Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ievēro!

Bibliotēkas plauktā par citām lietām, lūdzu, nesarunāties!
Vai nu atrodi piemērotāku forumu, vai izmanto kaucekļus. Sarunas no bibliotēkas plaukta var tik dzēstas bez brīdinājuma!

> Nikolass Spārks [nicholas sparks], "Pastaiga atmiņās" un citi šī autora darbi...
resella
iesūtīt 06.02.2006 13:41
Raksts #1


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.04
Kur: all lall lā./ kaut kur, kur nebiju domājusi nonākt...



tikko pabeidzu lasit Nikolasa Sparka gramatu "pastaiga atiminas" [walk to remember]. diezgan interesanta gramata manuprat. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif)
varbut vel kads ir lasijis sho gramatu? (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/huh.gif) ko jus par to domajat?
nesen uzzinaju ka arzemes pat ir radita filma pec shis gramatas motiviem, laikam lidz latvija shi filma gan nav nonakusi. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/huh.gif)
nikolasam sparkam ari ir vel 2 latvieshu valoda izdotas gramatas- "piezimju gramatinja" un "vestijums no juras".
pati gan neesmu pat redzejusi shis gramatas bet varbut kads tas ir lasijis? (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
 
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 7)
Veela
iesūtīt 28.08.2006 16:12
Raksts #2


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.08.06
Kur: šeit



redzēju filmu "A walk to remember" ... īsts raudamais gabals, labs!
Pati esmu lasījusi un redzējusi "Vēstījums no jūras", man patika (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Fijusska
iesūtīt 16.09.2006 17:57
Raksts #3


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.08.04
Kur: Limbaži
Tulkotājs 2006



Esmu lasījusi visas trīs. Vislabāk patika "Vēstijums no jūras". "Pastaiga atmiņās" arī ļooti laba, tiešām. Bet "Piezīmju grāmatiņa" gan nepatika, lika apvemties. Tās beigas, kur divi 80 gadus veci onkīši... :pinsh: Nē, man nav nekādu iebildumu, ja daba vēl tādā vecumā atļauj to darīt, tad lai iet, bet tak ne jau aprakstot grāmatā. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)

Jā, "Walk to remeber" laba filma. Latviski "Bezgalīgais ceļojums". DC++ latviski pieejama. Bet grāmata tomēr labāka. Man nepatika, ka filmā paziņoja, ka viņa mirusi, jo grāmatā pēdējais bija "tagad es zinu, brīnumi notiek.."

"Vēstijums no jūras" arī ir filma, redzējusi gan neesmu, bet pa lnt reiz rādija, saucās "Vēstijums pudelē".
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_Viesis_Linda_*_*
iesūtīt 04.10.2006 19:16
Raksts #4





Viesi




Esmu redzejusi gan filmu "A Walk to Remeber",gan lasijusi gramatu "Message in the bottle".Tie ir darbi,kuri ir vienkarsi jalasa!!!:)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
LC*
iesūtīt 08.03.2007 18:42
Raksts #5


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.02.07
Kur: kaut kur rīgas ielās



esmu lasījusi "pastaiga atmiņās", tagad jau kuro reizi pārlasu "piezīmju grāmatiņu".filma nav rādīta latvijā, kaut arī gribētu."vēstījums pudelē" esmu redzējusi filmu.man patika.jauka. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Čiepa
iesūtīt 06.09.2007 13:38
Raksts #6


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.09.07



Grāmata ir jauka. Un filmu pavisam nesen rādīja TV - TV3 vai LNT - to gan neatminos.
(tas par Pastaiga atmiņās)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kaiva
iesūtīt 07.09.2007 13:19
Raksts #7


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.06
Kur: tepat
Vārdmetējs 2012




Stingam ir dziesma "Message in a Bottle"
kad lūdzu tās grāmatas ir izdotas?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
smilga
iesūtīt 03.12.2008 19:57
Raksts #8


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.11.08



esmu redzējusi filmu a walk to remember. kopš tā laika dzenāju rokā grāmatu, bet man grāmatnīcā pateica, ka latvijā vairs nepublicē šo grāmatu, arī angliski veikalos neesmu redzējusi. ja kāds zina, kur var dabūt ( izņemot interneta grāmatu veikalus, no kuriem man jau tāpat ir pārāk liela atkarība), tad pasakiet (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 16.05.2024 03:27