Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ja mainīšu e-pastu, kas būs?
Meitēns
iesūtīt 26.12.2005 13:39
Raksts #1


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.10.05



Sveiki! Man atkal ir jautājumiņš.Es gribu nomainīt savu e-pasta adresīti,bet man parādās,ja nomainīšu e-pasta adresi,tad vair nebūšu Kurbijkurnē !!!
Kā,kāpēc??? Vai tā būs...man kurbijkurne tik ļoti patīk.Vai būs jāpiereģistrējas no jauna??? (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/unsure_a.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
 
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 2)
Ného
iesūtīt 26.12.2005 14:21
Raksts #2


Rex Aegyptus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: terra incognita



CITĀTS(Mana vadība)
LŪDZU, IEVĒRO: tev būs atkārtoti jāaktivizē savs konts pēc e-pasta adreses maiņas.
Uz tevis norādīto jauno e-pasta adresi tiks nosūtīta e-vēstule ar tālākām instrukcijām.


Kad tu pirmo reizi šeit pieteicies, tev e-pastā bija vēstule, kurā bija saite, ar kuru tu apstiprināji, ka esi pieteikusies šajā forumā. Tagad tev tas būs jāatkārto.
Cik noprotu, tev nebūs jāreģistrējas pa jaunam, par to tu vari nesatraukties.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
eyedam
iesūtīt 26.12.2005 14:24
Raksts #3


Neuzbilstamais
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 23.07.03
Kur: Latvija, Rīga
Klusais okeāns 2010



Pilns paziņojums, kas tev parādās, ir:
CITĀTS
LŪDZU, IEVĒRO: tev būs atkārtoti jāaktivizē savs konts pēc e-pasta adreses maiņas.
Uz tevis norādīto jauno e-pasta adresi tiks nosūtīta e-vēstule ar tālākām instrukcijām.

Turpinot šo darbību, tu tiksi atslēgts no foruma. Ja nevari atcerēties savu paroli, ir ļoti ieteicams to nomainīt, pirms maini savu e-pasta adresi.

Kā jau Nero paskaidroja un brīdinājumā ir rakstīts, tavs konts tiks apturēts, kamēr to atkal neaktivizēsi, izmantojot uz jauno e-pasta adresi atsūtīto instrukciju.

eyedam
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 15.05.2024 22:38