Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> vai juus ticat pasaules galam?, tik vienkarshi
Dinaer
iesūtīt 06.11.2005 22:47
Raksts #1


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



nuja - jautaajusm ir pavisam vienkaarsh ...
vai juus ticat pasaules galam, jeb shim vienam lielajam spraadzieman kad viss pazudiis?

ja jaa:
tad kadu jus to iztelojaties?
vai tieshaam pazudiis itin viss?
un kas notiks ar cilveeci, cilveeku, un visu esosho/neesosho?


ja ne:
kapec nee?
tad kaadu iedomaajaties naakotni?

ko juus saprotat ar pasaules galu?

***

shoriit biju bazniicfa - sakaraa ar bazniicas gada beigaam tik arpunaatas un parspriestas datas teemas kaa pasaules gals un paregojumi.

personiiigi man puse ko staastiija maaviitajs likaas nepienjemam, es vienkarshi nespejeu tam ticeet un pienjemt to kaa vieniigo esosho patiesiibu - kaanekaa arii maaciitaaji to visu pasniedz savaadaak.

taapeec man radaas jautajums kaada ir juusu atieksmes pret to un vai juus tam vispar ticat? vai pielaujat taa esiibu un cik taalaa naakotnee?

Žanete
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
9 Lapas V  « < 2 3 4 5 6 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (60 - 79)
Kristy Light
iesūtīt 06.06.2006 11:42
Raksts #61


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.05.06
Kur: Tur kur mani gaida...bet dzīvesvieta- Bauska



Ziniet? es tam ticu... Bet kad tas būs? To gan nezin neviens... Domāju ka viss izzudīs...jo ja jau gals tad gals, bet cilvēki pārcelsies uz citu pasauli...labāku pasauli...Tā lūk
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Puķu elfs
iesūtīt 06.06.2006 11:53
Raksts #62


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.10.05
Kur: Starp sākumu un beigām.



Neticu pasaules galam (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif)
kapec nee?: manas cilvēka smadzenes nav spējīgas sagremot jēdzienu "absolūtas beigas". Ja nesaprotu, tad nevaru ticēt.
tad kaadu iedomaajaties naakotni?: dinamisku; gaisma sekos tumsai, dzīvība - nāvei, civilizācija - saprāta trūkumam. Viss plūdīs un mainīsies gluži tāpat kā tagad. Zvaigznes un galaktikas dzisīs un dzims no jauna, varbūt arī pats kosmoss beigsies un tā vietā būs pavisam kas cits, mūsu saprašanai nesasniedzams

ko juus saprotat ar pasaules galu?: visa iespējamā izbeigšanos.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
antikriste
iesūtīt 15.06.2006 13:26
Raksts #63


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.06.06
Kur: Riga



es ticu pasaules galam. un isteniiba pasaules gals bus ljoti gaidams unj driz (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) tam jasakas no cilveku neuzmanibas unj ja neshaaubos tas 2022 gada. cilveki jau tagad ar saviem experimentiem un zinatniskajiem atklajumiem ir sakusi iet strauji uz priekshu. ka slavena zilniece teikusi mes mirsim no pashu rokas... zhel bet vinja tagad ir mirusi. zhel ka man naw tadu speju. isteniba es gribetu lai butu pasaules gals, man interese kas bus dzive pec nave (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Spītniece
iesūtīt 24.06.2006 20:58
Raksts #64


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.06.06



Neticu, tāpēc ka 2000 gadā bija paredzēts pasaules gals, bet es aizvien stāvu ar kājām uz zemes.
tad kaadu iedomaajaties naakotni? Turpināsies Irākiešu kara darbība, visi cīnīsies par savu patstāvību un savām vajadzībām.
ko juus saprotat ar pasaules galu?
Vajadzēja notikt kaut kam kas liktu dzīvībai uz pasaules izmirt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Blaaksh
iesūtīt 25.06.2006 11:08
Raksts #65


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.06.06



Paši vainīgi... Cilvēki nomirs un viss. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif) Bet man liekas ka vajadzētu rasties kkam jaunam, piemēram mēs būtu zaļie cilvēciņi kuri dzīvo uz marsa, kuri varbūt ir augstākā līmenī nekā mēs. Bet, es negribu pasaules galu... Kā var gribēt, phe, ienīstu tādus cilvēkus. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) J;us gribat lai PASAULE iet bojā? lai JŪS un visa cilvēce iet bojā? JŪS TO GRIBAT? (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) Nu tad taisiet kodolsprādzienus lai ozona slānis sāk plīst pušu, un tad jūs pavisam noteikti nebūsiet laimīgi. KAUNĒJUŠIES BŪTU! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/angry.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
dreamer
iesūtīt 25.06.2006 17:11
Raksts #66


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.05.04
Kur: kastē un betonā



drīzāk nevis ticu, bet gan ceru ka pasaules gals tomēr kautkad būs. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/w00t.gif)
..tikai žēl, ka tas jau kuro reizi tiek atlikts uz nenoteiktu laiku. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/ermm.gif)
uzskatu, ka tiem konkrētajiem visādu šarlatānu pareģotajiem datumiem ticēt nav jēgas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ewera
iesūtīt 27.06.2006 00:10
Raksts #67


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.06.06



CITĀTS(Nero @ 05.12.2005 17:44) [snapback]518379[/snapback]

Jā es ticu pasaules galam, jo tas ir neizbēgami, tas ir pierādīts, vismaz zinātniskā līmenī. Zeme ies bojā kaut kadas kosmiskas kataklizmas rezultātā:
*zeme sabučosies ar kādu kosmosā esošu objektu
*saulei zaudējot visu hēliju un tai mainot formu(izplešoties) zeme sadeg(izkūst) utt, jebšu ja iepriekšējais nenotiek, tad saulei kļūstot par pārnovu vai novu - Zeme bladākš
*Vēl ir variants, kas saistīts ar mēnesi

P.S. šaubos, ka līdz tam brīdim cilvēce un daba uz Zemes izdzīvos
kā arī var būt variants, ka cilvēks pats kautkā iznīcinās zemi



Tāda pasaules ''gala'' N-E-B-Ū-S ! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/rolleyes_a.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Megafix
iesūtīt 29.06.2006 18:43
Raksts #68


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.04.04



Shajaa jautaajumaa varu pateikt 100% ka taads buus un tam ir divi varianti = Saule kljuust par sarkano milzi, vai Zemes resursi tiek izteereeti un zeme kljuust kinda mars.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Blond Bestia
iesūtīt 29.06.2006 19:02
Raksts #69


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.06.06
Kur: Bastīlija



Jā ticu!
Tad kadu jūs to iztēlojaties?
Bezgala nežēlīgu izrēķināšanos ar grēciniekiem un žēlastības dāvanas labestīgajiem un tiem kas nožēlo... (es tikai iztēlojos...patiesībā - viss var notikt savādāk)
Vai tiešām pazudīs itin viss?
Nē, kāds paliks...viss pazust nevar...jābūt kādam kas visu pazudina, bet pats nezūd...
Un kas notiks ar cilvēci, cilvēku, un visu esošo/neesošo?
Neesošais turpinās nebūt...cilvēce kā tāda vairs nepastāvēs, bet cilvēks paliks kā pagātne...
Totāli murgi... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif) bet es ticu... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Atēna
iesūtīt 04.07.2006 22:58
Raksts #70


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.01.06
Kur: ne tur kur vajag ><



pavisam vnk... uzspragst visa saules sistema un uz ieprieksejas bazes veidojas cita galaktika... gluzi ka tas noticis jau tukstosiem reizu un notiks vel tukstots reizes... ar citam dzivam butnem, ar citam valodam, ar citiem nosaukumiem....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
arbeth
iesūtīt 17.08.2006 21:56
Raksts #71


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.08.05
Kur: Rīga



Vaīīī. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif) Par šo tēmu varētu runāt daudz un dikti. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif) Man jau vispār interesē šādas lietas. Ir, protams, reāli Zemes bojāiešanas draudi. Par piemēru varētu ņemt lielo meteorītu, kas, iespējams, sadragās Zemi ap 2063 gadu. Otrs variants ir par globālo sasilšanu. Katru gadu ceļas vidējā temperatūra uz zemes. Pamazām rodas siltumnīcas efekts, kad karstums izkausē polu ledājus, ledainais ūdens pāršalks visu zemeslodi, visi ies bojā. The end. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/pinch.gif)

Nu jā, respektīvi, zinātnieki ar visām šīm idejām un versijām cenšas cilvēkiem pavēstīt, ka PASTARDIENU varam gaidīt nākošā/-šo gadsimtu laikā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Flora
iesūtīt 18.08.2006 09:30
Raksts #72


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.07.06
Kur: vārtos tikko uzsnigušā sniedziņā...



Pasaule ja ar to domats vis visums kopumaa-tad es iisti nezinu vai tas ies boja vai ne...
pasaule, kaa musu planeta Zeme vai Saules sistēma - nekas nav mūžigs... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
BIMBOMS
iesūtīt 21.08.2006 22:27
Raksts #73


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.08.06



Ja mees visi gribeetu "es domaaju visa pasaule" pasalules gala nebuus un ja mees gribeesim aptureesim jebko kas uzbruks vai apdraudees muuus jo mees esam dieva izcilaakie veidojumi un tas noziimee ka varenaaks par mums ir tikai pats dievs radiiitaajs es neticu un ieniistu religijas jo tieshi taas saaka sludinaat pasaules galu. Bazniica ir fu. Un pasaules gala nebuus ticiet man tauta.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ievuks
iesūtīt 25.08.2006 11:53
Raksts #74


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.06



Nē ,jo pasaule nevar vienā brīdī nevar iet bojā. Nu ,ja vien ietriecas zemē milzīgs meteors.
Es savu turpmāko dzīvi iztēlojo ... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/rolleyes_a.gif) nobeidzot skolu (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/sorcerer.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) , un atrodot labu
darbu! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/cool.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maichestera
iesūtīt 31.10.2006 12:36
Raksts #75


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.10.06
Kur: Ar fotoaparātu mežā.



Pasaules gals būs tas ir neizbēgami.Mūsu Saule pēc vairākiem miljoniem gadu sāks atdzist un izplesties kļūstot par sarkano milzi.Tā aprīs visas planētas līdz asteroīdu lokam.
Bet tikpat labi mēs varam saskrieties ar milzu metiorītu.Bet visdrīzāk pasaules gals iestāsies cilvēka rīcības iespaidā un ļoti drīz...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dark Phoenix
iesūtīt 31.10.2006 18:48
Raksts #76


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.08.05
Kur: Rising from the ashes...



Tieši tā! Pasaules gals būs agri vai vēlu... Vienīgi diez vai mēs līdz tam izdzīvosim. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 31.10.2006 18:55
Raksts #77


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



Līdz tam mēs noteikti izdzīvosim. (IMG:http://www.gign.lv/forum/html/emoticons/thumbsup.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Demigod.
iesūtīt 31.10.2006 19:02
Raksts #78


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.08.05



ja jau tas vēl nav pienācis, tad nav jēgas spriedelēt. kad pienāks, tad būs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dark Phoenix
iesūtīt 31.10.2006 19:14
Raksts #79


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.08.05
Kur: Rising from the ashes...



CITĀTS(Shadowstalker @ 31.10.2006 19:55) [snapback]1057801[/snapback]

Līdz tam mēs noteikti izdzīvosim. (IMG:http://www.gign.lv/forum/html/emoticons/thumbsup.gif)

Tas gan. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ariana
iesūtīt 07.11.2006 11:16
Raksts #80


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.01.06
Kur: Transilvānijas mežos pie ugunskura un kūpinot siļķi



It kā jau ticu, tikai liekas ka tas nebūs visai drīz. Esmu dzirdējusi dažādus pieņēmumus par to, kā tad viss izvērtīsies. Manas klasesbiedrenes mēdza runāt, kā tad skraidīšot pa veikaliem un visu ko savākšoties.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

9 Lapas V  « < 2 3 4 5 6 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 21.05.2024 22:35