Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> kas tu esi būtībā?
Cerbera pavēlnie...
iesūtīt 28.12.2005 15:51
Raksts #1


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.08.05



Daži ir kristieši, pareizticīgi, luterismam piekrītošie. Daži ir pret Dievu, pret SAdamu, pret Bušu. Vēkl daži ir optimisti vai pesimitsi, hp fani vai gP nīdēji...
Ieskaties dziļi sevī, un pasaki - ko tu redzi? (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/blush.gif) sanāca laika tīri psihologu stilā... bet man ļoti gribās dzirdēt jūsu domas kas mēs visi esam...

manas domas - likteņa nolemtie...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V  < 1 2 3 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Chukonens
iesūtīt 10.02.2006 19:05
Raksts #21


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.09.05
Kur: Uz Zemeszs



Es iedziļinos sevī...........

Es esmu cilvēks! Dāā (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/rolleyes_a.gif)
Es esmu cilvēk tā pat kā visi pārējie 7 000 000 000 cilvēki uz pasaules...

Liktenim es tiešām neticu...Vārdi: ''Liktenis lemj kas ar mums notiks''...jā kā tad! Tas pats kas ar dievu...Kautkāds vecis tur sēž...pastās uz vienu cilvēk un iesviež atkritumu kastītē! (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)

Eu davaj uztaisa kāds pavedienu ''Vai liktenis pastāv?''...es atkal ar jums pastrīdēšos tā pat kā es mēģināju pierādīt ka dievs nepastāv (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) !!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Atēna
iesūtīt 11.02.2006 15:40
Raksts #22


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.01.06
Kur: ne tur kur vajag ><



es ieraugu gotu kas las kaut ko par Ēģiptes vesturi interneta. jo tas ir visas manas lielas intereses apvienotas kopa. bet ja kads no jums mani ieraudzitu uz ielas diez vai pec manam intresem noticetu ka ta emu es.(IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/blink_a.gif)
bet liktenis... nju liktenis ir kaut kas ko mes ar savu ricibu ik sekundi mainam.

Šo rakstu rediģēja Atēna: 11.02.2006 15:41
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Cerbera pavēlnie...
iesūtīt 13.03.2006 12:55
Raksts #23


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.08.05



Kāpēc gan apspriest likteni, ja ir skaidri norādīts pavediena temats/virsraksts? es piedāvāju savas domas, ebt nesaku ka jāapsprie;ž tās. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
bluish_eyes
iesūtīt 22.03.2006 23:41
Raksts #24


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.11.05
Kur: otram galam otrā galā



Es uzskatu, ka mēs esam vienkārši kāds posms, radības, kas uz kādu laiku ir te, lai apdzīvotu zemi. Mēs izmirsim un, ja labi paveiksies, tad zeme izdzīvos, taču, ļoti iespējams, kad uz zemes nāks kaut kas postošāks par cilvēku - BAISI! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/unsure_a.gif)

Bet njā, ko tad es ar visu šito gribēju pateikt - cilvēks ir vienkārša radība, kurš pats sevī un dažos sev apkārt esošajos saskata ko īpašu!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Namejs
iesūtīt 28.03.2006 13:00
Raksts #25


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.12.04
Kur: ceturtdaļgrams!



Un ja es neredzu neko, tad es esmu nekas?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
berserks
iesūtīt 28.03.2006 13:20
Raksts #26


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.04.05
Kur: peļu medībās :D



Nē, tad tu esi labi noslēpies ...

Es esmu viens no daudziem un tajā pašā laikā vienīgais ...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Džozefīne
iesūtīt 28.03.2006 13:26
Raksts #27


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.10.05
Kur: šeit, tepat un te



CITĀTS(X-girl @ 28.12.2005 16:51) [snapback]529138[/snapback]

Daži ir kristieši, pareizticīgi, luterismam piekrītošie. Daži ir pret Dievu, pret SAdamu, pret Bušu. Vēkl daži ir optimisti vai pesimitsi, hp fani vai gP nīdēji...
Ieskaties dziļi sevī, un pasaki - ko tu redzi? (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/blush.gif) sanāca laika tīri psihologu stilā... bet man ļoti gribās dzirdēt jūsu domas kas mēs visi esam...

manas domas - likteņa nolemtie...



nezinu...toč nezinu...kaut kas jau esmu...kaut kas labs (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) [es tā ceru] nju jā...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Cerbera pavēlnie...
iesūtīt 28.03.2006 17:22
Raksts #28


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.08.05



Varbūt mēs esam pāris nederīgi baiti visuma atmiņā? (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/w00t.gif) Šodien matemātikā snausdama nospriedu tā...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
shocked mouse
iesūtīt 28.03.2006 17:38
Raksts #29


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.03.06



es esmu individualitaate...katrs cilveeks ir savaadaaks...nav vienadu cilveeku uz pasaules..jo ja visi buutu vienaadi tad vnk nebuutu interesanti dziivot...



Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Cerbera pavēlnie...
iesūtīt 29.03.2006 13:31
Raksts #30


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.08.05



piekrītu arī pink cat! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Puķu elfs
iesūtīt 29.03.2006 13:49
Raksts #31


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.10.05
Kur: Starp sākumu un beigām.



Mēs esam rotaļlietas. Mēs esam pētījumu objekts.
Šis pētnieks ir tas, ko mēs lepni un bijīgi saucam par Likteni.
Iespējas ir dotas, jā! Un ne jau divas vai trīs, bet tomēr to skaits ir ierobežots. Vienam tiek dota iespēja izvēlēties, kuru no piecām daiļavām precēt, citam - nopirkt saldējumu vai maizi, vēl citam - zagt vai ubagot. Jebkurā gadījumā, šis pētnieks, šis Liktenis ir pagalam negodīgs....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sonrisa
iesūtīt 29.03.2006 14:27
Raksts #32


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.06.05
Kur: Kopā ar kaķiem



Es piekrītu, ka mēs esam visis daļēji likteņa nolemtie, tie, kurus dzīve ilgi vazā aiz deguna, bet pēc tma pamet pusceļā- lai jau paši tiekam galā. Domāju, ka mēs katrs savā ziņā esam daļēji šizofrēniķi, trakie un dīvaiņi, tikai viss tas atkarīgs no tā, kādā mēs sabiedrībā apgrozamies un cik labi mūsu īpatnības spēj pieņemt citi... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)

Šo rakstu rediģēja rossy: 29.03.2006 14:27
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Cerbera pavēlnie...
iesūtīt 29.03.2006 15:18
Raksts #33


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.08.05



Pēdējā laikā aizdomājso arī par to - vai tik svarīgi, aks konkrēti esam? Mūs tāpat neatcerēsis, gan nebūs arī kam. Putnu gripa uzvarēs. Intuīcija pačuksēja.. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif) Man bail no nezināmā. Nopietni.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
birokraac
iesūtīt 30.03.2006 15:06
Raksts #34


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Tulkotāji
Pievienojās: 13.02.06
Kur: Dēļu laivā uz grīdas



Nu kādam es esmu māsa, kādam meita, citam darba kolēģis, citam bijusī skolas biedrene... ir ļoti daudz sociālo formu un formulu - biologs, birokraac, garāmgājējs - viss ir atkarīgs no tiem burvju vārdiņiem - kas ir realitāte, no kura skata punkta tu skaties, tas tu arī esi. Es sev, pati - esmu es, nu tā persona, kas dzīvo manā smadzeņpodā. Citiem - ir bezgala daudz variantu, kas es esmu citiem, dažreiz nekas, nu gluži kā man daži indiešu badacietēji, vai Lukašenko valdība!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ogle.
iesūtīt 30.03.2006 15:17
Raksts #35


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.01.06
Kur: zaudētava



CITĀTS(Kalevale @ 01.02.2006 15:29) [snapback]551206[/snapback]

es esmu es...
tu esi tu...
viņš ir viņš un...
viņa ir viņa!!!
MĒS ESAM MĒS!!!

Vismaz man ieskatoties sirdī tā liekas...

Kale//**//


Yo.
Nu vispār jau tā ir.
- Tavs mērķis nav existēt, bet gan dzīvot. -

Kamēr tu existē Tu esi tāds pats niecība, kā pārējie čubaki, kuri vnk existē, bet kad tu dzīvo, Tu to dari, sev, viņam, viņai vai hwz..
Kad Tu dzīvo, Tu neesi tikai cilvēks, Tu esi Tu, neatkārtojama personība, otra tāda nav. Dubultnieki - iespējams, bet raxturs, domas, viedoklis..nav otra tāda.

Nevis liktenis lemj, bet mēs dzīvojam.
Nevis dievs lemj, bet mēs.
Neviena parādība nelemj, mēs esam likteņa lēmēji.
- Katrs pats savas laimes kalējs -

Un es esmu es. Reizēm neizprotama. Citu vārdiem - Dīvaina. Bet kuram gan nav savas neizprotamās puses?
Daudzi to atklāj savādāk. Daudzi patur sevī. Bet es emocijas neiegrožoju. Es saku kā ir, nekad nedomāju ko saku.

Un ...
Putnu gripa neuzvarēs - Ķīna zaudēs, putni izmirs. Uzvarēs cilvēki. Tie kuri dzīvo, nevis existē.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Cerbera pavēlnie...
iesūtīt 30.03.2006 17:09
Raksts #36


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.08.05



Fascinējošs viedoklis, N.C.!
Kaut arī.. kā gan mēs varam lemt, kad sāksies zemestŗīces un katastrofas? Nu neiznu gan.. Bet tiešām plaši un inetresanti ziklāstītas domas. SUper!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
...sad angel...
iesūtīt 30.03.2006 19:59
Raksts #37


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.05.04
Kur: Liepāja



Es esmu meitene. Es esmu latviete. Es esmu cilvēks. Es esmu meita. Es esmu māsa. Es esmu draudzene. Es esmu skolniece. Es esmu. Es esmu es.

Individuāla, neprātīga, blonda, domīga, atbildes meklējoša, dzīvot iemācīties griboša, pasauli saprast alkstoša. Es esmu viena no miljardiem, bet tik un tā viena vienīga. Es esmu tāda kā visi un esmu pilnīgi atšķirīga. Es esmu.

__

Katrs ir savas laimes kalējs. Liktens rokās ri cilvēka dzīves pavediens. Dievs ir tas, kurš rada dzīves līkločus. `Roka, kas visu rakstījusi.`
Manuprāt, nekas nav nepareizi. Tās ir tikai hipotēzes par garīgām lietām. Tu pats izvēlies kam ticēt un tas arī, manuprāt, atstāj uz tavu dzīvi vislielāko iespaidu. Ja tu noliegsi kaut kāda Liktens onkas reālu esību, tava dzīves būs savāda, kā tam cilvēkam, kurš uzskatīs, ka visu nosaka kāds augstāks spēks. Prioritātes būs krasi atšķirīgas.

Dzīvo nevis eksistē? Definējiet dzīvošanu. Mēs visi taču dzīvojam. Eksistē, manuprāt, cilvēks, kurš ir pieslēgts pie dzīvības uzturošiem aparātiem. Mēs domājam, mācamies, strādājam, mīlam un līdz ar to mēs dzīvojam. Eksistēšana nozīmē ieslīgt rutīnā? Es tā nedomāju...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Cerbera pavēlnie...
iesūtīt 31.03.2006 15:12
Raksts #38


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.08.05



katram ir sava daļa taisnības. PAtīk visi viedopkļi. Nu, taurta! Jūs taču tiks kaisti un plaši izklastiet viedoklus... Malaci!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Melleņu kamenēns
iesūtīt 01.04.2006 19:27
Raksts #39


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.03.06
Kur: Uz palodzes zem loga.



katrs no mums atšķiras no visiem dažreiz pat tik ļoti ka mēs to nespējam pieņemt.

Katrā ziņa es esmu savādāka.Domāju citādāk,daru vairāk/mazāk.Bet tomēr esmu TIKAI cilvēks,man nepatīk zeme šī planēta, lai cik tas jocīgi būtu/nebūtu bieži mēdzu iegrimt domās par to kāda būtu dzīve uz kādas citas planētas citā galaktikā.Ehhh, laikam jau nebūtu slikti. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/unsure_a.gif) un tomēr mums ir jādzīvo ŠEIT UN TAGAD,diemžēl. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/crying.gif) Būtībā esmu būtne kas meklē...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ledene
iesūtīt 02.04.2006 09:00
Raksts #40


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Kur: Rīga



Kas esmu es ?
Cilvēkiem dota unikāla iespēja reizē sajusties kā vienai, pelēkai daļiņai no lielās masas un reizē būt individualitātei; tieši tas arī mūs atšķir no dzīvniekiem.

Kas esmu es ?
Cilvēkus jau var iedalīt dažādi, bet es tos sadalu 2 grupās. Nav man konkrēta nosaukuma katrai, bet būtība ir tāda: ir cilvēki, kas dažādu apstākļu ietekmē ir pamatīgi samaitājušies. Grūti pateikt, ko viņi domā, ja vispār vēl domā, vai arī to noteikt ir tik vienkārši, ka kontaktēties ar tik aprobežotiem un garlaicīgiem tipiem ir apnicīgi. Viņi ir tendēti uz materiālām vērtībām, jūtas atstājot otrajā plānā. Un vēl no viņiem strāvo tāds vairāk vai mazāk pesimisms un bezcerība, ko gan neapzināti cenšas slāpēt; un vēl ir arī otra grupa - tādi, kas vēl dzīvo, ne tikai eksistē un cenšas to darīt ar baudu. Viņiem ir dzidrs acu skatiens [acis tomēr ir dvēseles spogulis], viņi cenšas kaut ko mainīt un uzlabot, interesējas par dzīvi un apkārtējiem cilvēkiem, kultivē sevī un citos pozitīvas emocijas, smieklus.

Kas esmu es ?
Esmu pārkāpusi mazu gabaliņu pāri vienai no dzīves robežām, tad jau redzēs, kā tālāk būs. Optimistiski domājoša pesimiste ? Varbūt. Cenšos pielāgoties apkārtējiem un kultivēt sevī un citos to pozitīvo. Pārējam - piederībai kādai reliģijai, sociālai grupai u.tml. - nav nozīmes. Cilvēka būtība taču ir meklējama viņa dzīvesveidā un uzskatos par cilvēka dzīvi kā tādu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V  < 1 2 3 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 14.05.2024 03:12