Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> kas tu esi būtībā?
Cerbera pavēlnie...
iesūtīt 28.12.2005 15:51
Raksts #1


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.08.05



Daži ir kristieši, pareizticīgi, luterismam piekrītošie. Daži ir pret Dievu, pret SAdamu, pret Bušu. Vēkl daži ir optimisti vai pesimitsi, hp fani vai gP nīdēji...
Ieskaties dziļi sevī, un pasaki - ko tu redzi? (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/blush.gif) sanāca laika tīri psihologu stilā... bet man ļoti gribās dzirdēt jūsu domas kas mēs visi esam...

manas domas - likteņa nolemtie...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V  < 1 2 3  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 52)
Lakrica
iesūtīt 04.04.2006 14:17
Raksts #41


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.01.06



VIenmeer,kad man prasa,kas es esmu,es vienmeer atbildu cilveeks. Juataajums var nebuut tik filozofisks,bet man kaa ieradums ir cilveeks. Taalaak esmu sieviete, nu tad kaa maani sauc...Tas jau vairaak kaa par aareejo ''es''. Iekshaa es esmu '' mazs,egoistisks, gudriiti teelojoshs knisliitis,kas uzskata vinjam vienmeer un visur ir taisniiba un vinjam ir itesiibas aizskart citus,bet neviens,lai neaozskar vinju.'' (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/huh.gif) nu bet kaut kas liidziigs ir. Vismaz es taa domaaju. Gruuti peteikt... It kaa cilveeki ir vienaadi.... Bet tomeer tik atshkjiriigi. Mums katram ir savas domas un savs viedoklis. Es gan apzinos,ka esmu maza nieciiga daljinja no liela, skalja , trokshnjaina uzbaaziiga NEKAA.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mošķis
iesūtīt 06.04.2006 21:19
Raksts #42


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.04.06
Kur: Bauska



Es ticu un mīlu Dievu!
Vienīgā problēma ir viņu fanu kllubs... jeb tā sauktie ticīgie, kuri domā, ka caur viņiem runā Dievs, ka Dievs palīdzēs tikai, ja iešu uz baznīcu!
Un vēl es neticu mūsdienu un jebkādai citai bībelei, kas tāpat kā Devnami ir Viņa fanukluba izgudrojumi!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Minki
iesūtīt 27.09.2007 22:52
Raksts #43


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.11.05
Kur: Aizkulises



CITĀTS(Mošķis @ 06.04.2006 22:19) *
Es ticu un mīlu Dievu!
Vienīgā problēma ir viņu fanu kllubs... jeb tā sauktie ticīgie, kuri domā, ka caur viņiem runā Dievs, ka Dievs palīdzēs tikai, ja iešu uz baznīcu!
Un vēl es neticu mūsdienu un jebkādai citai bībelei, kas tāpat kā Devnami ir Viņa fanukluba izgudrojumi!


Tu pazīsti to, ko mīli?




Pārlasīju savus postus, un uzdūros uz
CITĀTS
bezjēdzīga tā mana eksistence
. Šausmas. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/unsure_a.gif)

Cik nu esmu laimīga! Bez mazākajām šaubām varu apgalvot, ka ir jēga! IR! Un lielāka, nekā spējam apjēgt. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) Esmu Dieva bērns. Mēs visi esam. Un radīšanai ir jēga. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif) Paldies.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maichestera
iesūtīt 27.09.2007 23:48
Raksts #44


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.10.06
Kur: Ar fotoaparātu mežā.



Esmu pret Sadamu un Bušu. Viens par otru sliktāki..
Nav iebildumu pret HP - tīri intreresanta izklaide.
Mīlu GP.. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wub.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif)
Domāju ka tie kas tagad dikti fano par HP pēc pāris gadiem atklās sev GP burvību. Un neaizmirsīs nekad..

Nu jā.. Esmu kristiete un metāliste arīdzan.
Daudziem tas varbūt liksies nesavienojami,bet tikai aprobežoti plānā galdiņa urbēji visu kas ir atšķirīgs un rāmjos nelienošs nosauks par Sātana radījumiem..


Bībeli lasu,patīk un daudz ko esmu ieguvusi.

Šo rakstu rediģēja maichestera: 27.09.2007 23:50
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dāvids
iesūtīt 29.09.2007 00:39
Raksts #45


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.08.07



"DJ", jo es "miksēju" visu ko, jo domāju, ka tā ātrāk attīstīšos un labāk varu sasniegt ko vēlos. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Esmu par Dievu, mīļumu un ticību labajam; esmu pret garīgu stulbumu un vienaldzību.

Šo rakstu rediģēja Dāvids: 29.09.2007 00:42
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
washulis
iesūtīt 02.10.2007 12:53
Raksts #46


Cogito ergo sum
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.02.07
Kur: Divas mājas tālāk
Jaukais snīpis



dievam neticu un ik pa laiciņam ticu liktenim un citiem unreal staffiem. iekšās uzskatu ka esmu savādāka nekā citi mani redz. lai tak skatās...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
šausmiņa
iesūtīt 02.10.2007 13:00
Raksts #47


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.02.07
Kur: manis nav, tur ir citi.



kas es esmu?

optimistisks reālists, kas zin ka ir lietas kas pastāv un ir tadas kuru nav. Es zinu ko es spēju mainīt apkārtēja pasaule, un zinu ko nevaru...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mauvaise Mademoi...
iesūtīt 02.10.2007 16:23
Raksts #48


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.08.05



Esmu pesimistiska ideāliste, bet - no tā es izaugšu. Es kļūšu loģiska un pesimistiska . Un tas ir sāpīgs salikums.
Un, kā neiesvētīta luterāne, tomēr ticu dievam vairāk kā daudzi citi. Tas nenozīmē, ka esmu izstudējusi teoloģiju - sakiet , vai šīs zinības var izaudzināt cilvēkā ticību Dievam? Nē. Cilvēks vienkārši uzzin vairāk par to, kam tam būtu jātic. Bet es ticu bez visām baznīcām, iesvētībām un grēku piedošanas . Mana baznīca ir manā sirdī; tur es izsūdzu grēkus, tur es smeļos spēku. No sevis. Protams, vienmēr ir vieglāk doties uz baznīcu un pielūgt svētbildi, zeltītās spozmes apžilbinātiem.
Bet. Dievs taču nav vēlējies sev tempļus..

Un Dievam es lūdzos reti. Es to daru vien tad, kad esmu sapratusi, ko tieši vēlos - ne virspusēji. Un tad, kad - jā! - tas piepildās, es pateicos.

Un. Katram Dievs ir savādāks, vienam biedējošs, vienam - grēku skaitļotājmašīna. Manējais ir nebēdnīgs. Kad viņam beidzot saņemos pateikt - lūk, tā un tā, un viss ir galīgi garām - viņš liek man saprast, ka tās problēmas ir nekas īpašs, un tām ir viegli rodams risinājums.

Tas tā. par dievu.

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Minki
iesūtīt 07.09.2008 11:21
Raksts #49


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.11.05
Kur: Aizkulises



Esmu Dieva bērns.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
euphoria
iesūtīt 12.12.2008 00:23
Raksts #50


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.11.08



Nu, tas man atgādina iesvētības... D
Kas es esmu?
Dzīvs organisms ar jūtām
zīdītājs
meita
māsa
draudzene
ienaidniece
rūķis
elks
svešiniece

dažādas lomas citiem, bet sev?
Sev es esmu pārāk nesaprotama būtne, lai aprastītu sevi. Cilvēks visā tā būtībā. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Miervaldis Gotiņ...
iesūtīt 12.12.2008 01:12
Raksts #51


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.11.08
Kur: Arkanara
Gotiņtēvs 2012



1) Cilvēks
2) Humānists
3) Libertārsociālists
4) Wargeimers
5) Diplomēts inženieris
6) Ateists
7) Dienderis un dīkdienis

Kaut kā tā...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Klusētājs.
iesūtīt 09.01.2009 21:07
Raksts #52


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.12.08
Kur: vējā



Es esmu cilvēks, kuram dota dzīvība, prāts, maņas, dvēsele, lai atrastu savu dzīves mērķi, kurš jāpiepilda. Es ticu sev, mīlestībai, ģimenei un.. jocīgi, bet svētajam garam arī. Iedvesmai. Esmu mūzikā, krāsās un noskaņās dzīvojoša, bet vēl tik maz no tā saprotoša.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Cecilia
iesūtīt 10.01.2009 16:54
Raksts #53


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.11.05
Kur: sniegā pie balta akmens, vērodama liesmu sienu



Interesants pavediens. Interesantas atbildes.

Es esmu kräjeeja. Teoreetiskäs informäcijas kräjeeja. Kad man 'aizveras shirmis un atveras kosmoss', tad pazüd tas, kas esmu kä cilveeks/personiiba cilveekos. Pazüd dzimums, pazüd rämja sajüta, pazüd visas ikdienä pildämäs lomas.
Paliek tikai veerotäja un kräjeeja. Es nezinu, kam man tas viss ir vajadziigs. Vieniigais, ko zinu - es gribu un man vajag zinät visu ko. Nemitiigi meetäjos starp dazjädu teemu (diezgan vispusiigu, bet tas tä) izzinäshanu. Par magjiju, psihologjiju, asinsgrupäm, kariem, personiibäm, (konkreeti tagad) haosa teoriju. Viss, ko izlasu, redzu, dzirdu, mani veido. Es sevi neizjütu kä atsevishkju individualitäti, bet gan kä informäcijas kopumu, puzli. Un nemitiigi svärstos starp manu prätu un manu kjermeni, emocijäm. Preciizäk - laist vai nelaist manii emocijas.
Täda es sev liekos manä bütibä.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V  < 1 2 3
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 15.05.2024 01:47