Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Dariguuras beeglji, [C] [ATD]
Grēkmeistars
iesūtīt 28.08.2005 19:26
Raksts #1


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.04
Kur: Pie krāna
Savādnieks



Taatad:

Tumshais burvis Darvins ir stipraaks kaa nekad. Vina zemee (Dariguuraa) ir ieslodziiti simtiem dazaadu rasu paarstaavji, kuri vinjam kalpo. Paregojumaa rakstiits, ka Darvinu spees izniicinaat taa buutne, kas izies cauri vinja 10 zemeem un sasniegs statuju kas atrodas aiz vinja zemju robezaam. Bet viss nemaz nav tik vienkaarsi. Statujaa jaaievieto 10 zemju elementi. So celju ir jaaveic 11 buutneem un katras zemes beigu robezaa no vienas buutnes ir jaaatsakaas (taa buutne mirst) lai ieietu naakamajaa zemee (to kurs mirs izlemj paareejie).Peec buutnes naaves tiek iedots viens no zemes elementiem. Beigaas paliek viens, kurs sasniegs statuju, ievietos elementus, izniicinaas Darvinu, atbriivos visus vinja vergus un savus 10 celja biedrus.

Taatad Darvina zemes:
1. Moskju purvs
2. Vampiiru mezs
3. Mirusho liedags
4. Sireenu ezers
5. Murgu plava
6. Lavas zeme
7. Mireeju zeme
8. Ledus zeme
9. Elfu kapi
10. Pazeme

Taatad piesakaas 10 cilveeki (un es). Tas, ka sii ir mana lomu speele nenoziimee, ka es paliksu peedeejaa, peedeejais var palikt jebkurs. Rase var buut jebkaada, tikai ne tumsaas rases. Luugums tiem kas piesakaas piedaliities sajaa lomu speelee, jo tas ir diezgan svariigi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
13 Lapas V  « < 11 12 13  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (240 - 240)
Demiurgs
iesūtīt 06.03.2006 23:27
Raksts #241


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.06.05
Kur: Dzelzs kalni.



Paro gribēdams pēc iespējas atrāk apstrādāt savu brūci, lai nenoasiņotu līdz navei, piegāja pie Arvas un diezgan nesaudzīgi parmetis viņu pār plecu atsāka ceļu. Savainotā roka sāka notirpt un kļuva nedaudz nejūtīga tādēļ cirvi viņš nostiprināja aiz jostas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

13 Lapas V  « < 11 12 13
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 16.05.2024 01:52