Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ziņu iesūtīšana

Jaunu pavedienu veidošana šajā forumā ir atspējota.

Ja vēlies iesūtīt jaunumus, dari to Dienas Pareģa pamatforumā.

4 Lapas V  < 1 2 3 4 >  
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
> Princim bans
Hikari
iesūtīt 22.02.2006 17:35
Raksts #21


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Lūk šī te: Viņa arī uzskata, ka Harija Potera grāmatas "neveido raksturu, nesniedz lasītājiem prieku vai lasīšanas baudu, kā arī neveicina lasīšanu". ir vislielākie murgi un stulbākais attaisnojums, ko vien var izdomāt, lai izņemtu no skolas bibliotēkas POteru. Kādas šausmas! Piemēram, ja nebūtu Potera, es zinu ļoti daudz cilvēkus, kuri vispār neko nelasītu. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif) Pirms Potera es ienīdu lasīt. Tas noteikti un nu galīgi nav tā, kā izteicās tā ***. Sorr, šitādi debii tantuki man kretinē... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)

Šo rakstu rediģēja Rowenny: 22.02.2006 17:35
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_Viesis_*
iesūtīt 22.02.2006 20:49
Raksts #22





Viesi




eeee, muļki taadi.
harijs poters neveicina lasiišanu - par to es stipri šaubos;
arteemijs fauls - izcila graamata, kas sneidz taadu bonusu lasiitaaja turpmaakajaa valodaa, kaa reti kura cita. itkaa viegli lasiit, uzrakstiita briiziem patiikamaa sarunvalodaa, bet nu tur ir perfekti teksti ieksaa un briiziem pat visai apsveicama dziives filozofija. perfekti. un pats galvenais - nekaadas banalitaates.(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
pilniigaakie mietpilsonji tajaa skolaa savaakusies. jaa, jaa tuuliit saaks njemt arii zilu vernu no plauktiem aaraa, jo ja padomaa arii tas neatbilst reaalajai dziivei:)

Visa sapraata summa uz planeetas ir konstants skaitlis, bet iedziivotaaju skaits pieaug. Veerts padomaat:)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ariana
iesūtīt 22.02.2006 20:52
Raksts #23


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.01.06
Kur: Transilvānijas mežos pie ugunskura un kūpinot siļķi



Nu šitādas muļķības savu mūžu neesmu dzirdējusi!!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Demagogs
iesūtīt 22.02.2006 20:57
Raksts #24


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.11.04
Kur: ? Pasaule



ko lai saka? izskatās, ka šī amerikāņu skola vēlējās nelielu publicitāti... nu, nekas - sanāca liela publicitāte - ar labi. tagad visi vecāki, kuriem HP nu tā, sūtīs bērnus uz šo skolu. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
HERMIONE7
iesūtīt 22.02.2006 21:26
Raksts #25


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 04.08.05



kas taa par mulkiibaam.es saaku lasiit tikai pateicoties hp.
nemaaca neko.arii mulkiibaas...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
LoneWolf
iesūtīt 23.02.2006 14:16
Raksts #26


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.06.05



No comment,smējos pēc vella,ja skolā viens tupaks kam 9(!) Nesekmīgas atzīmes ņem un lasa HP,u vēl saka neveicina lasīšanu!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kobis
iesūtīt 23.02.2006 15:44
Raksts #27


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.01.06
Kur: Netalu no hercoga Jekaba....



Ka dazi ieminas daudzi sak lasit tiaki ar HP gramatas ta isti, es ari un ta nu sanaca ka saku lasit 1HP un neavreju atrauties..... NESAPROTU Kapec vieniem nepatik ka cilveki lasa, varbut doma ka mes visi nojugsimies????

Drosi vien vini neatbalsta 6. HP lasit, jo so gramatu varbut velas lasit 6,7, gadus veci berni un viniem liekas nepilaujami, ka par sitik pilnu gramatu ar visadu ramantiku un bucosanos nedrikst dot. AAA varbut uzskata ka vardarbiba biskin ir pa lielu, bet kapec nepatik Disney gramatas.... Varbut pasi sava pratina saborejusi, ka lasot sadas gramatas kadi mazi berni izdomas, ka ar var kaut ko darit ta un piemeram ies uz juru un peldes, un ceras, ka vinus izglabs nara u.tttjp
Nu tak musu pasaule trako netrukst un ari netruks parak aizspriedumaino cilveku.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Flare
iesūtīt 23.02.2006 15:46
Raksts #28


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.11.05
Kur: LV ♥



ko?? hp bija mana pirmā aizraujošā grāmata, dēļ kuras aktīvāk pievērsos lasīšanai! phe, kas tās par muļķībām.. sviests. vnk vairāk nav ko teikt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Adē
iesūtīt 23.02.2006 15:48
Raksts #29


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Tulkotāji
Pievienojās: 06.10.04
Kur: Pie sienas.
Mūžīgā opozīcijā



Uzmanības pievēršanas triks.
Mēs tagad lasam šito murgu un komentējam-tāds arī bija 'skolotāju un vecāku padomes' mērķis. Un uz bērnu rakstura veidošanos viņiem ir ````
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Minki
iesūtīt 24.02.2006 01:05
Raksts #30


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.11.05
Kur: Aizkulises



Lai nu kas, bet tieši JP no visām HP grāmatām visvairāk ir saistāma ar reālo dzīvi... Tas gan būtu garš spriedelējums, ja sāktu rakstīt, kāpēc tieši tā domāju, bet nu tā ir.
Un arī es zinu mazus knauķus, kas tikai pateicoties HP sāka interesēties par literatūru.

Bet vēl - es savam bērnam, līdz tam nebūtu kādi 12 un vairāk gadi, arī nedotu lasīt HP un JP. Tur tomēr sarežģītas lietas un Roulinga ir nedaudz par daudz pacentusies būt mūsdienīga, aprakstot jūtas un attiecības. Bet tas jau cits stāsts...

Diezgan muļķīga rīcība no pieaugušo puses. Varbūt viņiem kādas individuālas antipātijas pret burvju pasauli un HP kopumā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Garija
iesūtīt 24.02.2006 01:27
Raksts #31


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.09.04



ka tik kaadam kaut ko aizliegt....un ja arii aizliedza to graamatu? tik un taa var atrast iespejas kur to dabuut.....un kas taas par mulkjiibaam par reaalo dzivi!!! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/mad.gif) pietiek ar to, ka ar realitaati ir jaasastopas katru dienu, vajag tak arii atpuutu...un arii...katrs pats var izlemt, ko veelas lasiit un ko nee!!! un seit ari iznaak apgrieztaa psihologija - to ko aizliedz to gribas veel vairaak........ (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/cool.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Leduspuķe ziemeļ...
iesūtīt 25.02.2006 17:32
Raksts #32


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.06.05



CITĀTS
"neveido raksturu, nesniedz lasītājiem prieku vai lasīšanas baudu, kā arī neveicina lasīšanu".


Es šim galīgi nepiektrītu.

Man liekas, ka tas ir stūlbi un es tam nepiekrītu, tam, kādi ir viņas uzskati.

Un ja nevaicinātu lasīšanu, tad es nelasītu un daudzi nelasītu HP un vsipār nevienu grāmaTU NEIZLASĪTU, TĀDĀ GADĪJUMĀ.

Šo rakstu rediģēja seilarmoon: 25.02.2006 17:33
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ella_pelliite
iesūtīt 27.02.2006 08:44
Raksts #33


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.01.06
Kur: sezz uz griidas un spelejas ar peliitem (baltam)



'ne īpaši ieteicamām' 23 grāmatas,

Es labāk gribētu uzzināt kādas tad ir pārējās grāmatas

nezinu vai pa tēmu bet es esmu dzirdējusi ka Vācijā bērniem neatļaujot lasī Sniegbaltīti un septiņus rūķišus jo tur saturā ir kaut kas erotisks (viņiem erotisks skaitas tas skūpsts)

un kas tad tajā Poterā šausmīgs... nekas...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
turbo
iesūtīt 27.02.2006 15:18
Raksts #34


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.02.06



Harijs Poters bija pirmā grāmata kuru man iepatikās lasīt.
( Tās skolotājas nemaz nezin ko bērniem patīk lasīt.) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/glare.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seila
iesūtīt 27.02.2006 15:23
Raksts #35


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



Nē nu es arī ļoti vēlētos uzzināt pārējās 23 grāmatas.
Un neveicina bērnu lasīšanu? Izlēmusi vecāku padome? Man ir ļoti žēl to bērnu kuri grāmatu vienkārši paņems citā bibliotekā vai par kabats naudu nopirks. Patiešām žēl bērnu kuriem vecāki ir no vecāku padomes vai tās pašas skolas skolotāji. Grāmata var ielidot krāsnī. Bet pilnīgi nopietni runājot, tad kas tādā gadījumā veicina lasīšanu? Amerikas konstitūcija? Nedomāju.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ķirsis
iesūtīt 27.02.2006 15:38
Raksts #36


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.02.05
Kur: dejo rumbu meža vidū..



heh nju dumikjiishi , es nesaprotu kas vinjiem tajaas graamataas nepatiik...(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) labaak priecaatos ka beerni taas vispaar lasa nevis saaktu domaat kaa beerniem peec iespejas aatraak atnjemt visas forshaas graamatas Vinjiem laikam gribas lai arii vinju beernu beerniiba buutu taada pati kaa vinjeejaa un vinji laikam grib lai vinju beerni lasa vinju beerniibas graamatas...muljkiishi, ar kuru galu vinji domaa??? Manupraat, lai beerns lasa to ko vinjsh grib, nedomaaju ka vinju beerni lasiis piespiestaa kaartaa kautkaadas tur veestures graamatas!..l. eh nju taas ir manas domas, bet lai jau vinji domaa kaa grib....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Corasonna
iesūtīt 27.02.2006 16:01
Raksts #37


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.10.05
Kur: Nekur nav tik labi, kā mājās, siltumā!!! :)



Nu man tas arī liekas ļoti stulbi, jo es pazīstu daudzus, kuri sākuši lasīt tieši HP dēļ!!! Turklāt par to, ka nesniedz lasītājiem prieku - kā viņa var zināt, vai tas sniedz, vai nesniedz prieku!!! Varu derēt, ka viņa HP nav lasījusi! Turklāt ar tām pasakām vai ''reālo dzīvi'' daudzus var tikai aizbaidīt no lasīšanas!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
xbloodyangelx
iesūtīt 04.03.2006 20:12
Raksts #38


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.10.05
Kur: he he tew aiz muguras! :)



njaa poters neveicina lasiishanu... vinji laikam domaa poterieshiem lasiit i spiesta lieta (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_Viesis_*
iesūtīt 07.03.2006 18:29
Raksts #39





Viesi




(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/blink_a.gif) nesniedz lasiisanas baudu? kas vini slimi ir vai??? es piemeeram esmu sajuusmaa par HP un man nenormaali patiik lasiit taas graamatas! ko ta vini grib? - lai mees tautasdziesmas lasam vai? graamatas par HP mam noziimee loti loti daudz!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Cecilia
iesūtīt 13.03.2006 16:17
Raksts #40


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.11.05
Kur: sniegā pie balta akmens, vērodama liesmu sienu



nu, mani mamma ar varu piespieda iemaaciities lasiit 6 gadu vecumaa un kopsh taa laika es arii lasu visu ko, kas nonaak manaa tuvumaa, vieniigi uz harija graamatu skatiijos ar aizdomaam, taa likaas jau paaraak fantastiska. to izlasiiju ~13 gadu vecumu un taa graamta mani pilniigi paarnjeema, kljuvu faktiski apseesta. es vinju lasiiju, lasiiju, lasiiju....bet tas nenoziimee, ka graamata man noziimeeja visu, taa nav, vnk vinja bija ljoti svariiga manaa taa laika beerniibas posmaa, kuru es tomeer paaraugu. un suunuciema zeeni ir ljoti jauki graamata, paarsmieties var, lasot. abi mani braalji lasiit saaka tikai pateicoties harija graamataam.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

4 Lapas V  < 1 2 3 4 >
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.05.2024 11:47