Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> TN:C notiek 22.10, 23.10, ..beidzot izlemts
Vai šie datumi tev der?
Vai šie datumi tev der?
Jā. [ 54 ] ** [88.52%]
Nē. [ 7 ] ** [11.48%]
Kopā balsis: 61
  
Kamazs
iesūtīt 22.09.2005 19:43
Raksts #1


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



Šodien, pēc īsas ieroču atestācijas, uz kuru tika atnests tikai viens zobens, kuru tāpat līdz galam neattestēja:), 80% TN:C GMu sanāca kopā un apspriedušies izlēma spēli rīkot 22. un 23.oktobrī. Lai arī tās ir divas dienas, atgādināšu, ka jau no sākuma tika plānots ~ tāds sadalījums, tā kā nekādu dižo piekāpšanos nav.

Datums ir izlemts un mainīts netiks, neatkarīgi no šīs aptaujas rezultātiem. Ir skaidrs, ka visiem izpatikt nav iespējams, tādēļ ceram vienīgi uz "pozitīvu" (t.i. >24) apmeklētību. Informācija par nokļūšanu un citi organizātoriski jautājumi sekos drīzumā.

Jūtieties brīvi izpaust savas domas, iespējams, jūs uzklausīs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
5 Lapas V  < 1 2 3 4 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Andza
iesūtīt 23.09.2005 17:04
Raksts #21


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.03
Kur: Jauko poniju zemē.



Apakshaa vienmeer var savilkt daudz siltu, normaalu dreebju un pa virsu kaut ko tunikai liidziigu (vienalga vai no maisiem vai citiem labiem materiaaliem taisiitu). Var pieshaut klaat apmetni un jau teerps ir gatavs. Ja grib veel smukaaku efektu, uztiit uz rokaam kaajaam kaut ko randomainiem autiem un citiem dailjumiem liidziigu.
Patiesiibaa, tie, kuri nezina, var uzmest savus mailus, IMO, pie geimiem staav sagatavots mails ar bildiiteeem, no kuraam var apmeeram paskatiities, kas ir OK.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kraukleenss
iesūtīt 23.09.2005 17:20
Raksts #22


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.08.04



Datums der, vieniigi iesaku visiem liidzi njemt nevis tikai biezas dreebes, bet arii dauzus mainjas tkreklus, jo ciinoties, skjirienot vicinoties un par veerpjot intrigas var kaartiigi sasviist, un peec tam sarijoties auksto giasu un atdziestot ar slapjaam apakshdreebeem plaushu karsoni dabuut ir sameeraa ljoti viegli, Jo tomeer tas nav tas laiks, kad var skraidit briivi, nedomaajot par veseliibu. Visu cienju gmiem par jaunumiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
bengalaas
iesūtīt 23.09.2005 18:15
Raksts #23


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.10.03
Kur: Kastaņkalni
Tulks 2007



Juhū! Es būšu! (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Berzo
iesūtīt 23.09.2005 22:15
Raksts #24


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.05
Kur: Rīga



Pasaki kas kur jaasuuta luudzu lai dabuutu pikchturus, jo gribu baigi dabuut taas shmotkas kaadas vajadziigas!

Runaajot par skapi, mums nav taadu dreebju viss jau tika 2 reizes paarvandiits!
Kur ir taadas kumpalas ar tik vecaam dreebeem, lai tas dereetu?

un vai var taa ka es ja dabuuju teerpu apgjeerbos, nofocheejos, aizsuutu jums un juus pasakaat vai der!!!???
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kamazs
iesūtīt 23.09.2005 22:30
Raksts #25


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



CITĀTS
un vai var taa ka es ja dabuuju teerpu apgjeerbos, nofocheejos, aizsuutu jums un juus pasakaat vai der!!!???

Noteikti var. Lielākā daļa, gan laikam ripināsies uz spēli un tur tikai "atestēs" tērpu, bet daži tiešām pirms laika jau izrāda savu tērpu un GM izsaka savu viedokli. Jo laiciigaak jo labaak shajaa gadiijumaa.

UN bildes, domaaju, tev nosuutiis no trollu.naktis@gmail.com , ja aizsuutiisi uz kuru adresi suutiit.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Susuriņš
iesūtīt 23.09.2005 22:48
Raksts #26


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.05.04
Kur: Bedrē.



CITĀTS
Pasaki kas kur jaasuuta luudzu lai dabuutu pikchturus, jo gribu baigi dabuut taas shmotkas kaadas vajadziigas!



Varbūt TN oficiālā mājas lapa skaitās? Te ir daži pikčuri.

Spied te

Drēbēm nav jābūt vecām. Tām ir jāizskatās neparasti - tā it kā PC būtu šajās drēbēs pavadījis 2/3 no savas dzīves. Tās var būt caurumotas, nošmulētas (tas būs pašsaprotami pēc vazāšanās pa tiem purviem) un pats galvenais ĒRTĀM.

Visvienkāršākā apģērba iegūšanas pamācība: //Atslēgas vārdi - LUPATPANKS

1. Atrodam vecas, vienkārša auduma (ne džinsu) tumšas krāsas bikses, bez uzkrītošiem rotājumiem. Ja esam troļļi - varam uzšūt jaukus, dekoratīvus, noplukušus ielāpus.

2. Iegūstam kreklu. Vissmagākais posms. Iespējams, ka jāizmanto šujmašīna. Sadiedzam kaut ko, kas aptuveni turas uz rumpja. Ieteicams no kokvilnas. Atstājam milzīgu caurumu, kur iebāzt galvu. Lai tas nekarātos pārāk nost no ķermeņa, izmantojam kādu saktiņu, dzintara piespraudi, vai kaut ko citu no vecmāmiņas krājumiem.
Piezīme Aivvv ieteikums: izmantojiet vecus aizkarus, kuros ir izgriezti caurumi galvai.

3. Atrodam vecu. neuzkrītošu segu no vilnas auduma. Tā nedrīkst būt koša. Mēģinam pārliecināt attiecīgo GM, tobiš mani, ka tā ir laba un atbilstoša. Ja tas nesanāk,
Klikojam te un mēģinām iegūt kaut ko līdzīgu apmetnim. Ja joprojām nesanāk, sūtām PZ kādam kurš to māk darīt un iespējams var palīdzēt. Iespējams, ka pat man.

4. Atrodam visizturīgākos un neuzkrītošākos apavus, kas, vēlams, ir armijas tipa šņorzābāki, (rozā gumijnieki ar zaļām pumpiņām NETIEK pielaisti, tāpat kā augstpapēžu klikatas un botas) un pacenšamies tos uzstīvēt sev kājās.

5. Savelkam zem šī visa biezo apakšveļu, ieskaitot garās bikses, kreklus ar garām rokām, kas tomēr pārāk nerēgojas ārā, vilnas zeķes un sakam sev: "Jū-hūū"! Man ir tērps!

Vēl vienu reizi : Lai arī cik svarīgs nebūtu tērpa izskats, bet starp ļoti labu un neērtu un gandrīz labu, bet ērtu tērpu, ir jāizvēlas pēdējais.

Šo rakstu rediģēja K...: 23.09.2005 22:52
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
putninsh
iesūtīt 23.09.2005 23:25
Raksts #27


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.06.04



domaaju ka shis ir labs datums cerams ka nekas man tajaa dienaa nebuus paradzeets (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Berzo
iesūtīt 23.09.2005 23:46
Raksts #28


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.05
Kur: Rīga



Njaa es lasu bet iisti nesaprotu, trolim ir vai nav nepiecieshams apmetnis?! Un veel viens jautaajums, vai netiek axepteetas botas, ja taas ir speciaali apdarinaatas, taa ka iskataas kaukaa kjipa iz taadiem laikiem!!!??? Nu jaa centiishos kaukur kauko dabuut nofocheeshos un suutiishu jums (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) !
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grims
iesūtīt 24.09.2005 00:21
Raksts #29


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.



Apmetnis nevienam nav īpaši nepieciešams, bet troļļiem vispār nav ieteicams.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
subito
iesūtīt 24.09.2005 08:43
Raksts #30


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.09.04



Par botu nepielaišanu [droši vien mani pēc šitā gribēs sist], BET TN3 bija precedents:
Haļavas priesteris (un varbuut (droši vien/visticamaak) veel kaadi), ja nemaldos kaut kur interneta dziilees veel bilde buus palikusi.

Kas attiecas uz settingam neatbilstošiem traukiem, ja plastmasas pudeles tiek nosauktas par zudušajām varenās troļļu kultūras relikvijām, arī viss ir OK.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Berzo
iesūtīt 24.09.2005 09:32
Raksts #31


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.05
Kur: Rīga



Es jau nedomaaju nagli bradaat ar botaam , bet taas piemeeram oshuut ar kaukaadaam aadaam vai kauko kjipa lai izskataas kaa kaukas kjipa taa laika! Taav ra vai jums ir botu fobija? Tas buutu nekaadu botu, lai artii taas neizskataas peec botaam kjipa noskanja!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grims
iesūtīt 24.09.2005 09:58
Raksts #32


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.



Nē, galvenais ir kā izskatās, taču nezinu ar kādām adatām tu viņas taisies nošūt un vai tas nebūs bīstami tev pašam un apkārtējiem. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/wacko_a.gif)

Pirms TN2 Kamazs visiem aktīvi ieteica nopirkt kkādas kedas un nošūt ar kaut kādām lupatām. Ja tu kaut ko tamlīdzīgu paveiksi ar botām, būs ok.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Berzo
iesūtīt 24.09.2005 10:09
Raksts #33


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.05
Kur: Rīga



Grim neuztraucis es botu novilx kad shuushu un kekas man nenotix... nu jaa kauko tamliidziigu domaaju, lai izskataas peec to laiku apaviem! Kaads NO jums zin kaadas kumpalas ar tik vecaam dreebeem?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 24.09.2005 10:44
Raksts #34


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



Mefisto, pastaigā pa jebkuru Rīgas rajonu, izņemot pašu centru, un humpalu bodes būs ka biezs! Pie Bērnu pasaules agrāk bija arī viena tāda, kur varēja lēti ādas apģērbus nopirkt, un no iegūtās ādas varēja LARPu vajadzībām gana daudz visu ko sašūt...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kaza
iesūtīt 24.09.2005 17:54
Raksts #35


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.07.05
Kur: Sur la route



Die...

Neder, neder, neder (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/pinch.gif) Nu for god's sake, galiigi man neder...buuuuu....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Berzo
iesūtīt 24.09.2005 22:25
Raksts #36


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.05
Kur: Rīga



Nu labs ir Farlainer pabradaashu, cerams ka buus taada veida mega old kumpalas (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) ! THX!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kamazs
iesūtīt 25.09.2005 11:04
Raksts #37


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



Hā, mēs izpaliekam bez 4 cilvēkiem. 10% this far, nu ko jāsaka, laikam tīri veiksmīgi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andza
iesūtīt 25.09.2005 12:48
Raksts #38


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.03
Kur: Jauko poniju zemē.



Veesaa un potenciaali mitraa laikaa, es tomeer labaak ieteiktu kaadus zaabakus, nevis maskeetas botas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kamazs
iesūtīt 25.09.2005 13:36
Raksts #39


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



Ah, jā, ja offtopics, tad jaa - botes nevajag apshuut. Es reiz meegjinaaju - baisa kjeepa un lietot briesmiigi neeerti. Nu, varbut var pashuut labi un smuki, beeeeet man nesanaaca.

Labāk tikt pie armijas zābakiem. Patriotā, kas uz Tallinas ielas bija pieklaajiigi gan pa 8, gan 15 ls. Var arī tusēt ar basām kājām, bet tā laikam ir uzprasīšanās uz saaukstēšanos.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Berzo
iesūtīt 25.09.2005 21:21
Raksts #40


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.05
Kur: Rīga



Ja botas ir tikai neeertuma deelj neieteiktas tad ganjau es taas sev parociigaakas sataisiishu! Bet ja runa iet pa slapjumu vai aukstumu tur gan jaapadomaa...! Prieks ka datums vismaz lielai daljai iet pie sirds... kopaa jautraak (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) !
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

5 Lapas V  < 1 2 3 4 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 15.05.2024 02:19