Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> TN:C tiek PĀRCELTS, ...sekojiet jaunumiem šajā pavedienā
Vai tu esi apmierināts ar TN:C pārcelšanu?
Vai tu esi apmierināts ar TN:C pārcelšanu?
Nē, sasodīts, es biju gatavojies šonedēļ! [ 27 ] ** [37.50%]
Nē, lai arī man principā der arī vēlāks laiks, tomēr nešķiet, ka tas bija pareizs lēmums. [ 6 ] ** [8.33%]
Jā, domāju, ka tā ir prātīga doma. [ 23 ] ** [31.94%]
Jā, nu es arī varēšu tikt! [ 16 ] ** [22.22%]
Kopā balsis: 72
  
Kamazs
iesūtīt 08.08.2005 12:53
Raksts #1


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



Pēc trauksmainajiem signāliem no mūsu austrumnieciskajiem kaimiņiem, Troļļu Nakšu Hronikas tiek pārceltas!

Spēle nenotiks 12-14.augustā, tāpat arī poligons, domājams būs cits. Precīzu datumu šobrīd nosaukt nevaram, konsultēsimies ar metereologiem un ugunsdrošības speciālistiem:). Tiklīdz būs skaidrs, ievietosim šeit informāciju, tādēļ lūdzu, sekojiet šim pavedienam, ja brīvdabas lomu spēle TN:C jūs interesē.

Iemesli ir vairāki. Pirmais un galvenais - pēc "ceļistu" piedzīvojumiem nemitīgā lietū kļuva skaidrs, ka tādi apstākļi visai nealbvēlīgi atsauksies uz daudzu spēlētāju veselību, bez tam, ja jau paši bijušie TN GMi sāk draudēt ar nebraukšanu, tad skaidrs, ka nav labi. Ja TN:C būtu vienas dienas spēle, situācija būtu savādāka, bet diemžēl ir arī jāpārlaiž naktis.

Bet ir arī citi iemesli. Viens no tiem - ievērojot daudzu potenciālo spēlētāju sūdzības, mēs, iespējams, mainīsim poligonu, lai tas būtu lielāks. Aptuveni tikpat liels kā iepriekšējais, ja nepieciešams, viegli lielāks. Tāpat arī poligons būtu tuvāk Rīgai un galu galā saglabātu līdzību ar pirmo spēļu poligonu (WINK WINK).

Trešais iemesls - daudzi no spēlētājiem, kurus gribam redzēt spēlē netiek vai nav nodrošinājuši sevi ar ekipējumu laika ierobežojuma dēļ. Tādu tiešām ir diezgan daudz.

Ceturtais iemesls - lieliski, būs mums iespēja vēl vairāk pagatavoties spēlei!

Tā kā skatieties TNC treilerīti, kas pieejams TN mājaslapā http://trollu_naktis.break.lv un gatavojieties Troļļu Nakšu Hronikām, jo agrāk vai vēlāk...tas ir..vēlāk tās notiks.

Šo rakstu rediģēja Kamazs: 08.08.2005 12:55
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
13 Lapas V  « < 2 3 4 5 6 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (60 - 79)
susljiks
iesūtīt 08.08.2005 20:28
Raksts #61


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.07.04



Starp citu --> spēle (nu jau pārceltā) sākas piektienas vakarā. Piemēram autobuss tika pasūtīts uz 19:00. Atrāk var braukt cilvēki ar personīgo transportu, lai atvestu mantas un iekārtotos, kā arī tie, kas vēlas ātrāk atbraukt un iepazīt poligonu. Tāpēc būtībā ir jāizbrīvē tikai piektdienas vakaru, sestdienu un svētdienu. Tas tā turpmāk zināšanai.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kamazs
iesūtīt 08.08.2005 20:52
Raksts #62


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



Nja. Jāpiekrīt K..., ka laikam pavisam atcelt TN:C nedrīkst, ja jau viens vienīgs paziņojums par pārcelšanu ir apskatīts gandrīz tūkstoš reižu vienā dienā, es esmu saņēmis draudu zvanus un vismaz vienu dziļi apvainojošu un biedējošu draudu SMS. Šīīš...bail iedomāties, kas notiktu, ja mēs tagad pasūtītu visus ````.

Bet ir arī labas ziņas, kuras jums neteikšu, kamēr viss līdz galam nav skaidrs. Un gatavojieties, vāciet ekipējumu, norādiet mums datumus kuros gribat un varat, atestējiet ieročus, iesūtiet anketas un noskaņojieties drūmai low-magic fantasy atmosfērai skatoties TN treilerus un klausoties episkas, biedējošas un drūmas fantasy balādes. Kā arī palīdziet izķert kļūdas un nepilnības TN:C koncepcijā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 08.08.2005 20:55
Raksts #63


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



CITĀTS(Kamazs @ 08.08.2005 21:52)
bail iedomāties, kas notiktu, ja mēs tagad pasūtītu visus ````.
Nav par ko baidīties, tā tu vienā mirklī atbrīvotos no visām savām problēmām un ciešanām.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kurbads
iesūtīt 08.08.2005 21:03
Raksts #64


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.08.04
Kur: Rīga



nu es vareetu kaut naakamajaa/aiznaakamajaa nedeeljas nogalee.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
putninsh
iesūtīt 08.08.2005 21:22
Raksts #65


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.06.04



aiznaakam nedeelj netieku (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/sad.gif) bet cerams ka buus veelaak septembrii arii buutu ok . un par poligonu , gribētos lai ir TN3 poligons (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grims
iesūtīt 08.08.2005 22:29
Raksts #66


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.



par poligonu piekrītu putniņam - troļļu vagas ir neatkārtojamas un pēc divām spēlēm es jau esmu tīri labi iemanījies pa viņām skriet (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Axa Night
iesūtīt 09.08.2005 08:16
Raksts #67


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.06.05
Kur: Riga or Mainhardt



Nu es domāju, ka tauta jau sāk samierināties ar faktu ka spēle pārcelta....bet tagad skatoties pa logu, man tas laiks šķiet diezgan labs un lielas aizdomas, ka nebūs arī tik slikta nedēļas nogale...tomēr, vasarā siltāks nekā rudenī, pat ja līst....

Šo rakstu rediģēja Axa Night: 09.08.2005 08:17
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seila
iesūtīt 09.08.2005 08:19
Raksts #68


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



nee nu es staigaaju pa riigu skatos apkaart un domaaju bljadg nu kas tas ir? laiks ir kolosaals, bet nu ko tur vairs (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/sad.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
soirvakt
iesūtīt 09.08.2005 08:48
Raksts #69


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Izraidītie
Pievienojās: 24.08.04



visiem loti atvainojos bet es pie ta nebiju vainigs ka atcela es biju par to lai spele turpinas
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kamazs
iesūtīt 09.08.2005 09:06
Raksts #70


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



CITĀTS
es pie ta nebiju vainigs ka atcela es biju par to lai spele turpinas

Kā tad. "Pārcelt nevis atcelt? Protams, tad es esmu par!" Veikli gan izvairies no atbildības:P.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aivvv/troll drea...
iesūtīt 09.08.2005 09:31
Raksts #71


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



pirmkaart tas ir vienkaarssi kretiiniski varu teikt ka es esmu vainojams gan pie draudu sms gan pie piikstinaassanaas 7 no riita kamazam (vienkaarssi trijos kad es biju plaanojis piikstinaaties es jau biju atluuzis)
jaa un vispaar es jau vakar nosliicinaaju beedas un tagad jaapadomaa loggisiki

vieniigais iespeejamais speeles laiks tagad sanaak skoleenu briivdienas oktobra beigas tas noziimee ka laiks noteikti buu ssuudiigaaks to nu gm ir panaakussi tur nu vairs neko nevar dariit

aa jaa paldieska es pie````u 9 cilveekus kam bija jaabrauc ar mani bet vinni par laimi ir gatavi braukt arii oktobrii taa kaa viss notiek un nekaadas atcelssanas un es palieku dm un raine arii paliks ticiet man (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)

jaa un visi gm ir ..... ... ......... .... ........ un visus vinnus viag suutiit >>>>>

jaa un maariiti arii (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/mad.gif)
kaut arii vinnss savu viainu ir dalleeji izpircis (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif) (ssii vaarda tiessaa noziimee (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif) )
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kraukleenss
iesūtīt 09.08.2005 09:33
Raksts #72


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.08.04



Ka tik nesanaak taa, ka rudenii gmu komanda pasaka, ka veseliibas un droshiibas deelj tn notiks 1 dienu, nevis 3, kaa bija plaanots (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) JA 3 dienas paliek speekaa, tad veel var samierinaaties. Vieniigi iesaku gmu tiimam padomaat par par peec iespeejas tuvaaku datumu, jo rudenii parasti meedz buut ljooooti daudz dublju, lietu un slapju dreebju. Laiks paliks sliktaaks ar katru nedeelju, taadeelj, peec manaam domaam, buutu praatiigi Tn riikot augustaa, nevis veelaak.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
soirvakt
iesūtīt 09.08.2005 09:36
Raksts #73


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Izraidītie
Pievienojās: 24.08.04



ja atzistos es biju par jo tu man pateici ka visi cilveki ir nobijusies no lietus lai kgan aptauja liecina pavisam ko citu respektivi
7 nebrauks 22 ne sory sajucu 23 brauks 3 skiet ka laikapstakli tikai piesitis atmosferu respektivi tu man konkreti sad.i.r.s.i suka nahuh b.l.e.g

Šo rakstu rediģēja soirvakt: 09.08.2005 09:51
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kraukleenss
iesūtīt 09.08.2005 09:40
Raksts #74


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.08.04



labi, no lamaashanaa snav jeega, un vainiigo arii nemekleeism, labaak domaajam, kaa risinaat situaaciju, lai viss sanaaktu peec iespeejas labaak. Varbuut uzriikojam aptauju ar iespeejamajaiem datumiem, lai redzam cik tautas var un kuros datumos.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kamazs
iesūtīt 09.08.2005 09:43
Raksts #75


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



Nu spēle popsīgi tiek saukta par trīsdienu spēli. Reāli tās ir ...pat ne divas dienas. 5dien cilvēki ierodas visu dienu un reāli viss sākas vakarā. Pēc tam sestdiena ir pilna diena, kamēr svētdien viss beidzas jau diezgan agri pēcpusdienā. Šāds grafiks būtu bijis kā šonedēļ tā jebkurā citā laikā. Skolēnu brīvdienas? Nez vai. Skolēniem vajadzētu varēt pavilkt šādu grafiku arī ne-brīvlaikā.

CITĀTS
Vieniigi iesaku gmu tiimam padomaat par par peec iespeejas tuvaaku datumu, jo rudenii parasti meedz buut ljooooti daudz dublju, lietu un slapju dreebju.

TN1 notika ar pirmo sniegu, TN3 - oktobra otrajā pusē. TN:C notiks, tad, kad tiks atrisināts ugunsdrošības jautājums. Un nē, lietus nav labākais risinājums.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seila
iesūtīt 09.08.2005 09:44
Raksts #76


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



Nu labi beidziet un nomierinaties reiz galu galaa cik noprotu no kamaza tomeer mainiit vairs neko nevar.
Skoleenu briivlaiks? Nu ja reekjinaaties ar to, tad es personiigi dotu priekshroku izmirkt vasara nekaa rudenii, bt nu IMHO
Paareejais, nu nav ko teikt vairaak vienkaarshi viss ir sanaacis suudiigi un ir smagi apkaasti cilveeki, bet nav jau jeegas atvainooties, jo jaadomaa tomeer ir logjiski un ar to es domaaju tomeer ko dariit taalaak, jo skoleenu briivdienas? lielaakaa dalja skoleenu var atkrist vecaaku deelj kuri vienkaarshi pazinjos " Nav ko braukt saauksteesies un saslimsi skolas laikaa." vai arii " seedi un maacies nav ko vazaaties apkaart"
Lai cik skumji tas buutu, bet reaali savaakt daudz cilveeku bija iespeejams tikai tagad
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
soirvakt
iesūtīt 09.08.2005 09:44
Raksts #77


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Izraidītie
Pievienojās: 24.08.04



saproti krauklen no aptaujam nau isti jegas jo lielaka dala no f.u.c.k.i.n.ging kretiniem vinas vienakrsi ignore un liela dala no braucejiem nemaz nau kurbijkurne
ps aivaciet to i.z.d.r.a.s.t.o h.u.o.u.i.n.u kas cenzew rakstus

Šo rakstu rediģēja soirvakt: 09.08.2005 09:50
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aivvv/troll drea...
iesūtīt 09.08.2005 09:47
Raksts #78


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



ja gribam tris dienas tad der tikai skoleenu briivlaiks.....
un taapataas aatraakasi var tikai peec meenessa jo visiem vajag laiku lai dabuutu darbaa briivaas dienas un taa kaa peec meenessa jau buus arii pilnaa sparaa skola tas noziimee ka arii skoleeniem vaig briivaaku laiku jo dazzi taccu tiessaam maacaas
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seila
iesūtīt 09.08.2005 09:49
Raksts #79


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



CITĀTS(aivvv/troll dream walker @ 09.08.2005 10:47)
jo dazzi taccu tiessaam maacaas
*


Un maacaas patieshaam ciitiigi, tas savukaart viss vareetu buut nepatiikams belziens vinjiem (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/sad.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kraukleenss
iesūtīt 09.08.2005 09:49
Raksts #80


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.08.04



arii tiasniiiba. Bet vineu lietu gan iesaku, sleegt tos pavedienus, kuros piemeeram tiek runaats par speeles autobusu un nokljuushanu uz poligonu, jo tas jauc galvu cilveekiem, kuriem nav tik daudz laika, lai speetu uzkaveties kurbikurnee tik ilgi, lai izlasiitu visus tn pavedienus. Ps shodien vismaz atestaacija notiks?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

13 Lapas V  « < 2 3 4 5 6 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 05.06.2024 17:19