Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> NK noteikumi

1. Iesūtītajiem pavedieniem jābūt par tēmu. Pirms izveido pavedienu, izlasi sadaļas NK aprakstu!
2. Tas pats attiecas uz iesūtītajiem rakstiem. Nav atļauts spams. Ja vēlies turpināt diskusiju par kādu citu tematu, izveido jaunu pavedienu!
3. Esi iecietīgs un cieni citu viedokli arī attiecībā uz jautājumiem, kuros tev pašam ir stingra pārliecība.
4. Aizliegts rupji lamāties un apvainot citus biedrus. Ja ir nepieciešamība iebilst, paud savus iebildumus korekti un pieklājīgi!
5. Aizliegts iesūtīt rakstus, kas pārkāpj PG-13 reitingu.
6. Centies savu viedokli izteikt plašāk! Pāris vārdi skaitīsies spams. Par to, kas ir spams, lasi šeit.
7. Centies rakstīt, ievērojot ortogrāfiju un interpunkciju, bet, galvenais, raksti tā, lai tas būtu citiem saprotams. Foruma vadītājam ir tiesības rediģēt nesaprotamus vai neatbilstošus pavedienu virsrakstus un aprakstus.
8. Pims iesūtīt pavedienu, paskaties, vai tāds jau neeksistē! Līdzīgs pavediens var tikt iepludināts jau esošā vai slēgts.

> Vai jums ir gadījies uzzināt par sevi ko šausmīgu?, un pēc tam vēlēties, kaut nebūtu zinājis
versache
iesūtīt 13.10.2005 20:18
Raksts #1


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.05
Kur: Ciemos pie Toma Bombadila.... Senmežā......



Pirms pāris dienām,zaudēju samaņu(atslēdzos).Nonākot slimnīcā neko neatcerējos,tad man uztaisīja pāris procedūras.Pārbaudīja galvas smadzenes.Un tad kad uzzināju rezultātu,vēlējos lai to nebūtu zinājis.
Bet ko nu tur dzīve tiešām ir skarba.

Vai jums ir gadījies kas līdzīgs,kas tāds ko negribējāt pa sevi zināt bet uzinājāt.
piem pa slimību vai ko tādu.

Šo rakstu rediģēja Sindra: 05.09.2006 21:33
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V  < 1 2 3 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Deepeyed
iesūtīt 04.02.2006 20:15
Raksts #21


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.05.05
Kur: maskējos par šokolādi uz cepuma



njaa visai depresiivs pavediens.. ja jaarunaa par veseliibu..
un vispaar.. viss, ko negribas zinaat, kaut tagad zini, ir neforshi..
nuu es nevaru nezinaat par tiem reeciigi saaugushajiem kaaju pirksteljiem.. man abaam 2. un 3...
nu par pachakareeto muguru tik un taa uzzinaatu.. saap rezeem kaa nekaa..
mosh negribeetu uzzinaat, ka mani gluzji vienkaarshi aizmirsa.. nu draugi, itkaa, reizeem.. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif)

piekriitu tiem, kas saka: dziive ir skarba..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lakrica
iesūtīt 14.03.2006 20:58
Raksts #22


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.01.06



Jā, bet protams... Es vispār labprāt daudz ko nezinātu.. Bet kur nu... Nevar jau dzīvot, kā no plaukta nokritis! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink2.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink2.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
unciz
iesūtīt 14.03.2006 22:05
Raksts #23


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.02.06



nu cik es atceros nekas tāc īpaši nav bijis, ja neskaita to ka bērnība saslimu ar vējabakām. un no tās draņķīgās kaites man uz feisa ir tādas tizlas bedrītes. visi jau saka navar redzēt utt,. bet man tas kaitina...no ārta puses biki bija šoks kad man pateica ka man NAV smadzeņu satricinājums...baigi gribējās (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) (plz nedomājat, ka esu dīviaina vnk būtu labs iemesls neiet uz skolu kādu nedēļu)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
anhela
iesūtīt 14.03.2006 22:20
Raksts #24


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.02.06
Kur: En la casa de Lorena Rojas...



par veselību man nav ko teikt,bet mani ļoti sašokēja,kad mamma pateica,ka Ziemassvētkos zem eglītes dāvanas lika viņa,nevis Ziemassvētku vecītis... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/crying.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kalevale
iesūtīt 15.03.2006 00:18
Raksts #25


Lecina seskus
*****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 12.01.06
Kur: In a world, where good things happen to me.



ES uzskatu, ka labāk ir zināt to, kā ir, nevis dzīvot nezinot, pārāk daudz ko esmu uzzinājusi, netaisos šeit rakstīt, un viss vienmēr nāk pēkšņi un negaidīti. Daudzas lietas, ko nemūžam nevarētu iedomāties, bet tomēr. ārstu attieksme vispār dažreiz ir dīvaina. Minēšu piemēru: ārsts apskata manu rentgenu, izjautā par sāpēm, kas man ir un tad pēkšņi iekliedzas: "Es brīnos, ka tu vēl esi dzīva!" (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/huh.gif) Tas bija viens varen milzīgs šoks! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/blink_a.gif) Un līdzīgi ir gadījies vairākkārt! Labāk ir visu zināt, nevis izdzirdēt šādu frāzi!

es pati --->
Kalevale//**//
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Džūna
iesūtīt 15.03.2006 10:17
Raksts #26


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.12.04
Kur: Zālamana templis, Klervo abatija.



Tas bija sen beerniibaa, tagad man tas ir vienalga. Manpateica, ka ja es liidz 20 gadu vecumam salauiisu kaadu kaulu, tad man buus baigaas probleemas ar taa saaugsanu. Nu man ir 17, neko neesu salauusi un par to sen neutraucos.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
birokraac
iesūtīt 17.03.2006 19:02
Raksts #27


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Tulkotāji
Pievienojās: 13.02.06
Kur: Dēļu laivā uz grīdas



Jaaa, ka vakar vakaraa neesi viss braucis ar tramvaju maajaas, bet nobalsojis taksiiti, tad tajaa iekaapis, aizbraucis maajaas, meegjinaajis samaksaat taksistam ar trolejbusa biljeteem, spljaudiijies, aizmucis atstaajot cilveeku aci pret aci ar niknu taksistu, meegjinaajis atsleegt durvis, veeris taas uz nepareizo pusi (atver, es tev teicu atver), tad maate taas ir atveerusi un es lepni pazinjoju, ka es sheit dziivoju un lai taa vecene iet kur grib (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) Lieki piebilst ka taa bija pirmaa un peedeejaa reize muuzhaa kad dzeeru viskiju (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/blush.gif)

Principaa, tad kad es uzzinaaju ka man nekad nevarees buut beerni, tas bija mazliet jociigi (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/sad.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Džozefīne
iesūtīt 17.03.2006 19:33
Raksts #28


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.10.05
Kur: šeit, tepat un te



labāk jau ir kad zina visu patiesību, jo meli galu galā ir meli. un tas nemēdz būt nekas jauks. tā kā...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kendisa
iesūtīt 18.03.2006 01:23
Raksts #29


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.01.06
Kur: vasaras apreibinaata



Ir.... un tieši saistībā ar slimībām, tagad man ilgi būs jādzer zāles iespējams, pat visu atlikušo mūžu, līdz atstiepšu kājas, bet tik smalki vēl nezinu.... Man bija šausmīgi, jo es uzzināju nevis vienu, bet veselas divas lietas, ko es nakd nebūtu vēlējusies uzzināt.... Bet iespējams, labāk bija uzzināt, jo citādi es jau sen nebūtu starp dzīvajiem... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mauvaise Mademoi...
iesūtīt 27.06.2006 12:42
Raksts #30


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.08.05



khm.
" mīļā, tev nedrīkstēs daudz aizrauties ar čipsiem".
(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/crying.gif)
Tas manu dzīvi ietekmēja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
nenuil
iesūtīt 28.06.2006 20:51
Raksts #31


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.01.06
Kur: šodien zeme iztiks bez mums
Novembra mākslinieks 2009



ē jā. palasot šo pavedienu, man sava dzīve sāk likties daudz labāka.

man gan parasti visu pasaka, un par savu veselības stāvokli esmu informēta. esmu braukusi uz dažādām pārbaudēm par savu galvu, bet vienmēr zinu rezultātus, lai arī līdz šim nekas konkrēts nav noskaidrots, vien tas, ka kkas nav kārtībā ar asinsvadiem.

īstenībā nekā tāda briesmīga jau nav bijis.

vienīgi bija tā diezgan slikti, kad mamma pateica, ka viņai ir audzējs, bet izoperēja (nebij` nekas nopietns), un viss ir kārtībā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Atēna
iesūtīt 30.06.2006 22:23
Raksts #32


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.01.06
Kur: ne tur kur vajag ><



es nezinu vai kautkas tads ka man ir problemas ar sirdi un citiem organiem butu kautkas jauns jo to visu kaut ari tas nav oficali atzits es jutu. tikai mes ar labako draudzeni apsolijam viena otrai ka ja mes kadreiz piedzersimies ta ka otra diena neko neatceries mes iztastisim visu ko atceramies un zinam par ieprieksejo vakaru ta ka no sis puses parsteigumi tuvakaja laika nebus. tacu man dzive bija viens tads neliels trieciens. mamma man vienreiz izstastija ka mans tetis pirms es piedzimu dzera reti tad kad es piedzimu vinjs reali piemavas un saka dzert katru dienu. tagad vinjs ir auhoholikis. es jutos ta ka vainiga ta ka ka... un vel man bija shoks kad uzinaju ka tevs ir auhoholikis. pirms tam man likias ka tas nav tik tradiski.
bet lasot to visu es saprotu ka mana dzivite kas kaut ari nav isti laimiga vareja but daudz tragiskaka.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sviests
iesūtīt 30.06.2006 22:36
Raksts #33


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.02.06
Kur: Kaut kur kaut ko čakarēju... xD un kādam krītu uz nerviem.



Viss ko es varu seit pateikt ir ka -- > laiks dziede visas bruuces . neskatoties vai bruce ir liela vai maza...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
shocked mouse
iesūtīt 30.06.2006 22:41
Raksts #34


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.03.06



jaa.es uzzinaaju nesen ka man ir suudiiga redze...(nu es jau to jutu vnk daktere to apliecinaaja...) un veel vairaak riebjas tas ka skolas maasinja, kad paarbaudiija redzi neko nepamaniija!Un tagad man dazzreiz jaauzvelk brilles...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sviests
iesūtīt 30.06.2006 22:43
Raksts #35


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.02.06
Kur: Kaut kur kaut ko čakarēju... xD un kādam krītu uz nerviem.



skolas masinja - nu SKOLAS tas jau visu izsaka...
es tagad to saku no savas skolas pieredzes ... jo musu skolas masina ir vnk ... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/pinch.gif)

butu priecajusies ka tev tas brilles nau janesa visu laiku ! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Cecilia
iesūtīt 30.06.2006 22:55
Raksts #36


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.11.05
Kur: sniegā pie balta akmens, vērodama liesmu sienu



nekad nav gribējies uzzināt par sava tēva iespējamiem laulības pārkāpumiem.

vai to, ka manī patiešām ieķēries viens..nē, pag, divi šausmīgi nūģi. nujā, bet tas IR briesmīgi, es to visādā ziņā negribēju zināt.

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
spāre
iesūtīt 01.07.2006 09:40
Raksts #37


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.05.05
Kur: kaut kur tepat



tas gan nav par slimību, bet reiz mamma(dzērumā) man pastāstīja, ka es nemaz neesmu viņas pirmais bērns. pirms manis esot bijis vēl viens, bet viņs nomiris vēl nepiedzimis.
es jutos briesmīgi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Chilla
iesūtīt 09.08.2006 14:50
Raksts #38


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.08.06
Kur: Vieta, kur mani gaida.



Nē. Nekad neko tādu šausmīgu par sevi neesmu uzzinājusi. Bet esmu vēl jauna, un visa dzīve ir pārsteigumu pilna, tā kā vēl nav vakars. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif)


Šo rakstu rediģēja Chilla: 09.08.2006 14:51
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Memory of Trees
iesūtīt 09.08.2006 15:11
Raksts #39


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.12.05
Kur: Vaaczeme



Ir diezgan daudz tādas lietas, bet šeit visas negribas teikt. Tikai vienu.
Kad mani vecāki vēl nebija izšķīrušies man mamma pateica ka viņai ir cits. Es jutos tik drausmīgi to zinot. Es domāju kaut to labāk nebūtu zinājusi. Man gribējās visu atklāt tētim, bet es to neizdariju. Tagad reizēm to nožēloju. Varbūt viņi būtu atrisinājuši savas problēmas. Kaut gan nebūtu gan. Pārāk atšķirīgi.
Vismaz man ir iespēja pavadīt laiku kopā ar tēti.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bite
iesūtīt 22.08.2006 17:28
Raksts #40


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.07.06



Nu... Man šķiet, ka daudz ko negribētu par sevi zināt, bet nekas nopietns man nav atgadījies, un ceru, ka arī neatgadīsies!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V  < 1 2 3 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 17.05.2024 14:04