Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> ~Zudušie elementi~, [C] [PZP] [ATD]
Kira m.emo.ria
iesūtīt 27.10.2005 12:36
Raksts #1


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.10.05



Mana pirmā lomu spēle, ceru ka jums patiks (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)

Elementu pielsēta ir skaista un apbrīnojama. Katru dienu pilsētā ierodas svešinieki no tālām zemēm, lai ierastos uz pilsētas galveno tirgu, vai arī satiktu četras daiļās elementu sargātājas, kuras sargā pilsētas četrus elementus, un lūgtu no viņām svētību. Pilsētā vienmēr ir prieks un saticība. Bet kopš pazuda elementi pilsētā staigā drūmi ļaudis, prieks ir pamiris un visur ir skumjas. Pilsētā ierodas divpadsmit cīnītāji - ceļotāji kuri viens otru nepazīst bet ir izredzētie. Viņus pazīs četras elementu meitenes. Uguns sargātāja pazīs trīs, Ūdens sargātaja pazīs trīs, Gaisa sargātāja pazīs trīs un Zemes sargātāja pazīs trīs...

Heh... nju tad pieteikumus suutiet man (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/whistling.gif)

Šo rakstu rediģēja Kira: 27.10.2005 12:38
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
12 Lapas V  < 1 2 3 4 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Vēja dvēsele
iesūtīt 27.10.2005 17:07
Raksts #21


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.10.05
Kur: Sudraba dvēselē vēju auž...



Tikām Loraviēna sava lieliskā zirga mugurā traucās pa pilsētas ielām. Faramass, pa laikam ieriedamies, sekoja. Piepeši elfas skatienu piesaistīja kāda ļoti uzkrītoša veikala izkārtne: "Saules maize - labākie maiznieki visā pilsētā!" Mazu gabaliņu tālāk meitene ievēroja divas savādas būtnes: viena bija neaprakstāmi daiļa, no viņas jau pa gabalu elfa spēja sajust kaut ko ugunīgu. Otra bija dīvaina, sīka un smalka, un raganīga, viņas sarkanie mati laistījās rīta saulē. Būtnei pierē bija ragi.
"Kas tad te par dīvaiņu sapulci?" Loraviēna nobrīnījās, neiedomādamās, ka citiem viņa pati varbūt liekas tikpat dīvaina.

Šo rakstu rediģēja undomiel: 27.10.2005 17:09
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mākoņkaķis Aurēl...
iesūtīt 27.10.2005 17:13
Raksts #22


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: Jaukā vietiņā.



-ēmm,jā,vieta kur sakopties.Protams,vieta kur sakopties,atrodas tieši aiz šā līkuma.Tur garām peld arī maza,jauka upīte,kurā var lieliski nopeldēties.-
Runādama,Amfiona aizlika aiz muguras abas rokas,lai slepus izdarīdu klikšķi.Tūlīt kādā pamestā mājā tepat aiz ļikuma,pie upītes,iekūrās lielisks ugunskurs krāsnī,iedegās sveces,un pats namiņš kļuma silts un sauss.Meitene [b]stingrā[b] tvērienā pāņema Tauras roku, un aizveda uz `mājeli.

OOC:Mājele ir viena no pamestākajām un mazākajām telpām visā pilsētā,un tanī ir tikai viena istaba - agrāk to izmantoja ceļotājiem,kuri jutās noguruši.Tāda kā mazs motelītis.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kira m.emo.ria
iesūtīt 27.10.2005 17:15
Raksts #23


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.10.05



Virs maiznīcas jumta nošvīkstēja apmetnis. Tur atkal parādījās stāvs, kas bija vērojis svešiniekus ierodamies pilsētā. Bet tagad, kad saule jau atspīdēja varēja manīt ka tā bija sieviete. Sieviete ar taisniek kraukļa melnuma matiem un kastaņbrūnām acīm. Viņa pietupās un neuzkrītoši vēroja notiekošo (ooc: luudzu ak svētā uguns gara iemiesojums!!!! Tu nedrīksti mani pamanīt! (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif) )
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
eteerija
iesūtīt 27.10.2005 17:24
Raksts #24


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.10.05
Kur: NEKURZEME



Kamēr Taura burtiski lidoja pakaļ Amija, kura kustējās tik ātri kā vējš, tā paspēja pamanīt tikai vienu- kādu dīvainu būtni, kas bija tik cieši uz Tauru lūkojusies. Elfs!!! Šī būtne neapšaubāmi bija elfs un elfus Taura sajuta jau pa gabalu. Viņa necieta elfus ne acu galā! Un kāpēc tas neradījums uz viņu tā blenza?
Mazā mājiņa bija tīri pieņemama un Taura beidzot noliekot savu somu uz galda un noaujot savus garos zābakus jutās laimīga:'' Saki, man Amij? Vai tu zini kaut ko par elementiem un to pazušanu? ''
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mākoņkaķis Aurēl...
iesūtīt 27.10.2005 17:29
Raksts #25


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: Jaukā vietiņā.



Amfiona satrūkās.Jā,TĀDU jautājumu viņa nudien nebija gaidījusi,tāpēc viņa labāk izlēma to pagaidām neteikt.
-Ō,nē,kundze,es neko nezinu par šiem...elementiem.Vienīgais,ko esmu pamanījusi,ir ka Elementu pilsēta ir šos elementus zaudējusi.Es...emm,tikai nesen šeit ierados.Jā,visai nesen!-
Pat mazulim būtu skaidrs,ka viss ko "Amija" pašlaik stāstīja Taurai,bija meli.Laikam tāpēc,ka šie vārdi bija patiekti ļoti ātri.

Šo rakstu rediģēja TaureņmeiteneAur': 27.10.2005 17:31
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
eteerija
iesūtīt 27.10.2005 17:42
Raksts #26


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.10.05
Kur: NEKURZEME



Taura nicīgi palūkojās Amijai acīs un noteica ļoti vēsā tonī: " Ak, nu jā kā lai tāda kā tu kaut ko zinātu? Tas jau bija gaidāms! Bet varbūt tu zini kādu kas zina?''
Taura atvēra savu somu un sāka tajā rakņāties, meklējot savu spoguli, tad atrada to un sāka tajā aizrautīgi lūkoties. Jā, viņa patika sev pat ļoti, skaistāku raganu, tā nevarēja iedomāties un viņa jebkuram bija gatava tieši tā arī pateikt! Taurai nebija bai ne no viena, ja nu vienīgi reizēm pašai no sevis.
Un tad viņa sadrūma, jo atcerējās mājas un šī taču bija pirmā reize, kad viņa bija devusies prom, taču tad viņa ātri aizdzina šis domas prom, jo negribēja, lai parasta maizniece redz viņu vājuma brīdi!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mākoņkaķis Aurēl...
iesūtīt 27.10.2005 17:48
Raksts #27


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: Jaukā vietiņā.



-Ak,ilgojies pēc mājām,ko?Ak..!-
Amfiona satrūkās vēlreiz,jau atkal lasīdama Tauras domas.Viņa lēnām pagriezās pret Tauru,un ielūkojās viņai tieši acīs.Citas izejas nebija - Amfiona nopūtās.
--Es,Uguns gars,cik aizmāršīgs,
Tu dzirdēji par daudz,
Lai cik tu būtu varenāks,
Tu zini par daudz.
Tā dēļ man jāklanās,
un jālūdz tevi aizmirst,
šos vārdus,kas nozīmēja tik daudz...-

Šiem vārdiem vajadzētu nohiptonizēt Tauru,jo viņa bija dzirdējusi pārāk daudz,viņai vajadzēja aizmirst,kamē vēl nav par vēlu...

OOC:Eteerij - vispirms izlasi manu pz!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
eteerija
iesūtīt 27.10.2005 17:54
Raksts #28


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.10.05
Kur: NEKURZEME



" Tu ko? TU ko tagad mēģināji izdarīt? KAs tu esi?" Taura bija tik satraukta, ka knapi vien spēja šos vārdus izrunāt un tad viņa sastinga izbīlī...

Šo rakstu rediģēja eteerija: 27.10.2005 17:57
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tigra2
iesūtīt 27.10.2005 17:57
Raksts #29


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.10.05
Kur: Saules sistēma, Planēta zeme, Eirāzija, Eiropa, Baltija, Latvija, Rīga, Zemgales priekšpilsēta, ziepniekkalns



Uz maiznīcas jumta pitupusies sēdēja kāda meitene un vēroja apakšā notiekošo.
''Daži jau ir šeit, pagaidīšu kad sanāks pārējie''viņa nodomāja, un turpināja vērot apakšā notiekošo.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mākoņkaķis Aurēl...
iesūtīt 27.10.2005 17:58
Raksts #30


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: Jaukā vietiņā.



Amfiona pašūpoja galvu,jautājošām acīm lūkodamās uz Tauru.
-Kāpēc tu neaizmiedz?-
Viņa skaidri nodeklamēja.
-Tev vajag aizmigt.Man tevi vajadzēja hipnozēt.Kāpēc tu neaizmiedz?-
Labi,viņa ir izredzētā,bet vai tas nozīmē arī,ka uz viņu neiedarbojas uguns maģija?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
eteerija
iesūtīt 27.10.2005 18:06
Raksts #31


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.10.05
Kur: NEKURZEME



Taura jau sniedzās somā pēc savas magones un tikmēr ļoti skaļā un satrauktā balsī ātri murmināja:" Ko tu dari? tu gribi mani noburt? Kā tu uzdrošinies? Nemaz neceri! Lai kas īsti tu arī būtu tava uguns maģija uz mani neiedarbojās!Mana māte bija viena no visspēcīgākajām uguns raganām un man ir iedzimta aizsardzība! Tūlīt pat man atbildi! Kas tu esi? Ko tu gribi?"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mākoņkaķis Aurēl...
iesūtīt 27.10.2005 18:09
Raksts #32


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: Jaukā vietiņā.



-ES?Tu,emm,tiešām gribi zināt,kas es esmu?Varbūt otmēr nevajadzētu jautāt šo jautājumu...Tas ir ļoti garš stāsts,zini,ļoti garš....-
Nu jau sastrauktā balsī runāja Amfiona,bet ne jau tādēļ,ka Taura varētu izmantot savu Magoni pret viņu,nē,tās maģija vienkāršī izbrāsts cauri meitenei,nekādi neietekmējot,nē,viņa raizējās par to,ka Taura varētu uzzināt visu par pašu Amfionu,un TO viņa pirms laika nu nēkādi nedrīkstēja.Hmm,jā,varbūt tas laiks jau bija peinācis?

Šo rakstu rediģēja TaureņmeiteneAur': 27.10.2005 18:10
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tigra2
iesūtīt 27.10.2005 18:10
Raksts #33


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.10.05
Kur: Saules sistēma, Planēta zeme, Eirāzija, Eiropa, Baltija, Latvija, Rīga, Zemgales priekšpilsēta, ziepniekkalns



Meitenei, kas sēdēja uz jumta palika garlaicīgi. ''Atlikušie vēl ilgi gaidīs?'' viss es eju lejā. Viņa piecēlās kājās un nolēca. Un skaisti piezemējās starp Amfionu un Tauru.

Šo rakstu rediģēja Tigra2: 27.10.2005 18:12
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
eteerija
iesūtīt 27.10.2005 18:15
Raksts #34


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.10.05
Kur: NEKURZEME



" Jā, es vēlos to zināt!" Taura veltīja Amija iznīcinošu skatienu!Soma tā jau bija sataustījusi savu kristāla nāvējošo ziedu, jo ne tik vienkārši aizmidzināt tas spēja, tas spēja aizmidzināt arī uz mūžiem!
"Kas tu esi? Un nemaz neskaties uz manīm tā! Atbildi beidzot!''

Šo rakstu rediģēja eteerija: 27.10.2005 18:19
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tigra2
iesūtīt 27.10.2005 18:19
Raksts #35


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.10.05
Kur: Saules sistēma, Planēta zeme, Eirāzija, Eiropa, Baltija, Latvija, Rīga, Zemgales priekšpilsēta, ziepniekkalns



Lēnāk gluži vai lidodama viņa lēca, ieraudzija kaut kādu aizsargkupolu. ''Mani tas neietekmē'' un kļuva neredzama.

Šo rakstu rediģēja Tigra2: 27.10.2005 18:27
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mākoņkaķis Aurēl...
iesūtīt 27.10.2005 18:23
Raksts #36


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: Jaukā vietiņā.



Amfiona redzēja,kā kāds meitietis grasās nolaisties starp viņiem,tāpēc ātri pamāja gaisā ar roku,tā izveidodama aukstas uguns disku,kurš aizskavētu kaut uz mirkli,bet aizkavētu meitieti.
-Labi.Es esmu Amfiona,uguns elementa sargātāja.-
Viņa nopūtusies un rokas nolaizdama,nopietni teica.Tad pienāca pavisam tuvu Taurai,nemaz nereaģējot uz to stikla mākslīgo puķīti.
-Un tu - esi viena no tirm izredzētajiem,kuriem būs tā laime man pakalpot,un atgriezt uguns elementu.Jā,tieši tu!-
VIņa savā īstajā balsī teica,paceļot abas rokas taisni,paralēli pleciem.Ap viņām abām uzradās ugunīga lodes siena,abas ietverot,un kad uguns noplaka,viņas jau bija teleportējušās kāda klinšaina kaln virsotnē.
Uguns disks arī noplaka,un dēmone ar blīkšķi nogāzās zemē.


OOC:Tigra2,mans posts it kā notika pirms tavējā,labi?

Šo rakstu rediģēja TaureņmeiteneAur': 27.10.2005 18:24
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
eteerija
iesūtīt 27.10.2005 18:29
Raksts #37


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.10.05
Kur: NEKURZEME



Taura lūkojās Amfionā kā brīnumā un nespēja pateikt ne vārda. Viņa bija dzirdējusi par vareno uguns elementa sargātāju no sava tēva un pat viņš būdams gandrīz neuzveicams burvis runāja par viņu ar milzīgu bijību.Un tagad, tieši viņa, Taura ir izvēlēta......ir izredzētā...... Neko tādu viņa patiesi nebija gaidījusi.
Vienīgi vārdi, ko tā spēja dabūt pār lūpām bija:" Un ko tagad?''
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Vēja dvēsele
iesūtīt 27.10.2005 18:31
Raksts #38


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.10.05
Kur: Sudraba dvēselē vēju auž...



Loraviēna uztvēra raganas naidīgo skatienu un neviļus nodrebēja. Kāda nojauta teica viņai, ka viņas abas nākotnē būs kaut kā sastītas. Un tad jau abas iekarsušās sarunu biedrenes aizsteidzās. Labi, viņai nebija laika domāt riņķī un apkārt, elfai vajadzēja uzzināt, kāda uzdevuma dēļ viņa uz šejieni sūtīta. Un viņa pat nezināja, kas viņu sūtījis... un par četru elementu pazušanu meitenei arī nebija ne jausmas. Loraviēna paskubināja zirgu.

Šo rakstu rediģēja undomiel: 27.10.2005 18:32
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tigra2
iesūtīt 27.10.2005 18:31
Raksts #39


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.10.05
Kur: Saules sistēma, Planēta zeme, Eirāzija, Eiropa, Baltija, Latvija, Rīga, Zemgales priekšpilsēta, ziepniekkalns



Kupols nemaz meiteni neaizkavēja un viņa mierīgi nolaidās starp abām meitenēm, pagriezās pret Amfionu un pasmaidīja.
-Mani šādi kupoli neietekmē, to lietošana ir bezjēdzīga. es neesmu nekāda maza elfu meitenīte, ar tik zema līmeņa maģiju mani neietekmēsi.
Amfiona izskatījās izbrīnīta meitene bija nevis nogāzusis zemē, bet gan sekojusi viņai.

P.S. Lūdz nedēvē mani par dēmoni, izklausās rupji. man nav ne regu ne spārnu, ielikšu bildi varēsi apskatīt.

Šo rakstu rediģēja Tigra2: 27.10.2005 18:38
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kira m.emo.ria
iesūtīt 27.10.2005 18:34
Raksts #40


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.10.05



Tātad uguns... viens ir atradies... Sieviete domāja novilkdama apmetņa kapuci. Viņa noleca zemē un nopētīja pilsētu. Saule jau bija uzlekusi un Pilsētnieki nu rosijās. Lielākā daļa devās uz tirgus laukuma pusi, bet sieviete apmezdamās riņķī sāka soļot papēžiem klabot uz pilsētas bruģētajām ielām. Ilgi viņai nebija jāiet kad viņa pamanīja kādu elfu... Piegājusi pie tā viņa uzrunāja svešo. Tu šeit agrāk neesi manīta... un redzu esi no elfu cilts! Saki ko šeit meklē? Sieviete runāja ar kastaņbrūnajām acīm mesdama zibeņus.

ooc: Tigra2 beidz! (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif) Amfiona ir uguns sargātāja viņai ir varenāka maģija!

Šo rakstu rediģēja Kira: 27.10.2005 18:36
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

12 Lapas V  < 1 2 3 4 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 17.05.2024 16:10