Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> TN:C - ierochu ate4staacija
Lord Fish
iesūtīt 31.07.2005 15:23
Raksts #1


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.09.04



Kaa jau Kamazs teica, shinii TN speelee buus normaali, ja pusei speeleetaaju zobeni nemaz nebuus (nazhus gan visi sev uz nebeedu var sataisiit) un otrai pusei tie peec izskata nebuus kaa vaales, bet ar veersumu.

Taatad TN:C zobenu atestaacija notiks sho ceturtdien 04.08.05. 18:30 Veermanju daarzaa pie struuklakas (tur kur notika TN sapulce).

Ja esat taisiijis savu ieroci peec Andzas un Svivena pamaaciibas nekaadaam probleemaam to attesteet nevajadzeetu rasties. Ak jaa, atgaadinu, ka ierocha svars uz 10 milimetriem ir 10-12 grami un ierochu garums, (peec kamaza pieprasiijuma) ne garaaks, kaa lietotaajam liidz padusei.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
5 Lapas V  « < 2 3 4 5 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (60 - 79)
V!D!S
iesūtīt 16.09.2005 18:27
Raksts #61


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.08.05



Redzu ka te ir aizsākts diezgan nopietns offtopic's, un es ļoti atvainojos ka to izjaucu (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/devil.gif) . Bet vai ir zināms kad varētu būt tuvākā ieroču atestācija? (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/rolleyes_a.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinaer
iesūtīt 17.09.2005 17:05
Raksts #62


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



shodien spriedaam, ka lord fisham taakaa vajadzeetu vienu atestaaciju sariikot ...

sakaraa ar to ka ir arii jauni ieroki, ko atesteet (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lord Fish
iesūtīt 19.09.2005 14:37
Raksts #63


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.09.04



Ok, prieciigi vareetu izzinjot naakamo attestaaciju!

Taatad sho ceturtdien 22.09.05 pulkstens 18:39 TN ierochu attestaacija. Veermanjdaarzaa pie struuklakas.

p.s. Es peec tam eju uz Runci, taa kaa ja kaadam nesanaak tikt uz Veermanjdaarzu tur mani varees satikt, droshi vien kopaa ar citiem zinoshiem cilveekiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Berzo
iesūtīt 22.09.2005 08:59
Raksts #64


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.05
Kur: Rīga



Uz shito mees ar Frostu veel nekaadi netiekam, jo gaidam taa poli... piegaadi, bet gribu zinaat vai buus veel kaada taada veida atestaacija, jo baigi gribaas zinaat vai buus mani swordi pietiekami labi lai sistu nost tos zimeljniekus!!! (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/mace.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
altonis
iesūtīt 08.10.2005 18:51
Raksts #65


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: Belerianda



Vai būs vēl kāda TN:C ieroču atestācija?

Septembra beigās diemžēl vēl nezināju, ka piedalīšos... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lord Fish
iesūtīt 10.10.2005 11:13
Raksts #66


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.09.04



Ok, beidzot tieku pie neta.

Taatad naakamaa ierochu atestaacija ceturtdien 13.10.05 pulkstens 18:30 kaa parasti veermanjdaarzaa pie struuklakas.

Irochus attesteet varees arii naakamajaa boofu treninjaa un protams pirms speeles, un varbuut arii naakamajaa ceturtdienaa!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kamazs
iesūtīt 10.10.2005 11:52
Raksts #67


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



Jā, tikai, nopietni, atestējiet savus sitamos laicīgi. LordFIsh ir riktīga suņa nagla pakaļā un viņš jau ir noraidījis veselu kaudzi sitamo. Tā kā mēs negribam īpašo h`n`s, tad nesot atestēt ieroci/vairogu tikai pirms spēles un izgāžoties, mēs nekādu pretimnākšanu neizrādīsim un jums būs jāspēlē (ja vēl gribēsiet) bez zobena.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Jozan
iesūtīt 16.10.2005 17:57
Raksts #68


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.09.04



A kas notiek ka es nebiju uz to ierocu atestaciju?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sīdžmāsters
iesūtīt 16.10.2005 18:13
Raksts #69


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.10.05



Ja man būs tikai duncītis, kuru piesiešu pie brunčiem, vai tas arī jāatestē??????
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andza
iesūtīt 16.10.2005 18:35
Raksts #70


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.03
Kur: Jauko poniju zemē.



Ja nav attestēts pirms tam kādā no attestācijām tad var ņemt to pašu ieroci līdzi uz spēli, bet jārēķinās, ka to var nepielaist.

Nu dunci jāattestē uz to, vai ar viņu nevar pa īstam nodurt. Nekas vairāk nav vajadzīgs laikam īpaši.

Šo rakstu rediģēja Andza Arrdh: 16.10.2005 18:37
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
krishkkc
iesūtīt 17.10.2005 17:10
Raksts #71


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.09.05



sho 4-dien ar buus atestaacija ?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Berlog
iesūtīt 18.10.2005 09:06
Raksts #72


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.08.04
Kur: Bibliotēka(21.00-8.00) Mājas(16.00-21.00)



Zemniekiem tātad duncis var būt jau sākot spēli. Bet divi dunči?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kamazs
iesūtīt 18.10.2005 09:34
Raksts #73


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



Man šķiet arī divi dunči varētu būt bez lielām problēmām. Galvenais, lai tie divi dunči ir spēles tēlam nevis paņēmiens, ka spēlē iedabūt kontrabandu:).
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
V!D!S
iesūtīt 18.10.2005 11:46
Raksts #74


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.08.05



Srry par gandrīz offtopic, bet ja jau aizgāja runa par dunčiem, tad ar ko atšķiras duncis no zobena, tikai ar garumu vai vēl kautko?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kamazs
iesūtīt 18.10.2005 13:05
Raksts #75


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



Principā jā, garumu, ja nemaldos, duncim (asmenim) jābūt īsākam vai vienādam ar plaukstas garumu.

Nu un, protams, laikam jau uz dunčiem neattiecas garuma un svara standarti.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
krishkkc
iesūtīt 18.10.2005 13:20
Raksts #76


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.09.05



es veelreiz prasu - vai sho 4-dien buus ierochu atestaacija ???????????
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Demiurgs
iesūtīt 18.10.2005 14:31
Raksts #77


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.06.05
Kur: Dzelzs kalni.



Jautājums, Kādi ir biežākie iemesli kādēļ zobenu varētu neattestēt?? LAi jau iepriekš zinu par ko pārliecināties pirms doties uz spēli jo es netieku uz ieroču attestāciju (ES dzīvoju Cēsīs).
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kamazs
iesūtīt 18.10.2005 14:54
Raksts #78


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



krishkkc, to var pateikt tikai LordPish, bet jams kaut kā šausmīgi reti čeko šo vietu or stuff.

Demiurgs, tipiskākās problēmas, par kurām esmu dzirdējis -
  • izskats - perversa paskata zobeniem ir mazākas cerības tapt atestētiem. Jo zobens ir kompaktāks, ģeometriski pareizāks un samērīgos izmēros, jo lielāka iespēja, ka to atestēs;
  • svars - zobenam ir jābūt smagākam par minimālo svara normu - 10g par katru centimetru. Metru garam zobenam būtu jāsver, jā, kilograms. Vēlams ir, lai zobenam balanss arī būtu..
  • drošība - zobenam jābūt drošam, tas nozīmē, ka spēcīgiem sitieniem ar to jābūt minimāli traumatiskiem;
  • vērsums - zobenam jābūt ar jaušamu vērsumu - lai būtu skaidri nosakāma gan plakne, gan "asā mala", nevis apaļam, tamponveidīgam;
Aplūko šo mājaslapu - http://bellsouthpwp.net/d/e/deodand23/Weapons3.htm tur var aptuveni redzēt kādiem būtu jāizskatās zobeniem. (Bet neskaties tos nožēlojami pārspīlēti slimos, bet drīzāk ko līdzīgu šim -
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lord Fish
iesūtīt 18.10.2005 16:07
Raksts #79


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.09.04



Ok, zobenu attestaacija sho ceturtdien pulkstens 18:30 veermanjdaarzaa pie struuklakas.

Attesteet ierochus varees arii pirms speeles.

p.s. Kamazs ir muusu dievs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
V!D!S
iesūtīt 18.10.2005 16:20
Raksts #80


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.08.05



Paskatoties uz Kamaza ielikto bildi, man sametas kauns vispār kādam rādīt savu zobinu... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/unsure_a.gif)

Šo rakstu rediģēja V!D!S: 18.10.2005 16:20
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

5 Lapas V  « < 2 3 4 5 >
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 09.06.2024 21:12