Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> vai juus ticat pasaules galam?, tik vienkarshi
Dinaer
iesūtīt 06.11.2005 22:47
Raksts #1


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



nuja - jautaajusm ir pavisam vienkaarsh ...
vai juus ticat pasaules galam, jeb shim vienam lielajam spraadzieman kad viss pazudiis?

ja jaa:
tad kadu jus to iztelojaties?
vai tieshaam pazudiis itin viss?
un kas notiks ar cilveeci, cilveeku, un visu esosho/neesosho?


ja ne:
kapec nee?
tad kaadu iedomaajaties naakotni?

ko juus saprotat ar pasaules galu?

***

shoriit biju bazniicfa - sakaraa ar bazniicas gada beigaam tik arpunaatas un parspriestas datas teemas kaa pasaules gals un paregojumi.

personiiigi man puse ko staastiija maaviitajs likaas nepienjemam, es vienkarshi nespejeu tam ticeet un pienjemt to kaa vieniigo esosho patiesiibu - kaanekaa arii maaciitaaji to visu pasniedz savaadaak.

taapeec man radaas jautajums kaada ir juusu atieksmes pret to un vai juus tam vispar ticat? vai pielaujat taa esiibu un cik taalaa naakotnee?

Žanete
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
9 Lapas V  « < 3 4 5 6 7 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (80 - 99)
Purpur
iesūtīt 10.11.2006 16:49
Raksts #81


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.05.06
Kur: ☆



Vai juus ticat pasaules galam, jeb shim vienam lielajam spraadzienam, kad viss pazudiis?
Es tā īsti pateikt nevaru, ko domāju. Tomēr laikam, ka jā. Lasīju grāmatā [neatceros kurā], ka pēc lielākās piramīdas ir noteikts pasaules gala gads. Žēl, ka pazaudzeju to lapiņu, kur to uzrakstīju...
Kadu jus to iztelojaties? <BooooM> Atlikusī Zemes pļecka lidināsies pa kosmosu un laika gaitā viss pamazām atjaunosies. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Vai tieshaam pazudiis itin viss? Nē.
Un kas notiks ar cilveeci, cilveeku, un visu esosho/neesosho? Daļa pazudīs, daļa saglabāsies. Es domāju vietas, lietas, ne cilvēkus.

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eriette
iesūtīt 10.11.2006 16:57
Raksts #82


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.09.06



tas tā, ne pa tēmu->viss kādreiz sākas. nekas nevar tā vienkārši BŪT no laika gala. un arī laika galam, starp citu, ir kaut kad jāsākās. bet kas notiek PIRMS kaut kas sākās - neviens nezin, un nekad nezinās. tāda nu ir tā dzīve.

kā būs, tā būs labi. kas notiks, tam jānotiek. ne jau cilvēks to spēs apturēt. ja Zame kaut kad ,,sākās", tai ir arī kaut kad jābeidzās. tas droši vien būs pēc tik daudziem gadiem, ka šiem neskaitāmajiem gadiem būtu nulles grūti saskaitīt, un tomēr - ne jau Zeme vienīgā. būs citas Zemes, citas pasaules, citādas smiltis un tramvaju bremžu smaka, un to mēs nekad neuzzināsim. nekad, nekad, nekad.

tādēļ nesaprotu, kāda jēga? galu galā, tad, kad tas notiks, mūsu kauliņi jau SĒĒĒĒN SĒĒĒĒN būs satrunējuši.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maichestera
iesūtīt 24.11.2006 21:12
Raksts #83


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.10.06
Kur: Ar fotoaparātu mežā.



vai juus ticat pasaules galam, jeb shim vienam lielajam spraadzieman kad viss pazudiis?
Jā,es ticu,bet nedomāju ka tas būs sprādziens.
tad kadu jus to iztelojaties?Visdrīzāk tas notiks mūsu pašu vainas dēļ.Nosmaksim indīgās gāzēs un mirsim no saindētas pārtikas un ūdens.
vai tieshaam pazudiis itin viss?Kautkas jau noteikti paliks-baktērijas vai aļģes.
Ar cilvēci notiks tas ko tā būs pelnījusi.




Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
otto
iesūtīt 18.12.2006 15:35
Raksts #84


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.12.06



CITĀTS(Žanete @ 06.11.2005 22:47) [snapback]503412[/snapback]

nuja - jautaajusm ir pavisam vienkaarsh ...
vai juus ticat pasaules galam, jeb shim vienam lielajam spraadzieman kad viss pazudiis?

ja jaa:
tad kadu jus to iztelojaties?
vai tieshaam pazudiis itin viss?
un kas notiks ar cilveeci, cilveeku, un visu esosho/neesosho?
ja ne:
kapec nee?
tad kaadu iedomaajaties naakotni?

ko juus saprotat ar pasaules galu?

***

shoriit biju bazniicfa - sakaraa ar bazniicas gada beigaam tik arpunaatas un parspriestas datas teemas kaa pasaules gals un paregojumi.

personiiigi man puse ko staastiija maaviitajs likaas nepienjemam, es vienkarshi nespejeu tam ticeepienjemt to kaa vieniigo esosho patiesiibu - kaanekaa arii maaciitaaji to visu pasniedz savaadaak.

taapeec man radaas jautajums kaada ir juusu atieksmes pret to un vai juus tam vispar ticat? vai pielaujat taa esiibu un cik taalaa naakotnee?

Žanete

Jā, ticu kārtējam pasaules galam. Mana attieksme-mierīga. Ar pareģošanu nenodarbojos.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aimī
iesūtīt 18.12.2006 16:40
Raksts #85


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.08.04
Kur: aiz Tevis.



Hmmm.. Ticu, ticu. Bet nedomāju, ka tas būs "Pasaules gals" burtiskā nozīmē. Zeme, kā planēta pastāvēs, taču dzīvnieki un cilvēki pamazām izmirs ( pie vainas noteikti būs pati cilvēce, kura sevi neapzinādamās nobeigs...cerams, ka Korejieši nesadomās atkal paspēlēties ar atombumbām.. ). Tas notiks tālā, tālā nākotnē, tā kā mūs tas neskars, mēs mierīgi piedzīvosim un pārdzīvosim sawas vecumdienas. Taču atkal pēc pāris tūkstošiem gadu viss atjaunosies un mēs atkal dzīvosim ( kādā paskatā, kas to lai zin) gribam to vai negribam.. Cilvēki, valda! peace (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/thumbsup.gif)

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
stindzis
iesūtīt 30.12.2006 11:46
Raksts #86


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.06
Kur: Rīga,Latvija



šis sauktasi pasaules gals pienāks noteikti kkad ,bet viņš nepienāks ta kad pareģi būs to izdomājuši (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif) , pasaules gala man liekas visa pasaule neies boja bet ļoti daudz cilvēku ,kkas lidzigs diena pirms rītdienas. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif)
un tā es domāju ...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
JusticeKid
iesūtīt 15.01.2007 17:19
Raksts #87


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.01.06
Kur: kur gribu tur esmu



nu neee, bet muusu civilaacijai gan driiz vareetu pienaakt beigas (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/whistling.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mehaniskais koli...
iesūtīt 15.01.2007 17:37
Raksts #88


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.06
Kur: sapņu pasaule,sakultā ar realitāti



lasot šos postus man prātā ienāca muļķīga doma:

cilvēki nosprieži ka pasaules gals ir klāt
viens pa vienam izdara pašnāvības
beigās paliek tikai kādi 2 miljoni cilvēku kas neizdarija pašnāvības
viņi uzceļ cilivizāciju pa jaunam
tālāk domāt nav vērts


vēl man prātā ir doma par cilvēku nonākšanu otrajā vietā,tas ir zemē attīstās citas dzīvības formas augstākas par mums... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)


tas tā lai šis pavediens nebūtu pārāk skumīgs...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maichestera
iesūtīt 15.01.2007 22:13
Raksts #89


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.10.06
Kur: Ar fotoaparātu mežā.



He,labs scenārijs..
Un tas būtu tikai taisnīgi..
Prātā nāk Zirnekļu planēta.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Princis melnā zi...
iesūtīt 08.02.2007 10:21
Raksts #90


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.12.06
Kur: Salauzto zīmuļu tirgus.



Tas ir kaut kā tāpat kā ar nāvi. Tu baidies, tu zini, ka tā pienāks, un to nevar novērst, tāpat ir arī ar šo, tā saucamo - pasaules galu. Es gan sauktu to par cilvēces saprāta galvu. Zinātne, cilvēku iespējas... Viss pamazām attīstīsies tik tālu, ka cilvēki spēs visu. Protams, saprāta robežās. Mantkārība būs kļuvusi tik nepārvarama, ka cilvēki pamazītiņām sāks karot. Sākumā kari risināsies mutiski, tad pamazām kļūs verbāli, līdz tas kļūs vardarbīgi, pat ar letālām sekām. Gudrā 'made in China' tauta, noteikti izštukos kaut ko, par ko neviens nezinās, un iespējams izdomās, ka jāuzlaiž šis tas gaisā. Čaina mūžam. Murgs, es zinu, bet es pieļauju visu.
Mazāk ticu faktam kā tādam, ka pavērsies debesis, saule norietēs uz mūžu, un cilvēci uzrunās Dievs. Viņš mūs šķiros debesīs vai ellē. Nu tas ir tā kaut kā.. Nu.. Es nezinu. Tas nav pierādīts, man liekas, visai murgaini, lai gan jā - savā ziņā tam tur augšā - ticu, bet ne tādā mērā.
Vēl jau ir tas, ka ozona slānis sašaurināsies tik tāl, ka patiešām - zeme apledos līdz tādai pakāpei, ka viss pamazām izmirs. Sākumā jau mazākās dzīvības formas t.i. dzīvnieki, augi utml. Tad sekos cilvēki, kuri pie aukstuma nav raduši ne cik, un tad jau arī tie, kuri vienmēr ir dzīvojuši tādos apstākļos.
Vai arī, notiks tieši pretēji. Viss tas pats tikai mainam vārdus - zeme sakarsīs līdz tādai pakāpei, ka viss izmirs. Tas pats par izmiršanas ķēdi, bet pēdējie mirs tie, kuri karstumu pacieš visvairāk. Bet pie ozoņa slāņa sašaurināšanās, paši vien esam vainīgi. [Vismaz tā uzskatu es, un to cenšas pierādīt zinātnieki. Nezinu, tik aktīvi tam nesekoju līdzi, iespējams tas jau ir apstiprināts. ]

Bet lai tur vai kā - kādreiz tas pienāks, bet es nudien ceru, ka ne manā dzīvē. Negribētos. Bet kā būs, tā būs, enīvei - gataviem jābūt pilnīgi visam. Dzīvojam dzīvi tādu, kāda tā ir - pilnvērtīgu, un apzinoties, ka tā mums ir dota tikai viena!

Nu tas tā - manas domas.

P.S. Ev angel, tāds scenārijs būtu visai traģisks, bet dikten pieņemams man, jo tik tāl neesmu sajucis prātā, lai laistu sevi gaisā, pakārtos vai vēl nez ko. Mjā. xD

Un maichestera. Liki aizdomāties.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maichestera
iesūtīt 09.02.2007 17:52
Raksts #91


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.10.06
Kur: Ar fotoaparātu mežā.



Tev derētu noskatīties dokumentālo filmu The Future is Wild.
Tur par šo tēmu - Zeme bez cilvēkiem tieši tiek stāstīts..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
SilverDove
iesūtīt 09.02.2007 18:45
Raksts #92


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.10.04
Kur: In my little corner of the world



Es ticu.
Kas tad notika ar Romas impēriju? Tās iedzīvotāji degradējās un, tāpēc Roma gāja bojā. Manuprāt, mēs arī neesam tālu no tā. Es ticu, ka varētu atnākt šis pasaules gals, lai pasaule varētu rasties no jauna.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tējas Tantiņa
iesūtīt 09.02.2007 23:08
Raksts #93


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.11.05
Kur: Dziļi savos skaistākajos sapņos.



gan jau kādreiz pienāks. bet līdz tam vēl jānodzīvo. izbēgt no tā nav iespējams.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
NaeosPsy
iesūtīt 21.03.2007 14:17
Raksts #94


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.03.07
Kur: Mazliet augstāk..
Forumiešu bieds 2007



visam kaadreiz pienaak gals.....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
WhiteAngel
iesūtīt 25.03.2007 17:31
Raksts #95


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.03.06
Kur: tur, kur tu nē.



protams ka pienāks,,tikai nezinju kad!!
droši vien būs kāds sprādziens un viss tā vnk vairs nebūs!!
nju cilvēki kā putekļi no zemes virsas pazudīs un viss!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Semijs
iesūtīt 25.03.2007 20:07
Raksts #96


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.02.07



Es neticu, jo, ja tāds notiks, tad tuvākais pēc pāris simtiem gadu un es tad būšu jau miris.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
majandra
iesūtīt 08.04.2007 16:14
Raksts #97


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.06.06
Kur: Slīdeņu koptelpa



visam kaadreiz ir gals.. kaut kur tagad cilveeki dziivo akmens laikmetaa, kkur ir viduslaiki un kkur kaada civilizaacija pashreiz iet bojaa.. buutu stulbi iedomaaties, ka mees esam vieniigaa izredzeetaa civilizaacija visumaa..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ČoČanga
iesūtīt 01.08.2007 11:15
Raksts #98


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.07.07



neticu un arī negribu ticēt. bet ja arī tas notiks, tad ceru ka pasaules gala laikā būšu prom no šīs pasaules (sorry)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
washulis
iesūtīt 09.08.2007 10:31
Raksts #99


Cogito ergo sum
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.02.07
Kur: Divas mājas tālāk
Jaukais snīpis



noskatieties filmu day after tomorow... tas ir pavisam iespējams, bet ne jau mēneša laikā un tur ar' dažas unreālas vietas, bet jā... tas ir iespējams. saule itkā grasās nodzist tikai pēc milijards gadiem un it kā nav paredzēts ka kaut kas ietrieksies zemē un tad nu jāskatās vai mēs paši nesapurgāsim to zemi lai tak notiktu day after tomorow sižets...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bizii van Dope
iesūtīt 25.08.2007 12:39
Raksts #100


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.12.05
Kur: dzīvē



Nu, pasaules galam kā tādam es neticu. Pasaule vienmēr būs dzīva. To var sadragāt un sadalīt pa gabaliem, uz tās var izmirt visa dzīvība, bet tā vai tā tā pastāvēs un pēc daudziem milijardiem gadu atkal atjaunosies.
Vot, jā, cilvēka eksistences beigām es ticu. Tā pienāks gribat vai negribat. Vai nu beigsies ūdens, vai izdzisīs saule vai notiks vēl kaut kas tāds, kas iznīcinās cilvēkus vai ar ko cilvēks nespēs sadzīvot, vai arī bez kā nespēs dzīvot.

Pašlaik zinu oficiālu, zinātnieku apstiprinātu ziņu, ka Zemi pēc 28 gadiem sasniegs milzīga komēta, kas var Zemē izraut milzīgu robu vai vispār planētu pataisīt par drumslu un atlieku kaudzīti. Vēl ir cerības, ka komēta mainīs savu trajektoriju, bet, ja nu nē, būs kā filmā Armagedons, Amerika un Krievija laidīs virsū raķētes, lai komētu sašķeltu un tā mazāk kaitīga nokristu uz Zemes.
Varbūt neesat dzirdējuši, bet šaubos vai pasaules varenie gribētu, lai visi pasaules cilvēki zinātu, ka pēc 28 gadiem iespējams visi mirs.

Bet ar to arī saistās pagalam dīvaina ziņa, ka izdzīvojušie cilvēki varēs dzīvot septiņus gadus pārticībā un pilnīgā Utopijā, neko nedarot. Pēc šiem septiņiem gadiem atkal sāksies ierastais pasaules ritms.

Nu it kā tā. Nevaru jums teikt, ka droši un skaidri zinu, ka tā būs, bet izklausās ticami.

Arī pravieši it kā sapņo sapņus par lielu Zemes katastrofu. Kaut ko saistībā ar komētu.

Labi, pietiks jūs biedēt. Dzīvosim, redzēsim! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)

Nu, ja kas, nāve vismaz būs ātra. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)

A par dabas resursiem un sauli varam neuztraukties. Tā nav mūsu pāaudzes problēma. Bet par vīrusiem... Nu, ko man piebilst? Turēsim īkšķus, ka neviens psihopāts neiedomāsies uzražot ''28 dienas/nedēļas vēlāk'' vīrusa kopiju. Tādu vīrusu man nepārdzīvot. Es visticamāk neizdzīvotu.

Washuli, vai tad tādu vīrusu iespējams uztaisīt?

Šo rakstu rediģēja sirds1: 25.08.2007 12:42
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

9 Lapas V  « < 3 4 5 6 7 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 21.05.2024 21:44