Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> ~Zudušie elementi~, [C] [PZP] [ATD]
Kira m.emo.ria
iesūtīt 27.10.2005 12:36
Raksts #1


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.10.05



Mana pirmā lomu spēle, ceru ka jums patiks (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)

Elementu pielsēta ir skaista un apbrīnojama. Katru dienu pilsētā ierodas svešinieki no tālām zemēm, lai ierastos uz pilsētas galveno tirgu, vai arī satiktu četras daiļās elementu sargātājas, kuras sargā pilsētas četrus elementus, un lūgtu no viņām svētību. Pilsētā vienmēr ir prieks un saticība. Bet kopš pazuda elementi pilsētā staigā drūmi ļaudis, prieks ir pamiris un visur ir skumjas. Pilsētā ierodas divpadsmit cīnītāji - ceļotāji kuri viens otru nepazīst bet ir izredzētie. Viņus pazīs četras elementu meitenes. Uguns sargātāja pazīs trīs, Ūdens sargātaja pazīs trīs, Gaisa sargātāja pazīs trīs un Zemes sargātāja pazīs trīs...

Heh... nju tad pieteikumus suutiet man (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/whistling.gif)

Šo rakstu rediģēja Kira: 27.10.2005 12:38
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
12 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
Mākoņkaķis Aurēl...
iesūtīt 27.10.2005 18:34
Raksts #41


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: Jaukā vietiņā.



Amfiona nopūtas.
-Un ko tagad?Tieši to es nespēju izlemt.Tāpēc jau tu esi izredzētā.Tev ir tieši tās rakstura īpašība sun spējas,kas varētu to izdarīt.Vienīgi tev palīdzēs vēl divi izredzētie,un tad?Es pat nezinu,kurš to visu nozaga.Es jau esmu veca,arī pats elements,kaut gan mēs abi itkā esam mūžīgi.Tieši tāpēc,manas spējas bija jānodod tev.Bet es nezināju,ka tu arī esi imūna pret uguni.-
OOC:Tigra2:
1.Dieva dēļ,Manam tēlam taūc pieder ivsa uguns enerģija PASAULĒ.Un tā nav tikai maza burvestībiņa.Dūhh. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/getlost.gif)
2.Es ar Tauru esam varbūt pat 100 000 0 km attālumā,kā gan tu varēji vnk sekot mums abām?Un ar kājām!
Pret uguni esam imūnas itkai es ar Tauru un vēl daži izredzētie,un,ja vien es nemaldos,tava stihija varētu būt ZEME.

Šo rakstu rediģēja TaureņmeiteneAur': 27.10.2005 18:37
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tigra2
iesūtīt 27.10.2005 18:40
Raksts #42


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.10.05
Kur: Saules sistēma, Planēta zeme, Eirāzija, Eiropa, Baltija, Latvija, Rīga, Zemgales priekšpilsēta, ziepniekkalns



OOC. man taču ir spēja kustēties neiedomājamā ātrumā. un ja kas Kaķu dzimtas demonus uguns neietekmē.Es sevi par kaķu dzimtas demonu neiztaisīju tikai skata pēc. Dēmoniem ir daudz vairāk spēka kā jebkuram pūķim vai elfam, un ja kas demoni izskata ziņā ir tādi paši kā cilvēki. Tikai ausis, acis un nagi savādāki.

Šo rakstu rediģēja Tigra2: 27.10.2005 18:44
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mākoņkaķis Aurēl...
iesūtīt 27.10.2005 18:43
Raksts #43


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: Jaukā vietiņā.



Amfiona turpināja bezspēcīgi lūkoties uz Tauru.
-Visa mana maģija,pat mana un visas Elementu pilsētas dzīvība ir tavās rokās,tev tas ir jādara!-
Viņa saņēma Tauras plaukstas savējās,skumji skatīdamās viņas acīs.


Amfiona pamāja ar roku kaķveidīgā neglīteņa virzienā,un tas acumirklī pazuda,uz kādu tikai Amfionai zināmu vietu.Dziļā alā,kurā dega viens vienīgs ugunskurs.

OOC:Misis supertēl,kā tu tiksi atpakaļ?
OOC2:Tagad ietekmē gan.

Šo rakstu rediģēja TaureņmeiteneAur': 27.10.2005 18:44
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
eteerija
iesūtīt 27.10.2005 18:45
Raksts #44


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.10.05
Kur: NEKURZEME



'' Es....", Taura izstostīja, ''Es tavā vietā?''
'' Es?''viņa pasmaidīja" vēl divi izredzēti?''
''Vai tu man varētu visu tā kārtīgi izstāstīt? Kas un kā? Un......piedod par manu attieksmi.....tāda jau es laikam esmu pārāk izlutināta ragana! Es patiešām atvainojos! Es izjūtu visdziļāko cieņu un bijību pret tevi un esmu līdz sirds dziļumiem pagodināta un esmu gatava tev jebkādi pakalpot! Tikai saki!''
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Vēja dvēsele
iesūtīt 27.10.2005 18:45
Raksts #45


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.10.05
Kur: Sudraba dvēselē vēju auž...



Piepeši Eranness nez kāpēc apstājās. Loraviēna apjukusi aplaida skatienu apkārt un pamanīja svešinieci, kas viņu bija uzrunājusi. Elfa apjuka.
"Ko es šeit meklēju? Es īsti nezinu..." viņa novilka. Faramass nostājās priekšā zirgam un ņēmās rūkt uz nepazīstamo sievieti.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kira m.emo.ria
iesūtīt 27.10.2005 18:47
Raksts #46


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.10.05



ooc: par tiem kaķveida radiumiem! Izlasiet ATD abas divas! es tiko izlaboju postu! Tigra2 tev īpaši jāizlasa!!!!

LABOTS
Sieviete pasmaidīja par suņa rūkšanu. Cik jauks suns. Vai tas ir jūsu? Mirkli klusējusi viņa tomēr jautāja Tātad esat klejotāja?

Šo rakstu rediģēja Kira: 27.10.2005 18:50
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tigra2
iesūtīt 27.10.2005 18:52
Raksts #47


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.10.05
Kur: Saules sistēma, Planēta zeme, Eirāzija, Eiropa, Baltija, Latvija, Rīga, Zemgales priekšpilsēta, ziepniekkalns



OOC: Es neesmu neglīta, daudz smukāka nekā tavs čarakters tapēc neuzbrauc.

Ayumi ar nievājumu nošņācās. ''Šo mežu es jau pazīstu, viņas maģiskais līmenis ir gaužām zems. Un neskatoties uz izcelsmi viņa nemaz nelīdzinās savai mātei. Un kapēc gan es klausiju savu krusmāti. ai nu labi, es šai govij vēl parādīšu.Lai gan, nav vērts.'' Ayumi aizvēra acis. Un ieklausijās. Konstatējusi kur atrodas pilsēta viņa gaismas ātrumā skrēja uz tās pusi un jau pēc mirkļa viņa atradās blakus maiznīcai.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
eteerija
iesūtīt 27.10.2005 18:54
Raksts #48


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.10.05
Kur: NEKURZEME



OOC: Jūs tikai nesakaujaties abas divas........!!!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Vēja dvēsele
iesūtīt 27.10.2005 18:55
Raksts #49


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.10.05
Kur: Sudraba dvēselē vēju auž...



"Nu... jā, tā laikam varētu teikt. Vai jūs man nevarētu paskaidrot, kāpēc šī pilsēta ir tik drūma? Viss tik kluss..." Loraviēna nedroši ievaicājās. Sieviete nudien neizskatījās pārāk viesmīlīga.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tigra2
iesūtīt 27.10.2005 19:01
Raksts #50


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.10.05
Kur: Saules sistēma, Planēta zeme, Eirāzija, Eiropa, Baltija, Latvija, Rīga, Zemgales priekšpilsēta, ziepniekkalns



Ayumi nostājās blakus Loraviēnai
-Vai tu arī esi sargātāja?
Lai gan tas nebija īpaši pieklājīgi, pārtraukt kāda sarunu. Ayumi vienkārši jutās duasmīga uz uguni un centās novērst savas domas, no uguns.

Šo rakstu rediģēja Tigra2: 27.10.2005 19:02
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mākoņkaķis Aurēl...
iesūtīt 27.10.2005 19:02
Raksts #51


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: Jaukā vietiņā.



Amfiona mazdruskiņ iesmējās.
-Nu nekas,esmu pieredzējusi vēl izlutinātākus un aukstprātīgākus ļaudis,kā tevi!Un vispār paldies,sen nebiju pat smaidījusi.-
Bet tad viņa nopietni paskatījās uz Tauru,un sāka urnāt atkal.
-TU saproti,pašā sākumā Elementu pilsētā dzīvoja priecīgi ļaudis,tie katru dienu rīkoja svētkus,un bija pārticīgi,jo viņu pilsētu sargāja četri sargātāji ar saviem elementu spēkiem.Viens no sargātājiem esmu es,ir vēl trīs sargātāji,un katram no viņiem savs elements - Ūdens,Vējš,un Zeme.Bet tad kaut kas,es nezina,kas,bet tas nozaga šos elementus,pātraucos ķēdi,un vienīgais kas palika - tie bijām mēs,četir gari,kas tikai dažreiz parādās pilsētas ielās,uz cilvēku īgnajām un skumjajām sejām.Bet mums katram bija savs izredzētais,kuram liktenis bija lēmis šiet ierasties un atgūd zaudēto.Un Uguns simbolu atgūt vajadzēja tieši tev.Tas vis sir ierakstīts zvaignēs,jūrā un uguns liesmā,dzimtā un rakstura īpašībās.Bet kāpēc es tev meloju - jo tu nedrīkstēji to visu uzzināt par agru,un tad es savā aizmāršībā netīšām nolasīju tavas domas,un izpļāpājos.Tad es mēģināju teiv nohipnotizēt,lai tu aizmirsto to visu,bet,kā izrādās - arī uz tevi uguns ir nespēcīga.TIeši tu kopš šī brīža ari`spēj valdīt pār uguni!TU esi izredzētā,un vārid ir atklāti!Tev ir daudz kas vairāk par neredzamības vairogu!Ļoti daud!-
Amfionas acīs atkal iedegās tik senā prika liesmiņa,kur aitk ilgi nebija rādījusies.Tad viņa mazliet pagāja malā,tādejāti viņas abas ieraudzīt kādu vientuļu akmeni.
-Pamēģini raidīt uz to uguni!-
"Ak,cerams,ka ja viņa spēj izlauzties caur manu maģiju,viņa varēs arī vadīt uguni!Tam būtu jāizdotas!"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kira m.emo.ria
iesūtīt 27.10.2005 19:05
Raksts #52


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.10.05



Nu pilsēta kļuva drūma tikai nesen.. Ceru ka tu zini kā sauc šo pilsētu Tad sieviete palūkojās uz atnacēju un pārjautāja Kam bija domāts šiss jautājums?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
eteerija
iesūtīt 27.10.2005 19:06
Raksts #53


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.10.05
Kur: NEKURZEME



'' Uguns? Zinu, ka mana māte spēja ar vienu pirksta vēzienu veselu pilsētu nodedzināt, bet es......nē.....tas man nekad nav izdevies......,bet es centīšos to paveikt! Tu tikai lūdzu man pasaki, kas man ir jādara?"

Šo rakstu rediģēja eteerija: 27.10.2005 19:07
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tigra2
iesūtīt 27.10.2005 19:12
Raksts #54


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.10.05
Kur: Saules sistēma, Planēta zeme, Eirāzija, Eiropa, Baltija, Latvija, Rīga, Zemgales priekšpilsēta, ziepniekkalns



-Elfai.Ja viņa ir elfa.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mākoņkaķis Aurēl...
iesūtīt 27.10.2005 19:13
Raksts #55


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: Jaukā vietiņā.



-Kā uzburt uguni?Nūū,es tiešām nezinu,varbūt vienkārši ar roku norādi uz to akmeni,atver sauju un pie sevis skaļi un pārliecinoši saki "Uguns,parādies!"?Tev tam vajadzētu izdoties.Man visu savu mūžu ta sir izdevies,un ja tu esi mana mantiniece...-
Pietupusies,Amfiona satvēra Tauras labo roku,un maigi to pacēla.

OOC:Kir,es ar Eteeriju gaidu tavus noraadiijumus (via turpināajumu (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif) )
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
eteerija
iesūtīt 27.10.2005 19:22
Raksts #56


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.10.05
Kur: NEKURZEME



'' Domāju, ka man tas varētu lieliski sanākt!'' Taurā pamodās tās raganiskais gars!! Un viņa klusām pie sevis izdvesa:'' Uguns parādies!''
Iesākumā nekas nenotika, Taura vēlreiz un nu jau skaļāk to atkārtoja, tad apklusa un gaidīja.....
Uz akmens parādījās maza, vārga liesmiņa, kas pēc kāda brīža bija izaugusi jau par krietnu un kārtīgu liesmiņu!
''Es to izdarīju !!!! Es zināju, ka man tas varētu izdoties! un tagad......jāāāā..... Un ko tagad Amfiona?''
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mākoņkaķis Aurēl...
iesūtīt 27.10.2005 19:25
Raksts #57


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: Jaukā vietiņā.



-Tagad?Nu,tagad mēģini uzburt vēl vienu!-
Manāmi priecīgāk Amfiona iesaucās.Padomā tik,beidzot Taura iemācījās 'spēlēties' ar uguni!
-Nu,pamēģini!Esmu pilnīgi pārliecināta,ka tev izdosies.Tev taču uguns kaulos!-
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
eteerija
iesūtīt 27.10.2005 19:31
Raksts #58


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.10.05
Kur: NEKURZEME



"Man patīk kā tas skan.......UGUNS KAULOS!!.......Jā, es domāju, ka esmu tieši tam radīta!" ,Taura, nu jau jutās tik pārliecināta un bija maģijas spārnota, ka ar vienu pirksta vēzienu un domu vien aizdezināja tuvumā esošo koku, kas tagad zvēroja asinssarkanām liesmām,'' Nu kā patika?''
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mākoņkaķis Aurēl...
iesūtīt 27.10.2005 19:35
Raksts #59


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: Jaukā vietiņā.



-Vov,apsveicu!Pat izcili,ja tu tikai sāc!Bet paskaties,ko es varu izdarīt!-
Amfiona kā spēlējoties piecēlās aizvēra acis unizpleta rokas.Uguns no koka pacēlās debesīs,atveidojot Elementu pilsētas karti,vietu,no kurienes viņas teleportējās uz kalnu,un tad pašu kalnu,tad palielinājās,attēlodama viņu spoguļattēlus,tikai bez skaņas.Tad uguns atkal savirpās ap viņām,un aiznesa atpakaļ uz pilsētu,pie pašime vārtiem.
-Man liekas,ka mums vēl jāgaida otrs izredzētais...-
Amfiona domīgi teica,vērdamās uz pilsētas vārtiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
eteerija
iesūtīt 27.10.2005 19:45
Raksts #60


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.10.05
Kur: NEKURZEME



''Esmu apburta no tavām spējām! Otrs izredzētais? vai tu jau zini, kas tas būs?"
Taura saprata, ka nu viņa ir daudz spēcīgāka nekā bija vēl no paša rīt, kad tikko bija atbraukusi uz šo pilsētu!Tātad šī bēgšana no mājām patiešām bija to vērta, taču tēvs tagad noteikti dusmās sper savus zibeņus, tā ka dimd viss kalns, un manuprāt, viņš diez vai būtu apmierināts ar Tauras jaunajām spējām, jo tagad, taču Taura bija gandrīz kā viņas māte NELLA.......', bet vai tas nerada draudus, ka arī Taura varētu palikt nevaldāmi ļauna........Cerams, ka ne?
"Es tikai ceru, ka tas otrs nebūs tur kaut kāds elfs!Jo es tos radījumus vienkārši neciešu!To gaisīgā un nesakarīgā daba un parlieku lielais trauslums mani kaitina tik ļoti, ka es nezinu, ko es būtu gatava ar tiem izdarīt!''
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

12 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 21.05.2024 01:21