Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> TN:C - ierochu ate4staacija
Lord Fish
iesūtīt 31.07.2005 15:23
Raksts #1


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.09.04



Kaa jau Kamazs teica, shinii TN speelee buus normaali, ja pusei speeleetaaju zobeni nemaz nebuus (nazhus gan visi sev uz nebeedu var sataisiit) un otrai pusei tie peec izskata nebuus kaa vaales, bet ar veersumu.

Taatad TN:C zobenu atestaacija notiks sho ceturtdien 04.08.05. 18:30 Veermanju daarzaa pie struuklakas (tur kur notika TN sapulce).

Ja esat taisiijis savu ieroci peec Andzas un Svivena pamaaciibas nekaadaam probleemaam to attesteet nevajadzeetu rasties. Ak jaa, atgaadinu, ka ierocha svars uz 10 milimetriem ir 10-12 grami un ierochu garums, (peec kamaza pieprasiijuma) ne garaaks, kaa lietotaajam liidz padusei.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
5 Lapas V  < 1 2 3 4 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Lord Fish
iesūtīt 07.08.2005 19:08
Raksts #21


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.09.04



Ok naakamaa atestaacija otrdien atkal 18.30 veermanjdaarzaa pie struuklakas.
Atgaadinu, ka taa kaa shiniis TN buus atljauti duurieni ierochiem jaabufo arii gali.

Lokiem atvilkums liidz 15kg. Ja nav paaraak dramatiski vairaak, tad arii der.

Ak un atgaadinu visiem, ka varat ciitiigi taisiit sev nazhus, par kuru attesteeshanu nebuus iipashi jaauztraucas. Nazi visvieglaak uztaisiit panjemt kaadu iisu koka gabalu vai trubu un to kaartiigi notinot ar paralonu un apliimeejot ar liiplenti, jaaatgaadina, ka jaanobufo arii nazha gals un tas jaanobufo vis vairaak, jo ar nazhiem duurieni parasti ir vis speeciigaakie.

p.s. Man te bija pazudis nets un veel aiz vien ir.
p.p.s. Attesteet savus ierochus protams varees arii pirms speeles, bet nu lai buutu drosh, ka tavs briinums tiks pielaists.
p.p.p.s. Jap un pirms speeles ierochus attestees Soirvakt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lord Fish
iesūtīt 07.08.2005 19:49
Raksts #22


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.09.04



Taa aizmirsu pateikt, ka ja kaadam ir veelme taisiit lielus vairogus, nu tower vai kite shield, tad shiem jaabuut smagiem, jo nav sitieni pa galvu un tas noziimee, ka paliek ljoti maz vietas pa ko vareetu traapiit. Taatad uz kaadiem 180cm vairoga svaram vajadzeetu buut 7kg smagam.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grims
iesūtīt 07.08.2005 22:21
Raksts #23


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.



180cm garumā? (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/blink_a.gif) Tādu vispār var uztaisīt vieglāku? Ja nu vienīgi no kartona. Mans, ko es uzskatu par samērā lielu, garumā līdz metram lāga neaizvelk bet sver 6.7kg.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
subito
iesūtīt 08.08.2005 08:00
Raksts #24


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.09.04



Nekas jau nebija minēts platumu un biezumu. Biezums bijis nebijis, bet platumu jau nu gan varēja pieminēt.

Bet tā kā nav nekur teikts, ka visi vairogi ir taisnstūrveida, tad, manuprāt, viskorektāk būtu runāt par vairoga laukumu, un smaguma ierobežojumiem laba mērvienība būtu kg/m^2.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Axa Night
iesūtīt 08.08.2005 10:42
Raksts #25


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.06.05
Kur: Riga or Mainhardt



Es it kā atnācu uz to atestēšanu, kas bija paredzēta pagājušā ceturtdienā, bet nokavējos pa kādām 20 min un tur vairs neviena nebija (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/sad.gif)
Labi, nākšu otrdien, bet varu uzreiz pateikt, ka atkal nokavēšos pa kādām 20 min, jo man ir auto kursi, kas beidzas mazliet pirms septiņiem, bet tur pat tuvumā.

Varbūt kāds var atstāt savu tālruņa numura, ja gadījumā es atkal jūs pazaudēju, lai varu piezvanīt un uzzināt, kas tad īsti notiekas...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Axa Night
iesūtīt 08.08.2005 11:21
Raksts #26


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.06.05
Kur: Riga or Mainhardt



Radās arī jautājums vai es varu nest uz atestāciju viena cita dalībnieka zobenu, jo tas dalībnieks dzīvo Tukumā un nevar tik viegli atvilkties uz Rīgu.
Vai ir būtiski redzēt kā viņa vicināsies ar to zobenu, vai svarīgāk, ka zobenu pārbauda uz drošību un tad, ja nepieciešams pārliecināties vai viņai var dot to rokās, varētu jau uz vietas spēlē?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kamazs
iesūtīt 08.08.2005 11:23
Raksts #27


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



Mums svarīgs ir zobens, nevis cilvēks. Par cilvēkiem mums po```.

Edit: Tas ir jā, tu droši vari nest svešu zobinu atestācijai.

Šo rakstu rediģēja Kamazs: 08.08.2005 11:24
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kurbads
iesūtīt 08.08.2005 20:19
Raksts #28


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.08.04
Kur: Rīga



Kādi ir noteikumi "citiem ieročiem" cirvjiem, kaujas vaaleem.... kaujas spriguljiem.?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kamazs
iesūtīt 08.08.2005 20:43
Raksts #29


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



Vai Lord Fisham patīk vai ne. Ja nemaldos, ir jau bijis mēģinājums atestēt kaujas cirvi.

Jams čeko vai instruments ir drošs vai ne. Tā kā tie ir nestandarta sitamie, tad nekādu standartu jamiem īsti piemērot nevar.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Axa Night
iesūtīt 09.08.2005 09:16
Raksts #30


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.06.05
Kur: Riga or Mainhardt



Bet es atkal baidos, ka atnākšu mazliet vēlāk un nevienu neatradīšu Vērmaņdārzā!!! Un būšu staipījusi zobenus pa velti...varbūt tomēr var uzzināt kādu tālruni pa kuru zvanīt, ja jūs pazaudēju??
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kamazs
iesūtīt 09.08.2005 12:27
Raksts #31


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



BTW, zināšanai - es uz šo pasākumu nebūšu, so, nav jēgas to apmeklēt, ja iemesls ir tikai papildus informācijas iegūšana par TN:C.

Tas ir tā, informācijai.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinaer
iesūtīt 09.08.2005 15:00
Raksts #32


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



nujaa - kamazs izvairaas no cilveekiem kas naak atesteet ierokus un sham meerkim lapraat izmantotu vinja galvu ... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kamazs
iesūtīt 09.08.2005 15:38
Raksts #33


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



Ja tikai man ir būfots zobens, es nebīstos no larperiem...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinaer
iesūtīt 09.08.2005 15:39
Raksts #34


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



nujaa, bet vinjiem ir shkeepi .... ko tad?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kamazs
iesūtīt 09.08.2005 15:49
Raksts #35


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



Ahh, man vienmēr ir mans S.U.X-īgais šotgans.

Edit: Damn, tieši jamo es izmetu miskastē. Oh well, toties man ir tas automāts...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinaer
iesūtīt 09.08.2005 15:52
Raksts #36


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



jaa, bet nebufots, nenem nost hitus (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) un arii tev kaadreiz bumbinjas beiksies ...

you can run, but yoou can not hide (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/shifty_a.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Axa Night
iesūtīt 10.08.2005 08:32
Raksts #37


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.06.05
Kur: Riga or Mainhardt



Nekas iztikām arī bez Kamaza...atnesu savus zobenus un pateica, ka par vieglu viņi man (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/unsure_a.gif)
Nu labi, labi, pieskrūvēšu kādu smagumu galā (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)

PS. paldies Žanetei par veselības dzēriena un saldā uzsaukšanu (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)

Šo rakstu rediģēja Axa Night: 10.08.2005 08:47
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Berzo
iesūtīt 13.08.2005 09:33
Raksts #38


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.05
Kur: Rīga



Kad veel notix kaada ierochu atestaaciija, jo peec briivdienaam es domaaju uz kaadu 2dienu jau man buus uzmochiiti savi swordi, turklaat gribeetu paraadiit un parunaat ar adbildiigo par dazhiem jauniem panjeemieniem...! Kaa piemeeram "santehnisko izolenti", kas ir diezgana bieza, varbuut vareetu iechekot vinju, jo manupraat vareetu iztikt vienkaarshi ar to apsienot vinju vairaakas reizes ap zobenu- eertaak, vieglaak, labaak!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 13.08.2005 20:50
Raksts #39


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



Mefisto, santehniskā izolene pati par sevi nedod gan alielu amortizāciju, lai to varētu lietot cīņās ar būfiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Berzo
iesūtīt 13.08.2005 21:31
Raksts #40


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.05
Kur: Rīga



Nu vispaar vinja ir diezgan miixta un ja to aptiitu kaadaas 3, 4 kaartaas taa vareetu buut diezgan miiksta un maiga kad griestos ziemeljnieka miesaa (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/two_handed.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

5 Lapas V  < 1 2 3 4 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
3 lietotāji/s lasa šo pavedienu (3 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 23.05.2024 23:18