētdienu.

Šo rakstu rediģēja juura: 16.03.2006 19:31
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Džozefīne
iesūtīt 18.03.2006 21:25
Raksts #47


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.10.05
Kur: šeit, tepat un te





Viņa arī uzskata, ka Harija Potera grāmatas "neveido raksturu, nesniedz lasītājiem prieku vai lasīšanas baudu, kā arī neveicina lasīšanu".



ārprāts!!~ nesniedz lasītājiem prieku??lai viņa vispirms izlasa un tad saka!! neveicina lasīšanu??izlasīs pirmo grāmatu un gribēs lasīt nākamās!! šiko es nesaprotu... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Metalraider
iesūtīt 19.03.2006 11:15
Raksts #48


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.05.05
Kur: Minervas guļamistabā :)



Kaut kaads murgs... tie cilveeki vnk nav pashi lasijushi to gramatu tapec doma ka stulba, man ari taa likaas, kad noskatijos pirmo filmu sagribeejas izlasit gramatu un taa ta viss aizgaaja.
"mēs gribam, lai grāmatas ir tās, uz kurām bērni var attiecināt reālo dzīvi"- pff cik ````i, reaalo dziivi var izbaudiit katru dienu un visu laiku, kaada jega lasiit par to ko vari piedziivot pats katru dienu? Vnk tie skolotaaji un vecaaki ir kaut kaadi paraakie reaalisti, kuriem patik dziivot sava pelekaja dziiviite un par tadam pasham pelekam dziviteem lasit graamatas! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/mace.gif)

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
**Kittie**
iesūtīt 25.03.2006 11:52
Raksts #49


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.09.05
Kur: vecrīga



es vairs nesēdēju tik daudz laika pie datorspēlēm jo sāku lasīt poteru. vai nu tie cilveki paši neapzinās ko dara vai viņi tik tiešām ir Stulbi un neko nesparot. tas jau skaidrs kuram katram k visi daudz labāk lasa poteru nekā sēž stundām pie datora. viņi laikam to neapzinās.. =/
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Melleņu kamenēns
iesūtīt 25.03.2006 16:29
Raksts #50


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.03.06
Kur: Uz palodzes zem loga.



galiigs bezsakars, taas jau ir vineiigaas graamatas ko vispaar beerni lasa
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
alienz
iesūtīt 02.04.2006 12:32
Raksts #51


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.04.06



Nee nu tieshaam, es nesaprotu tos, kas ir pret HP graamataam!!! Vai tad tieshaam nav labi, ja cilveeki vairaak pieveershas lasiishanai? Aizliegt Hariju un Arteemiju.... Nu kaut kaads farss!!! Taas abas ir visu laiku labaakaas graamatas, kuras es esmu lasiijis!!! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/mad.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
xbloodyangelx
iesūtīt 19.04.2006 07:20
Raksts #52


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.10.05
Kur: he he tew aiz muguras! :)



T.I.Z.L.Ī.B.A. tas ir viss ko šajā jautājumā vēl var piebilst (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) )
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
billy
iesūtīt 24.04.2006 09:51
Raksts #53


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.04.06



(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif) /no smiekliem noveljas no kreesla/ kur vinji shito keerushi...tieshaam... "neveicina lasiishanu"...sveists, iznemt fantastikas graamatas...tieshi shis graamatas beerniibaa veicina lasiishanu..kaa arii...man skiet,ka katram cilvekam vajag mazas devas fantaaziju...un to raisa tieshi shis graamatas...nevar tacu uz dzivi visu laiku skatiities nopietni....tad jau pasaule vien staigas visadas depresiivas buutnes... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/blink_a.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Cerbera pavēlnie...
iesūtīt 24.04.2006 15:15
Raksts #54


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.08.05



Ļoti muļķīga rīcība no pieaugušo puses.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bizii van Dope
iesūtīt 05.05.2006 11:00
Raksts #55


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.12.05
Kur: dzīvē



Kautkāds mura. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/getlost.gif) HP normāla grāmata. Pieaugušo "gudrīšu" izdomātas muļķības.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
lightness_flame
iesūtīt 05.05.2006 22:45
Raksts #56


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.05.06
Kur: my private imaginary world



CITĀTS(Shadowstalker @ 21.02.2006 21:24) [snapback]563255[/snapback]

Speķainie idioti. Diez vai būtu vēl ko piebilst.


(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) njā, gan!!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Marvolo Kedavra
iesūtīt 06.05.2006 19:20
Raksts #57


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.12.05



nav jābūt ģēnijam, lai saprastu, ka ne jau tie ir īstie iemesli, lai izņemtu to bibliotēkām rolingu un disneju. asv ļoti daudz kur ir sastopamas visnotaļ konservatīvas kristiešu kopienas, kas uzskata, ka šīs grāmatas ir zaimojošas un novērsīs viņu bērnus no kristus ceļa.

starp citu, tāda attieksme nav traktējama tikai kā prasta paranoja. kristietība (ļoti racionāla reliģija) ir gadu tūkstošiem cīnījusies pret maģiskām darbībām, un cik atceros 3. potera grāmatā rolinga pat bija par šīm cīņām izteikusies visnotaļ ironiskā tonī. patīk tas rakstniecei vai nē, bet harijs poters tiešām vēršas pret kristiešu statūriem, ko baznīca ir kultivējusi ļoti ilgu laiku, un bērni, kas šīs grāmatas lasa tik tiešām riskē kļūt par mazāk pareiziem kristiešiem (vismaz viņu vecāku kristietības izpratnes kontekstā).

Šo rakstu rediģēja Marvolo Kedavra: 06.05.2006 19:22
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kognakschwenker
iesūtīt 04.06.2006 10:49
Raksts #58


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.06.06
Kur: Rød himmelen



Nu jā, gadās, ka skolotāji neatzīst Harija Potera grāmatas. Tieši kāpēc? Es uzskatu, ka viņi paši nav mēģinājuši lasīt un kaut kādu kompleksu dēļ brūk virsū.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
℮mma_charl...
iesūtīt 07.06.2006 12:49
Raksts #59


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.04.06



neveido raksturu, nesniedz lasītājiem prieku vai lasīšanas baudu, kā arī neveicina lasīšanu".

1) man kaut kā šķiet, ka viņi smagi kļūdās, jo ir taču neskaitāmi raksti par to kā bērni HP grāmatu iespaidā pilnīgi maina attieksmi pret skolu un mācībām (tas bija domāts uz labo pusi),
2) ja šīs grāmatas nesniegtu lasītājiem prieku vai lasīšanas baudu vai tad viņas būtu ieguvušas tādu popularitāti, teju visu paaudžu vidū
3) veicina lasīšanu un kā vēl, pat avīzēs taču rakstīja par to kā bērni pat iedzīvojas galvassāpēs no tā, ka lasa par daudz
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lusy
iesūtīt 14.07.2006 14:51
Raksts #60


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.07.06
Kur: Shite



chiizes! tie in californija tachu nezina kas ir forsha graamata... galiigi nejeegas manupraat... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/sick.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

4 Lapas V  < 1 2 3 4 >
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
4 lietotāji/s lasa šo pavedienu (4 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.05.2024 12:16