Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Tautskaite
bengalaas
iesūtīt 23.10.2005 21:58
Raksts #1


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.10.03
Kur: Kastaņkalni
Tulks 2007



Jā, jā, daži varbūt pamanīja, ka notika arī tāda. Taču, tā kā nepaspēju aptaujāt visus, tad vispārējam fanam iemetu jautājumus šite. Kamēr vēl spēles iespaidi nav zuduši. Troļļi, ja vēlas, arī var pieskaitīties, bet tad gan lūdzu kaut kur sākumā atzīmējat savu rasi! (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)
Btw, spēles laikā uz visiem jautājumiem, izņemot priekšpēdējo (jo es to aizmirsu), atbildēja tikai dēmons, kas sevi uzskatīja par vietējo iedzīvotāju un dzīvoja bunkurā starp Prizdu un Mārīšciemu.

JAUTĀJUMI

1. Cik sen jau dzīvojat pierobežā?
2. Kādēļ pametāt iepriekšējo dzīvesvietu?
3. Kādi ir Jūsu galvenie ienākumu avoti?
4. Kā Jūs vērtētu savu pašreizējo labklājības līmeni?
  • ļoti augsts
  • augsts
  • vidējs
  • zems
  • ļoti zems
5. Vai Jūs apmierina pierobežas sociālie apstākļi?
  • Grūti pateikt
  • Komentāri ________________
6. Ko domājat par troļļiem? (Troļļi raksta, ko domā par ziemeļniekiem)
7. Vai jūtaties droši un pasargāti?
8. Vai izjūtat Karaļa varas klātbūtni reģionā?
9. Vai uzskatāt, ka pazīstat apvidū augošos indīgos augus?
10. Vai uzskatāt, ka pazīstat apvidus topogrāfisko ģeogrāfiju? Vai zināt draudzīgo ciemu, armijas daļas atrašanās vietu?

11. Kāda ir Jūsu reliģiskā piederība?
12. Kādas ir Jūsu domas par reģionā pastāvošajām alternatīvajām reliģijas plūsmām? (sektanti, haļavisti u.c.)

13. Kā Jūs novērtētu savu veselības stāvokli?
14. Kāda tipa traumas Jums ir gadījies piedzīvot?
15. Vai esat slimojis ar:
  • tīfu
  • cūciņu
  • vējbakām
  • masalām
  • masaliņām
  • angīnu
  • gripu
  • hroniskām iesnām
  • noskaudumu
  • kuņģa čūlu
  • sifilisu
16. Vai Jūs apmierina medicīniskā aprūpe reģionā?

17. Vai jūtat, ka Jūsu morālās vajadzības tiek ņemtas vērā?
18. Ko Jūs darītu tad, ja nokļūtu uz vientuļas salas, kur ir tikai viena palma, zeķu pāris, cirvis un tūbiņa ar zivju pastēti?
19. Vai Jums ir kādi plāni nākotnei?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
 
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 10)
Kurbads
iesūtīt 23.10.2005 22:11
Raksts #2


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.08.04
Kur: Rīga



nu pameeginasu

1. Cik sen jau dzīvojat pierobežā? Nesen.
2. Kādēļ pametāt iepriekšējo dzīvesvietu? Nepametu.
3. Kādi ir Jūsu galvenie ienākumu avoti? Sišana un klaigašana.
4. Kā Jūs vērtētu savu pašreizējo labklājības līmeni?

* ļoti augsts
* augsts ***
* vidējs
* zems
* ļoti zems


5. Vai Jūs apmierina pierobežas sociālie apstākļi?

* Jā
* Nē ***
* Grūti pateikt
* Komentāri ___no ziemeļiem naak stipra suudu(trollju) smaka_____________

6. Ko domājat par troļļiem? (Troļļi raksta, ko domā par ziemeļniekiem) (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif) (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif) maajdziivnieki
7. Vai jūtaties droši un pasargāti? jap
8. Vai izjūtat Karaļa varas klātbūtni reģionā? jap
9. Vai uzskatāt, ka pazīstat apvidū augošos indīgos augus? nee
10. Vai uzskatāt, ka pazīstat apvidus topogrāfisko ģeogrāfiju? Vai zināt draudzīgo ciemu, armijas daļas atrašanās vietu?jap

11. Kāda ir Jūsu reliģiskā piederība? ticu Daasnam, un troļlu slaktešanai
12. Kādas ir Jūsu domas par reģionā pastāvošajām alternatīvajām reliģijas plūsmām? (sektanti, haļavisti u.c.) pilniiga izgaašanās

13. Kā Jūs novērtētu savu veselības stāvokli? +4 (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
14. Kāda tipa traumas Jums ir gadījies piedzīvot? sirdsapziņu par sava zobena notraipīšanu ar trollju asiniim (suudiem)
15. Vai esat slimojis ar: iisti ziemeļnieki neslimo!!!

* tīfu
* cūciņu
* vējbakām
* masalām
* masaliņām
* angīnu
* gripu
* hroniskām iesnām
* noskaudumu
* kuņģa čūlu
* sifilisu

16. Vai Jūs apmierina medicīniskā aprūpe reģionā? eee... ko?

17. Vai jūtat, ka Jūsu morālās vajadzības tiek ņemtas vērā? jap
18. Ko Jūs darītu tad, ja nokļūtu uz vientuļas salas, kur ir tikai viena palma, zeķu pāris, cirvis un tūbiņa ar zivju pastēti? nostaadiitu tos ierindaa...
19. Vai Jums ir kādi plāni nākotnei? nogalinaat visus netiiros dziivniekus (trolljus)...
ielikt paariiti zolooģiskajaa daarzaa... vai arii atklaat sevii labsidriigo pusi un nosleegt muuziigu mieru ar trolljiem... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif) (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif) (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif) neeee

Šo rakstu rediģēja Kurbads: 23.10.2005 22:15
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kamazs
iesūtīt 24.10.2005 00:07
Raksts #3


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



JAUTĀJUMI Pēdzinim, ogļu uzpircējam, dažāda kalibra maģisko mantu tirgonim
Skaņajam Nagam

1. Cik sen jau dzīvojat pierobežā?
krietnu laiciņu jau. Gadi 5.
2. Kādēļ pametāt iepriekšējo dzīvesvietu?
Zināmas..nesaskaņas..ar..armiju un likumu.
3. Kādi ir Jūsu galvenie ienākumu avoti?
Ja godīgi - nelegāla maģisko ogļu uzpirkšana un tālākpārdošana. Spekulācija. Maģiskās mantiņas ir tikai aizsegs un naudas atmazgāšanas līdzeklis.
4. Kā Jūs vērtētu savu pašreizējo labklājības līmeni?
  • vidējs
5. Vai Jūs apmierina pierobežas sociālie apstākļi?
  • Komentāri troļļi palikuši pavisam nekaunīgi un bīstami, citādi viss kārtībā - armija, tāpat kā citur, nemaz nemana zem deguna notiekošās transakcijas
6. Ko domājat par troļļiem?
Vispār jauki un labi radījumu, bet sasodīti neprognozējami. Kopš tie nelietīgi noslaktēja mani pēc draudzīgas sarunas, uzticību tiem spalvu kumšķiem esmu zaudējis.
7. Vai jūtaties droši un pasargāti?
Jutos. Tagad, pēc tā bēdīgi slavenā uzbrukuma tirgoņiem, es vairs nejūtos drošs troļļu valdījumos.
8. Vai izjūtat Karaļa varas klātbūtni reģionā?
Par laimi, minimāli.
9. Vai uzskatāt, ka pazīstat apvidū augošos indīgos augus?
Hm. Es neēdu to, ko nepazīstu. Vai es atbildēju?
10. Vai uzskatāt, ka pazīstat apvidus topogrāfisko ģeogrāfiju? Vai zināt draudzīgo ciemu, armijas daļas atrašanās vietu?
Brīžiem pat pārāk labi - ir grūti vienoties par tikšanos ar kādu, ja tu lieliski pārzini teritoriju, bet tavs sarunu biedrs - ne.
11. Kāda ir Jūsu reliģiskā piederība?
Dāsna pozitīvā attieksme pret dzīvi ir ļoti pacilājoša.
12. Kādas ir Jūsu domas par reģionā pastāvošajām alternatīvajām reliģijas plūsmām? (sektanti, haļavisti u.c.
Esmu sapratis vienu - ir dažādi sektanti. Ir vidēji nekaitīgi, pat labvēlīgi sektanti - tā varētu būt jaunā topošā šamanaku sekta, kas reiz izglāba no tumsas ķetnām mūsu zemi. Viņi ir labi, manuprāt, jo, kā saka, "izglāba no tumsas ķetnām mūsu zemi". Ir nosacīti nekaitīgi, bet ne arī īpaši iedvesmojoši, vairāk tādi haotiski un ironizējoši sektanti - jā, haļavisti. Dzīvo viņi, dzīvoju es, no problem! Jā, un ir skabargas pēcpusē, ka tevi divi deviņi! Jebšu - templieši vai sarkanie, vai melnīši. Tie spēj sagādāt riktīgas galvas sāpes un "neaizmirstamus" brīžus.
13. Kā Jūs novērtētu savu veselības stāvokli?
+/- gandrīz pilnīgi aptuveni vidēji labi
14. Kāda tipa traumas Jums ir gadījies piedzīvot?
Emocionāla trauma - troļļu nodevība!
15. Vai esat slimojis ar:
  • tīfu
  • cūciņu
  • vējbakām
  • masalām
  • masaliņām
  • angīnu
  • gripu
  • hroniskām iesnām
  • noskaudumu
  • kuņģa čūlu
  • sifilisu
Hroniskas iesnas diez vai, taču laiku pa laikam parastās iesnas uznāk. Angīna arīdzan. Bet ne pēdējā laikā, par laimi.
16. Vai Jūs apmierina medicīniskā aprūpe reģionā?
Marles daudz, bet ūdeņraža pārskābes nav. Nu tā, vidēji labi,ja šādi sīkumi būtu nokārtoti, būtu krietni labāk.
17. Vai jūtat, ka Jūsu morālās vajadzības tiek ņemtas vērā?
Šķiet jā. Bet, ko jūs ar šo jautājumu gribējāt teikt?
18. Ko Jūs darītu tad, ja nokļūtu uz vientuļas salas, kur ir tikai viena palma, zeķu pāris, cirvis un tūbiņa ar zivju pastēti?
Mēģinātu to visu nelegāli notirgot.
19. Vai Jums ir kādi plāni nākotnei?
Jā. Nelegāli notirgot kaudzi ogļu.
*


Šo rakstu rediģēja Kamazs: 24.10.2005 00:08
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
susljiks
iesūtīt 24.10.2005 07:41
Raksts #4


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.07.04



Dāsnas atbildes:
1. Cik sen jau dzīvojat pierobežā? Prīzdā dzīvoju kopš sevi atminos.
2. Kādēļ pametāt iepriekšējo dzīvesvietu? Neesmu pametusi nevienu dzīves vietu, ja atmiņa mani neviļ.
3. Kādi ir Jūsu galvenie ienākumu avoti? Ziedojumi un apkārt mītošo troļļu un zimeļnieku labestība, dievu labvēlība.
4. Kā Jūs vērtētu savu pašreizējo labklājības līmeni?

* ļoti augsts - vērtēju, kā ļoti augstu, bet tas nav tas svarīgākais.
* augsts
* vidējs
* zems
* ļoti zems


5. Vai Jūs apmierina pierobežas sociālie apstākļi?

* Jā
* Nē
* Grūti pateikt
* Komentāri - Mani neapmierins sociālie apstākļi, it īpaši pēdējā laika, kad daži troļļi un zimeļnieki pat sāk necienīt svēto Prīzdas zemi un tās tuvumā vardarbīgā ceļā kārto savas attiecības.

6. Ko domājat par troļļiem? Gana laipni, gaišu un labdabīgi ir ka troļļi, tā zimeļnieki. Tie pirmie gan ir straujākas dabas gan laipnībā, gan dusmās; tie otri ir sava labestībā un dusmās apdomīgi.
7. Vai jūtaties droši un pasargāti? Jā, no kā gan bīties.
8. Vai izjūtat Karaļa varas klātbūtni reģionā? Izjūtu, ben mani šī vara ietekmē tikai caur Zimeļzemes iedzīvotāju ikdienas gaitām.
9. Vai uzskatāt, ka pazīstat apvidū augošos indīgos augus? Uzskatu, ka pazīstu, bet šaubās meklēšu palīdzību pie augstākiem spēkiem.
10. Vai uzskatāt, ka pazīstat apvidus topogrāfisko ģeogrāfiju? Vai zināt draudzīgo ciemu, armijas daļas atrašanās vietu? Uzskatu, ka pārzinu gan ciematu, gan armijas daļu atrašanās vietas.

11. Kāda ir Jūsu reliģiskā piederība? Dāsna ir mana reliģiskā piederība, nedaudz esmu iespaidota ar Haļavas reliģijas dzīlēm.
12. Kādas ir Jūsu domas par reģionā pastāvošajām alternatīvajām reliģijas plūsmām? (sektanti, haļavisti u.c.) Lai Dāsns ir tām!

13. Kā Jūs novērtētu savu veselības stāvokli? Kā labvēlīgu sev.
14. Kāda tipa traumas Jums ir gadījies piedzīvot? Neatminos traumas, ja atmiņa mani neviļ.
15. Vai esat slimojis ar:

* tīfu
* cūciņu
* vējbakām
* masalām
* masaliņām
* angīnu
* gripu
* hroniskām iesnām
* noskaudumu
* kuņģa čūlu
* sifilisu
Ne ar vienu no minētajām slimībām neesmu slimojusi.

16. Vai Jūs apmierina medicīniskā aprūpe reģionā? Neesmu tādu izjutis pār sevi nākam.

17. Vai jūtat, ka Jūsu morālās vajadzības tiek ņemtas vērā? Uzskatu, kā jā, vide ir man labvēlīga, robežas varu nospraust tikai es pati sev.
18. Ko Jūs darītu tad, ja nokļūtu uz vientuļas salas, kur ir tikai viena palma, zeķu pāris, cirvis un tūbiņa ar zivju pastēti? Izjustu priecīgu pateicību par salu, palmu, zeķu pāri, cirvi un tūbiņu ar zivju pastēti.
19. Vai Jums ir kādi plāni nākotnei? Savus plānus es vēroju ar gaišu prātu un necenšos tos ierobežot skaidrās formās.
Lai Dāsns ir ar jums!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
subito
iesūtīt 24.10.2005 10:18
Raksts #5


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.09.04



Ziemeļzemes zemnieks, pus-šamanis, pus-šamaņa māceklis Laigans vārdā.


1. Cik sen jau dzīvojat pierobežā?
Neatceros. Zemnieka prāts...
2. Kādēļ pametāt iepriekšējo dzīvesvietu?
Vai es to pametu?
3. Kādi ir Jūsu galvenie ienākumu avoti?
Nekad neesmu turējis rokā nevienu monētu. Visu ēdamo izroku no zemes. Barters.
4. Kā Jūs vērtētu savu pašreizējo labklājības līmeni?

* zems

5. Vai Jūs apmierina pierobežas sociālie apstākļi?

Grūti pateikt
Komentāri Badu neesmu izjutis.
6. Ko domājat par troļļiem? Slimība no kuras jāturas pa gabalu. Viņi izvaro pat kāpostus. Šie zvēri Prīzdā traucē miermīlīgo apskaidrības ceļa veikšanu.
7. Vai jūtaties droši un pasargāti?
Nē. Var paļauties tikai uz savām vājajām prāta-maģijas spējām vai lēnajām kājām.
8. Vai izjūtat Karaļa varas klātbūtni reģionā?
Tikai ne tad, kad troļļi uzdarbojas, bet, paldies Dāsnai, ogles rakt mani neviens nepiespieda.
9. Vai uzskatāt, ka pazīstat apvidū augošos indīgos augus?
Nezinu, kā kuru sauc, bet zinu, kā izskatās slikti augi.
10. Vai uzskatāt, ka pazīstat apvidus topogrāfisko ģeogrāfiju? Vai zināt draudzīgo ciemu, armijas daļas atrašanās vietu?
Nē. Ja eju viens, no sava ciema varu atrast tikai kaimiņu ciemus, jo visu laiku jaucu virzienus un debesspuses, bet Prīzdu atrast spēju.

11. Kāda ir Jūsu reliģiskā piederība?
Dāsnisms
12. Kādas ir Jūsu domas par reģionā pastāvošajām alternatīvajām reliģijas plūsmām? (sektanti, haļavisti u.c.) Koa?!

13. Kā Jūs novērtētu savu veselības stāvokli? Labs. Ja neskaita nesano vemšanas sērgu.
14. Kāda tipa traumas Jums ir gadījies piedzīvot? Sāp slimības (troļļa) Prīzdas pakājē sacirstā kāja .
15. Vai esat slimojis ar:

* tīfu
* cūciņu
* vējbakām
* masalām
* masaliņām
* angīnu
* gripu
* hroniskām iesnām
* noskaudumu
* kuņģa čūlu
* sifilisu
Nezinu, ko šitās nozīmē. Esmu slimojis ar klepu un vemšanu.

16. Vai Jūs apmierina medicīniskā aprūpe reģionā? Pats sevi aprūpēju apmierinoši. Dāsna manas traumas vienmēr izdziedējusi zibenīgi.

17. Vai jūtat, ka Jūsu morālās vajadzības tiek ņemtas vērā? Ko?!
18. Ko Jūs darītu tad, ja nokļūtu uz vientuļas salas, kur ir tikai viena palma, zeķu pāris, cirvis un tūbiņa ar zivju pastēti? Apraktu zivju pastēti.
19. Vai Jums ir kādi plāni nākotnei? Kļūt par varenāko pierobežas šamani.

Šo rakstu rediģēja subito: 24.10.2005 10:19
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Moskjis
iesūtīt 24.10.2005 12:14
Raksts #6


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.07.05



Apsarga, piedzīvojumu meklētāja, viltotāja, laupītāja un citu lietu darītāja Mošķa atbildes:

1. Cik sen jau dzīvojat pierobežā? Nedzīvoju, tiko ierados. Un drīz arī aiziešu
2. Kādēļ pametāt iepriekšējo dzīvesvietu? Apnika, arī ļaudis tur nebija patīkami
3. Kādi ir Jūsu galvenie ienākumu avoti? tigošanās, laupīšana, apsardze
4. Kā Jūs vērtētu savu pašreizējo labklājības līmeni?

* ļoti augsts
* augsts
* vidējs
* zems
* ļoti zems


5. Vai Jūs apmierina pierobežas sociālie apstākļi?

* Jā
* Nē
* Grūti pateikt
* Komentāri: Daudz labu ļautiņu, ir iespējas iedzīvoties mantā

6. Ko domājat par troļļiem? (Troļļi raksta, ko domā par ziemeļniekiem)
Visvisādi eksemplāri: reizēm neļauj nokārtot dabiskās vajadzības:
Tu, ļoti nocieties stāvi purvā, atvieglo pūsli, pēkšņi jūti: kāds tevi sit...
Bet vispār, labprāt būtu arī viņu uzvedību, citas īpašības papētijis, tik tuvumā šie nevēlējās mani laist: vilka ārā zobenus, vicinājās...

7. Vai jūtaties droši un pasargāti? Jā, savādāk nemaz nevar būt
8. Vai izjūtat Karaļa varas klātbūtni reģionā? Biju karaļa pārstāves svītā.
9. Vai uzskatāt, ka pazīstat apvidū augošos indīgos augus?Nebija tā laime iepazīties ar šīm būtnēm
10. Vai uzskatāt, ka pazīstat apvidus topogrāfisko ģeogrāfiju? Vai zināt draudzīgo ciemu, armijas daļas atrašanās vietu?
Zināju abus troļļu ciemus, diemžēl tik labi negāja ar ziemeļnieku ciemiem: sektantu un Kalnciemiešu apmetnes netika meklētas un arī atrastas netika.

11. Kāda ir Jūsu reliģiskā piederība? Dāsnisms, Haļava: atkarīgs no apstākļiem
12. Kādas ir Jūsu domas par reģionā pastāvošajām alternatīvajām reliģijas plūsmām? (sektanti, haļavisti u.c.) Kamēr viņi netraucē man dzīvot, domas labvēlīgas

13. Kā Jūs novērtētu savu veselības stāvokli? Manī mīt četru vīru veselība.
14. Kāda tipa traumas Jums ir gadījies piedzīvot?
15. Vai esat slimojis ar:

* tīfu
* cūciņu
* vējbakām
* masalām
* masaliņām
* angīnu
* gripu
* hroniskām iesnām
* noskaudumu
* kuņģa čūlu
* sifilisu

Nezinu šādas lietas: kāss, 'pulkstenis' (bet skaista meita bija) un karstumi gan bijuši.
16. Vai Jūs apmierina medicīniskā aprūpe reģionā?
Jā, īpaši pēc tam, kad ieguvu amuletu un laužņus.
17. Vai jūtat, ka Jūsu morālās vajadzības tiek ņemtas vērā?
Meitu māja nebija, un dziesminieki arī maz...
18. Ko Jūs darītu tad, ja nokļūtu uz vientuļas salas, kur ir tikai viena palma, zeķu pāris, cirvis un tūbiņa ar zivju pastēti?
Savāktu mantas, salauztu piecus laužņus, pārvērstos par spūku, un ietu pētīt jūras dzelmes: tur esot skaisti
19. Vai Jums ir kādi plāni nākotnei?
Dzīvoju mirklim.

Šo rakstu rediģēja Moskjis: 24.10.2005 12:16
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sīdžmāsters
iesūtīt 24.10.2005 12:46
Raksts #7


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.10.05



Viena no divām Jēkabciema ogļracēm un viena no daudzajiem ciema šamaņiem sniedz atbildes!

1. Cik sen jau dzīvojat pierobežā? Pievienojos jēkabiešiem tikai nesen, ir doma apmesties uz pastāvīgu dzīvošanu!
2. Kādēļ pametāt iepriekšējo dzīvesvietu? devos pēc oglēm
3. Kādi ir Jūsu galvenie ienākumu avoti? Roku ogles (Paldies kareivjiem oar piešķirto lāpsu)
4. Kā Jūs vērtētu savu pašreizējo labklājības līmeni?
ļoti augsts
augsts
vidējs
zems
ļoti zems

5. Vai Jūs apmierina pierobežas sociālie apstākļi?


Grūti pateikt

6. Ko domājat par troļļiem? Trekie gaļēdāji!!! bet troļļadiņas Ziemeļnieki var ļoti veiksmīgi izmantot, lai izvairītos no neārstējamām slimībām, tā kā savs labums no viņiem arī atlec

7. Vai jūtaties droši un pasargāti? nu, kā lai to saka, daudzkas atkarīgs no kāju veiklības
8. Vai izjūtat Karaļa varas klātbūtni reģionā? Jā, karavīri mūs bieži apciemoja, kaut arī nelietīgajiem troļlīem nespējām pretoties par ar viņu atbalstu (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/sad.gif)

9. Vai uzskatāt, ka pazīstat apvidū augošos indīgos augus? noteikti nē, esmu tikai ogļrace
10. Vai uzskatāt, ka pazīstat apvidus topogrāfisko ģeogrāfiju? Vai zināt draudzīgo ciemu, armijas daļas atrašanās vietu? Diezgan labi, protams man tāpat ir tendence maldīties trijās priedēs...
11. Kāda ir Jūsu reliģiskā piederība? Pilnīgi atbalstu dāsnismu
12. Kādas ir Jūsu domas par reģionā pastāvošajām alternatīvajām reliģijas plūsmām? (sektanti, haļavisti u.c.) nestabilas pārliecības cilvēciņi

13. Kā Jūs novērtētu savu veselības stāvokli? Labs
14. Kāda tipa traumas Jums ir gadījies piedzīvot? Kritu varoņa nāvē no troļā rokas aizsargājot tēvuzemi
15. Vai esat slimojis ar:
tīfu
cūciņu
vējbakām
masalām
masaliņām
angīnu
gripu
hroniskām iesnām
noskaudumu
kuņģa čūlu
sifilisu

Nav gadījies iemantot šīs nezināmās kaites, vienīgi vemšanas lāsts mani pieveica

16. Vai Jūs apmierina medicīniskā aprūpe reģionā? Normāli

17. Vai jūtat, ka Jūsu morālās vajadzības tiek ņemtas vērā? Kurš to ņem vērā???
18. Ko Jūs darītu tad, ja nokļūtu uz vientuļas salas, kur ir tikai viena palma, zeķu pāris, cirvis un tūbiņa ar zivju pastēti? zeķes noteikti noderētu, jo galvenais, lai kājas būtu siltas
19. Vai Jums ir kādi plāni nākotnei? nu... Sarkano raktuves tā arī palika neskartas, tad nu vēl ir kur izvērsties... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinaer
iesūtīt 24.10.2005 13:21
Raksts #8


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



Atbild tirgotaaja (vardu uz speeli taa arii neizdomaju, bet visi tapat mani sauca par Žaneti (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) )

1. Cik sen jau dzīvojat pierobežā?
- nedziivoju - tikai pastaigaaju, un tirgojos, jo sheit tas ir izdeviigi

2. Kādēļ pametāt iepriekšējo dzīvesvietu?
es vienmeer esmu celojusi, taa vieglaak pelniit

3. Kādi ir Jūsu galvenie ienākumu avoti?
tirdznieciiba ar trolliem, un shad tad ar ziemelniekiem, protamas ari dazii pakalpojumi, par atieciigu samaksu

4. Kā Jūs vērtētu savu pašreizējo labklājības līmeni?

ļoti augsts, njemot veeraa faktu, ka esmu viena no bagaataakajiem pierobezas iedziivotaajiem

5. Vai Jūs apmierina pierobežas sociālie apstākļi?
Grūti pateikt, jo te dziive ir sarezgiita un bistama, bet tai pashaa laikaa loti izdeviiga

6. Ko domājat par troļļiem? (Troļļi raksta, ko domā par ziemeļniekiem)
man vinji patiik - abi divi.

7. Vai jūtaties droši un pasargāti?
daleeji, jo no trollim neko nevar zinaat, bet ar ziemelniekiem nav iistas sadarbiibasm, taapeec parsvaraa esmu prizdaa.

8. Vai izjūtat Karaļa varas klātbūtni reģionā?
nee

9. Vai uzskatāt, ka pazīstat apvidū augošos indīgos augus?
principaa man tas ir vienlaga - galvenais lai tie kam es ko paardodu tos neatpaziist.

10. Vai uzskatāt, ka pazīstat apvidus topogrāfisko ģeogrāfiju? Vai zināt draudzīgo ciemu, armijas daļas atrašanās vietu?
visu loti labi paarzinu

11. Kāda ir Jūsu reliģiskā piederība?
nauda

12. Kādas ir Jūsu domas par reģionā pastāvošajām alternatīvajām reliģijas plūsmām? (sektanti, haļavisti u.c.)
galvenais ka vinjiem ir nauda, par pareejo var sarunat (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)

13. Kā Jūs novērtētu savu veselības stāvokli?
esmu dziva - tad ir ok

14. Kāda tipa traumas Jums ir gadījies piedzīvot?
naaveejoshas un netik naaveejoshas, bet pashai nekaadas

15. Vai esat slimojis ar:
vējbakām
gripu
hroniskām iesnām - ir gadiijeis, bet taa esmu veseliiga
noskaudumu - kas tas taads?
sifilisu - taads arii te ir?

16. Vai Jūs apmierina medicīniskā aprūpe reģionā?
te tadas nav

17. Vai jūtat, ka Jūsu morālās vajadzības tiek ņemtas vērā?
nee - visiem tas ````t, taapat kaa man visu paareejo

18. Ko Jūs darītu tad, ja nokļūtu uz vientuļas salas, kur ir tikai viena palma, zeķu pāris, cirvis un tūbiņa ar zivju pastēti?
tas nav iespeejams, jo man liidzi vienmeer ir kautkas vairaak, bet jebkuraa gadijuma taa sala driiz viena vairs nebuutu vientula ... es atistiitu tirdzinieeciibu un visu paareejo

19. Vai Jums ir kādi plāni nākotnei?
piekaast pierobezas teritoriju, kluut pagaatai un iet tirgoties citur, vai arii pamest sho nodarbi, un paarvaldiit kaadu ciemu, vai virziit karjeru uz politikas pusi
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Raine
iesūtīt 24.10.2005 14:47
Raksts #9


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.03.04



1. Cik sen jau dzīvojat pierobežā?
jau kādu laiciņu

2. Kādēļ pametāt iepriekšējo dzīvesvietu?
Volodja mani piesaistīja sektai un es viņam sekoju uz nekurienes vidu

3. Kādi ir Jūsu galvenie ienākumu avoti?
nekam nederīgu mantu tirgošana, dievu žēlestība, vēl šis un tas

4. Kā Jūs vērtētu savu pašreizējo labklājības līmeni?
augsts

5. Vai Jūs apmierina pierobežas sociālie apstākļi?
Ne pārāk

6. Ko domājat par troļļiem?
nodevīgi radījumi

7. Vai jūtaties droši un pasargāti?
Tikai Prizdā un aiz Ziemeļnieku armijas mugurām

8. Vai izjūtat Karaļa varas klātbūtni reģionā?
A man pie kājas.

9. Vai uzskatāt, ka pazīstat apvidū augošos indīgos augus?
Vismaz sarkanās odziņas gan

10. Vai uzskatāt, ka pazīstat apvidus topogrāfisko ģeogrāfiju? Vai zināt draudzīgo ciemu, armijas daļas atrašanās vietu?


11. Kāda ir Jūsu reliģiskā piederība?
Sarkanā sekta

12. Kādas ir Jūsu domas par reģionā pastāvošajām alternatīvajām reliģijas plūsmām? (sektanti, haļavisti u.c.)
Kā Sarkanās sektas laicīgajai vadonei, manas domas šajā ajutājumā ir pārāk subjektīvas

13. Kā Jūs novērtētu savu veselības stāvokli?
pašlaik - ļoti slikts

14. Kāda tipa traumas Jums ir gadījies piedzīvot?
morālas

15. Esmu slimojusi ar:
vējbakām
gripu
hroniskām iesnām


16. Vai Jūs apmierina medicīniskā aprūpe reģionā?
Paldies dievam - nav nācies izbaudīt

17. Vai jūtat, ka Jūsu morālās vajadzības tiek ņemtas vērā?
Visi par tām smejās

18. Ko Jūs darītu tad, ja nokļūtu uz vientuļas salas, kur ir tikai viena palma, zeķu pāris, cirvis un tūbiņa ar zivju pastēti?
Mēģinātu tās piesaistīt savai sektai

19. Vai Jums ir kādi plāni nākotnei?
Padarīt Sarkano sektu vēl ietekmīgāku
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Susuriņš
iesūtīt 24.10.2005 18:10
Raksts #10


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.05.04
Kur: Bedrē.



JAUTĀJUMI

1. Cik sen jau dzīvojat pierobežā?
Kopš tas muļķīgais Dāsns mani šurp atvilka. Kādus pāris gadu simtus. Varbūt.
2. Kādēļ pametāt iepriekšējo dzīvesvietu?
Ir grūti pateikt "Nē" ķēdei, kas Tev apmesta ap kaklu.
3. Kādi ir Jūsu galvenie ienākumu avoti?
Tas ko vietējie lupatlaši sanes, Dāsna maģijas vēloties
4. Kā Jūs vērtētu savu pašreizējo labklājības līmeni?
bezcerīgs
5. Vai Jūs apmierina pierobežas sociālie apstākļi?
Nē. Pārāk daudz dzīvu būtņu. Un viņas nost arī nesprāgst.
6. Ko domājat par troļļiem? (Troļļi raksta, ko domā par ziemeļniekiem)
Da visi viņi mazi un nīkulīgi.
7. Vai jūtaties droši un pasargāti?
Ja kāds novāks Dāsnu, tad jutīšos.
8. Vai izjūtat Karaļa varas klātbūtni reģionā?
Lai tik šams pamēģina kaut ko uzsākt!!!!
9. Vai uzskatāt, ka pazīstat apvidū augošos indīgos augus?
Kam man viņi? Labāk kādu novākt ar duncīti no mugurpuses.
10. Vai uzskatāt, ka pazīstat apvidus topogrāfisko ģeogrāfiju? Vai zināt draudzīgo ciemu, armijas daļas atrašanās vietu?
Kam man ģeogrāfija, ja man ir Prīzdas atslēgas. Tāpat visi pie manis atvilksies.
11. Kāda ir Jūsu reliģiskā piederība?
Haļava. 100%
12. Kādas ir Jūsu domas par reģionā pastāvošajām alternatīvajām reliģijas plūsmām? (sektanti, haļavisti u.c.)
Gan jau iznīks, kur ta paliks
13. Kā Jūs novērtētu savu veselības stāvokli?
Nemirstīgs
14. Kāda tipa traumas Jums ir gadījies piedzīvot?
Atbildēšanu uz muļķīgām anketām
15. Vai esat slimojis ar:
Ceri vien.
16. Vai Jūs apmierina medicīniskā aprūpe reģionā?
Varētu būt sliktāka
17. Vai jūtat, ka Jūsu morālās vajadzības tiek ņemtas vērā?
Morālās vajadzības? Labāk dodiet glāzi silta piena!
18. Ko Jūs darītu tad, ja nokļūtu uz vientuļas salas, kur ir tikai viena palma, zeķu pāris, cirvis un tūbiņa ar zivju pastēti?
Jūūu- hūūūū! Brīvība!
19. Vai Jums ir kādi plāni nākotnei?
Vēl vismaz vienu reizi redzēt Gāju!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Axa Night
iesūtīt 25.10.2005 18:48
Raksts #11


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.06.05
Kur: Riga or Mainhardt



Trollene vārdā Karka Karr

1. Cik sen jau dzīvojat pierobežā?
nesen atvilkos uz šo pusi

2. Kādēļ pametāt iepriekšējo dzīvesvietu?
gribējās redzēt pasauli un tos 'cilvēkzvērus' par kuriem dzirdēju baumas

3. Kādi ir Jūsu galvenie ienākumu avoti?
laupīta pārtika, jo algu armijā tā arī nesamaksāja

4. Kā Jūs vērtētu savu pašreizējo labklājības līmeni?
zems

5. Vai Jūs apmierina pierobežas sociālie apstākļi?
Grūti pateikt

6. Ko domājat par Ziemeļniekiem?
tādi vārguļi vien ir, patiešām viņu žēl, bet paši vainīgi, nav ko līst troļļu zemēs!

7. Vai jūtaties droši un pasargāti?
kad pārvietojos ar armiju, tad nav ne vainas, bet vienai pašai skraidīt pa pierobežu diez ko nav, jo tiem Ziemeļniekiem šķiet ir kaut kāds lokators, kas norāda uz vientuļiem troļļiem...no bara gan viņi izvairās

8. Vai izjūtat Karaļa varas klātbūtni reģionā?
kāds karalis?

9. Vai uzskatāt, ka pazīstat apvidū augošos indīgos augus?
indīgos? tādi arī ir?

10. Vai uzskatāt, ka pazīstat apvidus topogrāfisko ģeogrāfiju? Vai zināt draudzīgo ciemu, armijas daļas atrašanās vietu?
pēc pāris kara gājieniem viss tapa skaidrs

11. Kāda ir Jūsu reliģiskā piederība?
no comment

12. Kādas ir Jūsu domas par reģionā pastāvošajām alternatīvajām reliģijas plūsmām? (sektanti, haļavisti u.c.)
mani tās neskar

13. Kā Jūs novērtētu savu veselības stāvokli?
labs

14. Kāda tipa traumas Jums ir gadījies piedzīvot?
slapjas kājas

15. Vai esat slimojis ar:
hroniskām iesnām - laikam dēļ vēja...

16. Vai Jūs apmierina medicīniskā aprūpe reģionā?
man ir tās pašas labākās zāles, pietiek uzēst kādu mušmiri un visas kaites kā ar roku noņemtas

17. Vai jūtat, ka Jūsu morālās vajadzības tiek ņemtas vērā?
(IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/blink_a.gif)

18. Ko Jūs darītu tad, ja nokļūtu uz vientuļas salas, kur ir tikai viena palma, zeķu pāris, cirvis un tūbiņa ar zivju pastēti?
atvērtu viesnīcu ar restorānu

19. Vai Jums ir kādi plāni nākotnei?
gribētos paklejot vēl, pasirot un varbūt apgūt maģiju
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 15.05.2024 22:45