Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Forsaknen, [PZP] un C
BellaDiva
iesūtīt 05.08.2005 18:54
Raksts #1


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.05.05
Kur: Tur.....dzili domaas..nevienam nesaprotamaas



Speeele saakas...

Bet pieteikties vel noteikti var..skatiit ATD...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
21 Lapas V  < 1 2 3 4 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Idril
iesūtīt 09.08.2005 15:43
Raksts #21


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: Valmiera :D



Viņš iebaudīja vēl vienu malku "Asiņainās Mērijas". Smīns iezagās viņa sejā, kad būtne, viņa noteikti nebija cilvēks pateica, to, kas tai bija sakāms. Viņš manīja, ka viņa nāk šurp. Tumšāka mijkrēšļa nebija visā pārējā krogā. Laionelss viņu pētīja. Nesteidzīgi pa centimetram un neizmērojami rūpīgi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
BellaDiva
iesūtīt 09.08.2005 16:00
Raksts #22


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.05.05
Kur: Tur.....dzili domaas..nevienam nesaprotamaas



Azapata apsedas balkus vampiram..Un jautaaja..."Tu sheit esi katru vakaru...manas sajutas man saka, ka, jaa?!" Atbildi vina nesgaidiija, jo vianas uzmanibu piesaistiija cits baara apmekleetajs..Nu jau Azapata un vampīrs tika novēroti kopā...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tinuviel
iesūtīt 09.08.2005 16:06
Raksts #23


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.12.03
Kur: rīga.



Reihards vēroja, kā pie kāda apmeklētāja pieiet būtne, ko viņš bija vērojis pirms mirkļa. Viņš zināja, ka tie nav parastie mirstīgie. Viens no viņiem nemaz nebija dzīvs. Bet otra bija sena. Viņš nemanāmi pasmīnēja un novērsa skatienu. Bet pēc mirkļa viņš nenoturējās un atkal sāka viņus vērot, lai gan neko daudz nevarēja saprast.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Idril
iesūtīt 09.08.2005 16:06
Raksts #24


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: Valmiera :D



Sajūtas ir maldīgas. Katrs vakars no mana mūža, tas būtu par daudz prasīts.
Viņš mierīgi noteica nopētot svešinieci. Nē, viņa nebija cilvēks, viņa bija kas cits, kaut kas, kam piemita arī kas gaišs, pārāk gaišs. Marks nezināja, ko svešiniece vēlas, taču viņš zināja, ka viņas uzmanību saista vēl kāds, vai pat kādi. Viņš juta skatienu, skatienu, kas nāca no vīra, kurš bija dzīvs, pārāk dzīvs, taču, kuram garšoja asinis.

Šo rakstu rediģēja Selduīna: 09.08.2005 16:07
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mr Bl@ck
iesūtīt 09.08.2005 16:11
Raksts #25


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.06.04
Kur: In shadows, looking how the fate unfolds



Toms vēroja dāmu kā viņa piesēdās pie galdiņa tālākajā bāra daļā. Un lai gan Tomam nepatika sabiedrība viņam nepatika sarunas viņām nepatika kontakts ar cilvēkiem... Viņām šķita ka tā vajag ka viņš rīkojas pareizi un ka tas kaut kā ietekmēs viņa dzīvi uz šis nolādētās vietas. Viņš piecēlās no savas vietas un devāds pretim diviem sēdošajiem. Un varbūt viņam tā likās, bet šķita ka dāma vēro viņu.
Nē tass nav iespējams, viņa nezin kas es esmu bet var būt zina?? Un vispār ar to pārīti kaut kas nav kārtībā Vīņš domāja.
Bet pēc mirkļa viņš jau bija pie viņu galdiņa un pieklājīgā balsī jautāja: Es atvainojos vai drīkst piesēst?
Toms apzinājās ka laikam izklausās muļķīgi bet nu ko padarīsi laikam pieklājību pret dāmu no eņģeļa ar sisšamu neizsitīsi..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
BellaDiva
iesūtīt 09.08.2005 16:13
Raksts #26


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.05.05
Kur: Tur.....dzili domaas..nevienam nesaprotamaas



Azapata klusejaa..Vampiira tuvums vinai nelaava sakariigi domaat un runaat..Un vel shie skatieni..vinai pat liekas, ka kaads vinus dzird, bet tas buutu gandriz neiespeejami...
Izmisuma bridi Azapata izmeta tik loti banaalo fraazi.."Kaa jus sauc?"
Un veleejaas kaut nekad nebuutu sho jautaajumu blakusedoshajam jautajusi...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Idril
iesūtīt 09.08.2005 16:15
Raksts #27


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: Valmiera :D



Atteikums, Jūs tāpat neatturēs.
Vampīrs noteica. Šķiet, viņi bija pamanījušies piemirst par viņa klātbūtni un to, ka viņš šeit nolikās pirmais. Marks izturējās ar atturību, viņam reti bija kas kopīgs ar citām būtnēm un arī patlaban tas viņu vienkārši neinteresēja.
Tā, tūlīt nāks šurp arī viņš..
Grāfs nodomāja vērojot personu pie letes, bet šķiet, ka sieviete viņam priekšā pievilka dīvainus radījumus, jo tikko pienākušais vīrietis bija gaišs, nosūbējis, taču gaišs. Marks par savu tumsonību bija pārliecināts, viņā nebija nekā laba un gaisma viņam derdzās.
Jūs tas interesē, vai arī vienkārši nav ko teikt?
Vampīrs uzdeva pretjautājumu Azapatai tajā pašajā lēnajā un ledainajā tonī.

Šo rakstu rediģēja Selduīna: 09.08.2005 16:16
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
BellaDiva
iesūtīt 09.08.2005 16:19
Raksts #28


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.05.05
Kur: Tur.....dzili domaas..nevienam nesaprotamaas



Azapata nopeetija nupat klat piebakoshi buutni...Vina netbildeja, jo bija satriekta..Vians vietaa atbildeja vampirs.Situaacija ir tik mulshinosha..ko es vispar te daru..vina nodomaaja..un klausijaas blakussedetajos...

"Emmm" vina uztraukti novilka...
Bet kapec gan es nevaret uzdot cilvekam tadu parastu jautajumu, protams, ka intersee" pie vaarda cilveeks vina pasmaidiija...

Šo rakstu rediģēja BellaDiva: 09.08.2005 16:21
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Idril
iesūtīt 09.08.2005 16:21
Raksts #29


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: Valmiera :D



Markam tas viss sāka likties apnicīgi. Viņš nolēma pasēdēt tik ilgi kamēr iztukšos glāzi un tad doties. Būtnes likās pārlieku samulsušas.
Kā jau tas visiem labajiem ņergām raksturīgs.
Viņš nodomāja un iemalkoja savu dziru.
Es šaubos un savu vārdu es neatklāju kuram katram.
Viņš noteica, balss bija salta un vienaldzīga.

Šo rakstu rediģēja Selduīna: 09.08.2005 16:22
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
BellaDiva
iesūtīt 09.08.2005 16:26
Raksts #30


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.05.05
Kur: Tur.....dzili domaas..nevienam nesaprotamaas



Nu jau Azapata kluva parliecinata un atkoda vampira domu..Vins ir auksts un savaas saapes nosliicis tipins..juutas tik launs, kaut gan iistu tiraaniju nav pat sastapis, bet toties es esmu...

Vina pasmaidija vampiram gaishu smaidu un noteica...Nu, nu ko tad jus taa? vai tas kads lasts, ka neveelaties to skali teikt??
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mr Bl@ck
iesūtīt 09.08.2005 16:29
Raksts #31


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.06.04
Kur: In shadows, looking how the fate unfolds



Laikam jau.. Toms noteica un apsēdās.
Viņš apsēdās un domīgi paskatījās uz sarunbiedriem. Es laikam nemaldīšos teikdams ka jūs esat vampīrs? Toms sacīja pāri glāzes malai. Un ja spriež pēc jūsu sejas izteiksmes, es jums liekos viens liels gaišais draņķis Toms piebilda. Viņa balsī varēja just nelielu riebuma pieskaņu.
Tad viņs pievērsās Azapatai, Vai var piedāvāt dāmai ko dzeramu? viņš noteica pieklājiģā balsī. Ak jā es vēl nestādi`jos priekšā Toms kolters jūsu rīcībā Vīņs pašķielēja uz Vampīra pusi gaidīdams viņa reakciju

Šo rakstu rediģēja mr Bl@ck: 09.08.2005 16:30
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Idril
iesūtīt 09.08.2005 16:31
Raksts #32


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: Valmiera :D



Es neuzskatu, ka katram pretīmnācējam ir obligāti jāzin viss par mani.
Marks mierīgi noteica.
Nu protams.. Tagad mums uzradīsies vampīru psiholoģe, kura zin vienmēr visu, nekas.. Arī viņa ieskries sienā.
Viņš nodomāja, viņam derdzās, ja kāds iedomājās zinām allaž visu un vienmēr, viņš bija redzējis daudz un viņš zināja daudz un šajos laikos vairs tikai retais spēja ar viņu sacensties, taču vampīrs nekad necentās pārliecināt citus par viņu domu nepareizumu, jo viņam par to vienkārši bija nospļauties.
Un es nekļūdīšos sakot, ka esat dranķīgs enģelis ar mazvērtības kompleksiem.
Grāfs runāja atklātu valodu un gaišas balamutes, ai kā viņam tās..

Šo rakstu rediģēja Selduīna: 09.08.2005 16:32
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
BellaDiva
iesūtīt 09.08.2005 16:34
Raksts #33


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.05.05
Kur: Tur.....dzili domaas..nevienam nesaprotamaas



"O jaa" vina noteica.."Vsikijs butu briniskiigi"
Un mani sauc "Azapata"...vienkarshi Azapata..un paldies jus esat loti lapins"
Azapata sajuta, ka tomer jaukais vieisis..nav isti tas par ko uzdodas..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Idril
iesūtīt 09.08.2005 16:39
Raksts #34


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: Valmiera :D



Šie glaimīgie vārdi, šīs maskas ar kurām tie divi nejēgas bubinājās viens gar otru - tas kaitināja Marku. Ne jau tāpēc, lai skatītos vietējo melodrāmu viņš bija pārvācies uz Hārdstrētu. Viņš lēnām malkoja savu dziru un nolēma, ka vazāties pa netīrajām ielām ir sliktāk, nekā pavadīt laiku šeit, tādēļ viņš pilnīgā ignorances līmenī vērās uz diviem piestaigātājiem, kas bija piemetušies pie viņa galdiņa.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mr Bl@ck
iesūtīt 09.08.2005 16:43
Raksts #35


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.06.04
Kur: In shadows, looking how the fate unfolds



No frāzes ka viņa ir mazvērtības kompleksi Tomam galvā saskrēja asinis. Tad jau atļaujiet man apgalvot kajūs esat tikpat prasts vampīrelis kā visi citi. Vismaz tādi paši ko savā mūžā esmu satapis tikpat uzpūtīgi un pārlieku noslēpumaini Toms nesavaldīgi noteica.
Tad pāris reizes ievilcis elpu viņš pasauca apkalpotāju un sacīja Divus viskijus man un dāmai uz mana rēķina Kamēr viņš runāja ar apkalpotāju viņam iekšā vis vārījās. Viņš pa pusei mironi mani sauc par eņģeli nē es tas ne esmu. Bet ko nu padarīsi laiakm visi vampīri ir vienādi ne kauna ne goda nekā..
Mirkli apdomājies Toms tomēr nolēma izmantot pēdējo ieroci ko viņs zināja iespaidošanai. Pagājušajā gadsimtā viņš bija daudz ceļojis un redzējis. Un zināja kaviena vienīga frāze var pavērst visu par labu. Es atvainojos ser Laijonel par apvainojumiem bet es sevi labprātāk dēvēju par tumsas kalpu viņš sacīja un gaidīja atbildes reakciju

Šo rakstu rediģēja mr Bl@ck: 09.08.2005 16:50
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
BellaDiva
iesūtīt 09.08.2005 17:17
Raksts #36


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.05.05
Kur: Tur.....dzili domaas..nevienam nesaprotamaas



Azapatai..palika nelabi un pat jautri no banlajaam fraazeem kas skaneeja..
Un vina izdvesa gandriz smieklos "Kungi atvainojiet, es dodos uz damistabu, tuliit bushu atpkal...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Idril
iesūtīt 09.08.2005 17:58
Raksts #37


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: Valmiera :D



Vampīram bija pilnīgi vienaldzīgi prasta enģeļa karstasinības uzplūdi. Ko gan var giadīt no tāda, kurš reiz ņēmis un kritis?
Es šaubos vai es jums stādījos priekšā, tā, ka varat pilnībā iztikt bez pieklājības frāzēm attiecībā uz manu vārdu.
Viņš mierīgi noteica, viņaprāt, prastais enģeļis varēja domāt, ko grib. Viņa gadījumā viena neveikla, turklāt kļūdām pārpilna frāze nelaboja ittin neko.
Turklāt es neesmu sers, nebalstaties uz angļu pieņēmumiem par tituliem, es nekad neesmu bijis un nebūšu bruņinieks.
Viņš vēsi noteica, iemalkojot malku "Asiņainās Mērijas".
Un jūsuprāt es varu būt kaut vai garām lidojoša muša, jo tas, kas ir jūsuprāt mani galīgi neietekmē.
Viņš mierīgi noteica, viņš nebija dzīvs un šis temperaments, kas piemita tikai nolaidīgām dzīvām radībām viņu neietekmēja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mr Bl@ck
iesūtīt 09.08.2005 22:50
Raksts #38


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.06.04
Kur: In shadows, looking how the fate unfolds



Varbūt es kļudījos par jūsu titulu bet, ja vēlaties saglabāt savu vārdu slepenībā es jums iesaku nomainīt to jūsu spieķi tas jūs lieliski nodod viņš nosmīnēja uzmezdams aci soieķim kas stāvēja blakus. tā gals bija veidots kā briemoņa galva. Esmu redzējis šo galvu jau iepriekš un pēdējo reiz es to redzēju Budapeštā 1790.gadā. tas biaj jauks nams vai ne? Toms zināja ka strīdēties ar vampīru ir taspats kā spiest sulu no akmens, bet vismaz šis zinās viņš nav vienīgais kas sevi uzskata par labi informētu. Jā un vēl ja vēlaties mani nokost diemžēl manjūs jābrīdina ka es neesmukā citi mirstīgie. Es nevaru mirt pirms mani nav tiesājuši. Viņs vienā rāvienā iztkšoja savu glāzi un sacīja Uzredzēšanos Laionel, un esiet tik laipns un nododiet sveicienus dāmai kad viņa atgriezīsies tad viņšpiecēlās un devās ārā.
Nokļuvis līdz šķersielai viņš nometa apmet ni un izstaipīja spārnus Lidojums laikam ir labākais veids kā izmest no galvas to uzpūtīgo vampīru. Jā un laikam nākmreiz līdzi jāņem vītola miets lai viņš tik stipri nelektos pēc mikļa viņs jau slīdzeja virs naksnīgās iela jumtie tik augstu ka nejaušam skatītājm likās ka redz sikspārni.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
BellaDiva
iesūtīt 10.08.2005 10:35
Raksts #39


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.05.05
Kur: Tur.....dzili domaas..nevienam nesaprotamaas



Aizgaajusi uz daamu istabu, jeb vnk tualeti..Azapata neatgriezaas pie galdina ko nupat bija pametusi, jo parlieku laipnais virietis bija aizgaajis..Un vel lielaaku domaktibas sajutu vampira klatbuutne neveelejaas izjust..Vina pati ir bijusi vampiirs jo 15.gs vinu sakoda...tacu pametot vampires kermeni..vina nonaaca kadas pilskundzes gimenee un piedzima tur...
Azapata devas vel pec kadas viskija glaazes pie letes. Taču ejot atskatijās uz vampīra pusi...

Šo rakstu rediģēja BellaDiva: 10.08.2005 10:35
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
novemberunge
iesūtīt 10.08.2005 15:36
Raksts #40


Velvet goldmine
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.08.04
Stāstnieks 2009



(Protams) tajā pašā noplukušajā krogā klusi ieslīdēja melnā, cakotā apmetnī tērpusies jaunkundze un apstājās tieši durvju priekšā. Viņas galvu sedza kapuces krokas, bet seju aizēnoja tās ēna.
Lai arī svešinieces galva nepakustējās, varēja just, ka viņa nopēta zāli un tajā esošos ļaudis.
Joprojām tas pats. Dzēruši cilvēki, pakalpīgi bārmeņi, izvirtušas apkopējas... Ou! viņa spēji pacirta galvu uz vietu, kur sēdēja kāda būtne, kuru uzreiz varēja atšķirt no citiem.
Vampīrs. jaunā lēdija nosprieda un apsēdās pie bāra letes. Viņa pasūtīja ūdeni, parastu ūdeni. Tāpat šeit nedz labu vīnu, nedz šampānieti nevarēja dabūt.
Izdzērusi glāzi, jaunkundze piecēlās un līgani aizslīdēja līdz vampīram, apstādamās tieši viņam pretī.

Šī ir savāda vieta un te apgrozās savādas būtnes, tomēr neviens nav izstrāvojis tik tumšu un ļaunu auru. viņa izteica komplimentu, lai arī balsī skanēja drūma un noslēpumaina vienaldzība.
Tingela Žerrī de la Opessa.būtne lēni novilka un pasniedza vīrietim roku, kā tas agrāk bija pieņemts. Tingelas āda bija bāla kā porcelāna lellei, bet pirksti- smalki, gari un tos rotāja daži sudraba gredzeni ar melniem akmeņiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

21 Lapas V  < 1 2 3 4 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 16.05.2024 09:04