Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Atsauksmes par kabineta spēli "Trīskāršais Kronis"
Romija
iesūtīt 15.01.2006 00:00
Raksts #1


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.04.04
Kur: online
Fotogrāfs 2007



Atļaušos šeit pateikt tādu ātru PALDIES GM par spēli. Garākas atskaites varbūt citu dienu!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
5 Lapas V  < 1 2 3 4 5 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
Romija
iesūtīt 15.01.2006 23:24
Raksts #41


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.04.04
Kur: online
Fotogrāfs 2007



Baronese Alfirī de Šakī says:
labvakar, kaimiņien!
Etasiona de Linda says:
O, labvakar, barones
Baronese Alfirī de Šakī says:
aplūkoju arī kaimiņvalstu mākslinieku darbus.....
Baronese Alfirī de Šakī says:
vai Jūs gadījumā nezināt, kā arī es pie kādas gleznas varētu tikt?
Etasiona de Linda says:
es jums vareetu paliidzeet ar kaada laba paardeveeja adresi
Baronese Alfirī de Šakī says:
es diemžēl viņu valodu neprotu....
Baronese Alfirī de Šakī says:
o!
Baronese Alfirī de Šakī says:
es to patiesi novērtētu!
Etasiona de Linda says:
tūlīt atradīšu
Baronese Alfirī de Šakī says:
ak, paldies, daŗgā!
Etasiona de Linda says:
Domāju, ka šis kungs varētu jums palīdzēt. Ļoti godīgs tirgotājs, rekomendēju. ftp://159.148.55.189/Bildes/Spele_Ljubas_bildes/
Baronese Alfirī de Šakī says:
liels paldies! Jau sazinājos un vienojāmies par cenu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dvēselīte
iesūtīt 16.01.2006 00:07
Raksts #42


Loveless
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: playing the hydrogen sonata
Oriģinālākā pareģojuma autore



Pateicos GM par pacietību un iecietību.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
bengalaas
iesūtīt 16.01.2006 00:08
Raksts #43


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.10.03
Kur: Kastaņkalni
Tulks 2007



@Etasi: uzklikšķinot uz thumbnaila dabū bildīti, kam virsū kaut kādi puspelēki draņķīši. To noseivot nevar. Bet, uzklikšķinot uz bildes vēlreiz, dabū lielāku, bez draņķīšiem un noseivojamu.

Par spēli... sarežģīti pateikt. No vienas puses, bija ļoti nogurdinoši atcerēties visu personu titulus un uzvārdus (jo sevišķi man juka de Šakī un de Forsakī ><), paturēt prātā visus faktus un faktiņus, par baumām nemaz jau nerunājot, un vēl iehavot funu. No otras puses, bc dabūja padefilēt greznā kleitā, paskatīties uz drakonistiem un izpildīt savu spēles uzdevumu.

No piedāvātajiem diviem variantiem - izīrēt raktuves rūķiem vai elfiem, Ketija de Bronuā uzģenerēja patiesi starptautisku projektu: vampīru investīcijas, elfu tehnoloģijas un pārvaldība, Veihes viesstrādnieki un raktuvēs palikusī dvarfu infrastruktūra (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) Raktuvēm paredzēts sākt darbu jau pēc mēneša. Un, btw, tā kā man leģendā bija rakstīts, ka tur ir dzelzsrūda, tad Bronuā tiek iegūta dzelzsrūda ar cerībām uzrakt arī tarpu, bet ne dārgakmeņi, kā man to spēles laikā pateica Aziren... Bet, ak, ko gan es būtu uzveidojusi no dārgakmeņu raktuvēm... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/rolleyes_a.gif)

Man kaut kā likās, ka visi ir dikti iespringuši uz saviem mission objectives, izņemot manu mīļo draugu Fransuā de Fernī, līdz ar to šķiet, ka nekas ārpus nospraustajām robežām izdoties nevarēja. Cik nu Ketija meta acis uz pilnīgi-totāli-absolūti-satriecošo de Randosu... Nulles efekts. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)

Paldies geimiem par centību un negulētajām naktīm, kur nu vēl ieguldīto intelektuālo potenciālu un printera krāsu! Šitai spēlei ir ļoti interesantas iespējas nākotnē, cik nu es varu par to spriest!

Un laikam jau bc labāk patīk skraidelēt pa mežiem/purviem un censties izdzīvot... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Romija
iesūtīt 16.01.2006 00:15
Raksts #44


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.04.04
Kur: online
Fotogrāfs 2007



CITĀTS(browncat @ 16.01.2006 00:08) *
@Etasi: uzklikšķinot uz thumbnaila dabū bildīti, kam virsū kaut kādi puspelēki draņķīši. To noseivot nevar. Bet, uzklikšķinot uz bildes vēlreiz, dabū lielāku, bez draņķīšiem un noseivojamu.


Etasi tiešām jūtas stuba, bet ne lielu, ne maziņu nekādi pa tiešo pieseivot nevar. Toties atrada citu variantu, kā tikt pie bildītēm. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinaer
iesūtīt 16.01.2006 12:55
Raksts #45


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



diezko saķerties ar cilvēkiem, kas atradās melnajā sarakstā, neizdevās, un arī Diskonsas līgaivainim tikt klāt nepaspēju.
Ar Alfirī kontakta vienkārši nebija, bet Getija, nu būt naidā ar getiju es vienkāši vairījos, beztam - viņa pārāk mīļi pret mani izturējās. Tai pašā laikā nekadī nevarēju saprast, kapēc man būtu jājūt skaudība pret viņu pieredzi (kura vispār nebija novērojama), kamēr Getija jau tā satraucās par to ko dara viņas vīrs.
Nu Diskonsas jaunkundze man problēmas neradīja, bet man atmiņa vēl ilgi paliks tas viens dialogs.
D: nu es ceru, ke Tev nekādu problēmu ar manu jauno līgavaini nebūs (rokas nost no viņa!)...
V: nu kāpēc lai man būtu?
D: nu ar iepriekšējo vismaz bija ...
V: Bet es tik ļoti pārdzīvoju pēc viņa traģiskās nāves ...

Un iziešan sabiedrībā ar Inxsliju prieksh manis pārvērtās veselā sazvērestībā (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
kas beidzās ar nodevīgu lūpu krāsas traupu uz Inxslija vaiga, kas tika strauji berzēts nost. Pāc šī izlēciena man gan bija aizliegts satikties vai sarunaaties ar Inxliju, bet tas savā ziņa tika apiets uzrīkojot divas slepenās tikšanās, un vienu - gluži neparedzētu (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)

Patiesi fascinējoša bija mātes atdzīšanās par manu patieso izcelsmi, un par to, ka esmu puselfs, ko gan es nedriikstēju iet visiem stāstīt (un to arī nedatīju!), bet cienījamā karaļa pārsteiguma pilnā atziņa, par to, ka esmu puselfs, bija pat ļoti uzjautrinoša, laigan mani šis fakts nebeidza uzjautrināt līdz spēles beigām, kur nu vēl manas sarunas ar elfiem (dīvainaa kārtā, ar Farlinera atveidotu tēlu un citiem elfiem, es tiešām labi satiku).

Manu kvestu izpildi smagi apgrūtināja fakts, ka lielāko daļu pievilcigās publikas neintresēja iepazīšanās ar jaunām dāmām, bet gan darījumi (vai arī viņi vispirms griezās pie herciga, kas kā dzirdēju, bija atšuvis visus iespējamos manis izkleidētājus), tāpēc jau spēles vidū mani sāka mākt nogurums, un arī galvas sāpes, jo cik gan ilgi, bez atbiuldes, vari mirkšķināt visiem ar actiņām un censties izmantot vēdekļu valodu, ko lielākā daļa tāpatās nebija pacentusies iemācīties.

Tad kautkā uzpeldēja fakts, ka es esot saderināt ar Aivelu de Lindiju. To dzirdot, gan es apsēdos, bet ja karalis, to būtu paziņojis skaļi, es būtu noģībusi.

Ketija Bronuā, nemaz nebija tik stīva, k;a man gribētos, akt arī mani aizraušanos ar Inksliju neatbalstīja, bet esot manā sabiedrībā pat loti atklāti jūsmoja par galantajiem, izskatīgajiem un talantīgajiem sūtņiem no Veihes un Ruzānas, kas mani savā ziņa satrauca, jo viņa ar vieņiem tikās visu laiku, bet mans vienīgais kontakts ar kaadu pievilcīgu sūtni gandrīz aprobežojās ar pieklājīgiem acu skatieniem.

Interesantas sarunas izvērtās ar Baronetu Artussu de Kedrī , kuru ,pat ļoti, satrauca notiekošais un, kurš spēja sastkatīt dīvainības un sakritibas gandrīz it visā.

Liels paldies jāsaka Miras Mirdzošās priesterienei Aksiēlai, kas netikai palīdzēja sazināties un sarunāt tikšanās ar Inksliju brīdī, kad man tas jau bija aizliegts, bet arī izrādījas, diezgan labs padomdevējs un atbalstītājs - visnotaļ patīkama sarunu biedrene (beigās nospreidu, ka laikam tākā vajadzētu pievienoties viņas kūltam, jo ar Dvesionu man nekādu sarunu nebija).
Protams vieglas sarunas tika risinātas ar druidu Andžiniju (ceru ka pareizi uzrakstīju), kuri man vienmēr bija prieks redzēt un ar viņu parūnāt, laigan tiko to pamanīja Hercogs, tā bija klāt un sāka uzdot delikātu jautājumu: "vai tu taisies ar viņu precēties?" un pēctam ļoti skaļi norādot uz viņa smagajiem trūkumiem (naudas un zemes iztrūkumiem), kas man gan lika tikai pasmaidiit, un pavēstīt: "ka cienījamais druīds varbūt nav dāsni apveltīts ar bagtībām, toties ir interesants sarunu biedrs".

Mani ļoti uzjautrināja veids kā Hercogs centās mani pārliecināt par precībām ar grāfu Aivelu de Lindliju. Es gan labāk te necitēšu, ko tieši viņš man teica, jo tas vienākrši neskanētu nedz glaimojoši nedz pieklājīgi (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)

Nu māte mani tomēr uzmanīja un sekoja līdz tam ar ko es runāju un ko es runāju. Bet vispār man bija prieks ar viņu saspēlēties un liels paldies viņai par atbalstu pirms spēles (precīzāk, tās gan bija instrukcijas, kas manu padarīja jo dienas, jo nervozāku, bet spēles laikā noderēja). Visspilgtākais protams bija brīdis kad viņa man paziņoja par manu asiņu precīzo sastāvu un ka cilvēks, ar kuru tiko centos flirtēt, patiesībā ir mans tēvs (LOL)

Lai vai kā - spēlē bija izevusies, un man bija liels prieks ka varēju tajā piedalīties.

Tiešām liels paldies Gm komandai (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) °

p.s. un kas tad veeleejaas mani novaakt un kaapec?

un ko noziimee nosuutiit harcogu un visu dzimtu uz kautkurieni?

interesanti kaa izveerstos mana nosuutiishana liidzi elfiem (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 16.01.2006 13:15
Raksts #46


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Neliels precizējums - reālā tādā ballē Vilhelmīne tiktu nosūtīta uz elfu mītni tai brīdī, kad hercogiene aizliedza viņai sarunāties un satikties ar Inksliju. Tas bija tikai tāpēc, ka es nevēlējos patiešām izslēgt no spēles Žaneti, aizraidot viņu fiziski prom, kas neizbēgami notiktu īstā ballē. Tā publiski uzvesties! Slepeni - tur hercogiene neko neteiktu, bet publiski! Aizliegums tikties bija tikai tāpēc, ka faktiski Vilhelmīnes ballē pēc tam vairs nebija (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) Un to, kas bija pēc tam, var mierīgi nerēķināt.
Tiesa, tās tikšanās bija nevis spēlē, bet OOG atmosfērā, kas, diemžēl stipri pabojāja gan manu, gan duenjas spēles prieku. Jo, ziniet, tādās vietās po žizņi nevienam neseko, tāpēc uzskatu, kas tas bija stipri negodīgi.
Tāpat man nebija saprotama Vilhelmīnes bēguļošana no duenjas, pie kuras viņa taču bija pieradusi no bērnības, nevis pēkšņi tai dienā nonāca uzraudzībā.

Dzimtu? Karalis domā - hercoga dzimtu. Starp citu, ne hercoga sieva, ne viņas meita nepieder hercoga dzimtai, vismaz tas nekādi neattiecas uz majorāta tiesībām. Ja tā nebūtu, tad hercogienes raktuves līdz ar kāzām būtu jau hercoga īpašums. Bet tā nav. Hercogienes dzimtu karalim vismaz vēl nav par ko apvainot.
Tas, protams, nenozīmē, ka hercogiene jau nav prom pie saviem sabiedrotajiem, kuri nemaz nav ieinteresēti raktuvju īpašnieka maiņā.
Nabaga karalis... lai tiktu pie hercogienes raktuvēm, viņam nepietiks nomedīt hercogieni (nelikumīgi, jo nav par ko), bet būs fiziski jāiznīcina pilnīgi visi viņas radinieki. Bet par Anitru, kas arī var pieradīt, ka ir de Rovjēla, viņš neko nezina.

Kā izvērstos? Nu, Vilhelmīne jau ir vietā, kur apmetusies elfu delegācija. Tāpat, kā ir, arī dotos prom. Starp citu - elfiem bija atļauja Tevi aizvest, vienalga, ko Tu par to domā, vienalga, kas notiek ballē, kaut vai slepeni, ja nepieciešams. Tas tika sarunāts ar Tavu tēvu jau pašā spēles sākumā. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/whistling.gif) Plus - viņiem tika apsolīta visai krietna daļa rūdas. Viņi kautos briesmīgi, ja kas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aiva
iesūtīt 16.01.2006 13:28
Raksts #47


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



Jāsaka arī man paldies visiem - gan GM, ka uzaicināja, gan kalpotājiem, kas neredzami rūpējās par kārtību un ats````zinājumiem, gan arī pārējiem dalībniekiem.

Par Aivela de Linda 'panākumiem' nekas īpašs nav piebilstams, šo to pačukstēja attiecīgās ausīs, patenkoja, šo to noklausījās, meitai no kandidātiem uz roku izvēlējās to, kas ar mazākiem sirdsēstiem būtu labāks kandidāts ienest arī kaut ko bagātību ziņā, paša roka palikās brīva... Nu, ar vienu jaunkundzi nomocoties, otru tādu pašam labprātīgi paņemt uz kakla... Hercogs gan uzstāja varen uzstājīgi (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) Bet paldies Nirai, hercogiene bija pragmatiskāka.

Kas zina, kā vēl viss izvērtīsies.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinaer
iesūtīt 16.01.2006 13:56
Raksts #48


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



shai gadijumaa laikam nospeeleeja tas, ka es tevi laikam iisti nesapratu vai arii neieklaisiijos iipashi ruupiigi. no otras puses, kad pirmo reizi gaaju tikties ar inxliju pie aardurviim, tad duenja sekoja, jeb vismaz paskatiijaas kas tur vel ir, peecaak vinja to vairs nedariija, bet principaa, es no vinjas nebeegu, jo vius laiku nozudu nevis viena bet ar kaadu liidzdaliibnieku/ci.

Lai vai kaa - veelreiz liels paldies par speeli GM komandai, apkalpojoshajam personaalam un paarejiem speeleetaajiem

pateicos arii Aivelam par sapratni, jo beigaas pie vinja jau tika nosuutiita Aksieela lai taa vinjam safleiteetu dazaadas mulkiibas par mani, lai vinsh pilniibaa ateiktos no daasnaa herciga piedaavaajuma.

tai pashaa laikaa bija saruna ar karalieni, kur vinja izteica veeleeshanos redzeet mani saderinaatu ar kaadu no elfiem, kas arii lika aizdomaaties.

protams arii liesl paldies rovielai par speeli, jo tas bija tieshama interesanri un aizraujoshi, un luudzu piedoshanu, ja sagaadaaju kaadas nepatikshanas vai liku lieki satraukties.

Komtese Vilhelmine de Rovjela

p.s. wiiiii - es veeljoprojaam iehavoju funu par to ka esmu puselfs .... LOL
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 16.01.2006 14:07
Raksts #49


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Grāfs Aivels nemaz nevēlējās Tevi precēt, tāpat hercogs netaisījās jūs apprecināt, lai arī sākumā tādas runas bija, visai neatlaidīgas. Tā bija daļa no plāna dažu labu apvainot valsts nodevībā. Vienu brīdi karaliene vēlējās, lai jūsu saderināšanās tiktu pasludināta šajā ballē. Mātes Falakas priesteriene tika nosūtīta pie karalienes ar vēsti, ka jums abiem tādam paziņojumam ir ļoti nelabvēlīgs Mēness stāvoklis, vai kaut kas tamlīdzīgs. Kas pa to laiku vēl bija mainījies, es nezinu (varbūt - atrastais testaments?), bet pasludināšana tika atlikta.

Nu, jā, Tu biji visai satraukta par visu notiekošo, tāpēc mēs, laikam, īsti tobrīd nesapratāmies. Bet tas nekas.

Nu ja, ka puselfs (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) Pie tam ar spēcīgām maģijas dotībām, un sava tēva mantiniece arī, to viņš pats teica. Ja Tu pavadīsi pie elfiem gadus piecus apgūstot maģiju, tev ir cerības maģijā pārspēt jebkuru no cilvēkiem-magiem. Turklāt Tu nenovecosi tik ātri kā cilvēki. Un vēl hercogiene cer, ka tu iemācīsies īsta elfa manieres (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)
Ja notiks vasaras brīvdabas spēle - es, protams, nezinu, kāds laiks tiks attēlots! - Tu varbūt varēsi turpināt savu tēlu, tikai stipri spēcīgāku maģijā un joprojām esošu pie elfiem. Bet tā ir tikai mana ideja par nākotni, neko es, īstenībā, nezinu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elernass
iesūtīt 16.01.2006 14:20
Raksts #50


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.02.04



Jaa, es arii luudzu piedoshanu Rovielai par to, ka vinjai tagad naakaas rakstiit garus paskaidrojumus, izteikt visaadus naakontes attiistiibas mineejumus un noraadiit kas vinjas praat ir likumiigi un kas nav.

Tacu gribeetu pieziimeet, ka man nav visai patiikami lasiit taadus izteikumus kaa "nabaga karalis" vai "naakontes karsh ar Ruzanu un elfiem". Es neveeleetos, lai shaados "alternative ending scenario" figureetu lietas, kas skar (vai tikpat labi neskar) manu speeles personaazhu.

Atvainojiet par manu vaajiibu, bet luudzu to respekteet.

Iisteniibaa nedomaaju, ka arii citiem speeleetaajiem ir patiikami lasiit, kaa vinji noteikti iekritiis kaada cita super mega viltiigi izliktajos intrigu tiiklos. Zheel tikai, ka neviens to nepiedziivos, jo tas notiks kaut kaadaa naakotnee peec speeles beigaam.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 16.01.2006 14:45
Raksts #51


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Ak, nē, es ļoti atvainojos Elernasam. Tas nemaz nebija domāts, lai kaut kā noniecinātu viņa personāžu, kas spēlē bija gana interesants, lai arī mēs nepārmijām nevienu vārdu. Un nemaz nedomāju, ka viņš nebūtu paredzējis visādas iespējamas lietas un attīstības scenārijus.

Uz šādiem tekstiem mani pamudināja tikai viens teikums: "Hercogs (un arii vinja dzimta) tika apcietinaats par daliibu sazveerestiibaa pret kroni, pamatojoties uz vairaaku dizciltiigo lieciibaam." Varbūt es tur kaut ko pārpratu, vai nedzirdēju, bet spēles laikā nekas tamlīdzīgs nenotika. Tika apcietināts hercogs. Un hercogienei patvērumu piedāvāja (pieklājīgi - uzaicināja paciemoties) gan vampīri, gan Ruzanna. Uzreiz, vēl ballē.

Jāatzīst, šāds apgalvojums man arī bija pārsteigums.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kaza
iesūtīt 16.01.2006 14:45
Raksts #52


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.07.05
Kur: Sur la route



Kāpēc es izvēlējos nāvi? Well...man da spēles gandrīz beigām nepieleca, ka arī es esmu tikpat kā vilkatis. Nu jā, duma, a ko padarīsi.

šī bija tikai otrā kabineta lomu spēle, turklāt pirmā bija dirnēšana uz jumta. Tā ka es īsti nespēju iedziļināties tajā visā, izpildīt kvestus (kas laikam bija izdzīvot un pamēģināt novākt savu brāli)
Bet nu gala beigās es pirms savas nāves paspēju saderināties ar visnotaļ kjūt personāžu ^^ Lai nu kā, visu cieņu manam brālim. Burveklīgi.

Ech, spēle pati tā neko, žēl tikai, ka ik pa laikam bija garlaicīgi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elernass
iesūtīt 16.01.2006 14:55
Raksts #53


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.02.04



Whatever.
Prieks, ka mees saprataam viens otru un turpmaak izvairiisimies no publiskas druumaas vai prieciigaas "naakotnes" paredzeeshanas un popularizeeshanas.
Nav ne mazaakaas veelmes iztirzaat visus parakstiitos vai tikai domaas esoshos liigumus, sarunas un jebko citu. Un uz to pamata pienjemt taas vai citas lojalitaates vai notikumus naakotnee. Shaada riiciiba principaa ir bezjeedziiga.

Šo rakstu rediģēja Elernass: 16.01.2006 14:59
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 16.01.2006 15:01
Raksts #54


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Man prieks, ka sapratāmies!

To, kas tiešām būs noticis nākotnē, lai izlemj GM un tad jau viņi mums to pastāstīs. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Es visādā ziņā būšu ar mieru pieņemt to, ko teiks viņi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinaer
iesūtīt 16.01.2006 15:01
Raksts #55


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



man ir viens lugums GM virzienaa.

vai buutu iespeejams sheit kautkur iepostot visas pilnaas legendas?

jo diemzeel nevareeju palikt un noklausiities visu, bet tik un taa buut interesanti to palasiit un kautvai vienatnee pafantazeet.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 16.01.2006 15:02
Raksts #56


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



Tādā gadījumā arī tev kākaraļa lomas tēlotājam derētu atturēties no apgalvojumiem ka "Visa Hercoga dzimta tiks arestēta" utml - tie ietikpst tieši tajā pašā kategorijā, kurai tu pieskaiti to ko Roviela rakstīja.
Kas attiecas uz maniem iespaidiem - spēle patika, ļoti jauki bija piedalīties pasākumā kurā atklāti acīs teikt rupjības ir sarežģīti un to darot ir jāievēro zināmi nosacījumi (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Veiksmīgi izdevā izpildīt visus uzdevumus izņemot tišu Šantions likvidāciju... tika gan panākta vienošanās, kuras rezultātā tuvākajā laikā Ibsaras vampīru populācijai vajadzētu strauji sarukt, taču kas no ta iznāks, protams, nav zināms. Jāatzīmē ka sarunas ar asinssūcējiem izvērtās gana intresantas, un Karahaddina sejas izteiksme kad pateicu viņam ka abas vampīrienes sola atdot viņa rīcībā esošo amuletu man bija daudz kā vērta (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Ženate - un kādēļ lai nesatiktu? Mēs taču bijām ļoti pieklājīgi elfu sūtņi, bez tam, tu taču es mana labāka skolnieka meita (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) Jāsaka gan ka GM paziņoja beigās ka maģiskās dotības tev nav sevišķi lielas, taču ir metodes, kā dabiskās iemaņas pastiprināt... ja vasaras spēlē būsim ar tim pašiem personāžiem, tad kad nāks tuvāk tas laiks gan jau visu uzzināsim.

Un kāda konspirācijas teorija tika izstrādāta sasitībā ar tiem sprādzineiem tornī un muitā! Protams, ka pie visa ir vainīgi vampīri, kuri mēģinājuši kravu teleportēt, vienlaicīgi daļu no sprādziena enerģijas izmantojot lai iznīcinātu torni un cilvēku burvi, bet tā kā burvestība sena un prasa lielas zināšanas bet vainīgie (protams, abas vampīru dāmas (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) ) nav gana zinošas maģijā, tad tā ir aizteleportējusies kaut kur citur, un tagad viņas to izmisīgi meklē lai izvairītos no nepatikšanām....

Baumas par dēmonu iespējamo izsaukšanu bija tieši tas, ko mums vajadzēja, tādēļ jāsaka ka, lai gan nav labi melot radiniekiem (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) tomēr Aksionas izplatītās ziņas musms ļoti labi palīdzēja kūdīt tautu pret vampīriem - īpaši dvarfu delegāciju (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)

Lai nu kā, bija tiešām patīkami spēlēt, un jāizsaka liela atzinība tiem, kas ziedoja savu laiku un darbu tēlojot kalpotājus.

Vēlreiz lielumliels paldies GM.

Šo rakstu rediģēja Farliner: 16.01.2006 15:33
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 16.01.2006 15:18
Raksts #57


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



Ja jūs zinātu, kā meistari ķiķināja, klausoties sazvērestības teorijas ap stieņu kravu! (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) Kas bija galīgi nepamatotas! (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Par vasaras spēli - tā notiks kaimiņu valsts teritorijā (Uvaisā), un aptuveni pusgadu pēc balles dienas. Tā kā uzsvari un uzdevumi būs stipri citi, tad diez vai daudziem spēlētājiem būs izdevība turpināt savus tēlus - izņemot daļēji vilkačus, rūķus un elfus, jo rūķi Uvaisā dzīvo, elfu zemes robežojas ar Uvaisu, bet vilkači - nu tie jau ir visur. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)
Par leģendām - tās kopumā aizņem 28 lapas, tāpēc es pat nezinu, kru lai tādu blāķi novieto... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/sad.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinaer
iesūtīt 16.01.2006 15:40
Raksts #58


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



ak vai ... nu zeel, laigan tieshaam veeleejos to izlasiit (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/sad.gif)

farliner - da es ta to nezinaaju. nesapratu, liidz mani maate nenostaadiija fakta priekshaa, bet ka tieshi vinsh ir mans teevs sapratu tikai pashaas beigaas, jeb uzzinaaju. taa - nujaa... man bija interesanti.
no otras puses, man tachu bija tik labas atieciibas ar vampiiru miileetaaju Inksliju un tai pashaa laikaa arii ar Tereezi negrasiijos lekties, laigan laikam jau ka vajadzeeja.

nujaa - ja buus iespeejams, tad buut interesanti paturpinaat jau aizsakto, gribeetos zinaat, kaa jus no izlutinaatas, augstpraatiigas koketes izaudzinaatu sameeraa normaalu magu, jeb kaa roviela mineeja - aiaudzinaasiet man alfu manieres (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kormaka brigade
iesūtīt 16.01.2006 15:47
Raksts #59


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04



""...bet vilkači - nu tie jau ir visur.""

Musu klaniem vel nav speka, lai darbotos rukju teritorijaa! Ja tur ir vilkachi, tad noteikti citi! Musu personaziem tur nav ko darit! Pie tam pec legendu publiskoshanas spelet to pashu personazu man negribas.....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinaer
iesūtīt 16.01.2006 15:54
Raksts #60


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



nujaa - man atieciigi legendaa laikam bija pietiekami maz, lai tas mani netraumeetu, bet tikai dotu iespeeju attiistiities, bet tad jau redzees ko GM lems
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

5 Lapas V  < 1 2 3 4 5 >
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 31.05.2024 05:42