Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Grāmatzīmes
mazā peciņa
iesūtīt 12.09.2005 11:56
Raksts #1


Tvarsta pūķus Rumānijā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: Rīga
Grafiķe 2005



Laikam jau šeit (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/huh.gif)

Ko Jūs izmantojat par grāmatzīmi? Vai arī jums ir kāda mīļākā grāmatzīme, vai paštaisīta, vai dāvināta?

Pašlaik grāmatai, ko lasu es izmantoju Paradise Saloon bukletu kā grāmatzīmi. Gadījās iet garām un paņēmās.

A parasti par grāmatzīmēm man kalpo dažādi bukleti, čeki, papīri. Viss, ko var iedomāties un ko pat nevar iedomāties.

Kādreiz gribētu īstu grāmatzīmi, tādu, kādu pārdod V&R pie kasēm (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif) to 3D grāmatzīmīti.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
9 Lapas V  « < 3 4 5 6 7 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (80 - 99)
Haunting dream
iesūtīt 19.03.2006 22:05
Raksts #81


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.02.06



Grāmatzīmes... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/ermm.gif)
Uzreiz prātā atsauc diezgan attālus laikus, kad kādā trešajā - ceturtajā klasītē vajadzēja zīmēt ekslibrus un grafikā grāmatzīmes. Un man tik bija bail, ka tie nesasmērē grāmatā lapas (melnā tusā, melnais flomasters un visi tie rakstāmpiederumi, kurus divainā kartā vienmēr izdevās izsmērēt), ka turēju pa gabalu pa savās grāmatām. Kopš tā laika vēlme gatavot paštaisītas grāmatas pilnīga pagaisa.
Kādu laiku aktuālākā bija austa grāmatzīme, šķiet, ar uzrakstu Rīga. Jauka bija, tagad laikam iespiesta ar kādu grāmatu, grāmatskapju attālākajā nostūrī.
Šobrīd, ja rodas akūta nepieciešamība, visbiežāk izmantoju ar kādiem algebras skribelējumiem aprakstītas lapiņas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bille
iesūtīt 21.03.2006 22:37
Raksts #82


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.08.04



Es parasti izmantoju paštaisītu grāmatzīmi tādu foršu... un protams visādus konfekšu&parastos papīrīšus. Dažreiz arī kkas cits
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Heiliona
iesūtīt 21.03.2006 23:23
Raksts #83


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.11.05
Kur: cenā



Man visbiežāk grāmatzīme ir mana fočene (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/biggrin.gif) Gadās arī galva [nav grāmatzīmes, bet mēģinu atcerēties kur paliku]. Vienreiz bija atlocīta Orbit Drops paciņa. Dažreiz ir viskautkādi papīrīši.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
miu : miu
iesūtīt 23.03.2006 10:28
Raksts #84


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.09.05



Hmm... Par graamatziimeem es parasti izmantoju kaut ko plaanu piem. OKartes, kaut kaadas auklinnas un taadaa garaa... Parasti, kad es kaut ko lasu tad es to graamatziimi vai nu nnurcu, kaut ko daru ar vinnu, meegginu paarlociit un citaadi ccakareejos ar vinnu... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif) Agraak arii pati taisiiju sev graamatziimiites... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Alia
iesūtīt 23.03.2006 10:55
Raksts #85


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.02.06
Kur: Starpdimensiju pūkainajos spilvenos



man lietošanā ir pirktas gramatzimes, lai gan es mīlu pati uzpit piniti un to lietoju gramatzimes vieta . reizem kadus bukletus ielieku gramata
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
November_Rain
iesūtīt 01.05.2006 20:08
Raksts #86


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.04.06



īstās grāmatzīmes... dikten smukas... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/whistling.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Melnais Akvareļu...
iesūtīt 01.05.2006 20:13
Raksts #87


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.05.05
Kur: Pie Cerības



Es parasti paņemu kaut kādu lapeli, kas pagadās pa rokai. Vienreiz izdomāju sameklēt savu HP grāmatzīmi, bet atklāju, ka tā ir pazudusi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
shocked mouse
iesūtīt 01.05.2006 20:24
Raksts #88


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.03.06



nu da jebkaada lapinja... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) parasti taa ir vnk aprakstiita parasta lapinja...Bet tas kaa nu kuru reizi...man veel ir saglabaajusies graamatziime kuru laikam kautkaadaa 3.klasee uzaudu (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/cool.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) ..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
anhela
iesūtīt 01.05.2006 20:31
Raksts #89


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.02.06
Kur: En la casa de Lorena Rojas...



man par grāmatzīmi vienmēr ir kāds no tiem mazajiem kalendārīšiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
birokraac
iesūtīt 02.05.2006 10:11
Raksts #90


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Tulkotāji
Pievienojās: 13.02.06
Kur: Dēļu laivā uz grīdas



Nū visbiežāk ielocās grāmatu lapu stūrīši, slikts paradums, bet iedzimts, no tēva (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)

Vēl kad es mēdzu rakņāties pa grāmatnīcām, es mēdzu pirkt smukas vai smieklīgas pastkartītes un apsveikumkartiņas, varbūt noder, bet visbiežāk viņas paliek konrētā grāmatā par grāmatzīmi, un uz viņām var izdarīt atzīmes.

Mācību grāmatām (nu piemēram bioķīmija 1) es izmantoju parasto zīmuli, kuru atstāj grāmatā, patīkamo apvieno ar lietderīgo - var veikt pasvītrojumus un pierakstīt dziesmazs, kas skan pa radio (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)

Un vēl man viena draudzene no ķīnas atveda irbulīšus, tie nenormāli labi noder bībeles izmēra grāmatām un galvas kasīšanai (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elepele
iesūtīt 03.05.2006 12:15
Raksts #91


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.06.04



Parasti nelietoju grāmatzīmes. Grāmatas parasti vnk... mēģinu atcerēties, kur beidzu lasīt.

Bet vakar es paņēmu auduma gabaliņu, viņu apzīmēju un baigi laba grāmatzīme sanāca. XD (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Laya
iesūtīt 03.05.2006 17:35
Raksts #92


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.06
Kur: virtualitātē



Vadima tattoo studio viziitkarte.... lai arii cik tas diivaini nebuutu, bet man nav tetoveejuma un arii piirsinga... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/huh.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ného
iesūtīt 05.05.2006 14:06
Raksts #93


Rex Aegyptus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: terra incognita



Beidzot manā īpašumā ir nonācis kas līdzīgs grāmatzīmēm! Biju Latvijas Bankas naudas muzejā un savācos garus kalendārīšu, kur rakstīti jautājumi un atbildes sasitībā ar naudu. Labas grāmatzīmes sanāca, sabāzu visās grāmatās, kas jau iesāktas lasīt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Memory of Trees
iesūtīt 08.05.2006 14:48
Raksts #94


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.12.05
Kur: Vaaczeme



Parastī tā ir no kāda blociņa izplēsta lapiņa, čeks vai zelta zivtiņa (kura parasti pēc grāmatas izlasīšanas izskatās drausmīgi (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif) ). Arī paštaisītas grāmatzīmes, dažkārt pa rokai gadās arī kāda pirkta grāmatzīme. Vispār mans grāmatzīmju loks ir visai plašs. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Neons mežģīnes u...
iesūtīt 08.05.2006 18:45
Raksts #95


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.04.06
Kur: Angīnas gūstā!



Man par grāmatzīmēm patik izmantot tos nu kas ir tajās čipsu pakās tie kuponiņi vai kā tur viņus sauca...
Ak jā un tagad es izmantoju savu lasītāja karti kuru vairs neizmantoju lai ietu uz bilblioteku..! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)

Vispār par grāmatzīmēm ir gadījies izmantot visādus ērmus... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bizii van Dope
iesūtīt 10.05.2006 13:48
Raksts #96


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.12.05
Kur: dzīvē



Es par grāmatzīmēm izmantoju nagu vīlītes, šķēres, īstas grāmatzīmes un visādus papīrīšus. Visu ko var iebāzt grāmatā. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
bluish_eyes
iesūtīt 23.05.2006 14:51
Raksts #97


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.11.05
Kur: otram galam otrā galā



Ja gadās lasīt vilcienā, tad par grāmatzīmēm ļoti labi noder biļetes, bet parasti viņas ļoti ātri samurcās, tādēļ visbiežāk izmantoju pārlocītus līmpapīriņus!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
℮mma_charl...
iesūtīt 30.05.2006 00:41
Raksts #98


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.04.06



nu parasti tas ir kāds papīriņš vai arī grāmata vnk tiek apmesta ''uz mutes'' un tā arī stāv līdz brīdim kamēr to atkal turpina lasīt, bet parasti jau kut kāda no klades uzplēsta lapa, ko pāris reizes pārloka, man mājās stāv arī īstas grāmatzīmes, bet vienmēr, kad to lapu vajag ātri atzīmēt viņas nav pa rokai un tad tiek izmantotas mums tik labi zināmās lapiņas (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/rolleyes_a.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kognakschwenker
iesūtīt 04.06.2006 20:12
Raksts #99


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.06.06
Kur: Rød himmelen



Nu gadās visādas... Kas tiek pa rokai, visbiežāk jau gadās:
*Čeki
*Karūnas ar riekstiem šokolādes papīriņš (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif)
*Grāmatzīmīte
*Lapiņa no blociņa
*Auduma gabals
*Konfekšu papīri

Bet gadās, ka arī aizloku grāmatas lpp stūrīti (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Margo
iesūtīt 05.06.2006 13:31
Raksts #100


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.03.06



Man ir viena austā grāmatzīme ar manu vārdu. Tā ir skaisti zaļā krāsā.
Ja ir baigais slinkums meklēt to grāmatzīmi, jo pēc vienas grāmatas izlasīšanas tā parasti mistiski nozūd, atlocu lapas stūrus. Dažreiz izmantoju arī dažādus nieciņus-papīrīšus, čekus, konfekšu papīrus arīdzen.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

9 Lapas V  « < 3 4 5 6 7 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 21.05.2024 06:07